kcmusb - en to et translation catalogue (16 entries)

en: This module allows you to see the devices attached to your USB bus(es).
et: See moodul võimaldab vaadata USB siinide külge ühendatud seadmeid.

en: Device
et: Seade

en: USB Devices
et: USB seadmed

en: Live Monitoring of USB Bus
et: USB siini reaalajaas jälgimine

en: Unknown
et: Tundmatu

en: <b>Manufacturer:</b>
et: <b>Tootja:</b>

en: <b>Serial #:</b>
et: <b>Seerianumber:</b>

en: <tr><td><i>Class</i></td>%1</tr>
et: <tr><td><i>Klass</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Subclass</i></td>%1</tr>
et: <tr><td><i>Alamklass</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>Protocol</i></td>%1</tr>
et: <tr><td><i>Protokoll</i></td>%1</tr>

en: <tr><td><i>USB Version</i></td><td>%1.%2</td></tr>
et: <tr><td><i>USB versioon</i></td><td>%1.%2</td></tr>

en: <tr><td><i>Vendor ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
et: <tr><td><i>Tootja ID</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Product ID</i></td><td>0x%1</td></tr>
et: <tr><td><i>Toote ID</i></td><td>0x%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Speed</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>
et: <tr><td><i>Kiirus</i></td><td>%1 Mbit/s</td></tr>

en: <tr><td><i>Channels</i></td><td>%1</td></tr>
et: <tr><td><i>Kanaleid</i></td><td>%1</td></tr>

en: <tr><td><i>Max. Packet Size</i></td><td>%1</td></tr>
et: <tr><td><i>Maks. paketi suurus</i></td><td>%1</td></tr>
