Xfce Panel Plugins - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
hr: Ne mogu naći prikladni program za otvaranje točke montiranja

en: %s/%s space left on %s (%s)
hr: %s/%s preostali prostor na %s (%s)

en: %s/%s space left on %s
hr: %s/%s preostali prostor na %s

en: could not check mountpoint %s, please check your config
hr: Ne mogu provjeriti točku montiranja %s, molim provjerite svoju konfiguraciju

en: Only %s space left on %s (%s)!
hr: Samo %s prostora je preostalo na %s (%s)!

en: Only %s space left on %s!
hr: Samo %s prostora je preostalo na %s!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
hr: Provjeravač slobodnog prostora

en: Configuration
hr: Konfiguracija

en: Mount point
hr: Točka montiranja

en: Warning limit (%)
hr: Upozorenje granice (%)

en: Urgent limit (%)
hr: Granica hitnosti (%)

en: User Interface
hr: Korisničko sučelje

en: Name
hr: Ime

en: Display size
hr: Prikaži veličinu

en: Display meter
hr: Prikaži grafičko mjerilo

en: Display button
hr: Prikaži dugme

en: Monitor free disk space
hr: Nadgledanje slobodnog prostora diska
