CPU-X - en to cs_CZ translation catalogue (178 entries)

en: Finding CPU technology
cs_CZ: Zjišťování technologie procesoru

en: Your CPU does not belong in database ==> %s, model: %i, ext. model: %i, ext. family: %i
cs_CZ: Váš procesor se nenachází v databázi ==> %s, model: %i, model podrobněji: %i, řada podrobněji: %i

en: Calling libcpuid for retrieving static data
cs_CZ: Získávání statických údajů prostřednictvím knihovny libcpuid

en: failed to call libcpuid (%s)
cs_CZ: nepodařilo se zavolat knihovnu libcpuid (%s)

en: Calling libcpuid for retrieving dynamic data
cs_CZ: Získávání dynamických údajů prostřednictvím knihovny libcpuid

en: Calling libcpuid for retrieving CPU MSR static values
cs_CZ: Získávání statických hodnot MSR registru procesoru prostřednictvím knihovny libcpuid

en: Calling libcpuid for retrieving CPU MSR dynamic values
cs_CZ: Získávání dynamických hodnot MSR registru procesoru prostřednictvím knihovny libcpuid

en: Calculating CPU multipliers
cs_CZ: Výpočet násobičů frekvence procesoru

en: Calling dmidecode
cs_CZ: Získávání údajů prostřednictvím nástroje dmidecode

en: Calculating CPU usage
cs_CZ: Výpočet vytížení procesoru

en: Calling bandwidth
cs_CZ: Zjišťování údajů prostřednictvím nástroje bandwidth

en: Your GPU driver is unknown: %s
cs_CZ: Neznámý ovladač grafického čipu: %s

en: Finding devices
cs_CZ: Hledání zařízení

en: Your GPU vendor is unknown: %s (%#X)
cs_CZ: Neznámý výrobce grafického čipu: %s (%#X)

en: failed to find chipset vendor and model
cs_CZ: nepodařilo se určit výrobce a model čipové sady

en: failed to find graphic card vendor and model
cs_CZ: nepodařilo se určit výrobce a model grafického čipu

en: Retrieving GPU clocks
cs_CZ: Zjišťování taktů graf. čipu

en: failed to retrieve GPU clocks
cs_CZ: nepodařilo se zjistit takty grafického čipu

en: Identifying running system
cs_CZ: Rozpoznávání operačního systému, ve kterém je spuštěné

en: failed to identify running system
cs_CZ: nepodařilo se rozpoznat operační systém, ve kterém je spuštěné

en: Calling libprocps
cs_CZ: Zjišťování údajů prostřednictvím knihovny libprocps

en: Calling libstatgrab
cs_CZ: Zjišťování údajů prostřednictvím knihovny libstatgrab

en: %i days, %i hours, %i minutes, %i seconds
cs_CZ: %i dnů, %i hodin, %i minut, %i sekund

en: Updating benchmark status
cs_CZ: Aktualizace stavu výkonostního testu

en: %u mins
cs_CZ: %u minut

en: Inactive
cs_CZ: Neaktivní

en: Not started
cs_CZ: Není spuštěné

en: Active
cs_CZ: Aktivní

en: (%u hours left)
cs_CZ: (zbývá %u hodin)

en: (%u minutes left)
cs_CZ: (zbývá %u minut)

en: (%u seconds left)
cs_CZ: (zbývá %u sekund)

en: in %u hours
cs_CZ: za %u hodin

en: in %u minutes
cs_CZ: za %u minut

en: in %u seconds
cs_CZ: za %u sekund

en: Starting benchmark
cs_CZ: Spouštění výkonnostního testu

en: an error occurred while starting benchmark
cs_CZ: při spouštění výkonnostního testu se vyskytla chyba

en: Finding CPU package in fallback mode
cs_CZ: Typ pouzdra procesoru zjištován v náhradním režimu

en: Your CPU socket does not belong in database ==> %s, codename: %s
cs_CZ: Patice vašeho procesoru se nenachází v databázi ==> %s, krycí název: %s

en: Calculating CPU multipliers in fallback mode
cs_CZ: Násobiče frekvence procesoru zjišťovány v náhradním režimu

en: Retrieving motherboard information in fallback mode
cs_CZ: Informace o základní desce zjišťovány v náhradním režimu

en: failed to retrieve motherboard information (fallback mode)
cs_CZ: nepodařilo se získat informace o základní desce (náhradní režim)

en: Retrieving CPU temperature in fallback mode
cs_CZ: Teplota procesoru zjišťována v náhradním režimu

en: failed to retrieve CPU temperature (fallback mode)
cs_CZ: nepodařilo se zjistit teplotu procesoru (náhradní režim)

en: Retrieving CPU voltage in fallback mode
cs_CZ: Provozní napětí procesoru zjišťováno v náhradním režimu

en: failed to retrieve CPU voltage (fallback mode)
cs_CZ: nepodařilo se zjistit provozní napětí procesoru (náhradní režim)

en: Retrieving CPU frequency in fallback mode
cs_CZ: Takty graf. čipu zjišťovány v náhradním režimu

en: failed to retrieve CPU frequency (fallback mode)
cs_CZ: nepodařilo se zjistit takt procesoru (náhradní režim)

en: failed to import UI in GtkBuilder
cs_CZ: nepodařilo se importovat definici uživatelské rozhraní ve formátu GtkBuilder

en: Core #%i
cs_CZ: Jádro č. %i

en: Setting label names
cs_CZ: Nastavování názvů popisek

en: CPU
cs_CZ: Procesor

en: Processor
cs_CZ: Procesor

en: Vendor
cs_CZ: Výrobce

en: Code Name
cs_CZ: Krycí název

en: Package
cs_CZ: Typ pouzdra

en: Technology
cs_CZ: Technologie

en: Voltage
cs_CZ: Provozní napětí

en: Specification
cs_CZ: Specifikace

en: Family
cs_CZ: Řada

en: Ext. Family
cs_CZ: Řada podrobně

en: Ext. Model
cs_CZ: Model podrobně

en: Temp.
cs_CZ: Tepl.

en: Stepping
cs_CZ: Várka

en: Instructions
cs_CZ: Výpočetní instrukce

en: Clocks
cs_CZ: Takty

en: Core Speed
cs_CZ: Rychlost jádra

en: Multiplier
cs_CZ: Násobič

en: Bus Speed
cs_CZ: Rychlost sběrnice

en: Usage
cs_CZ: Využití

en: Cache
cs_CZ: Mezipaměť

en: L1 Data
cs_CZ: 1. úrovně (L1) – datová

en: L1 Inst.
cs_CZ: 1. úrovně (L1) – instrukční

en: Level 2
cs_CZ: Druhé úrovně

en: Level 3
cs_CZ: Třetí úrovně

en: Socket(s)
cs_CZ: Patice

en: Core(s)
cs_CZ: Jádra

en: Thread(s)
cs_CZ: Vlákna

en: Caches
cs_CZ: Mezipaměti

en: L%i Cache
cs_CZ: mezipaměť %i úrovně

en: Size
cs_CZ: Velikost

en: Speed
cs_CZ: Rychlost

en: Motherboard
cs_CZ: Základní deska

en: Manufacturer
cs_CZ: Výrobce

en: Revision
cs_CZ: Revize

en: BIOS
cs_CZ: BIOS/(U)EFI

en: Brand
cs_CZ: Značka

en: Version
cs_CZ: Verze

en: Date
cs_CZ: Datum

en: ROM Size
cs_CZ: Velikost ROM

en: Chipset
cs_CZ: Čipová sada

en: Memory
cs_CZ: Operační paměť

en: Bank %i
cs_CZ: Banka %i

en: Reference
cs_CZ: Údaje

en: System
cs_CZ: Systém

en: Operating System
cs_CZ: Operační systém

en: Kernel
cs_CZ: Jádro systému

en: Distribution
cs_CZ: Distribuce

en: Hostname
cs_CZ: Název stroje

en: Uptime
cs_CZ: Doba chodu systému (uptime)

en: Compiler
cs_CZ: Kompilátor

en: Used
cs_CZ: Využito

en: Buffers
cs_CZ: Vyrovnávací paměť

en: Cached
cs_CZ: Mezipaměť

en: Free
cs_CZ: Volné

en: Swap
cs_CZ: Odkládací prostor (swap)

en: Graphics
cs_CZ: Grafika

en: Card %i
cs_CZ: Adaptér %i

en: Temperature
cs_CZ: Teplota

en: GPU clock
cs_CZ: Takt graf. čipu

en: Memory clock
cs_CZ: Takt paměti

en: Bench
cs_CZ: Výkon. test

en: Prime numbers (slow)
cs_CZ: Prvočísla (důkladně)

en: Prime numbers (fast)
cs_CZ: Prvočísla (zběžně)

en: Score
cs_CZ: Výsledek

en: Run
cs_CZ: Spustit

en: Parameters
cs_CZ: Parametry

en: Duration
cs_CZ: Doba trvání

en: Threads
cs_CZ: Vláken

en: About
cs_CZ: O aplikaci

en: %s is a Free software that gathers information
    on CPU, motherboard and more.
cs_CZ: %s je svobodný software který pro vás shromažďuje
    o procesoru, základní desce a další.

en: Version %s
cs_CZ: Verze %s

en: Author: %s
cs_CZ: Autor: %s

en: Site: %s
cs_CZ: Webové stránky: %s

en: License
cs_CZ: Licence

en: This software is distributed under the terms of %s
cs_CZ: Tento software je šířen za podmínek licence %s

en: This program comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY
cs_CZ: Na tuto aplikaci nejsou poskytovány VŮBEC ŽÁDNÉ ZÁRUKY

en: Freeing memory
cs_CZ: Uvolňování paměti

en: Start graphical user interface (GUI) (default)
cs_CZ: Spustit grafické uživatelské rozhraní (GUI) – výchozí

en: Start text-based user interface (TUI)
cs_CZ: Spustit pseudografické uživatelské rozhraní (TUI)

en: Dump all data on standard output and exit
cs_CZ: Vypsat veškeré údaje na standardní výstup a skončit

en: Run embedded command dmidecode and exit
cs_CZ: Spustit vestavěný příkaz dmidecode a skončit

en: Run embedded command bandwidth and exit
cs_CZ: Spustit vestavěný příkaz bandwidth a skončit

en: Set custom time between two refreshes (in seconds)
cs_CZ: Nastavit vlastní prodlevu mezi dvěma obnoveními (v sekundách)

en: Set default tab (integer)
cs_CZ: Nastavit výchozí kartu (celočíselná hodnota)

en: Select CPU core to monitor (integer)
cs_CZ: Vybrat jádro procesoru které monitorovat (celočíselná hodnota)

en: Set custom bandwidth test for CPU caches speed (integer)
cs_CZ: Nastavit vlastní test propustnosti mezipamětí procesoru (celočíselná hodnota)

en: Verbose output
cs_CZ: Podrobnější výstup

en: Print help and exit
cs_CZ: Vypsat nápovědu a skončit

en: Print version and exit
cs_CZ: Vypsat verzi a skončit

en: Disable colored output
cs_CZ: Vypnout obarvování výstupu

en: Print required information to paste in an issue
cs_CZ: Vypsat potřebné informace pro přiložení k hlášení problému

en: Enforce the bus clock
cs_CZ: Vynutit takt sběrnice

en: Read CPUID raw data from a given file
cs_CZ: Načíst nezpracovaná CPUID data ze zadaného souboru

en: Only print a message if CPU does not belong in database
cs_CZ: Pokud procesor není v databázi, pouze vypsat hlášení

en: Usage: %s DISPLAY [OPTIONS]
cs_CZ: Použití: %s ZOBRAZENÍ [PŘEDVOLBY]

en: Available DISPLAY:
cs_CZ: ZOBRAZENÍ k dispozici:

en: This is free software: you are free to change and redistribute it.
cs_CZ: Toto je svobodný software: můžete ho upravovat a šířit dál.

en: See the %s license: <%s>
cs_CZ: Viz licence %s: <%s>

en: -- %-9s version: %s
cs_CZ: -- %-9s verze: %s

en: 
    %sOops, something was wrong! %s has received signal %d (%s) and has crashed.%s
cs_CZ: 
    %sJejda, něco se pokazilo! %s obdrželo signál %d (%s) a zhavarovalo.%s

en: You can paste this backtrace by opening a new issue here:
cs_CZ: Tento záznam volání funkcí (backtrace) můžete vložit otevřením nového hlášení problému zde:

en: an error occurred while setting locale
cs_CZ: při nastavování místních a jazykových nastavení došlo k chybě

en: Press 'h' to see help.
cs_CZ: Nápovědu zobrazíte stisknutím klávesy „H“.

en: Welcome in %s NCurses help!
cs_CZ: Vítejte v nápovědě pseudografické (NCurses) varianty %s!

en: This help describes how to use this Text-based User Interface.
cs_CZ: Tato nápověda popisuje použití tohoto textového uživatelského rozhraní.

en: 
    Global keys:
cs_CZ: 
    Všeobecné klávesy:

en: 	Press 'left' key to switch in left tab.
cs_CZ: 	Stiskem klávesy „Šipka vlevo“ se přepnete do karty nalevo od stávající.

en: 	Press 'right' key to switch in right tab.
cs_CZ: 	Stiskem klávesy „Šipka vpravo“ se přepnete do karty napravo od stávající.

en: 	Press 'h' key to see this help.
cs_CZ: 	Stiskem klávesy „H“ zobrazíte tuto nápovědu.

en: 	Press 'q' key to exit.
cs_CZ: 	Stiskem klávesy „Q“ aplikaci ukončíte.

en: 
    CPU tab:
cs_CZ: 
    Na kartě procesor:

en: 	Press 'down' key to decrease core number to monitor.
cs_CZ: 	Stiskem klávesy „Šipka dolů“ přejdete na monitorování jádra s nižším číslem.

en: 	Press 'up' key to increase core number to monitor.
cs_CZ: 	Stiskem klávesy „Šipka dolů“ přejdete na monitorování jádra s vyšším číslem.

en: 
    Caches tab:
cs_CZ: 
    Na kartě mezipaměť:

en: 	Press 'down' key to switch to previous test.
cs_CZ: 	Stiskem klávesy „Šipka dolů“ přejdete na předchozí test.

en: 	Press 'up' key' to switch to next test.
cs_CZ: 	Stiskem klávesy „Šipka dolů“ přejdete na následující test.

en: 
    Bench tab:
cs_CZ: 
    Na kartě výkonnostní testy:

en: 	Press 'down' key to decrement benchmark duration.
cs_CZ: 	Stiskem klávesy „Šipka dolů“ snížíte nastavenou dobu trvání výkonnostního testu .

en: 	Press 'up' key to increment benchmark duration.
cs_CZ: 	Stiskem klávesy „Šipka dolů“ zvýšíte nastavenou dobu trvání výkonnostního testu .

en: 	Press 'next page' key to decrement number of threads to use.
cs_CZ: 	Stiskem klávesy „následující stránka“ snížíte počet vláken, které test použije..

en: 	Press 'previous page' key to increment number of threads to use.
cs_CZ: 	Stiskem klávesy „předchozí stránka“ zvýšíte počet vláken, které test použije.

en: 	Press 's' key to start/stop prime numbers (slow) benchmark.
cs_CZ: 	Stiskem klávesy „S“ spustíte/zastavíte výkonnostní test počítání prvočísel (důkladnou variantu).

en: 	Press 'f' key to start/stop prime numbers (fast) benchmark.
cs_CZ: 	Stiskem klávesy „F“ spustíte/zastavíte výkonnostní test počítání prvočísel (zběžnou variantu).

en: 
    Press any key to exit this help.
cs_CZ: 
    Tuto nápovědu uzavřete stiskem libovolné klávesy.

en: an error occurred while opening file '%s' (%s)
cs_CZ: došlo k chybě při otevírání souboru „%s“ (%s)

en: an error occurred while running command '%s' (%s)
cs_CZ: došlo k chybě při vykonávání příkazu „%s“ (%s)

en: failed to open %s directory
cs_CZ: nepodařilo se otevřít složku %s

en: an error occurred while compiling regex
cs_CZ: došlo k chybě při sestavování regulárního výrazu
