Xfce Panel Plugins - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Error in command "%s"
et: Käsu "%s" viga

en: Xfce Panel
et: Xfce paneel

en: Command
et: Käsk

en: Input the shell command to spawn, then press <Enter>
et: Sisesta käivitav käsk ning seejärel vajuta <Enter>

en: Press to select file...
et: Faili valimiseks klõpsi...

en: Label
et: Silt

en: Tick to display label
et: Sildi kuvamiseks lisa siia linnuke

en: Input the plugin label, then press <Enter>
et: Sisesta siia pealkiri ja siis vajuta <Enter>

en: (genmon)
et: (muuda mind)

en: Period (s)
et: Ajavahemik (s)

en: Interval between 2 consecutive spawns
et: Ajavahemik 2 järjestikuse käivituse vahel

en: Select the display font...
et: Vali kasutatav kirjatüüp

en: Press to change font...
et: Kirjatüübi muutmiseks vajuta nuppu...

en: Could not run "%s"
et:  "%s" ei käivitunud

en: Cyclically spawns a script/program, captures its output and displays the resulting string in the panel
et: Käivita perioodiliselt üks skript või programm ning kuva tema väljund Xfce ribal

en: Font Selection
et: Kirjatüübi valik

en: File Selection
et: Faili valik

en: _Cancel
et: _Tühista

en: _Open
et: _Ava

en: Unable to open the following url: %s
et: Järgneva urli avamisel tekkis viga: %s

en: Generic Monitor
et: Üldine seiraja

en: _Help
et: _Abi

en: Save
et: Salvesta

en: Configuration
et: Seadistused

en: Show output of a command.
et: Näita ühe käsu väljundit
