caja 1.25.2 - en to et translation catalogue (1499 entries)

en: _Patterns
et: _Mustrid

en: Drag a pattern tile to an object to change it
et: Objekti mustri muutmiseks lohista muster objektile

en: Blue Ridge
et: Sinine viirutus

en: Blue Rough
et: Kare sinine

en: Blue Type
et: Sinised tähed

en: Brushed Metal
et: Harjatud metall

en: Burlap
et: Kotiriie

en: Camouflage
et: Maskeering

en: Chalk
et: Kriit

en: Cork
et: Kork

en: Countertop
et: Köögilaud

en: Dots
et: Täpid

en: Fibers
et: Kiud

en: Fleur De Lis
et: Liilia

en: Floral
et: Lilled

en: Fossil
et: Kivistis

en: Green Weave
et: Roheline punutis

en: Ice
et: Jää

en: Manila Paper
et: Manilapaber

en: Moss Ridge
et: Samblaseljak

en: Numbers
et: Arvud

en: Ocean Strips
et: Ookeanitriibud

en: Purple Marble
et: Purpurne marmor

en: Ridged Paper
et: Sooniline paber

en: Rough Paper
et: Poorne paber

en: Sky Ridge
et: Suusarajad

en: Snow Ridge
et: Lume vaod

en: Stucco
et: Krohv

en: Terracotta
et: Terrakota

en: Wavy White
et: Laineline valge

en: C_olors
et: _Värvused

en: Drag a color to an object to change it to that color
et: Objekti värvuse muutmiseks lohista värv objektile

en: Orange
et: Oranž

en: Tangerine
et: Mandariin

en: Grapefruit
et: Greipfruut

en: Ruby
et: Rubiin

en: Pale Blue
et: Kahvatusinine

en: Sky
et: Taevas

en: Danube
et: Doonau

en: Violet
et: Violett

en: Sea Foam
et: Merevaht

en: Leaf
et: Puuleht

en: Deep Teal
et: Sinakasroheline

en: Dark Cork
et: Tume kork

en: Mud
et: Pori

en: Fire Engine
et: Tuletõrje

en: Envy
et: Tumeroheline

en: Azul
et: Elektrisinine

en: Lemon
et: Sidrun

en: Bubble Gum
et: Närimiskummi

en: White
et: Valge

en: Apparition
et: Kummitus

en: Silver
et: Hõbe

en: Concrete
et: Betoon

en: Shale
et: Savi

en: Granite
et: Graniit

en: Eclipse
et: Varjutus

en: Charcoal
et: Puusüsi

en: Onyx
et: Oonüks

en: Black
et: Must

en: _Emblems
et: _Embleemid

en: Drag an emblem to an object to add it to the object
et: Objektile embleemi lisamiseks lohista see objektile

en: Erase
et: Kustutada

en: File manager for the MATE desktop environment
et: Failihaldur MATE töölauakeskkonnale

en: Autorun Prompt
et: Automaatkäivituse küsimus

en: File Browser
et: Failisirvija

en: Browse the file system with the file manager
et: Failisüsteemi sirvimine failihalduriga

en: Computer
et: Arvuti

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
et: Kõikide kohalike ja kaugkaustade ning -ketaste sirvimine

en: File Manager
et: Failihaldur

en: File Management
et: Failihaldus

en: Change the behaviour and appearance of file manager windows
et: Failihalduri akende käitumise ja välimuse muutmine

en: Open Folder
et: Avatakse kaust

en: Home Folder
et: Kodukaust

en: Open your personal folder
et: Sinu isikliku kataloogi avamine

en: Saved search
et: Salvestatud otsing

en: Network
et: Võrk

en: Browse bookmarked and local network locations
et: Järjehoidjates või kohalikus võrgus asuvate asukohtade sirvimine

en: Text
et: Tekst

en: The text of the label.
et: Sildi tekst.

en: Justification
et: Joondus

en: The alignment of the lines in the text of the label relative to each other. This does NOT affect the alignment of the label within its allocation. See GtkMisc::xalign for that.
et: Sildi tekstis sõltuvad ridade joondused üksteisest. See EI mõjuta siltide paigutuse joondust. Tutvu GtkMisc::xalign'iga lähemalt.

en: Line wrap
et: Reamurdmine

en: If set, wrap lines if the text becomes too wide.
et: Määramise korral murtakse liiga pika tekstiga ridu.

en: Cursor Position
et: Kursori asukoht

en: The current position of the insertion cursor in chars.
et: Sisestuskursori käesolev asukoht märkides.

en: Selection Bound
et: Valiku piirid

en: The position of the opposite end of the selection from the cursor in chars.
et: Valiku vastasotsa kaugus tähemärkides.

en: Cu_t
et: _Lõika

en: _Copy
et: _Kopeeri

en: _Paste
et: _Aseta

en: Select All
et: Vali kõik

en: Show more _details
et: _Näita üksikasjalisemalt

en: _Cancel
et: _Tühista

en: _Open
et: _Ava

en: _Revert
et: _Taasta

en: You can stop this operation by clicking cancel.
et: Seda tegevust saab peatada vajutades nupule "Loobu".

en: _Clear
et: _Tühjenda

en:  (invalid Unicode)
et:  (vigane Unicode)

en: No applications found
et: Ühtegi rakendust ei leitud

en: Ask what to do
et: Küsitakse, mida teha

en: Do Nothing
et: Ei tehta midagi

en: Open %s
et: Avatakse: %s

en: Open with other Application...
et: Avatakse mõne muu rakendusega...

en: You have just inserted an Audio CD.
et: Sa sisestasid audio-CD.

en: You have just inserted an Audio DVD.
et: Sa sisestasid audio-DVD.

en: You have just inserted a Video DVD.
et: Sa sisestasid video-DVD.

en: You have just inserted a Video CD.
et: Sa sisestasid video-CD.

en: You have just inserted a Super Video CD.
et: Sa sisestasid Super Video CD.

en: You have just inserted a blank CD.
et: Sa sisestasid tühja CD.

en: You have just inserted a blank DVD.
et: Sa sisestasid tühja DVD.

en: You have just inserted a blank Blu-Ray disc.
et: Sa sisestasid tühja Blu-Ray plaadi.

en: You have just inserted a blank HD DVD.
et: Sa sisestasid tühja HD DVD-plaadi.

en: You have just inserted a Photo CD.
et: Sa sisestasid tühja foto-CD.

en: You have just inserted a Picture CD.
et: Sa sisestasid tühja pildi-CD.

en: You have just inserted a medium with digital photos.
et: Sa sisestasid digifotosid sisaldava meediumi.

en: You have just inserted a digital audio player.
et: Sa sisestasid digitaalse audioesitaja.

en: You have just inserted a medium with software intended to be automatically started.
et: Sa sisestasid meediumi, millel olev tarkvara on märgitud automaatseks käivitamiseks.

en: You have just inserted a medium.
et: Sa sisestasid meediumi.

en: Choose what application to launch.
et: Vali käivitatav rakendus.

en: Select how to open "%s" and whether to perform this action in the future for other media of type "%s".
et: Vali, mismoodi tuleb "%s" avada ning kas ka tulevikus tuleb "%s" liigiga meediumi korral sedasama teha.

en: _Always perform this action
et: _Tulevikus tehakse seda ilma küsimata

en: _Eject
et: _Väljasta

en: _Unmount
et: _Ühenda lahti

en: Cut the selected text to the clipboard
et: Valitud teksti lõikamine lõikelauale

en: Copy the selected text to the clipboard
et: Valitud teksti kopeerimine lõikelauale

en: Paste the text stored on the clipboard
et: Lõikelaual hoitava teksti asetamine

en: Select _All
et: V_ali kõik

en: Select all the text in a text field
et: Kogu tekstivälja teksti valimine

en: Move _Up
et: Liiguta ü_les

en: Move Dow_n
et: Liiguta _alla

en: Use De_fault
et: Kasuta _vaikimisi

en: Name
et: Nimi

en: The name and icon of the file.
et: Faili nimi ja ikoon.

en: Size
et: Suurus

en: The size of the file.
et: Faili suurus.

en: Size on Disk
et: Suurus kettal

en: The size of the file on disk.
et: Faili suurus kettal.

en: Type
et: Liik

en: The type of the file.
et: Faili liik.

en: Date Modified
et: Muutmise kuupäev

en: The date the file was modified.
et: Viimane faili muutmise aeg.

en: Date Accessed
et: Kasutamise aeg

en: The date the file was accessed.
et: Viimane faili kasutamise aeg.

en: Owner
et: Omanik

en: The owner of the file.
et: Faili omanik.

en: Group
et: Grupp

en: The group of the file.
et: Faili grupp.

en: Permissions
et: Õigused

en: The permissions of the file.
et: Faili pääsuõigused.

en: Octal Permissions
et: Õigused kaheksandkujul

en: The permissions of the file, in octal notation.
et: Faili pääsuõigused kaheksandkujul.

en: MIME Type
et: MIME-liik

en: The mime type of the file.
et: Faili MIME-liik.

en: SELinux Context
et: SELinuxi kontekst

en: The SELinux security context of the file.
et: Faili SELinuxi turvakontekst.

en: Location
et: Asukoht

en: The location of the file.
et: Faili asukoht.

en: Extension
et: Laiend

en: The extension of the file.
et: Faililaiend.

en: Trashed On
et: Kustutamine

en: Date when file was moved to the Trash
et: Faili prügikasti viskamise aeg

en: Original Location
et: Algne asukoht

en: Original location of file before moved to the Trash
et: Faili algne asukoht enne prügikasti viskamist

en: Reset
et: Lähtesta

en: on the desktop
et: töölaual

note: Translators: If it's hard to compose a good home * icon name from the user name, you can use a string without * an "%s" here, in which case the home icon name will not * include the user's name, which should be fine. To avoid a * warning, put "%.0s" somewhere in the string, which will * match the us
en: %s's Home
et: %s kodukaust

en: Network Servers
et: Võrguserverid

en: Trash
et: Prügi

en: _Move Here
et: _Tõsta siia

en: _Copy Here
et: _Kopeeri siia

en: _Link Here
et: _Lingi siia

en: Set as _Background
et: Säti tausta_pildiks

en: Cancel
et: Tühista

en: Set as background for _all folders
et: _Määra kõigi kaustade taustapildiks

en: Set as background for _this folder
et: Määra _sellele kausta taustapildiks

en: The emblem cannot be installed.
et: Embleemi pole võimalik paigaldada.

en: Sorry, but you must specify a non-blank keyword for the new emblem.
et: Vabandust, kuid uuele embleemile tuleb lisada võtmesõna.

en: Sorry, but emblem keywords can only contain letters, spaces and numbers.
et: Vabandust, embleemi võtmesõna võib sisaldada ainult tähti, numbreid ja tühikuid.

en: Sorry, but there is already an emblem named "%s".
et: Vabandust, kuid embleem nimega "%s" on juba olemas.

en: Please choose a different emblem name.
et: Palun vali embleemile mõni teine nimi.

en: Sorry, unable to save custom emblem.
et: Vabandust, kohandatud embleemi pole võimalik salvestada.

en: Sorry, unable to save custom emblem name.
et: Vabandust, kohandatud embleemi nime pole võimalik salvestada.

en: This file cannot be mounted
et: Seda faili pole võimalik külge haakida

en: This file cannot be unmounted
et: Seda faili pole võimalik lahti haakida

en: This file cannot be ejected
et: Seda faili pole võimalik väljastada

en: This file cannot be started
et: Seda faili pole võimalik käivitada

en: This file cannot be stopped
et: Seda faili pole võimalik seisata

en: Slashes are not allowed in filenames
et: Failinimedes pole kaldkriipsud lubatud

en: File not found
et: Faili ei leitud

en: Toplevel files cannot be renamed
et: Ülemise taseme failide nime pole võimalik muuta

en: Unable to rename desktop icon
et: Töölauaikooni nime pole võimalik muuta

en: Unable to rename desktop file
et: Töölauafaili nime pole võimalik muuta

en: today at 00:00:00 PM
et: täna kell 00:00:00

en: today at %-I:%M:%S %p
et: täna kell %-H:%M:%S

en: today at 00:00 PM
et: täna kell 00:00

en: today at %-I:%M %p
et: täna kell %-H:%M

en: today, 00:00 PM
et: täna, 00:00

en: today, %-I:%M %p
et: täna, %H:%M

en: today
et: täna

en: yesterday at 00:00:00 PM
et: eile kell 00:00:00

en: yesterday at %-I:%M:%S %p
et: eile kell %H:%M:%S

en: yesterday at 00:00 PM
et: eile kell 00:00

en: yesterday at %-I:%M %p
et: eile kell %-H:%M

en: yesterday, 00:00 PM
et: eile, 00:00

en: yesterday, %-I:%M %p
et: eile, %H:%M

en: yesterday
et: eile

en: Wednesday, September 00 0000 at 00:00:00 PM
et: Kolmapäev, 00. september 0000 kell 00:00:00

en: %A, %B %-d %Y at %-I:%M:%S %p
et: %A, %-d. %B %Y kell %-I:%M:%S %p

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00:00 PM
et: E, 00. okt 0000 kell 00:00:00

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M:%S %p
et: %a, %-d. %b %Y kell %H:%M:%S

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00 PM
et: E, 00. okt 0000 kell 00:00

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M %p
et: %a, %-d. %b %Y kell %H:%M

en: Oct 00 0000 at 00:00 PM
et: 00. okt 0000 kell 00:00

en: %b %-d %Y at %-I:%M %p
et: %-d. %b %Y kell %H:%M

en: Oct 00 0000, 00:00 PM
et: 00. okt 0000, 00:00

en: %b %-d %Y, %-I:%M %p
et: %-d %b %Y, %H:%M

en: 00/00/00, 00:00 PM
et: 00.00.00, 00:00

en: %m/%-d/%y, %-I:%M %p
et: %d.%m.%y, %H:%M

en: 00/00/00
et: 00.00.00

en: %m/%d/%y
et: %d.%m.%y

en: Not allowed to set permissions
et: Õiguseid pole lubatud määrata

en: Not allowed to set owner
et: Omanikku pole lubatud määrata

en: Specified owner '%s' doesn't exist
et: Määratud omanikku '%s' pole olemas

en: Not allowed to set group
et: Omanikgruppi pole lubatud määrata

en: Specified group '%s' doesn't exist
et: Määratud gruppi '%s' pole olemas

en: %'u item | %'u items
et[0]: %'u kirje
et[1]: %'u kirjet

en: %'u folder | %'u folders
et[0]: %'u kaust
et[1]: %'u kausta

en: %'u file | %'u files
et[0]: %'u fail
et[1]: %'u faili

en: %s (%s bytes)
et: %s (%s baiti)

en: ? items
et: ? kirjet

en: ? bytes
et: ? baiti

en: unknown type
et: tundmatu liik

en: unknown MIME type
et: tundmatu MIME-liik

en: unknown
et: tundmatu

en: program
et: programm

en: Link to %s
et: Viit -> %s

en: link (broken)
et: viide (katki)

en: Merge folder "%s"?
et: Kas mestida kaust "%s"?

en: Merging will ask for confirmation before replacing any files in the folder that conflict with the files being copied.
et: Mestimise korral küsitakse kinnitust enne vastuoluliste failide asendamist kausta kopeeritavate failidega.

en: An older folder with the same name already exists in "%s".
et: Sama nimega kaust on juba "%s" all olemas.

en: A newer folder with the same name already exists in "%s".
et: Uuem sama nimega kaust on juba "%s" all olemas.

en: Another folder with the same name already exists in "%s".
et: Veel üks sama nimega kaust on juba "%s" all olemas.

en: Replacing it will remove all files in the folder.
et: Asendamine kustutab kõik selles kaustas olevad failid.

en: Replace folder "%s"?
et: Kas asendada kaust "%s"?

en: A folder with the same name already exists in "%s".
et: Sama nimega kaust on juba "%s" all olemas.

en: Replace file "%s"?
et: Kas asendada fail "%s"?

en: Replacing it will overwrite its content.
et: Selle asendamisega kirjutatakse faili sisu üle.

en: An older file with the same name already exists in "%s".
et: Vanem sama nimega fail on juba "%s" all olemas.

en: A newer file with the same name already exists in "%s".
et: Uuem sama nimega fail on juba "%s" all olemas.

en: Another file with the same name already exists in "%s".
et: Veel üks sama nimega fail on juba "%s" all olemas.

en: Original folder
et: Algne kaust

en: Items:
et: Kirjed:

en: Original file
et: Algne fail

en: Size:
et: Suurus:

en: Type:
et: Liik:

en: Last modified:
et: Viimati muudetud:

en: Merge with
et: Mestitav

en: Replace with
et: Asenda millega

en: Merge
et: Mesti

en: Select a new name for the _destination
et: Sihtkohale uue _nime valimine

en: Differences...
et: Erinevused...

en: Apply this action to all files and folders
et: See tegevus rakendataks kõigile failidele ja kaustadele

en: _Skip
et: _Jäta vahele

en: Re_name
et: Muuda _nime

en: Replace
et: Asenda

en: Merge Folder
et: Kausta mestimine

en: File and Folder conflict
et: Faili ja kausta vastuolu

en: File conflict
et: Failide vastuolu

en: S_kip All
et: _Jäta kõik vahele

en: _Retry
et: _Proovi uuesti

en: _Delete
et: _Eemalda

en: Delete _All
et: Kustuta _kõik

en: Replace _All
et: Asenda _kõik

en: Merge _All
et: Mesti _kõik

en: Copy _Anyway
et: Ko_peeri ikka

en: %'d second | %'d seconds
et[0]: %'d sekund
et[1]: %'d sekundit

en: %'d minute | %'d minutes
et[0]: %'d minut
et[1]: %'d minutit

en: %'d hour | %'d hours
et[0]: %'d tund
et[1]: %'d tundi

en: approximately %'d hour | approximately %'d hours
et[0]: umbes %'d tund
et[1]: umbes %'d tundi

en: Another link to %s
et: Veel üks viit -> %s

note: Translators: Feel free to leave out the "st" suffix * if there's no way to do that nicely for a * particular language.
en: %'dst link to %s
et: %'d. viit failile %s

en: %'dnd link to %s
et: %'d. viit failile %s

en: %'drd link to %s
et: %'d. viit failile %s

en: %'dth link to %s
et: %'d. viit failile %s

note: Translators: * Feel free to leave out the st, nd, rd and th suffix or * make some or all of them match. Translators: tag used to detect the first copy of a file
en:  (copy)
et:  (koopia)

note: Translators: tag used to detect the second copy of a file
en:  (another copy)
et:  (veel üks koopia)

note: Translators: tag used to detect the x11th copy of a file Translators: tag used to detect the x12th copy of a file Translators: tag used to detect the x13th copy of a file Translators: tag used to detect the xxth copy of a file
en: th copy)
et: . koopia)

note: Translators: tag used to detect the x1st copy of a file
en: st copy)
et: . koopia)

note: Translators: tag used to detect the x2nd copy of a file
en: nd copy)
et: . koopia)

note: Translators: tag used to detect the x3rd copy of a file
en: rd copy)
et: . koopia)

note: Translators: appended to first file copy
en: %s (copy)%s
et: %s (koopia)%s

note: Translators: appended to second file copy
en: %s (another copy)%s
et: %s (veel üks koopia)%s

note: Translators: appended to x11th file copy Translators: appended to x12th file copy Translators: appended to x13th file copy Translators: appended to xxth file copy
en: %s (%'dth copy)%s
et: %s (%d. koopia)%s

note: Translators: if in your language there's no difference between 1st, 2nd, 3rd and nth * plurals, you can leave the st, nd, rd suffixes out and just make all the translated * strings look like "%s (copy %'d)%s". Translators: appended to x1st file copy
en: %s (%'dst copy)%s
et: %s (%d. koopia)%s

note: Translators: appended to x2nd file copy
en: %s (%'dnd copy)%s
et: %s (%d. koopia)%s

note: Translators: appended to x3rd file copy
en: %s (%'drd copy)%s
et: %s (%d. koopia)%s

en: Are you sure you want to permanently delete "%B" from the trash?
et: Kas oled kindel, et soovid "%B" prügikastist jäädavalt kustutada?

en: Are you sure you want to permanently delete the %'d selected item from the trash? | Are you sure you want to permanently delete the %'d selected items from the trash?
et[0]: Kas oled kindel, et soovid %'d valitud kirje prügikastist jäädavalt kustutada?
et[1]: Kas oled kindel, et soovid %'d valitud kirjet prügikastist jäädavalt kustutada?

en: If you delete an item, it will be permanently lost.
et: Kustutamisel läheb kirje jäädavalt kaotsi.

en: Empty all items from Trash?
et: Kas tühjendada prügikast?

en: All items in the Trash will be permanently deleted.
et: Kõik prügikastis olevad kirjed kustutatakse jäädavalt.

en: Empty _Trash
et: Tühjenda _prügikast

en: Are you sure you want to permanently delete "%B"?
et: Kas oled kindel, et soovid "%B" jäädavalt kustutada?

en: Are you sure you want to permanently delete the %'d selected item? | Are you sure you want to permanently delete the %'d selected items?
et[0]: Kas oled kindel, et soovid %'d valitud kirje jäädavalt kustutada?
et[1]: Kas oled kindel, et soovid %'d valitud kirjet jäädavalt kustutada?

en: Are you sure you want to trash "%B"?
et: Kas oled kindel, et soovid visata "%B" prügikasti?

en: Are you sure you want to trash the %'d selected item? | Are you sure you want to trash the %'d selected items?
et[0]: Kas oled kindel, et soovid %'d valitud kirje visata prügikasti?
et[1]: Kas oled kindel, et soovid %'d valitud kirjet visata prügikasti?

en: Items moved to the trash may be recovered until the trash is emptied.
et: Prügikasti visatud asju on võimalik taastada kuni prügikasti tühjendamiseni.

en: Move to _Trash
et: _Viska prügikasti

en: %'d file left to delete | %'d files left to delete
et[0]: %'d fail veel kustutada
et[1]: %'d faili veel kustutada

en: Deleting files
et: Failide kustutamine

note: Translators: %T will expand to a time like "2 minutes". * The singular/plural form will be used depending on the remaining time (i.e. the %T argument).
en: %T left | %T left
et[0]: %T veel
et[1]: %T veel

en: Error while deleting.
et: Viga kustutamisel.

en: Files in the folder "%B" cannot be deleted because you do not have permissions to see them.
et: Kaustas "%B" asuvaid faile pole võimalik kustutada, kuna sul pole nende nägemiseks õiguseid.

en: There was an error getting information about the files in the folder "%B".
et: Kaustas "%B" asuvate failide andmete hankimisel tekkis viga.

en: _Skip files
et: _Jäta failid vahele

en: The folder "%B" cannot be deleted because you do not have permissions to read it.
et: Kausta "%B" pole võimalik kustutada, kuna sul puuduvad selle õigused selle lugemiseks.

en: There was an error reading the folder "%B".
et: Kausta "%B" lugemisel tekkis viga.

en: Could not remove the folder %B.
et: Kausta %B pole võimalik eemaldada.

en: There was an error deleting %B.
et: %B kustutamisel tekkis viga.

en: Moving files to trash
et: Failide prügikasti viskamine

en: %'d file left to trash | %'d files left to trash
et[0]: %'d fail veel prügikasti visata
et[1]: %'d faili veel prügikasti visata

en: Cannot move file to trash, do you want to delete immediately?
et: Faili pole võimalik prügikasti visata. Kas soovid selle koheselt kustutada?

en: The file "%B" cannot be moved to the trash.
et: Faili "%B" pole võimalik prügikasti visata.

en: Trashing Files
et: Failide viskamine prügikasti

en: Deleting Files
et: Failide kustutamine

en: Unable to eject %V
et: %V väljastamine pole võimalik

en: Unable to unmount %V
et: %V lahtihaakimine pole võimalik

en: Do you want to empty the trash before you unmount?
et: Kas soovid enne lahtihaakimist tühjendada prügikasti?

en: In order to regain the free space on this volume the trash must be emptied. All trashed items on the volume will be permanently lost.
et: Sellele köitele täiendava vaba ruumi tekitamiseks tuleks prügikast tühjendada. Sellega lähevad kõik prügikastis olevad kirjed jäädavalt kaotsi.

en: Do _not Empty Trash
et: Ä_ra tühjenda prügikasti

en: Unable to mount %s
et: %s ühendamine pole võimalik

en: Preparing to copy %'d file (%S) | Preparing to copy %'d files (%S)
et[0]: %'d faili kopeerimise ettevalmistamine (%S)
et[1]: %'d faili kopeerimise ettevalmistamine (%S)

en: Preparing to move %'d file (%S) | Preparing to move %'d files (%S)
et[0]: %'d faili liigutamise ettevalmistamine (%S)
et[1]: %'d faili liigutamise ettevalmistamine (%S)

en: Preparing to delete %'d file (%S) | Preparing to delete %'d files (%S)
et[0]: %'d faili kustutamise ettevalmistamine (%S)
et[1]: %'d faili kustutamise ettevalmistamine (%S)

en: Preparing to trash %'d file | Preparing to trash %'d files
et[0]: %'d faili prügikasti viskamise ettevalmistamine
et[1]: %'d faili prügikasti viskamise ettevalmistamine

en: Error while copying.
et: Viga kopeerimisel.

en: Error while moving.
et: Viga ümbertõstmisel.

en: Error while moving files to trash.
et: Viga failide prügikasti viskamisel.

en: Files in the folder "%B" cannot be handled because you do not have permissions to see them.
et: Kaustas "%B" olevaid faile pole võimalik käsitleda, kuna sul puuduvad õigused nende nägemiseks.

en: The folder "%B" cannot be handled because you do not have permissions to read it.
et: Kausta "%B" pole võimalik käsitleda, kuna sul pole õigust seda lugeda.

en: The file "%B" cannot be handled because you do not have permissions to read it.
et: Faili "%B" pole võimalik käsitleda, kuna sul pole õigust seda lugeda.

en: There was an error getting information about "%B".
et: "%B" kohta andmete hankimisel tekkis viga.

en: Error while copying to "%B".
et: Viga "%B" kopeerimisel.

en: You do not have permissions to access the destination folder.
et: Sul pole õigust sihtkaustale ligi pääseda.

en: There was an error getting information about the destination.
et: Sihtkoha andmete hankimisel tekkis viga.

en: The destination is not a folder.
et: Sihtkoht ei ole kaust.

en: There is not enough space on the destination. Try to remove files to make space.
et: Sihtkohas pole piisavalt vaba ruumi. Lisaruumi tekitamiseks proovi võimalusel sealt mõned tarbetud failid kustutada.

en: There is %S available, but %S is required.
et: %S on saadaval, kuid vajalik on %S.

en: The destination is read-only.
et: Sihtkoht on kirjutuskaitsega.

en: Moving "%B" to "%B"
et: "%B" ümbertõstmine sihtkohta "%B"

en: Copying "%B" to "%B"
et: "%B" kopeerimine sihtkohta "%B"

en: Duplicating "%B"
et: "%B" dubleerimine

en: Moving %'d file (in "%B") to "%B" | Moving %'d files (in "%B") to "%B"
et[0]: %'d faili liigutamine kohast "%B" kausta "%B"
et[1]: %'d faili liigutamine kohast "%B" kausta "%B"

en: Copying %'d file (in "%B") to "%B" | Copying %'d files (in "%B") to "%B"
et[0]: %'d faili kopeerimine kohast "%B" kausta "%B"
et[1]: %'d faili kopeerimine kohast "%B" kausta "%B"

en: Duplicating %'d file (in "%B") | Duplicating %'d files (in "%B")
et[0]: %'d faili dubleerimine kaustas "%B"
et[1]: %'d faili dubleerimine kaustas "%B"

en: Moving %'d file to "%B" | Moving %'d files to "%B"
et[0]: %'d faili liigutamine kausta "%B"
et[1]: %'d faili liigutamine kausta "%B"

en: Copying %'d file to "%B" | Copying %'d files to "%B"
et[0]: %'d faili kopeerimine kausta "%B"
et[1]: %'d faili kopeerimine kausta "%B"

en: Duplicating %'d file | Duplicating %'d files
et[0]: %'d faili dubleerimine
et[1]: %'d faili dubleerimine

note: Translators: %S will expand to a size like "2 bytes" or "3 MB", so something like "4 kb of 4 MB"
en: %S of %S
et: %S %S-st

note: Translators: %S will expand to a size like "2 bytes" or "3 MB", %T to a time duration like * "2 minutes". So the whole thing will be something like "2 kb of 4 MB -- 2 hours left (4kb/sec)" * * The singular/plural form will be used depending on the remaining time (i.e. the %T argument).
en: %S of %S — %T left (%S/sec) | %S of %S — %T left (%S/sec)
et[0]: %S %S-st, %T veel (%S/s)
et[1]: %S %S-st, %T veel (%S/s)

en: The folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to create it in the destination.
et: Kausta "%B" pole võimalik kopeerida, kuna sul puuduvad sihtkohas õigused selle loomiseks.

en: There was an error creating the folder "%B".
et: Kausta "%B" loomisel tekkis viga.

en: Files in the folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to see them.
et: Kaustas "%B" olevaid faile pole võimalik kopeerida, kuna sul pole õigust neid näha.

en: The folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to read it.
et: Kausta "%B" pole võimalik kopeerida, kuna sul pole õigust seda lugeda.

en: Error while moving "%B".
et: Viga "%B" ümbertõstmisel.

en: Could not remove the source folder.
et: Lähtekausta pole võimalik eemaldada.

en: Error while copying "%B".
et: Viga "%B" kopeerimisel.

en: Could not remove files from the already existing folder %F.
et: Juba olemasolevast kaustast %F pole võimalik faile eemaldada.

en: Could not remove the already existing file %F.
et: Juba olemasolevat faili %F pole võimalik eemaldada.

en: You cannot move a folder into itself.
et: Kausta pole võimalik iseendasse tõsta.

en: You cannot copy a folder into itself.
et: Kausta pole võimalik iseendasse kopeerida.

en: The destination folder is inside the source folder.
et: Sihtkaust asub lähtekausta sees.

en: You cannot move a file over itself.
et: Faili pole võimalik iseenda peale tõsta.

en: You cannot copy a file over itself.
et: Faili pole võimalik iseenda peale kopeerida.

en: The source file would be overwritten by the destination.
et: Sihtkoht võib lähtefaili üle kirjutada.

en: Could not remove the already existing file with the same name in %F.
et: %F all juba olemasolevat sama nimega faili pole võimalik eemaldada.

en: There was an error copying the file into %F.
et: Faili kopeerimisel %F alla tekkis viga.

en: Copying Files
et: Failide kopeerimine

en: Preparing to Move to "%B"
et: Sihtkohta "%B" ümbertõstmise ettevalmistamine

en: Preparing to move %'d file | Preparing to move %'d files
et[0]: %'d faili liigutamise ettevalmistamine
et[1]: %'d faili liigutamise ettevalmistamine

en: There was an error moving the file into %F.
et: Faili ümbertõstmisel %F alla tekkis viga.

en: Moving Files
et: Failide ümbertõstmine

en: Creating links in "%B"
et: "%B" alla viitade loomine

en: Making link to %'d file | Making links to %'d files
et[0]: %'d failile viitade loomine
et[1]: %'d failile viitade loomine

en: Error while creating link to %B.
et: Viga viida loomisel sihtkohta %B.

en: Symbolic links only supported for local files
et: Nimeviidad on toetatud ainult kohalike failide korral

en: The target doesn't support symbolic links.
et: Sihtkoht ei toeta nimeviitasid.

en: There was an error creating the symlink in %F.
et: Nimeviida loomisel asukohas %F tekkis viga.

en: Setting permissions
et: Õiguste seadmine

note: Translators: the initial name of a new folder
en: untitled folder
et: nimetu kaust

note: Translators: the initial name of a new empty file
en: new file
et: uus fail

en: Error while creating directory %B.
et: Viga kausta %B loomisel.

en: Error while creating file %B.
et: Viga faili %B loomisel.

en: There was an error creating the directory in %F.
et: %F sisse kausta loomisel tekkis viga.

en: Emptying Trash
et: Prügikasti tühjendamine

en: Unable to mark launcher trusted (executable)
et: Rakenduse käivitajat pole võimalik määrata usaldusväärseks (käivitatavaks)

en: Could not determine original location of "%s"
et: "%s" algset asukohta pole võimalik tuvastada

en: The item cannot be restored from trash
et: Kirjet pole võimalik prügikastist taastada

en: The selection rectangle
et: Valiku ristkülik

en: The Link "%s" is Broken.
et: Viit "%s" on katki.

en: The Link "%s" is Broken. Move it to Trash?
et: Viit "%s" on kakti. Kas visata see prügikasti?

en: This link cannot be used, because it has no target.
et: Seda viita pole võimalik kasutada, kuna sellel pole sihtkohta.

en: This link cannot be used, because its target "%s" doesn't exist.
et: Seda viita pole võimalik kasutada, kuna selle sihtkohta "%s" pole olemas.

en: Mo_ve to Trash
et: Viska prü_gikasti

en: Do you want to run "%s", or display its contents?
et: Kas soovid käivitada "%s" või kuvada selle sisu?

en: "%s" is an executable text file.
et: "%s" on käivitatav tekstifail.

en: Run in _Terminal
et: Käivita _terminalis

en: _Display
et: Ku_va

en: _Run
et: _Käivita

en: Are you sure you want to open all files?
et: Kas oled kindel, et soovid avada kõik failid?

en: This will open %d separate tab. | This will open %d separate tabs.
et[0]: See avab %d eraldi kaardi.
et[1]: See avab %d eraldi kaarti.

en: This will open %d separate window. | This will open %d separate windows.
et[0]: See avab %d eraldi akna.
et[1]: See avab %d eraldi akent.

en: Could not display "%s".
et: "%s" ei ole kuvatav.

en: The file is of an unknown type
et: Tundmatut liiki fail

en: There is no application installed for %s files
et: Failitüübi %s jaoks pole ühtegi rakendust paigaldatud

en: _Select Application
et: _Vali rakendus

en: There was an internal error trying to search for applications:
et: Rakenduste otsimise katsel tekkis sisemine viga:

en: Unable to search for application
et: Rakendust pole võimalik otsida

en: There is no application installed for %s files.
    Do you want to search for an application to open this file?
et: Failitüübi %s jaoks pole ühtegi rakendust paigaldatud.
    Kas otsida seda faili avav rakendus?

en: Untrusted application launcher
et: Käivitaja pole usaldusväärne

en: The application launcher "%s" has not been marked as trusted. If you do not know the source of this file, launching it may be unsafe.
et: Rakenduse käivitaja "%s" ei ole usaldusväärne. Kui selle käivitaja päritolu pole teada, võib selle käivitamine olla ohtlik.

en: _Launch Anyway
et: _Käivita ikkagi

en: Mark as _Trusted
et: Märgi _usaldusväärseks

en: Unable to mount location
et: Asukohta pole võimalik külge haakida

en: Unable to start location
et: Asukohta pole võimalik käivitada

en: Opening "%s".
et: "%s" avamine.

en: Opening %d item. | Opening %d items.
et[0]: %d kirje avamine.
et[1]: %d kirje avamine.

en: Could not set application as the default: %s
et: Rakendust pole võimalik vaikimisi rakenduseks määrata: %s

en: Could not set as default application
et: Pole võimalik vaikimisi rakenduseks määrata

en: Default
et: Vaikimisi

en: Icon
et: Ikoon

en: Could not remove application
et: Rakendust pole võimalik eemaldada

en: _Add
et: _Lisa

en: _Remove
et: _Eemalda

en: No applications selected
et: Ühtegi rakendust pole valitud

en: %s document
et: %s dokument

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Select an application to open %s and other files of type "%s"
et: Vali rakendus, millega faili %s ja teisi "%s"-liiki faile avada

en: Open all files of type "%s" with:
et: Kõik "%s" liigi alla kuuluvad failid avatakse rakendusega:

en: Could not run application
et: Rakendust pole võimalik käivitada

en: Could not find '%s'
et: '%s' pole võimalik leida

en: Could not find application
et: Rakendust pole võimalik leida

en: Could not add application to the application database: %s
et: Rakendust pole rakenduste andmebaasi võimalik lisadsa: %s

en: Unknown error
et: Tundmatu viga

en: Could not add application
et: Rakendust pole võimalik lisada

en: Select an Application
et: Rakenduse valimine

en: Open With
et: Avamine rakendusega

en: Select an application to view its description.
et: Rakenduse kirjelduse kuvamiseks vali rakendus.

en: _Use a custom command
et: _Kasutatakse kohandatud käsku

en: _Browse...
et: _Vali...

note: Translators: first %s is a filename and second %s is a file extension
en: Open %s and other %s document with:
et: Faili %s ja teisi "%s" dokumente tuleb avada rakendusega:

note: Translators: the %s here is a file name Translators: %s is a filename
en: Open %s with:
et: Faili %s avamine rakendusega:

en: _Remember this application for %s documents
et: _Pea meeles seda rakendust %s dokumentide jaoks

en: Open all %s documents with:
et: Kõiki %s-dokumente avatakse rakendusega:

note: Translators: First %s is a filename, second is a description * of the type, eg "plain text document"
en: Open %s and other "%s" files with:
et: Faili %s ja teisi "%s" faile tuleb avada rakendusega:

note: Translators: %s is a file type description
en: _Remember this application for "%s" files
et: _Pea meeles seda rakendust "%s" failide jaoks

en: Open all "%s" files with:
et: Kõik "%s" failid avatakse rakendusega:

en: Add Application
et: Rakenduse lisamine

en: Open Failed, would you like to choose another application?
et: Tõrge avamisel, kas soovid valida mõne teise rakenduse?

en: "%s" cannot open "%s" because "%s" cannot access files at "%s" locations.
et: "%s" ei saa faili "%s" avada, kuna "%s" ei pääse asukohas "%s" olevatele failidele ligi.

en: Open Failed, would you like to choose another action?
et: Tõrge avamisel. Kas soovid valida mõne teise käsu?

en: The default action cannot open "%s" because it cannot access files at "%s" locations.
et: Vaikimisi käsuga pole võimalik faili "%s" avada, kuna asukohas "%s" olevatele failidele pole võimalik ligi pääseda.

en: No other applications are available to view this file. If you copy this file onto your computer, you may be able to open it.
et: Selle faili vaatamiseks pole ühtegi muud rakendust saadaval.  Selle avamine võib võimalik olla siis, kui kopeerid faili oma arvutisse.

en: No other actions are available to view this file. If you copy this file onto your computer, you may be able to open it.
et: Selle faili vaatamiseks pole ühtegi teist käsku saadaval. Selle avamine võib olla võimalik siis, kui kopeerid selle oma arvutisse.

en: Sorry, but you cannot execute commands from a remote site.
et: Vabandust, kuid kaugsaitides pole võimalik käske käivitada.

en: This is disabled due to security considerations.
et: See on turvakaalutlustel keelatud.

en: There was an error launching the application.
et: Rakenduse käivitamisel tekkis viga.

en: This drop target only supports local files.
et: Lohistamise sihtprogramm toetab ainult kohalike failide avamist.

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again.
et: Arvutis mitteasuvate failide avamiseks kopeeri need kõigepealt arvutisse.

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again. The local files you dropped have already been opened.
et: Arvutis mitteasuvate failide avamiseks kopeeri need kõigepealt arvutisse.

en: Details:
et: Üksikasjad:

en: File Operations
et: Failioperatsioonid

en: paused
et: pausitud

en: pausing
et: pausimisel

en: queued
et: järjekorras

en: queuing
et: lisatakse järjekorda

en: %'d file operation active | %'d file operations active
et[0]: %'d aktiivne failioperatsioon
et[1]: %'d aktiivset failioperatsiooni

en: Process completed
et: Tegevus lõpetatud

en: Preparing
et: Ettevalmistamine

en: Search
et: Otsing

en: Search for "%s"
et: "%s" otsimine

en: Delete %d copied items
et: %d kopeeritud kirje kustutamine

en: Delete '%s'
et: Kustuta '%s'

en: Delete %d duplicated items
et: %d dubleeritud kirje kustutamine

en: Move %d items back to '%s'
et: %d kirje tagasitõstmine asukohale '%s'

en: Move '%s' back to '%s'
et: Liiguta '%s' tagasi '%s'

en: Rename '%s' as '%s'
et: Nimeta '%s' ümber '%s'ks

en: Restore %d items from trash
et: %d kirje taastamine pürgikastist

en: Restore '%s' to '%s'
et: Taasta '%s' tagasi '%s'

en: Move %d items back to trash
et: %d kirje viskamine tagasi prügikasti

en: Move '%s' back to trash
et: Liiguta '%s' tagasi prügikasti

en: Delete links to %d items
et: %d kirje viitade kustutamine

en: Delete link to '%s'
et: Kustuta link '%s'

en: Restore original permissions of items enclosed in '%s'
et: '%s' all olevate kirjete algsete õiguste taastamine

en: Restore original permissions of '%s'
et: Taasta originaal õigused '%s'il

en: Restore group of '%s' to '%s'
et: Taasta '%s' grupp '%s'ks

en: Restore owner of '%s' to '%s'
et: Taasta '%s' omanik "'%s'ks

en: Copy %d items to '%s'
et: %d kirje kopeerimine asukohale '%s'

en: Copy '%s' to '%s'
et: Kopeeri '%s' '%s'-i

en: Duplicate of %d items in '%s'
et: Duubelda %d asju '%s'-is

en: Duplicate '%s' in '%s'
et: Duubelda '%s' '%s'-is

en: Move %d items to '%s'
et: %d kirje ümbertõstmine asukohale '%s'

en: Move '%s' to '%s'
et: Liiguta '%s' '%s'-i

en: Create new file '%s' from template
et: Loo uus fail '%s' näidisest

en: Create an empty file '%s'
et: Loo tühi fail '%s'

en: Create a new folder '%s'
et: Loo uus kaust '%s'

en: Move %d items to trash
et: %d kirje viskamine prügikasti

en: Move '%s' to trash
et: Liiguta '%s' prügikasti

en: Restore '%s' from trash
et: Taasta '%s' prügikastist

en: Create links to %d items
et: %d kirjele viitade loomine

en: Create link to '%s'
et: Loo link '%s'-i

en: Set permissions of items enclosed in '%s'
et: Määra õigused ümritsevatele failidele '%s' -is

en: Set permissions of '%s'
et: Määra '%s' -i õigused

en: Set group of '%s' to '%s'
et: Määra '%s' grupp '%s'-ks

en: Set owner of '%s' to '%s'
et: Määra '%s' omanik '%s'-ks

en: _Undo copy of %d item | _Undo copy of %d items
et[0]: _Võta tagasi %d kirje kopeerimine
et[1]: _Võta tagasi %d kirje kopeerimine

en: _Undo duplicate of %d item | _Undo duplicate of %d items
et[0]: _Võta tagasi %d kirje duplikaadi loomine
et[1]: _Võta tagasi %d kirje duplikaadi loomine

en: _Undo move of %d item | _Undo move of %d items
et[0]: _Võta tagasi %d kirje liigutamine
et[1]: _Võta tagasi %d kirje liigutamine

en: _Undo rename of %d item | _Undo rename of %d items
et[0]: _Võta tagasi %d kirje nime muutmine
et[1]: _Võta tagasi %d kirje nime muutmine

en: _Undo creation of an empty file
et: _Tühista tühja faili loomine

en: _Undo creation of a file from template
et: _Tühista malli põhjal tehtud faili loomine

en: _Undo creation of %d folder | _Undo creation of %d folders
et[0]: _Võta tagasi %d kausta loomine
et[1]: _Võta tagasi %d kausta loomine

en: _Undo move to trash of %d item | _Undo move to trash of %d items
et[0]: _Võta tagasi %d kirje prügikasti viskamine
et[1]: _Võta tagasi %d kirje prügikasti viskamine

en: _Undo restore from trash of %d item | _Undo restore from trash of %d items
et[0]: _Võta tagasi %d kirje prügikastist taastamine
et[1]: _Võta tagasi %d kirje prügikastist taastamine

en: _Undo create link to %d item | _Undo create link to %d items
et[0]: _Võta tagasi %d kirjele viitade loomine
et[1]: _Võta tagasi %d kirjele viitade loomine

en: _Undo delete of %d item | _Undo delete of %d items
et[0]: _Võta tagasi %d kirje kustutamine
et[1]: _Võta tagasi %d kirje kustutamine

en: Undo recursive change permissions of %d item | Undo recursive change permissions of %d items
et[0]: Võta tagasi %d kirje pääsuõiguste rekursiivne muutmine
et[1]: Võta tagasi %d kirje pääsuõiguste rekursiivne muutmine

en: Undo change permissions of %d item | Undo change permissions of %d items
et[0]: Võta tagasi %d kirje pääsuõiguste muutmine
et[1]: Võta tagasi %d kirje pääsuõiguste muutmine

en: Undo change group of %d item | Undo change group of %d items
et[0]: Võta tagasi %d kirje kasutajagrupi muutmine
et[1]: Võta tagasi %d kirje kasutajagrupi muutmine

en: Undo change owner of %d item | Undo change owner of %d items
et[0]: Võta tagasi %d kirje omaniku muutmine
et[1]: Võta tagasi %d kirje omaniku muutmine

en: _Redo copy of %d item | _Redo copy of %d items
et[0]: _Tee uuesti %d kirje kopeerimine
et[1]: _Tee uuesti %d kirje kopeerimine

en: _Redo duplicate of %d item | _Redo duplicate of %d items
et[0]: _Tee uuesti %d kirje duplikaadi loomine
et[1]: _Tee uuesti %d kirje duplikaatide loomine

en: _Redo move of %d item | _Redo move of %d items
et[0]: _Tee uuesti %d kirje ümbertõstmine
et[1]: _Tee uuesti %d kirje ümbertõstmine

en: _Redo rename of %d item | _Redo rename of %d items
et[0]: _Tee uuesti %d kirje nime muutmine
et[1]: _Tee uuesti %d kirje nime muutmine

en: _Redo creation of an empty file
et: E_nnista tühja faili loomine

en: _Redo creation of a file from template
et: E_nnista malli põhjal tehtud faili loomine

en: _Redo creation of %d folder | _Redo creation of %d folders
et[0]: _Tee uuesti %d kausta loomine
et[1]: _Tee uuesti %d kausta loomine

en: _Redo move to trash of %d item | _Redo move to trash of %d items
et[0]: _Tee uuesti %d kirje prügikasti viskamine
et[1]: _Tee uuesti %d kirje prügikasti viskamine

en: _Redo restore from trash of %d item | _Redo restore from trash of %d items
et[0]: _Tee uuesti %d kirje prügikastist taastamine
et[1]: _Tee uuesti %d kirje prügikastist taastamine

en: _Redo create link to %d item | _Redo create link to %d items
et[0]: _Tee uuesti %d kirjele viida loomine
et[1]: _Tee uuesti %d kirjele viitade loomine

en: _Redo delete of %d item | _Redo delete of %d items
et[0]: _Tee uuesti %d kirje kustutamine
et[1]: _Tee uuesti %d kirje kustutamine

en: Redo recursive change permissions of %d item | Redo recursive change permissions of %d items
et[0]: Tee uuesti %d kirje pääsuõiguste rekursiivne muutmine
et[1]: Tee uuesti %d kirje pääsuõiguste rekursiivne muutmine

en: Redo change permissions of %d item | Redo change permissions of %d items
et[0]: Tee uuesti %d kirje pääsuõiguste muutmine
et[1]: Tee uuesti %d kirje pääsuõiguste muutmine

en: Redo change group of %d item | Redo change group of %d items
et[0]: Tee uuesti %d kirje kasutajagrupi muutmine
et[1]: Tee uuesti %d kirje kasutajagrupi muutmine

en: Redo change owner of %d item | Redo change owner of %d items
et[0]: Tee uuesti %d kirje omaniku muutmine
et[1]: Tee uuesti %d kirje omaniku muutmine

en: Where to position newly open tabs in browser windows.
et: Kuhu paigutatakse sirvija akendes avatavad uued kaardid.

en: If set to "after-current-tab", then new tabs are inserted after the current tab. If set to "end", then new tabs are appended to the end of the tab list.
et: Väärtuse "after-current-tab" korral lisatakse uus kaart aktiivse kaardi järele. Väärtuse "end", korral lisatakse uus kaart kaartide nimekirja lõppu.

en: Switch tabs with [ctrl] + [tab]
et: Kaartide vahetamine [ctrl] + [tab] klahviga

en: If true, it enables the ability to switch tabs using [ctrl + tab] and [ctrl + shift + tab].
et: Kui märgitud, saab kaartide vahel vahetada [ctrl + tab] ja [ctrl + shift + tab] klahvidega.

en: Caja will exit when last window destroyed.
et: Caja sulgub, kui viimane aken suletakse.

en: If set to true, then Caja will exit when all windows are destroyed. This is the default setting. If set to false, it can be started without any window, so Caja can serve as a daemon to monitor media automount, or similar tasks.
et: Kui tõene, lõpetab Caja töö, kui kõik aknad suletakse. See on vaikimisi säte. Kui väär, saab Cajat käivitada ilma akendeta, nii võib Cajat kasutada teenusprotsessina, mis monitoorib meediumide isehaakimist või täidab sarnaseid ülesandeid.

en: Enables the classic Caja behavior, where all windows are browsers
et: Caja klassikalise käitumise lubamine, kus kõik aknad on sirvijad

en: If set to true, then all Caja windows will be browser windows. This is how Nautilus used to behave before version 2.6, and some people prefer this behavior.
et: Kui märgitud, näitab Caja kõiki aknaid sirvimisaknana. Nii toimis Nautilus enne versiooni 2.6 ning osa kasutajaid eelistab seda võimalust.

en: Always use the location entry, instead of the pathbar
et: Rajariba asemel alati asukohakirje kasutamine

en: If set to true, then Caja browser windows will always use a textual input entry for the location toolbar, instead of the pathbar.
et: Kui märgitud, siis Caja sirvimisaknad kasutavad asukoha tööribal rajariba asemel alati tekstilist sisendit.

en: Whether to ask for confirmation when deleting files, or emptying Trash
et: Kas failide kustutamisel ja prügikasti tühjendamisel küsitakse kinnitust või mitte

en: If set to true, then Caja will ask for confirmation when you attempt to delete files, or empty the Trash.
et: Kui märgitud, siis Caja küsib enne failide kustutamist või prügikasti tühjendamist kinnitust.

en: Whether to ask for confirmation when moving files to the Trash
et: Kas failide prügikasti viskamisel küsitakse kinnitust või mitte

en: If set to true, then Caja will ask for confirmation when you attempt to move files to the Trash.
et: Kui märgitud, siis Caja küsib enne failide prügikasti viskamist kinnitust.

en: Whether to enable immediate deletion
et: Kas kohene kustutamine on lubatud

en: If set to true, then Caja will have a feature allowing you to delete a file immediately and in-place, instead of moving it to the trash. This feature can be dangerous, so use caution.
et: Kui märgitud, siis lubab Caja faile kustutada ilma neid prügikasti viskamata. See omadus võib olla ohtlik ja seda tuleks kasutada ettevaatlikult.

en: When to show preview text in icons
et: Kas ikoonide eelvaadet näidatakse või mitte

en: Speed tradeoff for when to show a preview of text file contents in the file's icon. If set to "always" then always show previews, even if the folder is on a remote server. If set to "local-only" then only show previews for local file systems. If set to "never" then never bother to read preview data.
et: Kiiruse nimel tehtav kompromiss tekstifailide eelvaateikoonide sisu loomisel. Kui väärtuseks on "always", siis näidatakse alati teksti eelvaadet (ka kaugserveris asuva faili puhul). Kui väärtuseks on "local_only", siis näidatakse eelvaadet ainult kohalike failide korral. Kui väärtuseks on "never", siis eelvaadet ei näidata.

en: When to show number of items in a folder
et: Kas kaustas olevate kirjete arvu näidatakse või mitte

en: Speed tradeoff for when to show the number of items in a folder. If set to "always" then always show item counts, even if the folder is on a remote server. If set to "local-only" then only show counts for local file systems. If set to "never" then never bother to compute item counts.
et: Kiiruse nimel tehtav kompromiss kataloogis olevate kirjete arvu näitamisel. Kui väärtuseks on "always", näidatakse kirjete arvu alati (ka kaugserveris asuvatele kataloogidele). Väärtuse "local-only" korral näidatakse kirjete arvu ainult kohalike failisüsteemide kataloogidele. Väärtuse "never" korral kirjete arvu ei näidata.

en: Type of click used to launch/open files
et: Hiireklõpsu liik, millega faile avatakse

en: Possible values are "single" to launch files on a single click, or "double" to launch them on a double click.
et: Võimalikud väärtused on "single" failide ühe klõpsuga käivitamiseks, või "double" topeltklõpsuga käivitamiseks.

en: What to do with executable text files when activated
et: Mida tehakse käivitatavate tekstifailidega neile klõpsamisel

en: What to do with executable text files when they are activated (single or double clicked). Possible values are "launch" to launch them as programs, "ask" to ask what to do via a dialog, and "display" to display them as text files.
et: Mida tehakse käivitatavate tekstifailidega nende aktiveerimisel (üksiku- või topeltklõpsuga). Võimalikud väärtused on "launch" nende programmina käivitamiseks, "ask" küsimusedialoogi kuvamiseks ja "display" nende tekstifailina kuvamiseks.

en: Show the package installer for unknown MIME types
et: Tundmatute MIME-liikide jaoks pakipaigaldaja näitamine

en: Whether to show the user a package installer dialog in case an unknown MIME type is opened, in order to search for an application to handle it.
et: Kas tundmatute MIME-liikide avamisel tuleb sobiva rakenduse leidmiseks näidata pakipaigaldaja dialoogi või mitte.

en: Use extra mouse button events in Caja' browser window
et: Caja aknas kasutatakse hiire lisanuppe

en: For users with mice that have "Forward" and "Back" buttons, this key will determine if any action is taken inside of Caja when either is pressed.
et: Mõnel hiirel on "Edasi" ja "Tagasi" nupud. See võti määrab, mida teeb Caja nende nuppude vajutamisel.

en: Mouse button to activate the "Forward" command in browser window
et: Hiirenupp, millega aktiveeritakse brauseriaknas käsk "Edasi"

en: For users with mice that have buttons for "Forward" and "Back", this key will set which button activates the "Forward" command in a browser window. Possible values range between 6 and 14.
et: Mõnel hiirel on "Edasi" ja "Tagasi" nupud. See võti määrab, mis nupp aktiveerib brauseriaknas käsu "Edasi". Võimalikud on väärtused vahemikus 6 kuni 14.

en: Mouse button to activate the "Back" command in browser window
et: Hiirenupp, millega aktiveeritakse brauseriaknas käsk "Tagasi"

en: For users with mice that have buttons for "Forward" and "Back", this key will set which button activates the "Back" command in a browser window. Possible values range between 6 and 14.
et: Mõnel hiirel on "Edasi" ja "Tagasi" nupud. See võti määrab, mis nupp aktiveerib brauseriaknas käsu "Tagasi". Võimalikud on väärtused vahemikus 6 kuni 14.

en: When to show thumbnails of image files
et: Kas pildifailidel näidatakse pisipilte või mitte

en: Speed tradeoff for when to show an image file as a thumbnail. If set to "always" then always thumbnail, even if the folder is on a remote server. If set to "local-only" then only show thumbnails for local file systems. If set to "never" then never bother to thumbnail images, just use a generic icon.
et: Kiiruse nimel tehtav kompromiss pildifailide eelvaateikoonide loomisel. Kui väärtuseks on "always", siis näidatakse pildist tehtud pisipilti alati (ka kaugserveris asuvatele failidele). Väärtuse "local-only" korral näidatakse pisipilti ainult kohalikele failidele. Väärtuse "never" korral pisipilti ei näidata.

en: Maximum image size for thumbnailing
et: Pildifaili maksimaalne suurus pisipildi näitamiseks

en: Images over this size (in bytes) won't be thumbnailed. The purpose of this setting is to avoid thumbnailing large images that may take a long time to load or use lots of memory.
et: Sellest suurusest (baitides) suurematest piltidest pisipilte ei tehta. Selle valiku eesmärk on välistada olukorrad, kus suurtest piltidest pisipiltide tegemine võtab kaua aega ja kasutab palju mälu.

en: Whether to preview sounds when mousing over an icon
et: Kas kursori liikumisel üle ikooni on eelvaatehääled lubatud

en: Speed tradeoff for when to preview a sound file when mousing over a files icon. If set to "always" then always plays the sound, even if the file is on a remote server. If set to "local-only" then only plays previews on local file systems. If set to "never" then it never previews sound.
et: Kiiruse nimel tehtav kompromiss helifailide eelkuulamisel kui hiirekursor viiakse helifaili ikooni kohale. Kui väärtuseks on "always", siis esitatakse heli alati (ka kaugserveris asuvatele failidele). Väärtuse on "local-only" korral esitatakse heli ainult kohalikele failidele. Väärtuse "never" korral heli ei esitata.

en: Show advanced permissions in the file property dialog
et: Laiendatud pääsuõiguste näitamine faili omaduste dialoogis

en: If set to true, then Caja lets you edit and display file permissions in a more unix-like way, accessing some more esoteric options.
et: Kui märgitud, siis Caja võimaldab failieelistuste dialoogis redigeerida faili pääsuõigusi UNIX-i moodi, koos mõningate esoteeriliste valikutega.

en: Show folders first in windows
et: Akendes kaustade esimesena näitamine

en: If set to true, then Caja shows folders prior to showing files in the icon and list views.
et: Kui märgitud, siis Caja näitab ikooni- ja nimekirjavaates kaustu failidest eespool.

en: Default sort order
et: Vaikimisi järjestus

en: The default sort-order for items in the icon view. Possible values are "name", "size", "type", "mtime", and "emblems".
et: Ikoonivaate kirjete vaikimisi sortimisjärjekord. Võimalikud väärtused on "name" (nimi), "size" (suurus), "type" (liik), "mtime" (muutmisaeg), ja "emblems" (embleemid).

en: Reverse sort order in new windows
et: Uutes akendes järjestatakse kirjed pööratud järjestuses

en: If true, files in new windows will be sorted in reverse order. ie, if sorted by name, then instead of sorting the files from "a" to "z", they will be sorted from "z" to "a"; if sorted by size, instead of being incrementally they will be sorted decrementally.
et: Kui märgitud, siis uutes akendes sorditakse failid pööratud järjestuses. See tähendab, et kui failid on sorditud näiteks nime alusel, siis tavapärase "a"-st kuni "ü"-ni sortmise asemel sorditakse järjestuses "ü"-st kuni "a"-ni. Kui sorditakse suuruse alusel, siis kasvava järjestuse asemel sorditakse kahanevas järjestuses.

en: Caja uses the users home folder as the desktop
et: Caja kasutab kodukausta kui töölauda

en: If set to true, then Caja will use the user's home folder as the desktop. If it is false, then it will use ~/Desktop as the desktop.
et: Kui märgitud, kasutab Caja kasutaja kodukausta kui töölauda. Kui valik on aktiveerimata, kasutatakse töölauana kausta ~/Desktop.

en: Custom Background
et: Kohandatud taust

en: Whether a custom default folder background has been set.
et: Kas kausta vaikimisi taust on seatud või mitte.

en: Default Background Color
et: Vaikimisi taustavärv

en: Color for the default folder background. Only used if background_set is true.
et: Kausta vaikimisi tausta värvus. Kasutatakse ainult siis, kui võti background_set on märgitud.

en: Default Background Filename
et: Vaikimisi tausta failinimi

en: Uri of the default folder background. Only used if background_set is true.
et: Kataloogi vaikimisi tausta failinimi. Kasutatakse ainult siis, kui võti background_set on märgitud.

en: Custom Side Pane Background Set
et: Külgpaani kohaldatud taustapilt

en: Whether a custom default side pane background has been set.
et: Kas külgpaani vaikimisi taust on seatud või mitte.

en: Default Side Pane Background Color
et: Külgpaani vaikimisi taustavärv

en: Filename for the default side pane background. Only used if side_pane_background_set is true.
et: Külgpaani vaikimisi tausta failinimi. Kasutatakse ainult siis, kui võti side_pane_background_set on märgitud.

en: Default Side Pane Background Filename
et: Külgpaani vaikimisi tausta failinimi

en: Uri of the default side pane background. Only used if side_pane_background_set is true.
et: Külgpaani vaikimisi tausta failinimi. Kasutatakse ainult siis, kui võti side_pane_background_set on märgitud.

en: Default folder viewer
et: Kaustade vaikimisi vaataja

en: When a folder is visited this viewer is used unless you have selected another view for that particular folder. Possible values are "list-view", "icon-view" and "compact-view".
et: Kui ei ole määratud teisiti, siis kataloogi külastamisel kasutatakse vaatamiseks seda vaadet. Võimalikud väärtused on "list-view" (nimekirjavaade), "icon-view" (ikoonivaade) ja "compact-view" (kompaktvaade).

en: Date Format
et: Kuupäeva vorming

en: The format of file dates. Possible values are "locale", "iso", and "informal".
et: Failiaegade vorming. Võimalikud väärtused on "locale", "iso", ja "informal".

en: Whether to show hidden files
et: Kas peidetud faile näidatakse või mitte

en: If set to true, then hidden files are shown by default in the file manager. Hidden files are either dotfiles or listed in the folder's .hidden file.
et: Kui tõene, näitab failihaldur peidetud faile. Peidetud failid algavad punktiga või on loetletud kataloogi failis nimega .hidden

en: Whether to show backup files
et: Kas varufaile näidatakse või mitte

en: If set to true, then backup files are shown by default in the file manager. Backup files are backup files ending with a tilde (~).
et: Kui märgitud, siis näitab failihaldur vaikimisi ka varufaile. Varufailid lõppevad tilde märgiga (~).

en: Whether to show file sizes with IEC units
et: Kas failide suurusi näidatakse IEC ühikutes

en: If set to true, file sizes are shown using IEC (base 1024) units with "KiB" style suffixes, instead of default with SI units.
et: Kui märgitud, näidatakse failisuuruseid SI ühikute asemel IEC ühikutes (alus 1024, nt KiB).

en: Whether to show desktop notifications
et: Kas teavitusi kuvatakse või mitte

en: If set to true, Caja will show desktop notifications.
et: Kui märgitud, näitab Caja töölaua teavitusi.

en: List of possible captions on icons
et: Võimalike ikoonipealkirjade nimekiri

en: Use tighter layout in new windows
et: Tihepaigutuse kasutamine uutes akendes

en: If true, icons will be laid out tighter by default in new windows.
et: Kui märgitud, paigutatakse ikoonid uutes aknendes tihedamasse rivisse.

en: Put labels beside icons
et: Sildid asetatakse ikoonide kõrvale

en: If true, labels will be placed beside icons rather than underneath them.
et: Kui märgitud, siis näidatakse silte ikooni kõrval, mitte all.

en: Default icon zoom level
et: Ikoonide vaikimisi suurendusaste

en: Default zoom level used by the icon view.
et: Ikoonivaate vaikimisi suurendus.

en: Default Thumbnail Icon Size
et: Vaikimisi pisipildi ikooni suurus

en: The default size of an icon for a thumbnail in the icon view.
et: Ikoonivaates oleva pisipildi ikooni vaikimisi suurus.

en: Text Ellipsis Limit
et: Teksti väljajätmise piirang

en: A string specifying how parts of overlong file names should be replaced by ellipses, depending on the zoom level. Each of the list entries is of the form "Zoom Level:Integer". For each specified zoom level, if the given integer is larger than 0, the file name will not exceed the given number of lines. If the integer is 0 or smaller, no limit is imposed on the specified zoom level. A default entry of the form "Integer" without any specified zoom level is also allowed. It defines the maximum number of lines for all other zoom levels. Examples: 0 - always display overlong file names; 3 - shorten file names if they exceed three lines; smallest:5,smaller:4,0 - shorten file names if they exceed five lines for zoom level "smallest". Shorten file names if they exceed four lines for zoom level "smaller". Do not shorten file names for other zoom levels. Available zoom levels: smallest (33%), smaller (50%), small (66%), standard (100%), large (150%), larger (200%), largest (400%)
et: Selle sõnega määratakse, kuidas liigpikkade failinimede osasid tuleb sõltuvalt suurendusastmest ellipsitega asendada. Iga loetelu kirje on kujul "Suurendusaste:Täisarv". Iga nullist suurema arvuga suurendusastme korral ei ületa failinimi määratud arvu ridu. Kui arv on null või väiksem, siis määratud suurendusastmele piiranguid ei rakendata. Lubatud on ka vaikimisi täisarvuline kirje ilma määratud suurendusastmeta, see kirjeldab suurima ridade arvu kõikidele suurendusastmetele. Näited: 0 - liigpikki failinimesid kuvatakse alati; 3 - failinimesid lühendatakse, kui need ületavad kolme rida; smallest:5,smaller:4,0 - failinimesid lühendatakse suurendusastme "smallest" korral, kui need ületavad viite rida. Suurendusastme "smaller" korral lühendatakse failinimesid, kui need ületavad nelja rida. Ülejäänud suurendusastmete korral failinimesid ei lühendata. Saadaolevad suurendusastmed: väikseim (33%), väiksem (50%), väike (66%), tavaline (100%), suur (150%), suurem (200%), suurim (400%)

en: Default compact view zoom level
et: Kompaktvaate vaikimisi suurendusaste

en: Default zoom level used by the compact view.
et: Kompaktvaate vaikimisi suurendus.

en: All columns have same width
et: Kõigile veergudele sama laius

en: If this preference is set, all columns in the compact view have the same width. Otherwise, the width of each column is determined seperately.
et: Kui märgitud, siis on kompaktvaate kõik veerud sama laiusega. Vastasel juhul määratakse iga veeru laius eraldi.

en: Default list zoom level
et: Nimekirjavaate vaikimisi suurendus

en: Default zoom level used by the list view.
et: Nimekirjavaate vaikimisi suurendus.

en: Default list of columns visible in the list view
et: Loendivaates vaikimisi nähtaval olevate veergude loetelu

en: Default list of columns visible in the list view.
et: Nimekirjavaate vaikimisi nähtavate veergude loetelu.

en: Default column order in the list view
et: Nimekirjavaate vaikimisi veerujärjestus

en: Default column order in the list view.
et: Nimekirjavaate vaikimisi suurendus.

en: Only show folders in the tree side pane
et: Külgpaani puuvaates kuvatakse ainult kaustu

en: If set to true, Caja will only show folders in the tree side pane. Otherwise it will show both folders and files.
et: Kui märgitud, siis näitab Caja külgpaanis ainult kaustu. Vastasel juhul näitab Caja kaustu ja faile.

en: Desktop font
et: Töölaua kirjatüüp

en: The font description used for the icons on the desktop.
et: Töölaua ikoonidel kasutatava kirjatüübi kirjeldus.

en: Home icon visible on desktop
et: Kodukausta ikoon on töölaual nähtav

en: If this is set to true, an icon linking to the home folder will be put on the desktop.
et: Kui märgitud, siis on kaustale viitav ikoon töölaual nähtav.

en: Computer icon visible on desktop
et: Arvutiikoon on töölaual nähtav

en: If this is set to true, an icon linking to the computer location will be put on the desktop.
et: Kui märgitud, siis on arvutiikoon töölaual nähtav.

en: Trash icon visible on desktop
et: Prügikastiikoon on töölaual nähtav

en: If this is set to true, an icon linking to the trash will be put on the desktop.
et: Kui märgitud, siis on prügikastile viitav ikoon töölaual nähtav.

en: Show mounted volumes on the desktop
et: Haagitud köidete näitamine töölaual

en: If this is set to true, icons linking to mounted volumes will be put on the desktop.
et: Kui märgitud, siis on haagitud köidete ikoonid töölaual nähtaval.

en: Network Servers icon visible on the desktop
et: Võrguserverite ikoon on töölaual nähtav

en: If this is set to true, an icon linking to the Network Servers view will be put on the desktop.
et: Kui märgitud, siis on võrguserveritele viitav ikoon töölaual nähtav.

en: Desktop computer icon name
et: Arvutiikooni nimi töölaual

en: This name can be set if you want a custom name for the computer icon on the desktop.
et: See nimi määratakse juhul, kui soovitakse töölaual oleva arvutiikooni nime kohandada.

en: Desktop home icon name
et: Kodukausta ikooni nimi töölaual

en: This name can be set if you want a custom name for the home icon on the desktop.
et: See nimi määratakse juhul, kui soovitakse töölaual oleva koduikooni nime kohandada.

en: Desktop trash icon name
et: Prügikastiikooni nimi töölaual

en: This name can be set if you want a custom name for the trash icon on the desktop.
et: See nimi määratakse juhul, kui soovitakse töölaual oleva prügikastiikooni nime kohandada.

en: Network servers icon name
et: Võrguserverite ikooni nimi

en: This name can be set if you want a custom name for the network servers icon on the desktop.
et: See nimi määratakse juhul, kui soovitakse töölaual oleva võrguserverite ikooni nime kohandada.

en: An integer specifying how parts of overlong file names should be replaced by ellipses on the desktop. If the number is larger than 0, the file name will not exceed the given number of lines. If the number is 0 or smaller, no limit is imposed on the number of displayed lines.
et: Number, mis määrab, kuidas töölaual olevate liigpikkade failinimede kuvamisel failinime osasid ellipsitega asendatakse. Kui number on nullist suurem, siis ei lasta failinimel ületada seda arvu ridu. Kui number on null või väiksem, siis failinime kuvamisel piirangut ei rakendata.

en: The geometry string for a navigation window.
et: Navigeerimisakna geomeetriastring.

en: A string containing the saved geometry and coordinates string for navigation windows.
et: Sõne, mis sisaldab navigatsiooniakende salvestatud geometriat.

en: Whether the navigation window should be maximized.
et: Kas navigatsiooniaken peaks olema maksimeeritud.

en: Whether the navigation window should be maximized by default.
et: Kas navigatsiooniaken peaks vaikimisi olema maksimeeritud.

en: Width of the side pane
et: Külgpaani laius

en: The default width of the side pane in new windows.
et: Külgpaani vaikimisi laius uutes akendes.

en: Show toolbar in new windows
et: Uutes akendes tööriistariba näitamine

en: If set to true, newly opened windows will have toolbars visible.
et: Kui märgitud, siis uutel akendel on tööriistariba nähtaval.

en: Show location bar in new windows
et: Uutes akendes asukohariba näitamine

en: If set to true, newly opened windows will have the location bar visible.
et: Kui märgitud, siis uutel akendel näidatakse asukohariba.

en: Show status bar in new windows
et: Uutes akendes olekuriba näitamine

en: If set to true, newly opened windows will have the status bar visible.
et: Kui märgitud, siis uutel akendel näidatakse olekuriba.

en: Show side pane in new windows
et: Uutes akendes külgpaani näitamine

en: If set to true, newly opened windows will have the side pane visible.
et: Kui märgitud, siis uutel akendel näidatakse külgpaani.

en: Side pane view
et: Külgpaanivaade

en: The side pane view to show in newly opened windows.
et: Külgpaanivaate kasutamine uutes akendes.

en: List of extensions in disabled state.
et: Keelatud olekuga laiendused.

en: This list contains the extensions that are currently de-activated.
et: Loetelu hetkel deaktiveeritud laiendustest.

en: Whether to automatically mount media
et: Kas ühendatav meedium haagitakse automaatselt külge või mitte

en: If set to true, then Caja will automatically mount media such as user-visible hard disks and removable media on start-up and media insertion.
et: Kui märgitud, siis haagib Caja käivitumisel või meediumi sisestamisel automaatselt külge kõik külgehaagitavad meediumid (näiteks kasutajale nähtavad kõvakettad või irdmeediumid).

en: Whether to automatically open a folder for automounted media
et: Kas automaatselt külge haagitud meediumi kaust avatakse automaatselt või mitte

en: If set to true, then Caja will automatically open a folder when media is automounted. This only applies to media where no known x-content/* type was detected; for media where a known x-content type is detected, the user configurable action will be taken instead.
et: Kui märgitud, siis avab Caja meediumi automaatsel haakimisel selle kausta. See rakendub ainult meediumile, mille kohta pole x-content/* liiki tuvastatud. Tuvastatud x-content tüübiga meediumi korral rakendatakse aga kasutaja poolt määratud tegevus.

en: Never prompt or autorun/autostart programs when media are inserted
et: Automaatkäivitusega programmide käivitamise kohta ei küsita meediumi sisestamisel kinnitust

en: If set to true, then Caja will never prompt nor autorun/autostart programs when a medium is inserted.
et: Kui märgitud, siis ei küsi Caja meediumi sisestamise korral automaatselt käivitatavate programmide käivitamisel kasutajalt kunagi kinnitust.

en: List of x-content/* types where the preferred application will be launched
et: Nimekiri x-content/* liikidest, mille puhul tuleb käivitada eelistatav rakendus

en: List of x-content/* types for which the user have chosen to start an application in the preference capplet. The preferred application for the given type will be started on insertion on media matching these types.
et: Nimekiri x-content/* liikidest, millede kohta kasutaja on eelistuste rakendist valinud käivitatava rakenduse. Nendele liikidele vastava meediumi sisestamisel käivitatakse eelistatud rakendus.

en: List of x-content/* types set to "Do Nothing"
et: Nimekiri x-content/* liikidest, millele on määratud "Ei tehta midagi"

en: List of x-content/* types for which the user have chosen "Do Nothing" in the preference capplet. No prompt will be shown nor will any matching application be started on insertion of media matching these types.
et: Nimekiri x-content/* liikidest, millede kohta kasutaja on eelistuste rakendist valinud "Ei tehta midagi". Nendele liikidele vastava meediumi sisestamisel ei küsita kasutajalt mingit kinnitust ega käivitata ühtegi rakendust.

en: List of x-content/* types set to "Open Folder"
et: Nimekiri x-content/* liikidest, millele on määratud "Avatakse kaust"

en: List of x-content/* types for which the user have chosen "Open Folder" in the preferences capplet. A folder window will be opened on insertion of media matching these types.
et: Nimekiri x-content/* liikidest, millede kohta kasutaja on eelistuste rakendist valinud "Avatakse kaust". Nendele liikidele vastava meediumi sisestamisel avatakse kaustaaken.

en: File is not a valid .desktop file
et: Fail pole korrektne .desktop fail

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
et: Töölauafaili tundmatu versioon '%s'

en: Starting %s
et: Käivitamine: %s

en: Application does not accept documents on command line
et: Rakendus ei toeta käsurealt määratavaid dokumente

en: Unrecognized launch option: %d
et: Tundmatu käivitusvalik: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
et: Dokumendi URI-sid pole võimalik 'Liik=Viit' töölauakirjetele edasi anda

en: Not a launchable item
et: Pole käivitatav kirje

en: Disable connection to session manager
et: Seansihalduriga ühendumise keelamine

en: Specify file containing saved configuration
et: Määra salvestatud sätete fail

en: FILE
et: FAIL

en: Specify session management ID
et: Seansihalduse ID määramine

en: Session management options:
et: Seansihalduse valikud:

en: Show session management options
et: Seansihalduse valikute näitamine

en: Caja could not create the required folder "%s".
et: Cajal pole võimalik kausta "%s" luua.

en: Before running Caja, please create the following folder, or set permissions such that Caja can create it.
et: Enne Caja käivitamist loo palun järgnev kaust või säti pääsuõigused selliselt, et Caja saaks vajalikud kaustad ise luua.

en: Caja could not create the following required folders: %s.
et: Cajal pole võimalik luua järgmisi vajalikke kaustu: %s.

en: Before running Caja, please create these folders, or set permissions such that Caja can create them.
et: Enne Caja käivitamist loo palun järgnevad kaustad või säti pääsuõigused selliselt, et Caja saaks vajalikud kaustad ise luua.

en: Unable to eject %s
et: %s väljastamine pole võimalik

en: --check cannot be used with other options.
et: caja: --check võtit pole võimalik kasutada koos teiste võtmetega.

en: --quit cannot be used with URIs.
et: --quit võtit pole võimalik koos URI-ga kasutada.

en: --geometry cannot be used with more than one URI.
et: --geometry võtit pole võimalik rohkem kui ühe URI-ga kasutada.

en: Perform a quick set of self-check tests.
et: Kiirete enesetestide läbiviimine.

en: Show the version of the program.
et: Programmi versiooni näitamine.

en: Create the initial window with the given geometry.
et: Esimese akna loomine näidatud suuruse ja asukohaga.

en: GEOMETRY
et: GEOMEETRIA

en: Only create windows for explicitly specified URIs.
et: Aknad luuakse ainult määratud URI-dele.

en: Do not manage the desktop (ignore the preference set in the preferences dialog).
et: Töölaua tausta ei hallata (eirab eelistuste aknas valitud sätteid).

en: Manage the desktop regardless of set preferences or environment (on new startup only)
et: Töölaua haldamine hoolimata määratud eelistustest või keskkonnast (ainult esmakäivitusel)

en: Open URIs in tabs.
et: URIde avamine kaartidel.

en: Open a browser window.
et: Brauseri akna avamine.

en: Quit Caja.
et: Cajast väljumine.

en: 
    
    Browse the file system with the file manager
et: 
    
    Failisüsteemi sirvimine failihalduriga

en: Error starting autorun program: %s
et: Viga automaatselt käivitatava (autorun) programmi käivitamisel: %s

en: Cannot find the autorun program
et: Automaatselt käivitatavat (autorun) programmi pole võimalik leida

en: <big><b>Error autorunning software</b></big>
et: <big><b>Viga tarkvara automaatkäivitamisel</b></big>

en: <big><b>This medium contains software intended to be automatically started. Would you like to run it?</b></big>
et: <big><b>See meedium sisaldab tarkvara, mida plaanitakse automaatselt tööle panna. Kas lubad seda käivitada?</b></big>

en: The software will run directly from the medium "%s". You should never run software that you don't trust.
    
    If in doubt, press Cancel.
et: Tarkvara käivitatakse otse meediumilt "%s". Sa ei tohiks mitte kunagi käivitada tarkvara, mida Sa ei usalda.
    
    Kui kahtled, siis vajuta "Loobu".

en: No bookmarks defined
et: Järjehoidjaid pole kirjeldatud

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: There was an error displaying help: 
    %s
et: Abiteabe kuvamisel tekkis viga:
    %s

en: Edit Bookmarks
et: Järjehoidjate redigeerimine

en: _Help
et: A_bi

en: _Jump to
et: _Mine kohta

en: _Close
et: _Sulge

en: _Bookmarks
et: _Järjehoidjad

en: _Name
et: _Nimi

en: Public FTP
et: Avalik FTP

en: FTP (with login)
et: FTP (sisselogimisega)

en: Windows share
et: Windowsi jagatud kaust

en: Secure WebDAV (HTTPS)
et: Turvaline WebDAV (HTTPS)

en: Apple Filing Protocol (AFP)
et: Apple failiprotokoll (AFP)

en: Connecting...
et: Ühendumine...

en: Can't load the supported server method list.
    Please check your GVfs installation.
et: Toetatud serverite meetodite nimekirja pole võimalik laadida.
    Palun kontrolli oma GVfs'i paigaldust.

en: The folder "%s" cannot be opened on "%s".
et: Kausta "%s" pole võimalik serverist "%s" avada.

en: The server at "%s" cannot be found.
et: Serverit "%s" ei leitud

en: Try Again
et: Proovi uuesti

en: Please verify your user details.
et: Palun kontrolli kasutaja üksikasju.

en: Continue
et: Jätka

en: There was an error displaying help.
et: Abiteabe kuvamisel tekkis viga.

en: C_onnect
et: Ü_henda

en: Connect to Server
et: Serveriga ühendumine

en: Server Details
et: Serveri üksikasjad

en: Share:
et: Jagatud kaust:

en: Folder:
et: Kaust:

en: User Details
et: Kasutaja üksikasjad

en: Domain Name:
et: Domeeni nimi:

en: User Name:
et: Kasutaja nimi:

en: Password:
et: Parool:

en: Remember this password
et: Parool jäetakse meelde

en: Add _bookmark
et: Lisa _järjehoidja

en: Bookmark Name:
et: Järjehoidja nimi:

note: Translators: This is the --help description for the connect to server app, the initial newlines are between the command line arg and the description
en: 
    
    Add connect to server mount
et: 
    
    Ühenduse lisamine serveri jagatud kaustale

en: Desktop
et: Töölaud

en: Could not remove emblem with name '%s'.
et: Embleemi nimega '%s' pole võimalik eemaldada.

en: This is probably because the emblem is a permanent one, and not one that you added yourself.
et: Tõenäoliselt on see tingitud sellest, et embleem on püsiv, ja pole sinu poolt lisatud.

en: Could not rename emblem with name '%s'.
et: Embleemi nime pole '%s'-ks võimalik muuta.

en: Rename Emblem
et: Muuda embleemi nime

en: Enter a new name for the displayed emblem:
et: Sisesta embleemi uus nimi:

en: Rename
et: Nime muutmine

en: Add Emblems...
et: Lisa embleemid...

en: Enter a descriptive name next to each emblem.  This name will be used in other places to identify the emblem.
et: Sisesta iga embleemi järele kirjeldav nimi. Seda kasutatakse edaspidi teistes kohtades embleemi nimena

en: Enter a descriptive name next to the emblem.  This name will be used in other places to identify the emblem.
et: Sisesta embleemi järele kirjeldav nimi. Seda kasutatakse edaspidi teistes kohtades embleemi nimena

en: Some of the files could not be added as emblems.
et: Mõningaid faile pole võimalik lisada embleemidena.

en: The emblems do not appear to be valid images.
et: Embleemid ei paista olevat korrektsed pildifailid.

en: None of the files could be added as emblems.
et: Ühtegi faili pole võimalik embleemina lisada.

en: The file '%s' does not appear to be a valid image.
et: Fail '%s' ei ole korrektne pildifail.

en: The dragged file does not appear to be a valid image.
et: Lohistatud fail ei ole sobilik pildi fail.

en: The emblem cannot be added.
et: Embleemi pole võimalik lisada

en: Emblems
et: Embleemid

en: Show Emblems
et: Näita embleeme

note: Translators: this is referred to captions under icons. Translators: this is referred to the permissions * the user has in a directory.
en: None
et: Puudub

en: About Extension
et: Laiendist lähemalt

note: Translators: this is used in the view selection dropdown * of navigation windows and in the preferences dialog
en: Icon View
et: Ikoonivaade

note: Translators: this is used in the view selection dropdown * of navigation windows and in the preferences dialog
en: List View
et: Nimekirjavaade

note: Translators: this is used in the view selection dropdown * of navigation windows and in the preferences dialog
en: Compact View
et: Kompaktvaade

en: Always
et: Alati

en: Local Files Only
et: Ainult kohalike failide korral

en: Never
et: Mitte kunagi

en: By Name
et: Nime järgi

en: By Path
et: Raja järgi

en: By Size
et: Suuruse järgi

en: By Size on Disk
et: Suuruse järgi kettal

en: By Type
et: Tüübi järgi

en: By Modification Date
et: Muutmisaja järgi

en: By Access Date
et: Kasutamise aja järgi

en: By Emblems
et: Embleemide järgi

en: By Extension
et: Laiendi järgi

en: By Trashed Date
et: Prügikasti viskamise aja järgi

en: File Management Preferences
et: Failihalduse eelistused

en: <b>Default View</b>
et: <b>Vaikimisi vaade</b>

en: View _new folders using:
et: _Uusi kaustu näidatakse kasutades:

en: _Arrange items:
et: Kir_jed järjestatakse:

en: Sort _folders before files
et: _Kaustad sorditakse enne faile

en: Show hidden files
et: Peidetud failide näitamine

en: Show backup files
et: Varufailide näitamine

en: Default _zoom level:
et: Vaikimisi _suurendus:

en: _Use compact layout
et: Kasutatakse kom_paktset paigutust

en: _Text beside icons
et: _Tekst ikoonide kõrval

en: _Default zoom level:
et: Vaikimisi suu_rendus:

en: A_ll columns have the same width
et: Kõigile _veergudele sama laius

en: D_efault zoom level:
et: Vaikimisi suuren_dus:

en: Show _only folders
et: Näidatakse ai_nult kaustu

en: Views
et: Vaade

en: <b>Behavior</b>
et: <b>Käitumine</b>

en: _Single click to open items
et: Kirjed avatakse ü_he klõpsuga

en: _Double click to open items
et: Kirjed avatakse _topeltklõpsuga

en: Open each _folder in its own window
et: _Iga kaust avaneb oma aknas

en: <b>Executable Text Files</b>
et: <b>Käivitatavad tekstifailid</b>

en: _Run executable text files when they are opened
et: Käivitatavade teksti_failide avamisel need käivitatakse

en: _View executable text files when they are opened
et: Käi_vitatavate tekstifailide avamisel näidatakse nende sisu

en: _Ask each time
et: _Küsitakse iga kord

en: <b>Trash</b>
et: <b>Prügikast</b>

en: Ask before _emptying the Trash or deleting files
et: _Prügikasti tühjendamisel ja failide kustutamisel küsitakse luba

en: Ask before moving files to the _Trash
et: _Enne failide prügikasti viskamist küsitakse kinnitust

en: I_nclude a Delete command that bypasses Trash
et: Kustutamine on _lubatud ka ilma prügikasti viskamata

en: Behavior
et: Käitumine

en: <b>Icon Captions</b>
et: <b>Ikoonide pealdised</b>

en: Choose the order of information to appear beneath icon names. More information will appear when zooming in closer.
et: Vali ikooni all olevate andmete järjekord. Täpsemad andmed ilmuvad ikoonide suurendamisel.

en: <b>Date</b>
et: <b>Kuupäev</b>

en: _Format:
et: _Vorming:

en: <b>Size</b>
et: <b>Suurus</b>

en: _Show file sizes with IEC units
et: Faili_suurusi näidatakse IEC ühikutes

en: Display
et: Kuvamine

en: <b>List Columns</b>
et: <b>Nimekirja veerud</b>

en: Choose the order of information to appear in the list view.
et: Nimekirjavaates ilmuvate andmete järjekorra valimine.

en: List Columns
et: Nimekirja veerud

en: <b>Text Files</b>
et: <b>Tekstifailid</b>

en: Show te_xt in icons:
et: Ikoonidel näidatakse _teksti:

en: <b>Other Previewable Files</b>
et: <b>Muud eelvaadeldavad failid</b>

en: Show _thumbnails:
et: _Pisipiltite näidatakse:

en: _Only for files smaller than:
et: Ainult _failidele, mis on väiksemad kui:

en: <b>Sound Files</b>
et: <b>Helifailid</b>

en: Preview _sound files:
et: _Helifaile eelvaadeldakse:

en: <b>Folders</b>
et: <b>Kaustad</b>

en: Count _number of items:
et: _Kirjete arvu loendatakse:

en: Preview
et: Eelvaade

en: <b>Media Handling</b>
et: <b>Meediakäsitlemine</b>

en: Choose what happens when inserting media or connecting devices to the system
et: Vali, mida tuleb seadmete ühendamisel või meediumi sisestamisel ette võtta

en: CD _Audio:
et: _CD-audio:

en: _DVD Video:
et: _DVD-Video:

en: _Music Player:
et: _Muusikaesitaja:

en: _Photos:
et: _Fotod:

en: _Software:
et: _Tarkvara:

en: <b>Other Media</b>
et: <b>Muu meedium</b>

en: Less common media formats can be configured here
et: Siin on võimalik seadistada vähemtuntud meediumivorminguid

en: _Type:
et: _Tüüp:

en: Acti_on:
et: T_egevus:

en: _Never prompt or start programs on media insertion
et: Meediumi sisestamisel ei käivitata _programme ega küsita kinnitust

en: B_rowse media when inserted
et: Meediumi si_rvimine pärast sisestamist

en: Media
et: Meedium

en: <b>Available _Extensions:</b>
et: <b>Saadaolevad lai_endid:</b>

en: column
et: veerg

en: _About Extension
et: _Laiendist lähemalt

en: C_onfigure Extension
et: Laiendi _sätted

en: Extensions
et: Laiendid

en: History
et: Ajalugu

en: Show History
et: Näita ajalugu

en: Camera Brand
et: Kaamera tootjafirma

en: Camera Model
et: Kaamera mudel

en: Date Taken
et: Pildistamise aeg

en: Date Digitized
et: Digitaliseerimise aeg

en: Exposure Time
et: Säriaeg

en: Aperture Value
et: Ava laius

en: ISO Speed Rating
et: ISO tundlikkus

en: Flash Fired
et: Välgu kasutamine

en: Metering Mode
et: Mõõtmisviis

en: Exposure Program
et: Säritusprogramm

en: Focal Length
et: Fookuskaugus

en: Software
et: Tarkvara

en: Description
et: Kirjeldus

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Creator
et: Looja

en: Copyright
et: Autoriõigused

en: Rating
et: Hinnang

en: Image Type:
et: Pildi liik:

en: <b>Width:</b> %d pixel | <b>Width:</b> %d pixels
et[0]: <b>Laius:</b> %d piksel
et[1]: <b>Laius:</b> %d pikslit

en: <b>Height:</b> %d pixel | <b>Height:</b> %d pixels
et[0]: <b>Kõrgus:</b> %d piksel
et[1]: <b>Kõrgus:</b> %d pikslit

en: Failed to load image information
et: Tõrge pildi andmete laadimisel

en: loading...
et: laadimine...

en: Image
et: Pilt

en: Information
et: Teave

en: Show Information
et: Andmete näitamine

en: Use _Default Background
et: Kasuta _vaikimisi tausta

en: You cannot assign more than one custom icon at a time.
et: Korraga pole võimalik rohkem kui üht kohandatud ikooni lisada.

en: Please drag just one image to set a custom icon.
et: Kohandatud ikooni seadmiseks lohista ainult ühte pilti.

en: The file that you dropped is not local.
et: Fail, mille poetasid, ei ole kohalik.

en: You can only use local images as custom icons.
et: Ikoonideks saab kasutada vaid kohalikke pilte.

en: The file that you dropped is not an image.
et: Fail, mille poetasid, ei ole pilt.

en: You can only use images as custom icons.
et: Pilte saab kasutada ainult kohandatud ikoonidena.

en: Open With %s
et: Ava programmiga %s

en: Location:
et: Asukoht:

en: Go To:
et: Mine:

en: Do you want to view %d location? | Do you want to view %d locations?
et[0]: Kas soovid vaadata %d asukohta?
et[1]: Kas soovid vaadata %d asukohta?

en: Open Location
et: Asukoha avamine

en: _Location:
et: _Asukoht:

en: folder removed
et: kaust eemaldatud

en: %s - File Browser
et: %s - Failisirvija

en: Are you sure you want to clear the list of locations you have visited?
et: Kas oled kindel, et tahad oma külastatud asukohtade loendi tühjendada?

en: The location "%s" does not exist.
et: Asukohta "%s" ei ole enam olemas.

en: The history location doesn't exist.
et: Ajaloo asukohta pole enam olemas.

en: _Go
et: _Liikumine

en: _Tabs
et: _Kaardid

en: New _Window
et: Uus _aken

en: Open another Caja window for the displayed location
et: Näidatava asukoha jaoks Caja uue akna avamine

en: New _Tab
et: _Uus kaart

en: Open another tab for the displayed location
et: Näidatava asukoha jaoks Caja uue kaardi avamine

en: Open Folder W_indow
et: Ava _kaustaaken

en: Open a folder window for the displayed location
et: Näidatava asukoha jaoks uue kaustaakna avamine

en: Close _All Windows
et: Sulge _kõik aknad

en: Close all Navigation windows
et: Kõigi navigatsiooniakende sulgemine

en: _Location...
et: _Asukohale...

en: Specify a location to open
et: Avatava asukoha määramine

en: Clea_r History
et: Puhasta a_jalugu

en: Clear contents of Go menu and Back/Forward lists
et: Liikumise menüü ja edasi/tagasi loendite tühjendamine

en: S_witch to Other Pane
et: _Lülitumine teisele paanile

en: Move focus to the other pane in a split view window
et: Kaksikvaate aknas fookuse vahetamine kõrvalpaanile

en: Sa_me Location as Other Pane
et: _Sama asukoht kui teisel paneelil

en: Go to the same location as in the extra pane
et: Liikumine samasse asukohta nagu lisapaanil

en: _Add Bookmark
et: _Lisa järjehoidja

en: Add a bookmark for the current location to this menu
et: Praeguse asukoha jaoks järjehoida lisamine siia menüüsse

en: _Edit Bookmarks...
et: _Redigeeri järjehoidjaid...

en: Display a window that allows editing the bookmarks in this menu
et: Selles menüüs olevate järjehoidjate redigeerimisakna kuvamine

en: _Previous Tab
et: _Eelmine kaart

en: Activate previous tab
et: Eelmise kaardi aktiveerimine

en: _Next Tab
et: _Järgmine kaart

en: Activate next tab
et: Järgmise kaardi aktiveerimine

en: Move Tab _Left
et: Liiguta kaart _vasakule

en: Move current tab to left
et: Käesoleva kaardi tõstmine vasakule

en: Move Tab _Right
et: Liiguta kaart _paremale

en: Move current tab to right
et: Käesoleva kaardi tõstmine paremale

en: S_how Search
et: _Otsingu kuvamine

en: Show search
et: Otsingu kuvamine

en: _Main Toolbar
et: _Peamine tööriistariba

en: Change the visibility of this window's main toolbar
et: Selle akna põhitööriba näitamine või peitmine

en: _Side Pane
et: _Külgpaan

en: Change the visibility of this window's side pane
et: Selle akna külgpaani näitamine või peitmine

en: Location _Bar
et: Asukoha_riba

en: Change the visibility of this window's location bar
et: Selle akna asukohariba näitamine või peitmine

en: St_atusbar
et: _Olekuriba

en: Change the visibility of this window's statusbar
et: Selle akna olekuriba näitamine või peitmine

en: _Search for Files...
et: _Failide otsing...

en: Search documents and folders by name
et: Dokumentide ja kaustade otsimine nime järgi

en: E_xtra Pane
et: _Lisapaan

en: Open an extra folder view side-by-side
et: Kausta lisavaate avamine eelmise kõrvale

en: _Back
et: _Tagasi

en: Go to the previous visited location
et: Liikumine eelmisesse külastatud kohta

en: Back history
et: Liigu ajaloos tagasi

en: _Forward
et: _Edasi

en: Go to the next visited location
et: Liikumine järgmisesse külastatud kohta

en: Forward history
et: Liigu ajaloos edasi

en: _Zoom
et: _Suurendus

en: _View As
et: _Kuva kui

en: _Search
et: _Otsing

en: Toggle between button and text-based location bar
et: Lülitumine nupu- ja tekstipõhise asukohariba vahel

en: _New Tab
et: _Uus kaart

en: _Close Tab
et: Sul_ge kaart

en: Close tab
et: Kaardi sulgemine

en: Notes
et: Märkmed

en: Show Notes
et: Näita märkmeid

en: Devices
et: Seadmed

en: Open the contents of your desktop in a folder
et: Töölaua avamine kaustana

en: File System
et: Failisüsteem

en: Open the contents of the File System
et: Failisüsteemi sisukorra avamine

en: Open the trash
et: Ava prügikast

en: Mount and open %s
et: Haagi ja ava %s

en: Browse Network
et: Võrgu sirvimine

en: Browse the contents of the network
et: Võrgus olevate ressursside sirvimine

en: _Start
et: _Käivita

en: _Stop
et: _Peata

en: _Power On
et: _Lülita sisse

en: _Safely Remove Drive
et: _Eemalda ketas turvaliselt

en: _Connect Drive
et: Ü_henda ketas

en: _Disconnect Drive
et: _Ühenda ketas lahti

en: _Start Multi-disk Device
et: _Käivita mitmekettaseade

en: _Stop Multi-disk Device
et: _Seiska mitmekettaseade

en: _Unlock Drive
et: _Võta ketas lukust lahti

en: _Lock Drive
et: _Lukusta ketas

en: Unable to start %s
et: %s käivitamine pole võimalik

en: Unable to poll %s for media changes
et: %s meediumimuutuste pollimine pole võimalik

en: Unable to stop %s
et: %s seiskamine pole võimalik

en: Open in New _Tab
et: Ava uuel _kaardil

en: Open in New _Window
et: Ava _uues aknas

en: Remove
et: Eemalda

en: Rename...
et: Muuda nime...

en: _Mount
et: Ü_henda

en: _Detect Media
et: _Tuvasta meedia

en: _Format
et: _Vorming

en: Places
et: Asukohad

en: Show Places
et: Asukohtade menüü on nähtaval

en: Backgrounds and Emblems
et: Taustad ja embleemid

en: _Remove...
et: _Eemalda...

en: Add new...
et: Lisa uus...

en: Sorry, but pattern %s could not be deleted.
et: Vabandust, kuid mustrit %s pole võimalik kustutada.

en: Check that you have permission to delete the pattern.
et: Kontrolli, kas sul on õigused mustri kustutamiseks.

en: Sorry, but emblem %s could not be deleted.
et: Vabandust, kuid embleemi %s pole võimalik kustutada.

en: Check that you have permission to delete the emblem.
et: Kontrolli, kas sul on õigused embleemi kustutamiseks.

en: Select an Image File for the New Emblem
et: Uue embleemi jaoks pildifaili valimine

en: Create a New Emblem
et: Uue embleemi loomine

en: _Keyword:
et: _Võtmesõna:

en: _Image:
et: _Pilt:

en: Create a New Color:
et: Loo uus värv:

en: Color _name:
et: Värvi _nimi:

en: Color _value:
et: Värvi _väärtus:

en: Sorry, but you cannot replace the reset image.
et: Vabandust, kuid lähtestamispilti pole võimalik asendada.

en: Reset is a special image that cannot be deleted.
et: Lähtestamissümbol on spetsiaalne pilt, mida pole võimalik kustutada.

en: Sorry, but the pattern %s could not be installed.
et: Vabandust, kuid mustrit %s pole võimalik paigaldada.

en: Select an Image File to Add as a Pattern
et: Mustriks lisatava pildifaili valimine

en: The color cannot be installed.
et: Värvi pole võimalik paigaldada.

en: Sorry, but you must specify an unused color name for the new color.
et: Vabandust, kuid uuele värvile tuleb määrata nimi, mis ei ole kasutuses.

en: Sorry, but you must specify a non-blank name for the new color.
et: Vabandust, kuid uuele värvile tuleb määrata nimi, mis ei ole tühi.

en: Select a Color to Add
et: Lisatava värvuse valimine

en: Sorry, but "%s" is not a usable image file.
et: Vabandust, kuid "%s" ei ole kasutatav pildifail.

en: The file is not an image.
et: See fail ei ole pilt.

en: Select a Category:
et: Vali kategooria:

en: C_ancel Remove
et: T_ühista eemaldamine

en: _Add a New Pattern...
et: _Lisa uus muster...

en: _Add a New Color...
et: _Lisa uus värvus...

en: _Add a New Emblem...
et: _Lisa uus embleem...

en: Click on a pattern to remove it
et: Mustri eemaldamiseks klõpsa sellel

en: Click on a color to remove it
et: Värvuse eemaldamiseks klõpsa sellel

en: Click on an emblem to remove it
et: Embleemi eemaldamiseks klõpsa sellel

en: Patterns:
et: Mustrid:

en: Colors:
et: Värvused:

en: Emblems:
et: Embleemid:

en: _Remove a Pattern...
et: _Eemalda muster...

en: _Remove a Color...
et: _Eemalda värvus...

en: _Remove an Emblem...
et: _Eemalda embleem...

en: File Type
et: Faili liik

en: Tags
et: Sildid

en: Modification Time
et: Muutmisaeg

en: Select folder to search in
et: Kausta valimine, millest otsida

en: Tags separated by spaces. Matches files that contains ALL specified tags.
et: Tühikutega eraldatud sildid. Failid on vastavuses juhul, kui sisaldavad KÕIKI määratud silte.

en: Documents
et: Dokumendid

en: Music
et: Muusika

en: Picture
et: Pilt

en: Illustration
et: Illustratsioon

en: Spreadsheet
et: Tabelarvutus

en: Presentation
et: Esitlus

en: Text File
et: Tekstifail

en: Select type
et: Liigi valimine

en: Any
et: Kõik

en: Other Type...
et: Muu liik...

en: Less than or equal to
et: Väiksem või võrdne

en: 1 Hour
et: 1 tund

en: 1 Day
et: 1 päev

en: 1 Week
et: 1 nädal

en: 1 Month
et: 1 kuu

en: 6 Months
et: 6 kuud

en: 1 Year
et: 1 aasta

en: Remove this criterion from the search
et: Otsingukriteeriumi eemaldamine otsingust

en: Search Folder
et: Otsingukaust

en: Edit
et: Redaktor

en: Edit the saved search
et: Redigeeri salvestatud otsingut

en: Add a new criterion to this search
et: Otsingule uue otsingukriteeriumi lisamine

en: Go
et: Otsi

en: Reload
et: Laadi uuesti

en: Perform or update the search
et: Otsingu läbiviimine või värskendamine

en: _Search for:
et: _Otsitav tekst:

en: Search results
et: Otsingutulemused

en: Search:
et: Otsing:

en: Close the side pane
et: Sulge külgpaan

en: _Places
et: _Asukohad

en: Open _Location...
et: _Ava asukoht...

en: Close P_arent Folders
et: Su_lge ülemised kaustad

en: Close this folder's parents
et: Selle kausta ülemiste kaustade sulgemine

en: Clos_e All Folders
et: _Sulge kõik kaustad

en: Close all folder windows
et: Kõigi kaustaakende sulgemine

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
et: Arvutis asuvate dokumentide ja kaustade otsimine nime või sisu järgi

en: Delete all items in the Trash
et: Kogu prügikasti sisu kustutamine

en: Restore Selected Items
et: Valitud kirjete taastamine

en: Restore selected items to their original position
et: Kõigi valitud kirjete taastamine nende algsele asukohale

en: Do you want to remove any bookmarks with the non-existing location from your list?
et: Kas sa soovid loendist eemaldada kõik järjehoidjad, mis viitavad olematule asukohale?

en: Bookmark for Nonexistent Location
et: Järjehodja olematusse asukohta

en: You can choose another view or go to a different location.
et: Valida võib uue vaate või liikuda teise asukohta.

en: The location cannot be displayed with this viewer.
et: Asukohta ei ole võimalik selle vaatajaga kuvada.

en: Content View
et: Sisuvaade

en: View of the current folder
et: Käesoleva kausta vaade

en: Caja has no installed viewer capable of displaying the folder.
et: Cajale ei ole paigaldatud sellist näitamisprogrammi, mis selle kaustaga hakkama saaks.

en: The location is not a folder.
et: Asukoht ei ole kaust.

en: Could not find "%s".
et: "%s" pole võimalik leida.

en: Please check the spelling and try again.
et: Palun kontrolli õigekirja ja proovi uuesti.

en: Caja cannot handle "%s" locations.
et: Cajal pole võimalik "%s" asukohti käsitleda.

en: Caja cannot handle this kind of location.
et: Cajal pole võimalik seda liiki asukohta käsitleda.

en: Unable to mount the location.
et: Asukohta pole võimalik külge haakida.

en: Access was denied.
et: Ligipääs oli keelatud.

en: Could not display "%s", because the host could not be found.
et: Aadressi "%s" pole võimalik kuvada, kuna hosti pole võimalik leida.

en: Check that the spelling is correct and that your proxy settings are correct.
et: Kontrolli, kas õigekiri ja proksi seaded on täpsed.

en: Error: %s
    Please select another viewer and try again.
et: Viga: %s
    Palun vali mõni teine vaataja ja proovi uuesti.

en: Go to the location specified by this bookmark
et: Järjehoidjaga määratud asukoha avamine

en: Caja is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
et: Caja on vaba tarkvara. Te võite seda edasi levitada ja/või muuta vastavalt GNU Üldise Avaliku Litsentsi tingimustele, nagu need on Vaba Tarkvara Fondi poolt avaldatud; kas Litsentsi versioon number 2 või (vastavalt Teie valikule) ükskõik milline hilisem versioon.

en: Caja is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
et: Cajat levitatakse lootuses, et see on kasulik, kuid ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi KESKMISE/TAVALISE KVALITEEDI GARANTIITA või SOBIVUSELE TEATUD KINDLAKS EESMÄRGIKS. Üksikasjade suhtes vaata GNU Üldist Avalikku Litsentsi.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Caja; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA
et: Te peaks olema saanud GNU Üldise Avaliku Litsentsi koopia koos Cajaga; kui ei, siis võtke ühendust Free Software Foundation'iga, 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301  USA

en: About Caja
et: Cajast lähemalt

en: Caja lets you organize files and folders, both on your computer and online.
et: Caja abil saab korras hoida nii enda arvutis kui internetis olevaid faile ja kaustu.

en: _File
et: _Fail

en: _Edit
et: _Redaktor

en: _View
et: _Vaade

en: Close this folder
et: Selle kausta sulgemine

en: _Backgrounds and Emblems...
et: _Taustad ja embleemid...

en: Display patterns, colors, and emblems that can be used to customize appearance
et: Välimuse kohandamise mustrit, värvide ja embleemide kuvamine.

en: Prefere_nces
et: _Eelistused

en: Edit Caja preferences
et: Caja eelistuste muutmine

en: Open _Parent
et: Ava ü_lemine

en: Open the parent folder
et: Ülemise kausta avamine

en: Stop loading the current location
et: Käesoleva asukoha laadimise katkestamine

en: _Reload
et: Laadi _uuesti

en: Reload the current location
et: Käesoleva asukoha uuestilaadimine

en: _Contents
et: _Sisukord

en: Display Caja help
et: Caja abiteabe kuvamine

en: _About
et: _Lähemalt

en: Display credits for the creators of Caja
et: Teabe kuvamine Caja autorite ja tõlkijate kohta

en: Zoom _In
et: _Suurenda

en: Increase the view size
et: Vaate suuruse suurendamine

en: Zoom _Out
et: Vä_henda

en: Decrease the view size
et: Vaate suuruse vähendamine

en: Normal Si_ze
et: Harilik _suurus

en: Use the normal view size
et: Vaate hariliku suuruse kasutamine

en: Connect to _Server...
et: Ühendu _serveriga...

en: Connect to a remote computer or shared disk
et: Ühendumine võrguarvutiga või jagatud kettaga

en: _Home Folder
et: _Kodukausta

en: _Computer
et: _Arvuti

en: _Network
et: _Võrk

en: T_emplates
et: _Mallid

en: Open your personal templates folder
et: Isikliku mallikausta avamine

en: _Trash
et: _Prügikast

en: Open your personal trash folder
et: Oma isikliku prügikausta avamine

en: Show _Hidden Files
et: Kuva _peidetud failid

en: Toggle the display of hidden files in the current window
et: Peidetud failide näitamise käesolevas aknas sisse- ja väljalülitamine

en: Show Bac_kup Files
et: _Varufailide kuvamine

en: Toggle the display of backup files in the current window
et: Varufailide näitamise sisse- ja väljalülitamine selles aknas

en: _Up
et: _Üles

en: _Home
et: _Kodu

en: Loading...
et: Laadimine...

en: These files are on an Audio CD.
et: Need failid on audio-CD peal.

en: These files are on an Audio DVD.
et: Need failid on audio-DVD peal.

en: These files are on a Video DVD.
et: Need failid on video-DVD peal.

en: These files are on a Video CD.
et: Need failid on video-CD peal.

en: These files are on a Super Video CD.
et: Need failid on Super Video CD peal.

en: These files are on a Photo CD.
et: Need failid on foto-CD peal.

en: These files are on a Picture CD.
et: Need failid on pildi-CD peal.

en: The media contains digital photos.
et: Meedium sisaldab digifotosid.

en: These files are on a digital audio player.
et: Need failid on digitaalses audioesitajas.

en: The media contains software.
et: Meedium sisaldab tarkvara.

en: The media has been detected as "%s".
et: Meedium tuvastati kui "%s".

en: Zoom In
et: Suurendamine

en: Zoom Out
et: Vähendamine

en: Zoom to Default
et: Vaikimisi suurendus

en: Zoom
et: Suurendus

en: Set the zoom level of the current view
et: Praeguse vaate suurendusastme seadmine

en: Background
et: Taust

en: E_mpty Trash
et: _Tühjenda prügikast

en: Create L_auncher...
et: Loo kä_ivitaja...

en: Create a new launcher
et: Uue käivitaja loomine

en: Change Desktop _Background
et: Vaheta töölaua _taust

en: Show a window that lets you set your desktop background's pattern or color
et: Töölaua taustamustri või -värvi valimise akna näitamine

en: Empty Trash
et: Tühjenda prügikast

en: _Desktop
et: _Töölauale

en: The desktop view encountered an error.
et: Töölauavaade sattus veale.

en: The desktop view encountered an error while starting up.
et: Töölauavaade sattus käivitamise ajal veale.

en: This will open %'d separate tab. | This will open %'d separate tabs.
et[0]: See avab %'d eraldi kaardi.
et[1]: See avab %'d eraldi kaarti.

en: This will open %'d separate window. | This will open %'d separate windows.
et[0]: See avab %'d eraldi akna.
et[1]: See avab %'d eraldi akent.

en: Select Items Matching
et: Kirjete valimine mustri järgi

en: _Pattern:
et: _Muster:

en: Examples:
et: Näited:

en: Save Search as
et: Otsingu salvestamine faili

en: _Save
et: _Salvesta

en: Search _name:
et: Otsingu _nimi:

en: _Folder:
et: _Kaust:

en: Select Folder to Save Search In
et: Otsingu salvestamiseks kausta valimine

en: "%s" selected
et: Valitud "%s"

en: %'d folder selected | %'d folders selected
et[0]: valitud %'d kaust
et[1]: valitud %'d kausta

en:  (containing %'d item) |  (containing %'d items)
et[0]:  (selles on %'d kirje)
et[1]:  (selles on %'d kirjet)

note: Translators: this is preceded with a string of form 'N folders' (N more than 1)
en:  (containing a total of %'d item) |  (containing a total of %'d items)
et[0]:  (nendes on kokku %'d kirje)
et[1]:  (nendes on kokku %'d kirjet)

en: %'d item selected | %'d items selected
et[0]: valitud %'d kirje
et[1]: valitud %'d kirjet

en: %'d other item selected | %'d other items selected
et[0]: veel on valitud %'d kirje
et[1]: veel on valitud %'d kirjet

en: Free space: %s
et: Vaba ruum: %s

en: %s, Free space: %s
et: %s, vaba ruumi: %s

en: Use "%s" to open the selected item | Use "%s" to open the selected items
et[0]: "%s" kasutamine valitud kirje avamiseks
et[1]: "%s" kasutamine valitud kirjete avamiseks

en: Open parent location
et: Ava faili asukoht

en: Open parent location for the selected item
et: Valitud faili asukoha avamine

en: Run "%s" on any selected items
et: Käivita "%s" mõnel valitud kirjel

en: Create Document from template "%s"
et: Dokumendi loomine mallist "%s"

en: All executable files in this folder will appear in the Scripts menu.
et: Kõik selles kaustas olevad käivitatavad failid ilmuvad Skriptide menüüsse.

en: Choosing a script from the menu will run that script with any selected items as input.
et: Menüüst skripti valides käivitatakse see valitud kirjel, sisendparameetrina kasutatakse valitud kirje nime.

en: All executable files in this folder will appear in the Scripts menu. Choosing a script from the menu will run that script.
    
    When executed from a local folder, scripts will be passed the selected file names. When executed from a remote folder (e.g. a folder showing web or ftp content), scripts will be passed no parameters.
    
    In all cases, the following environment variables will be set by Caja, which the scripts may use:
    
    CAJA_SCRIPT_SELECTED_FILE_PATHS: newline-delimited paths for selected files (only if local)
    
    CAJA_SCRIPT_SELECTED_URIS: newline-delimited URIs for selected files
    
    CAJA_SCRIPT_CURRENT_URI: URI for current location
    
    CAJA_SCRIPT_WINDOW_GEOMETRY: position and size of current window
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_SELECTED_FILE_PATHS: newline-delimited paths for selected files in the inactive pane of a split-view window (only if local)
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_SELECTED_URIS: newline-delimited URIs for selected files in the inactive pane of a split-view window
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_CURRENT_URI: URI for current location in the inactive pane of a split-view window
et: Kõik selles kaustas olevad käivitatavad failid ilmuvad Skriptide menüüsse. Menüüst skripti valides käivitatakse see.
    
    Kohalikust kaustast käivitamisel edastatakse skriptidele valitud failide nimed. Võrgukaustast (näiteks veebi või ftp sisu näitavast kaustast) käivitamisel skriptile parameetreid ei edastata.
    
    Kõikide ülalkirjeldatud juhtumite korral edastab Caja skriptile järgnevad keskkonnamuutujad:
    
    CAJA_SCRIPT_SELECTED_FILE_PATHS: valitud failide reavahetustega eraldatud rajad (kui need on kohalikud)
    
    CAJA_SCRIPT_SELECTED_URIS: valitud failide reavahetustega eraldatud URI-d
    
    CAJA_SCRIPT_CURRENT_URI: käesoleva asukoha URI
    
    CAJA_SCRIPT_WINDOW_GEOMETRY: käesoleva akna suurus ja asukoht
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_SELECTED_FILE_PATHS: jagatud vaate mitteaktiivsel paneelil valitud failide reavahetustega eraldatud rajad (kui need on kohalikud)
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_SELECTED_URIS: jagatud vaate mitteaktiivsel paneelil valitud failide reavahetustega eraldatud URI-d
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_CURRENT_URI: jagatud vaate mitteaktiivse paneeli käesoleva asukoha URI

en: "%s" will be moved if you select the Paste command
et: "%s" tõstetakse ümber, kui valid käsu "Aseta"

en: "%s" will be copied if you select the Paste command
et: "%s" kopeeritakse, kui valid käsu "Aseta"

en: The %'d selected item will be moved if you select the Paste command | The %'d selected items will be moved if you select the Paste command
et[0]: %'d valitud kirje tõstetakse ümber, kui valid käsu "Aseta"
et[1]: %'d valitud kirjet tõstetakse ümber, kui valid käsu "Aseta"

en: The %'d selected item will be copied if you select the Paste command | The %'d selected items will be copied if you select the Paste command
et[0]: %'d valitud kirje kopeeritakse, kui valid käsu "Aseta"
et[1]: %'d valitud kirjet kopeeritakse, kui valid käsu "Aseta"

en: There is nothing on the clipboard to paste.
et: Lõikelaualt ei ole midagi asetada.

en: Unable to unmount location
et: Asukohta pole võimalik lahti haakida

en: Unable to eject location
et: Asukohta pole võimalik väljastada

en: Unable to stop drive
et: Ketta seiskamine pole võimalik

en: Connect to Server %s
et: Ühendumine serveriga %s

en: _Connect
et: Ü_hendu

en: Link _name:
et: _Viida nimi:

en: Create _Document
et: Loo _dokument

en: Open Wit_h
et: Ava _rakendusega

en: Choose a program with which to open the selected item
et: Vali programm, millega valitud kirje avada

en: _Properties
et: _Omadused

en: View or modify the properties of each selected item
et: Valitud kirje omaduste vaatamine või muutmine

en: Create _Folder
et: Loo _kaust

en: Create a new empty folder inside this folder
et: Selle kausta sisse uue tühja kausta loomine

en: No templates installed
et: Malle ei ole paigaldatud

note: Translators: this is used to indicate that a file doesn't contain anything label, accelerator
en: _Empty File
et: _Tühi fail

en: Create a new empty file inside this folder
et: Uue tühja faili loomine sellesse kausta

en: Open the selected item in this window
et: Valitud kirjete avamine praeguses aknas

en: Open in Navigation Window
et: Ava navigatsiooniaknas

en: Open each selected item in a navigation window
et: Kõikide navigatsiooniaknas valitud kirjete avamine

en: Open each selected item in a new tab
et: Iga valitud kirje avamine uuel kaardil

en: Open in _Folder Window
et: Ava _kaustaaknas

en: Open each selected item in a folder window
et: Iga valitud kirje avamine kausta aknas

en: Other _Application...
et: _Muu rakendus...

en: Choose another application with which to open the selected item
et: Valitud kirje avamiseks teise rakenduse valimine

en: Open With Other _Application...
et: Ava mõne muu _rakendusega...

en: _Open Scripts Folder
et: _Ava skriptide kaust

en: Show the folder containing the scripts that appear in this menu
et: Selles menüüs olevate skriptide kausta avamine

en: Prepare the selected files to be moved with a Paste command
et: Valitud failide ettevalmistamine ümbertõstmiseks "Aseta" käsuga

en: Prepare the selected files to be copied with a Paste command
et: Valitud failide ettevalmistamine kopeerimiseks "Aseta" käsuga

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command
et: Eelnevalt Lõika või Kopeeri käskudega valitud failide ümbertõstmine või kopeerimine

en: _Paste Into Folder
et: _Aseta failid kausta

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into the selected folder
et: Eelnevalt käskudega Lõika/Kopeeri fail valitud failide valitud kausta ümbertõstmine või kopeerimine

en: Cop_y to
et: K_opeeri asukohale

en: M_ove to
et: _Tõsta asukohale

en: Select all items in this window
et: Kõigi selles aknas olevate kirjete valimine

en: Select I_tems Matching...
et: Vali kirjed va_stavuse alusel...

en: Select items in this window matching a given pattern
et: Kõigi selles aknas olevate ja määratud mustrile vastavate kirjete valimine

en: _Invert Selection
et: _Pööra valik

en: Select all and only the items that are not currently selected
et: Kõikide hetkel valimata kirjete valimine

en: D_uplicate
et: Loo _duplikaat

en: Duplicate each selected item
et: Kõigist valitud kirjetest duplikaadi loomine

en: Ma_ke Link | Ma_ke Links
et[0]: Loo _viit
et[1]: Loo _viidad

en: Create a symbolic link for each selected item
et: Igale valitud kirjele nimeviida loomine

en: _Rename...
et: _Muuda nime...

en: Rename selected item
et: Valitud kirje nime muutmine

en: Move each selected item to the Trash
et: Kõigi märgitud kirjete prügikasti viskamine

en: Delete each selected item, without moving to the Trash
et: Kõigi valitud kirjete kustutamine ilma neid prügikasti viskamata

en: _Restore
et: _Taasta

en: _Undo
et: _Unusta

en: Undo the last action
et: Viimase tegevuse tagasivõtmine

en: _Redo
et: _Taasta

en: Redo the last undone action
et: Viimati tagasivõetud tegevuse uuestitegemine

en: Reset View to _Defaults
et: _Taasta vaikimisi vaade

en: Reset sorting order and zoom level to match preferences for this view
et: Sortimisjärjestuse ja suurendusastme lähtestamine selle vaate jaoks vastavalt määratud eelistustele

en: Connect To This Server
et: Ühendu selle võrguserveriga

en: Make a permanent connection to this server
et: Selle serveriga pideva ühenduse loomine

en: Mount the selected volume
et: Valitud köite haakimine

en: Unmount the selected volume
et: Valitud köite lahtihaakimine

en: Eject the selected volume
et: Valitud köite väljastamine

en: Format the selected volume
et: Valitud köite vormindamine

en: Start the selected volume
et: Valitud köite käivitamine

en: Stop the selected volume
et: Valitud köite peatamine

en: Detect media in the selected drive
et: Tuvastab andmekandja valitud seadmes

en: Mount the volume associated with the open folder
et: Avatud kaustaga seotud köite haakimine

en: Unmount the volume associated with the open folder
et: Avatud kaustaga seotud köite lahtihaakimine

en: Eject the volume associated with the open folder
et: Avatud kaustaga seotud köite väljastamine

en: Format the volume associated with the open folder
et: Avatud kaustaga seotud köite vormindamine

en: Start the volume associated with the open folder
et: Avatud kaustaga seotud köite käivitamine

en: Stop the volume associated with the open folder
et: Avatud kaustaga seotud köite seiskamine

en: Open File and Close window
et: Ava fail ja sulge aken

en: Sa_ve Search
et: _Salvesta otsing

en: Save the edited search
et: Muudetud otsingu salvestamine

en: Sa_ve Search As...
et: S_alvesta otsing kui...

en: Save the current search as a file
et: Praegune otsingu salvestamine failina

en: Open this folder in a navigation window
et: Kausta avamine navigeerimisaknas

en: Open this folder in a new tab
et: Selle kausta avamine uuel kaardil

en: Open this folder in a folder window
et: Selle kausta avamine kaustaaknas

en: Prepare this folder to be moved with a Paste command
et: Selle kausta ettevalmistamine ümbertõstmiseks "Aseta" käsuga

en: Prepare this folder to be copied with a Paste command
et: Selle kausta ettevalmistamine kopeerimiseks "Aseta" käsuga

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into this folder
et: Eelnevalt "Lõika" või "Kopeeri" käskudega valitud failide ümbertõstmine või kopeerimine sellesse kausta

en: Move this folder to the Trash
et: Selle kausta viskamine prügikasti

en: Delete this folder, without moving to the Trash
et: Selle kausta kustutamine ilma prügikasti viskamata

en: Mount the volume associated with this folder
et: Selle kaustaga seotud köite haakimine

en: Unmount the volume associated with this folder
et: Selle kaustaga seotud köite lahtihaakimine

en: Eject the volume associated with this folder
et: Selle kaustaga seotud köite väljastamine

en: Format the volume associated with this folder
et: Selle kaustaga seotud köite vormindamine

en: Start the volume associated with this folder
et: Selle kaustaga seotud köite käivitamine

en: Stop the volume associated with this folder
et: Selle kaustaga seotud köite seiskamine

en: View or modify the properties of this folder
et: Selle kausta omaduste vaatamine või muutmine

en: _Other pane
et: _Kõrvalpaanile

en: Copy the current selection to the other pane in the window
et: Valiku kopeerimine sama akna kõrvalpaanile

en: Move the current selection to the other pane in the window
et: Valiku ümbertõstmine sama akna kõrvalpaanile

en: Copy the current selection to the home folder
et: Valiku kopeerimine kodukausta

en: Move the current selection to the home folder
et: Valiku ümbertõstmine kodukausta

en: Copy the current selection to the desktop
et: Valiku kopeerimine töölauale

en: Move the current selection to the desktop
et: Valiku ümbertõstmine töölauale

note: Translators: %s is a directory
en: Run or manage scripts from %s
et: Skriptide käivitamine või korrastamine kaustas %s

en: _Scripts
et: _Skriptid

en: Move the open folder out of the trash to "%s"
et: Avatud kausta väljatõstmine prügikastist asukohale "%s"

en: Move the selected folder out of the trash to "%s" | Move the selected folders out of the trash to "%s"
et[0]: Valitud kausta prügikastist väljatõstmine kausta "%s"
et[1]: Valitud kaustade prügikastist väljatõstmine kausta "%s"

en: Move the selected folder out of the trash | Move the selected folders out of the trash
et[0]: Valitud kausta prügikastist väljatõstmine
et[1]: Valitud kaustade prügikastist väljatõstmine

en: Move the selected file out of the trash to "%s" | Move the selected files out of the trash to "%s"
et[0]: Valitud kausta prügikastist väljatõstmine kausta "%s"
et[1]: Valitud kaustade prügikastist väljatõstmine kausta "%s"

en: Move the selected file out of the trash | Move the selected files out of the trash
et[0]: Valitud faili prügikastist väljatõstmine
et[1]: Valitud failide prügikastist väljatõstmine

en: Move the selected item out of the trash to "%s" | Move the selected items out of the trash to "%s"
et[0]: Valitud kirje prügikastist väljatõstmine kausta "%s"
et[1]: Valitud kirjete prügikastist väljatõstmine kausta "%s"

en: Move the selected item out of the trash | Move the selected items out of the trash
et[0]: Valitud kirje prügikastist väljatõstmine
et[1]: Valitud kirjete prügikastist väljatõstmine

en: Start the selected drive
et: Valitud kettaseadme käivitamine

en: Connect to the selected drive
et: Ühendab valitud kettale

en: _Start Multi-disk Drive
et: _Käivita mitmekettaseade

en: Start the selected multi-disk drive
et: Mitmekettaseadme käivitamine

en: U_nlock Drive
et: _Võta ketas lukust lahti

en: Unlock the selected drive
et: Lukustab valitud ketta lahti

en: Stop the selected drive
et: Seiskab valitud ketta

en: Safely remove the selected drive
et: Valitud kettaseadme turvaline eemaldamine

en: _Disconnect
et: _Katkesta ühendus

en: Disconnect the selected drive
et: Valitud kettaseadme lahtiühendamine

en: _Stop Multi-disk Drive
et: _Seiska mitmekettaseade

en: Stop the selected multi-disk drive
et: Mitmekettaseadme seiskamine

en: Lock the selected drive
et: Valitud kettaseadme lukustamine

en: Start the drive associated with the open folder
et: Avatud kaustaga seotud kettaseadme käivitamine

en: Connect to the drive associated with the open folder
et: Avatud kaustaga seotud kettaseadme ühendamine

en: Start the multi-disk drive associated with the open folder
et: Avatud kaustaga seotud mitmekettaseadme käivitamine

en: Unlock the drive associated with the open folder
et: Avatud kaustaga seotud kettaseadme lukust lahti võtmine

en: _Stop the drive associated with the open folder
et: Avatud kaustaga seotud kettaseadme _seiskamine

en: Safely remove the drive associated with the open folder
et: Avatud kaustaga seotud kettaseadme turvaline eemaldamine

en: Disconnect the drive associated with the open folder
et: Avatud kaustaga seotud kettaseadme lahtiühendamine

en: Stop the multi-disk drive associated with the open folder
et: Avatud kaustaga seotud mitmekettaseadme seiskamine

en: Lock the drive associated with the open folder
et: Avatud kaustaga seotud kettaseadme lukustamine

en: Browse in New _Window
et: Sirvi uues _aknas

en: _Browse Folder | _Browse Folders
et[0]: _Kausta sirvimine
et[1]: _Kaustade sirvimine

en: Browse in New _Tab
et: Sirvi uuel _kaardil

en: _Delete Permanently
et: Kustuta _jäädavalt

en: Delete the open folder permanently
et: Avatud kausta lõplik kustutamine

en: Move the open folder to the Trash
et: Avatud kausta viskamine prügikasti

en: _Open With %s
et: Ava p_rogrammiga %s

en: Open in %'d New _Window | Open in %'d New _Windows
et[0]: Ava %'d uues _aknas
et[1]: Ava %'d uues _aknas

en: Browse in %'d New _Window | Browse in %'d New _Windows
et[0]: Sirvi %'d uues _aknas
et[1]: Sirvi %'d uues _aknas

en: Open in %'d New _Tab | Open in %'d New _Tabs
et[0]: Ava %'d uuel _kaardil
et[1]: Ava %'d uuel _kaardil

en: Browse in %'d New _Tab | Browse in %'d New _Tabs
et[0]: Sirvi %'d uuel _kaardil
et[1]: Sirvi %'d uuel _kaardil

en: Delete all selected items permanently
et: Kõigi kirjete lõplik kustutamine

en: View or modify the properties of the open folder
et: Avatud kausta omaduste vaatamine või muutmine

en: Download location?
et: Kas laadida asukoht alla?

en: You can download it or make a link to it.
et: Sa võid selle alla laadida või sellele viida luua.

en: Make a _Link
et: Loo vii_t

en: _Download
et: Laa_di alla

en: Drag and drop is not supported.
et: Pukseerimine ei ole toetatud.

en: Drag and drop is only supported on local file systems.
et: Pukseerimine on võimalik vaid kohaliku failisüsteemi ulatuses.

en: An invalid drag type was used.
et: Kasutati vale lohistamisliiki.

note: Translators: This is the filename used for when you dnd text to a directory
en: dropped text.txt
et: hiirega lohistatud tekst.txt

note: Translators: This is the filename used for when you dnd raw * data to a directory, if the source didn't supply a name.
en: dropped data
et: hiirega lohistatud andmed

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Redo
et: Taasta

en: Comment
et: Kommentaar

en: Command
et: Käsk

en: You do not have the permissions necessary to view the contents of "%s".
et: Sul ei ole "%s" sisu vaatamiseks vajalikke õigusi.

en: "%s" could not be found. Perhaps it has recently been deleted.
et: "%s" pole võimalik leida. Ilmselt on see hiljuti kustutatud.

en: Sorry, could not display all the contents of "%s": %s
et: Vabandust, kausta "%s" kogu sisu pole võimalik kuvada: %s

en: The folder contents could not be displayed.
et: Kausta sisu pole võimalik kuvada.

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
et: Nimi "%s" on siin kaustas juba kasutusel. Palun vali teine nimi.

en: There is no "%s" in this folder. Perhaps it was just moved or deleted?
et: "%s" ei ole siin kaustas. Võib-olla on see äsja ümber tõstetud või kustutatud?

en: You do not have the permissions necessary to rename "%s".
et: Sul puuduvad vajalikud õigused "%s" nime muutmiseks.

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "/". Please use a different name.
et: Nimi "%s" ei sobi, sest sisaldab märki "/". Palun vali teine nimi.

en: The name "%s" is not valid. Please use a different name.
et: Nimi "%s" ei sobi. Palun vali teine nimi.

en: Sorry, could not rename "%s" to "%s": %s
et: Vabandust, "%s" nime muutmine "%s"-ks pole võimalik: %s

en: The item could not be renamed.
et: Kirjet nime pole võimalik muuta.

en: You do not have the permissions necessary to change the group of "%s".
et: Sul puuduvad vajalikud õigused grupi "%s" muutmiseks.

en: Sorry, could not change the group of "%s": %s
et: Vabandust, "%s" gruppi pole võimalik muuta: %s

en: The group could not be changed.
et: Gruppi pole võimalik muuta.

en: Sorry, could not change the owner of "%s": %s
et: Vabandust, "%s" omanikku pole võimalik muuta: %s

en: The owner could not be changed.
et: Omanikku pole võimalik muuta.

en: Sorry, could not change the permissions of "%s": %s
et: Vabandust, "%s" pääsuõigusi pole võimalik muuta: %s

en: The permissions could not be changed.
et: Pääsuõigusi pole võimalik muuta.

en: Renaming "%s" to "%s".
et: "%s" nime muutmine "%s"-ks.

en: by _Name
et: _Nime järgi

en: Keep icons sorted by name in rows
et: Ikooniridade sortimine nime järgi

en: by _Size
et: _Suuruse järgi

en: Keep icons sorted by size in rows
et: Ikooniridade sortimine suuruse järgi

en: by S_ize on Disk
et: Suuruse järgi _kettal

en: Keep icons sorted by disk usage in rows
et: Ikooniridade sortimine suuruse järgi kettal

en: by _Type
et: _tüübi järgi

en: Keep icons sorted by type in rows
et: Ikooniridade sortimine tüübi järgi

en: by Modification _Date
et: _muutmisaja järgi

en: Keep icons sorted by modification date in rows
et: Ikooniridade sortimine muutmisaja järgi

en: by _Emblems
et: _embleemi järgi

en: Keep icons sorted by emblems in rows
et: Ikooniridade sortimine embleemi järgi

en: by T_rash Time
et: _kustutamise aja järgi

en: Keep icons sorted by trash time in rows
et: Ikoone hoitakse kustutamise aja järgi sorditult ridades

en: by E_xtension
et: _Laiendi järgi

en: Keep icons sorted by reversed extension segments in rows
et: Ikooniridade sortimine laiendi viimaste segmentide järgi

en: _Organize Desktop by Name
et: Töölaud _järjestatakse nime järgi

en: Arran_ge Items
et: _Elementide järjestus

en: Resize Icon...
et: Muuda ikooni suurust...

en: Make the selected icon resizable
et: Valitud ikooni suuruse muutmine

en: Restore Icons' Original Si_zes
et: Taasta ikoonide _algsed suurused

en: Restore each selected icon to its original size
et: Kõigi valitud ikoonide algsete suuruste taastamine

en: _Organize by Name
et: _Järjesta nime järgi

en: Reposition icons to better fit in the window and avoid overlapping
et: Aknas olevate ikoonide paremini korrastamine ning kattuvuse ärahoidmine

en: Compact _Layout
et: Kompaktne _paigutus

en: Toggle using a tighter layout scheme
et: Tihepaigutuse sisse- ja väljalülitamine

en: Re_versed Order
et: Pööratud _järjestus

en: Display icons in the opposite order
et: Ikoonide kuvamine pööratud järjestuses

en: _Keep Aligned
et: _Hoia reastatult

en: Keep icons lined up on a grid
et: Ikoonide hoidmine ridadesse järjestatuna

en: _Manually
et: _Käsitsi

en: Leave icons wherever they are dropped
et: Ikoonide jätmine sinna, kuhu nad lohistatakse

en: By _Name
et: _Nime järgi

en: By _Size
et: _Suuruse järgi

en: By S_ize on Disk
et: Suuruse järgi _kettal

en: By _Type
et: _Tüübi järgi

en: By Modification _Date
et: _Muutmisaja järgi

en: By _Emblems
et: _Embleemi järgi

en: By T_rash Time
et: _Kustutamise aja järgi

en: By E_xtension
et: _Laiendi järgi

en: Keep icons sorted by reverse extension segments in rows
et: Ikooniridade sortimine laiendi viimaste segmentide järgi

en: Restore Icon's Original Si_ze
et: _Taasta ikooni algne suurus

en: pointing at "%s"
et: osutab kirjele "%s"

note: Translators: this is used in the view menu
en: _Icons
et: _Ikoonid

en: The icon view encountered an error.
et: Ikoonivaade sattus veale.

en: The icon view encountered an error while starting up.
et: Ikoonivaate käivitamisel satuti veale.

en: Display this location with the icon view.
et: Selle asukoha kuvamine ikoonivaatena.

note: Translators: this is used in the view menu
en: _Compact
et: _Kompaktne

en: The compact view encountered an error.
et: Kompaktvaade sattus veale.

en: The compact view encountered an error while starting up.
et: Kompaktvaate käivitamisel satuti veale.

en: Display this location with the compact view.
et: Selle asukoha kuvamine kompaktvaatena.

en: (Empty)
et: (Tühi)

en: %s Visible Columns
et: Kaustas %s nähtavad veerud

en: Choose the order of information to appear in this folder:
et: Vali, mismoodi selles kaustas andmeid järjestatakse:

en: Visible _Columns...
et: Nähtavad _veerud...

en: Select the columns visible in this folder
et: Selles kaustas näidatavate veergude valimine

note: Translators: this is used in the view menu
en: _List
et: _Nimekiri

en: The list view encountered an error.
et: Loendivaade sattus veale.

en: The list view encountered an error while starting up.
et: Loendivaate käivitamisel satuti veale.

en: Display this location with the list view.
et: Selle asukoha kuvamine nimekirjavaatena.

en: You cannot assign more than one custom icon at a time!
et: Korraga pole võimalik määrata rohkem kui ühte kohandatud ikooni!

en: _Name: | _Names:
et[0]: _Nimi:
et[1]: _Nimed:

en: Properties
et: Omadused

en: %s Properties
et: %s omadused

en: Cancel Group Change?
et: Kas katkestada grupi muutmine?

en: Cancel Owner Change?
et: Kas katkestada omaniku muutmine?

en: nothing
et: puudub

en: unreadable
et: loetamatu

en: %'d item, with size %s (%s on disk) | %'d items, totalling %s (%s on disk)
et[0]: %'d kirje, kogusuurusega %s (kettal %s)
et[1]: %'d kirjet, kogusuurusega %s (kettal %s)

en: (some contents unreadable)
et: (osa sisust on loetamatu)

en: Contents:
et: Sisukord:

note: Translators: "used" refers to the capacity of the filesystem
en: used
et: kasutusel

note: Translators: "free" refers to the capacity of the filesystem
en: free
et: vaba

en: Total capacity:
et: Kogumahtuvus:

en: Filesystem type:
et: Failisüsteemi liik:

en: Basic
et: Põhiline

en: Link target:
et: Viit osutab:

en: Size on Disk:
et: Suurus kettal:

en: Volume:
et: Köide:

en: Accessed:
et: Pöördutud:

en: Modified:
et: Muudetud:

en: Created:
et: Loodud:

en: Free space:
et: Vaba ruum:

en: _Read
et: _Lugemine

en: _Write
et: _Kirjutamine

en: E_xecute
et: K_äivitamine

note: Translators: this gets concatenated to "no read", * "no access", etc. (see following strings)
en: no
et: keelatud:

en: list
et: loendi võtmine

en: read
et: lugemine

en: create/delete
et: loomine/kustutamine

en: write
et: kirjutamine

en: access
et: ligipääs

en: Access:
et: Pääsuõigused:

en: Folder access:
et: Ligipääs kaustale:

en: File access:
et: Faili pääsuõigused:

en: List files only
et: Ainult failide nimekiri

en: Access files
et: Ligipääs failidele

en: Create and delete files
et: Failide loomine ja kustutamine

en: Read-only
et: Ainult lugemine

en: Read and write
et: Lugemine ja kirjutamine

en: Special flags:
et: Erilipud:

en: Set _user ID
et: _Kasutaja ID määramine

en: Set gro_up ID
et: _Grupi ID määramine

en: _Sticky
et: _Kleepuv

en: _Owner:
et: _Omanik:

en: Owner:
et: Omanik:

en: _Group:
et: G_rupp:

en: Group:
et: Grupp:

en: Others
et: Teised

en: Execute:
et: Käivitamine:

en: Allow _executing file as program
et: Faili on lubatud _käivitada kui programmi

en: Others:
et: Teised:

en: Folder Permissions:
et: Kausta pääsuõigused:

en: File Permissions:
et: Faili õigused:

en: Text view:
et: Tekstina:

en: You are not the owner, so you cannot change these permissions.
et: Sa ei ole omanik ja seetõttu pole sul võimalik neid pääsuõigusi muuta.

en: SELinux context:
et: SELinuxi kontekst:

en: Last changed:
et: Viimati muudetud:

en: Apply Permissions to Enclosed Files
et: Rakenda õigused ka sisalduvatele failidele

en: The permissions of "%s" could not be determined.
et: "%s" pääsuõiguseid pole võimalik tuvastada.

en: The permissions of the selected file could not be determined.
et: Valitud faili pääsuõiguseid pole võimalik tuvastada.

en: Creating Properties window.
et: Omaduste akna loomine.

en: Select Custom Icon
et: Kohandatud ikooni valimine

en: Tree
et: Puu

en: Show Tree
et: Näita kaustapuud
