Trean - en to eu translation catalogue (76 entries)

en: 1 Line
eu: 1 lerro

en: 10 rows
eu: 10 lerro

en: 15 rows
eu: 15 lerro

en: 2 Line
eu: 2 lerro

en: 25 rows
eu: 25 lerro

en: 3 Line
eu: 3 lerro

en: Add
eu: Gehitu

en: Add to Bookmarks
eu: Gehitu laster-marketara

en: Added
eu: Gehituta

en: Ascending (A to Z or oldest to newest)
eu: Gorantz (Atik Zra edo zaharretik berrira)

en: Bookmark Added
eu: Laster-marka gehitu da

en: Bookmark not found: %s.
eu: Laster-marka ez da aurkitu: %s

en: Bookmarked on
eu: Data

en: Bookmarks
eu: Laster-markak

en: Bookmarks Feed
eu: Laster-marken harpidetza

en: Bookmarks successfully imported
eu: Laster-markak behar bezala inportatu dira

en: Browse
eu: Arakatu

en: Can't create a new bookmark.
eu: Ezin da laster-marka berria sortu.

en: Cancel
eu: Utzi

en: Clicks
eu: Klikak

en: Close
eu: Itxi

en: Deleted bookmark:
eu: Ezabatutako laster-marka:

en: Descending (9 to 1 or newest to oldest)
eu: Beherantz (9tik 1era edo berritik zaharrera)

en: Description
eu: Azalpena

en: Display Preferences
eu: Bistaratzeko hobespenak

en: Display Rows
eu: Bistaratu lerroak

en: Drag the "Add to Bookmarks" link below onto your "Links" Bar
eu: Arrastatu  ondorengo "Gehitu laster-marketara" esteka nabigatzailearen  esteken tresna-barrara

en: Drag the "Add to Bookmarks" link below onto your "Personal Toolbar".
eu: Arrastatu  ondorengo "Gehitu laster-marketara" esteka nabigatzailearen  laster-marken tresna-barrara

en: Edit
eu: Editatu

en: Edit Bookmark
eu: Editatu laster-markak

en: Import
eu: Inportatu

en: Import Bookmarks
eu: Inportatu laster-markak

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Maximum Number of Bookmarks
eu: Gehieneko laster-marka kopurua

en: Most Clicked
eu: Gehien klikatutakoak

en: Most-clicked Bookmarks
eu: Gehien klikatutako laster-markak

en: New Bookmark
eu: Laster-marka berria

en: No bookmarks found
eu: Ez da laster-markarik aurkitu

en: No bookmarks to display
eu: Ez dago laster-markarik bistaratzeko

en: No bookmarks yet.
eu: Ez dago laster-markarik oraindik.

en: No search
eu: Ez dago bilaketarik

en: Note:
eu: Oharra:

en: Number of bookmarks to show
eu: Bistaratuko diren laster-marken kopurua

en: On newer versions of Internet Explorer, you may have to add %s://%s to your Trusted Zone for this to work.
eu: Internet explorer bertsio berrietan erabili ahal izateko, %s://%s  zona fidagarrietara gehitu beharko duzu.

en: Open links in a new window?
eu: Ireki estekak leiho berrian?

en: Other Preferences
eu: Beste hobespen batzuk

en: Previously used tags
eu: Aurrez erabilitako etiketak

en: Remove from search
eu: Kendu bilaketatik

en: Save
eu: Gorde

en: Search
eu: Bilatu

en: Search results (%s)
eu: Bilaketaren emaitzak (%s)

en: See previously used tags
eu: Ikusi aurretik erabilitako etiketak

en: Select the file to import:
eu: Hautatu inportatzeko fitxategia:

en: Select the format of the source file:
eu: Hautatu iturburu-fitxategiaren formatua:

en: Set how to display bookmark listings and how to open links.
eu: Laster-marken zerrendak zelan bistaratu eta estekak zelan ireki zehaztu.

en: Sort bookmarks by:
eu: Ordenatu laster-markak honen arabera:

en: Sort by
eu: Ordenatu honen arabera

en: Sort direction:
eu: Ordenatzeko noranzkoa:

en: Tagged with %s
eu: Honekin etiketatua: %s

en: Tags
eu: Etiketak

en: Template
eu: Txantiloia

en: The file didn't contain any bookmarks.
eu: Fitxategiak ez dauka laster-markarik.

en: There was a problem deleting the bookmark: %s
eu: Arazo bat gertatu da laster-marka ezabatzean: %s

en: There was an error adding the bookmark: %s
eu: Errore bat gertatu da laster-marka gehitzean: %s

en: There was an error saving the bookmark: %s
eu: Errore bat gertatu da laster-marka gordetzean: %s

en: This is what the server said: %s
eu: Hau esan du zerbitzariak: %s

en: Title
eu: Izenburua

en: To be able to quickly add bookmarks from your web browser:
eu: Laster-markak nabigatzailetik klik batean sortu ahal izateko:

en: URL
eu: URLa

en: While browsing you will be able to bookmark the current page by clicking your new "Add to Bookmarks" shortcut.
eu: Nabigatu bitartean uneko orria laster-marketara gehitzeko "Gehitu laster-marketara" estekan klik egin dezakezu.

en: You are not allowed to create more than %d bookmarks.
eu: Ez daukazu baimenik %d laster-marka baino gehiago sortzeko.

en: _Browse
eu: _Arakatu

en: _Import
eu: _Inportatu

en: _New Bookmark
eu: _Laster-marka berria

en: click
eu: klik

en: clicks
eu: klik
