kdialog - en to be translation catalogue (15 entries)

en: (C) 2000, Nick Thompson
be: (C) 2000, Нік Томпсан

en: David Faure
be: Дэвід Фор

en: Current maintainer
be: Адказны за выпуск

en: Brad Hards
be: Брад Хардс

en: Nick Thompson
be: Нік Томпсан

en: Matthias Hölzer
be: Маттыяс Хёльцэр

en: David Gümbel
be: Дэвід Гюмбель

en: Richard Moore
be: Рычард Мур

en: Dawit Alemayehu
be: Давіт Алемайеху

en: Question message box with yes/no buttons
be: Пытанне з адказамі так/не

en: Password dialog
be: Увод паролю

en: Menu dialog
be: Меню

en: Passive Popup
be: Пасіўнае выплыўнае

en: Dialog title
be: Назва дыялога

en: Outputs the winId of each dialog
be: Выводзіць winId кожнага дыялогу
