Xfce Panel Plugins - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Unable to find an appropriate application to open the mount point
lv: Nevarēja atrast piemērotu lietotni, lai atvērtu montējuma punktu

en: %s/%s space left on %s (%s)
lv: %s/%s brīvās vietas palicis uz %s (%s)

en: %s/%s space left on %s
lv: %s/%s brīvās vietas palicis uz %s

en: could not check mountpoint %s, please check your config
lv: nevarēja pārbaudīt montēšanas punktu %s, lūdzu pārbaudiet uzstādījumus

en: Only %s space left on %s (%s)!
lv: Tikai %s brīvās vietas palicis uz %s (%s)!

en: Only %s space left on %s!
lv: Tikai %s brīvas vietas plicis uz %s!

note: }}} vim600: set foldmethod=marker: foldmarker={{{,}}}
en: Free Space Checker
lv: Brīvās Vietas Pārbaudītājs

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Mount point
lv: Montēšanas punkts

en: Warning limit (%)
lv: Brīdinājuma limits (%)

en: Urgent limit (%)
lv: Kritisks limits (%)

en: User Interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Name
lv: Nosaukums

en: Display size
lv: Displeja izmērs

en: Display meter
lv: Rādīt skaitītāju

en: Display button
lv: Rādīt skaitītāju

en: Monitor free disk space
lv: Uzrauga brīvo diska vietu
