django-formtools - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Form Tools
pl: Narzędzia fomularzy

en: first step
pl: Pierwszy krok

en: prev step
pl: Poprzedni krok

en: submit
pl: Wyślij

en: ManagementForm data is missing or has been tampered.
pl: Brakuje danych ManagementForm lub zostały one zmodyfikowane.
