Horde_Form - en to et translation catalogue (143 entries)

en:  (%s days ago)
et:  (%s päeva tagasi)

en:  (in %s days)
et:  (%s päeva pärast)

en:  (today)
et:  (täna)

en:  (tomorrow)
et:  (homme)

en:  (yesterday)
et:  (eile)

en: "%s" is not a valid email address.
et: "%s" ei ole korrektne maili aadress.

en: %s is required
et: %s on kohustuslik

en: -- select --
et: -- vali --

en: A temporary directory
et: Ajutine kataloog

en: Address
et: Aadress

en: Address Link
et: Aadressi Link

en: Allow multiple addresses?
et: Luba mitut aadressi?

en: Assignment columns
et: Veerud

en: Category
et: Kategooria

en: Character to split multiple addresses with
et: Märk millega eraldada mitut aadressi

en: Colour selection
et: Värvi valik

en: Column titles
et: Veergude pealkirjad

en: Counted text
et: Piiratud pikkusega tekst

en: Country drop down list
et: Maade nimekiri

en: Credit card number
et: Krediitkaardi number

en: DSN (see http://pear.php.net/manual/en/package.database.db.intro-dsn.php)
et: DSN (vaata http://pear.php.net/manual/en/package.database.db.intro-dsn.php)

en: Database lookup
et: Andmebaasiotsing

en: Date
et: Kuupäev

en: Date and time selection
et: Kuupäeva valik

en: Date selection
et: Kuupäeva valik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Display format
et: Ekraani seaded

en: Drop down list
et: Nimekiri

en: Email
et: E-post

en: Email addresses must match.
et: E-posti aadressid peavad klappima.

en: Email with confirmation
et: E-post kinnitusega

en: End year
et: Aasta lõpp

en: Field matrix
et: Välja maatriks

en: File selection
et: Faili valik

en: File upload
et: Faili üleslaadimine

en: Font
et: Kirjatüüp

en: Header
et: Päis

en: Headers
et: Päised

en: Helpers
et: Abilised

en: IP address
et: IP aadress

en: IPv6 address
et: IPv6 aadress

en: Id
et: ID

en: Image CAPTCHA
et: Pildi CAPTCHA

en: Image upload
et: Pildi üleslaadimine

en: Integer
et: Täisarv

en: Integer list
et: Täisarvude nimekiri

en: Invalid data submitted.
et: Sisestati vigased andmed.

en: Left header
et: Vasak päis

en: Left values
et: Vasakud väärtused

en: Link URL
et: Lingi URL

en: Link access key
et: Lingi võti

en: Link style
et: Lingi stiil

en: Link target
et: Lingi siht

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Link the email address to the compose page when displaying?
et: Esitamisel seosta e-posti aadress uue kirja aknaga?

en: Link title attribute
et: Lingi pealkirja tunnus

en: Long text
et: Pikk tekst

en: Maximum file size in bytes
et: Suurim faili suurus baitides

en: Maximum length
et: Suurim pikkus

en: Mobile phone number
et: Mobiil telefoninumber

en: Month and year
et: Kuu ja aasta

en: Multi-level drop down lists
et: Mitmetasemeline loend

en: Multiple selection
et: Valik

en: Multiple selection, preserving keys
et: Mitmik valik, säilitab võtmed

en: Number
et: Arv

en: Number of characters
et: Märkide arv

en: Number of columns
et: Veergude arv

en: Number of rows
et: Ridade arv

en: Octal
et: Kaheksandnumber

en: Onclick event
et: Vajutamise sündmus

en: Only one email address allowed.
et: Lubatud on ainult üks e-posti aadress.

en: Only one email address is allowed.
et: Lubatud on ainult üks maili aadress.

en: PGP Key
et: PGP võti

en: Password
et: Salasõna

en: Password with confirmation
et: Salasõna kinnitusega

en: Passwords must match.
et: Salasõnad peavad klappima.

en: Path to the GnuPG binary
et: Tee GnuPG binaarini

en: Phone number
et: Telefoninumber

en: Please choose a sound.
et: Palun vale heli.

en: Please enter a month and a year.
et: Sisesta kuu ja aasta.

en: Please enter a valid IP address.
et: Sisesta korrektne IP aadress.

en: Please enter a valid date, check the number of days in the month.
et: Sisesta korrektne kuupäev, kontrolli päevade arvu kuus.

en: Please enter a valid time.
et: Sisesta korrektne aeg.

en: Prompt text
et: Selgitav tekst

en: Protect address from spammers?
et: Kaitse aadressi rämpsposti eest?

en: Radio selection
et: Valik

en: Regex
et: Regulaaravaldis

en: Relationship browser
et: Suhete sirvija

en: Required Field
et: Kohustuslik väli

en: Required secret is invalid - potentially malicious request.
et: Nõutud saladus on kehtetu - võimalik pahatahtlik päring.

en: Reset
et: Lähtesta

en: Right header
et: Parem päis

en: Right values
et: Paremad väärtused

en: S/MIME Key
et: S/MIME Võti

en: SQL statement for value lookups
et: SQL avaldis väärtuste leidmiseks

en: Select Files
et: Vali failid

en: Select all date components.
et: Vali kõik kuupäeva koostisosad.

en: Set
et: Hulk

en: Show icon?
et: Näita ikoone?

en: Show option to keep original?
et: Paku võimalust originaali säilitamiseks?

en: Show picker?
et: Näita valijat?

en: Show seconds?
et: Näita sekundeid?

en: Show upload?
et: Näita üleslaadimist?

en: Size
et: Suurus

en: Sort order selection
et: Sorteerimisjärjekorra valik

en: Sound selection
et: Heli valik

en: Spacer
et: Eraldaja

en: Start year
et: Algusaasta

en: Storage format
et: Salvestusformaat

en: String list
et: Stringide loend

en: String list returning an array
et: Stringide nimekiri tagastab massiivi

en: Submit
et: Kinnita

en: Table Set
et: Tabelite hulk

en: Text
et: Tekst

en: The image file size could not be determined or it was 0 bytes. The upload may have been interrupted.
et: Pildi suurust ei õnnestunu kindlaks teha või see oli 0 baiti. Üleslaadimine on katkestatud.

en: The image file was larger than the maximum allowed size (%d bytes).
et: Pildi fail oli suurem kui maksimaalne lubatud suurus (%d baiti).

en: The name to use when linking to the compose page
et: Nimi mida kasutada editori lehega linkimisel

en: The text you entered did not match the text on the screen.
et: Sinu sisestatud tekst ei kattu ekraanil olevaga.

en: There are too many characters in this field. You have entered %d character;  | There are too many characters in this field. You have entered %d characters;
et[0]: Selles väljas on liialt palju märke. Sa sisestasid %d märki;
et[1]: Selles väljas on liialt palju märke. Sa sisestasid %d märki;

en: This does not seem to be a valid card number.
et: See ei näi olevat kehtiv kaardi number.

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: This field may only contain integers.
et: See väli võib sisaldada vaid täisarve.

en: This field may only contain numbers and the colon.
et: See väli võib sisaldada ainult numbreid ja koolonit.

en: This field may only contain octal values.
et: See väli võib sisaldada ainult kaheksandsüsteemis väärtusi.

en: This field must be a comma or space separated list of integers
et: See väli peab olema komaga või tühikuga eraldatud täisarvude loend

en: This field must be a valid number.
et: See väli peab olema korrektne arv.

en: This field must contain a color code in the RGB Hex format, for example '#1234af'.
et: See väli peab sisaldama värvikoodi RGB Hex kujul, näiteks '#1234af'.

en: This form has already been processed.
et: See vorm on juba läbi töötatud.

en: Time
et: Aeg

en: Time selection
et: Aja valik

en: True or false
et: Tõde või vale

en: Value is over the maximum length of %d.
et: Väärtus ületab %d maksimumpikkuse.

en: Values
et: Väärtused

en: Values to select from
et: Väärtused mille hulgast valida

en: Width in CSS units
et: Laius CSS ühikutes

en: You did not enter a valid email address.
et: Sa ei sisestanud korrektset e-posti aadressi.

en: You must choose a date.
et: Sa pead valima kuupäeva.

en: You must choose a time.
et: Sa pead valima kellaja.

en: You must enter a valid phone number, digits only with an optional '+' for the international dialing prefix.
et: Sa pead sisestama kehtiva mobiiltelefoni numbri mis sisaldab ainult numbreid ja mille alguses võib olla '+' rahvusvahelise suunakoodi tunnusena.

en: You must enter a valid value.
et: Sa pead sisestama korrektse väärtuse.

en: You must enter an email address.
et: Sa pead sisestama maili aadressi.

en: You must enter at least one email address.
et: Kirjal peab olema vähemalt üks saaja.

en: you must enter less than %d.
et: sa pead vähem sisestama kui %d.
