Xfce Panel Plugins - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
kk: Тіркеу нүктесін ашу үшін сәйкес қолданбаны табу мүмкін емес

en: %.2f GB
kk: %.2f ГБ

en: %s/%s space left on %s (%s)
kk: %s/%s орын қалды, %s ішінде (%s)

en: %s/%s space left on %s
kk: %s/%s орын қалды, %s ішінде

en: %.0f MB
kk: %.0f МБ

en: could not check mountpoint %s, please check your config
kk: %s тірке нүктесін тексеру мүмкін емес, баптауларды тексеріңіз

en: Only %s space left on %s (%s)!
kk: Тек %s орын қалды, %s ішінде (%s)!

en: Only %s space left on %s!
kk: Тек %s орын қалды, %s ішінде!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
kk: Бос орынды бақылаушы

en: Configuration
kk: Баптаулар

en: Mount point
kk: Тіркеу нүктесі

en: Warning limit (%)
kk: Ескерту шегі (%)

en: Urgent limit (%)
kk: Қатаң шегі (%)

en: User Interface
kk: Пайдаланушы интерфейсі

en: Name
kk: Аты

en: Display size
kk: Өлшемін көрсету

en: Display meter
kk: Индикатор

en: Display button
kk: Батырмасын көрсету

en: Monitor free disk space
kk: Дисктегі бос орынды бақылау
