lxinput - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: LXInput autostart
sl: Samodejni zagon LXInput

en: Setup keyboard and mouse using settings done in LXInput
sl: Nastavite tipkovnico in miško z uporabo programa LXInput

en: Input Device Preferences
sl: Nastavitve vhodnih naprav

en: Sensitivity:
sl: Občutljivost:

en: High
sl: Visoka

en: Low
sl: Nizka

en: Fast
sl: Hitro

en: Slow
sl: Počasno

en: Acceleration:
sl: Pospeševanje:

en: <b>Motion</b>
sl: <b>Premikanje</b>

en: Left handed (Swap left and right mouse buttons)
sl: Levoročno (levi in desni miškin gumb sta zamenjana)

en: Mouse
sl: Miška

en: Delay before each key starts repeating
sl: Razmik med ponovitvami tipk

en: Repeat delay:
sl: Zakasnitev:

en: Interval between each key repeat
sl: Časovni razmik med vsako ponovitvijo tipke

en: Long
sl: Dolgo

en: Short
sl: Kratko

en: Repeat interval:
sl: Razmik:

en: Type in the following box to test your keyboard settings
sl: Za preizkus nastavitev vnesite besedilo:

en: <b>Character Repeat</b>
sl: <b>Ponavljanje znakov</b>

en: Beep when there is an error of keyboard input
sl: Predvajaj zvočno opozorilo, če pride do napake pri vnosu

en: <b>Keyboard layout</b>
sl: <b>Razporeditev tipk</b>

en: Keyboard
sl: Tipkovnica

en: Touch Pad
sl: Sledilna ploščica

en: Keyboard and Mouse
sl: Tipkovnica in miška

en: Configure keyboard, mouse, and other input devices
sl: Nastavitve tipkovnice, miške in drugih vhodnih naprav
