kinfocenter - en to ca@valencia translation catalogue (66 entries)

en: KCM OpenGL Information
ca@valencia: Informació de l'OpenGL per al KCM

en: Original Maintainer
ca@valencia: Mantenidor original

en: Author of glxinfo Mesa demos (https://www.mesa3d.org)
ca@valencia: Autor de les demostracions Mesa del «glxinfo» (https://www.mesa3d.org)

en: Max. number of light sources
ca@valencia: Nombre màx. de fonts de llum

en: Max. number of clipping planes
ca@valencia: Nombre màx. de plans de retallat

en: Max. pixel map table size
ca@valencia: Mida màx. de la taula de mapa de píxels

en: Max. display list nesting level
ca@valencia: Nivell màx. d'imbricació de llistes de visualització

en: Max. evaluator order
ca@valencia: Ordre màx. d'avaluació

en: Max. recommended vertex count
ca@valencia: Nombre màx. recomanat de vèrtexs

en: Max. recommended index count
ca@valencia: Nombre màx. recomanat d'índexs

en: Occlusion query counter bits
ca@valencia: Bits del comptador de cerques d'oclusió

en: Max. vertex blend matrices
ca@valencia: Màx. de matrius de barreja de vèrtexs

en: Max. vertex blend matrix palette size
ca@valencia: Mida màx. de la paleta de matrius de barreja de vèrtexs

en: Max. texture size
ca@valencia: Mida màx. de textures

en: No. of texture units
ca@valencia: Nombre d'unitats de textures

en: Max. 3D texture size
ca@valencia: Mida màx. de textures 3D

en: Max. cube map texture size
ca@valencia: Mida màx. de textures de mapes cúbics

en: Max. rectangular texture size
ca@valencia: Mida màx. de textures rectangulars

en: Max. texture LOD bias
ca@valencia: Desviament màx. de LOD de textures

en: Max. anisotropy filtering level
ca@valencia: Nivell màx. de filtratge anisòtrop

en: No. of compressed texture formats
ca@valencia: Nombre de formats de textura comprimits

en: Max. viewport dimensions
ca@valencia: Dimensions màx. de l'àrea de visualització

en: Subpixel bits
ca@valencia: Bits dels subpíxels

en: Aux. buffers
ca@valencia: Memòria intermèdia aux.

en: Frame buffer properties
ca@valencia: Propietats del «frame buffer»

en: Texturing
ca@valencia: Texturat

en: Various limits
ca@valencia: Límits varis

en: Points and lines
ca@valencia: Punts i línies

en: Stack depth limits
ca@valencia: Límits de profunditat de pila

en: Vendor
ca@valencia: Fabricant

en: Device
ca@valencia: Dispositiu

en: Subvendor
ca@valencia: Subfabricant

en: Revision
ca@valencia: Revisió

en: Kernel module
ca@valencia: Mòdul del nucli

en: 3D Accelerator | 3D Accelerators
ca@valencia[0]: Accelerador 3D
ca@valencia[1]: Acceleradors 3D

[ctx: Just one accelerator]
en: 3D Accelerator
ca@valencia: Accelerador 3D

en: unknown
ca@valencia: desconegut

en: Driver
ca@valencia: Controlador

en: Renderer
ca@valencia: Renderitzador

en: OpenGL ES version
ca@valencia: Versió de l'OpenGL ES

en: OpenGL version
ca@valencia: Versió de l'OpenGL

en: OpenGL ES extensions
ca@valencia: Extensions OpenGL ES

en: OpenGL extensions
ca@valencia: Extensions OpenGL

en: Implementation specific
ca@valencia: Implementació específica

en: server GLX vendor
ca@valencia: Venedor del servidor GLX

en: server GLX version
ca@valencia: Versió del servidor GLX

en: server GLX extensions
ca@valencia: Extensions del servidor GLX

en: client GLX vendor
ca@valencia: Venedor del client GLX

en: client GLX version
ca@valencia: Versió del client GLX

en: client GLX extensions
ca@valencia: Extensions del client GLX

en: GLX extensions
ca@valencia: Extensions GLX

en: GLU version
ca@valencia: Versió GLU

en: GLU extensions
ca@valencia: Extensions GLU

en: EGL Vendor
ca@valencia: Fabricant de l'EGL

en: EGL Version
ca@valencia: Versió EGL

en: EGL Extensions
ca@valencia: Extensions EGL

en: Direct Rendering (GLX)
ca@valencia: Renderitzat directe (GLX)

en: Indirect Rendering (GLX)
ca@valencia: Renderitzat indirecte (GLX)

en: Direct Rendering (EGL)
ca@valencia: Renderitzat directe (EGL)

en: Information
ca@valencia: Informació

en: Value
ca@valencia: Valor

en: Name of the Display
ca@valencia: Nom de la pantalla

en: Could not initialize OpenGL/GLX
ca@valencia: No s'ha pogut inicialitzar l'OpenGL/GLX

en: Core Profile
ca@valencia: Perfil del nucli

en: Compatibility Profile
ca@valencia: Perfil de compatibilitat

en: Could not initialize OpenGL (ES)/EGL
ca@valencia: No s'ha pogut inicialitzar l'OpenGL (ES)/EGL
