caja 1.25.2 - en to uk translation catalogue (1566 entries)

en: _Patterns
uk: _Візерунки

en: Drag a pattern tile to an object to change it
uk: Перетягніть елемент візерунку на об'єкт, щоб змінити його

en: Blue Ridge
uk: Блакитні борозни

en: Blue Rough
uk: Блакитна нерівність

en: Blue Type
uk: Синій тип

en: Brushed Metal
uk: Лощений метал

en: Burlap
uk: Мішковина

en: Camouflage
uk: Камуфляж

en: Chalk
uk: Крейда

en: Cork
uk: Пробка

en: Countertop
uk: Контури

en: Dots
uk: Плями

en: Fibers
uk: Волокна

en: Fleur De Lis
uk: Лілії

en: Floral
uk: Флора

en: Fossil
uk: Закам'янілість

en: Green Weave
uk: Зелена тканина

en: Ice
uk: Крига

en: Manila Paper
uk: Манільський папір

en: Moss Ridge
uk: Мохнаті борозни

en: Numbers
uk: Числа

en: Ocean Strips
uk: Океанські хвилі

en: Purple Marble
uk: Пурпуровий мармур

en: Ridged Paper
uk: Картон

en: Rough Paper
uk: Цупкий папір

en: Sky Ridge
uk: Небесні хвилі

en: Snow Ridge
uk: Снігові хвилі

en: Stucco
uk: Штукатурка

en: Terracotta
uk: Терракотта

en: Wavy White
uk: Хвилястий білий

en: C_olors
uk: К_ольори

en: Drag a color to an object to change it to that color
uk: Перетягніть колір на об'єкт, щоб змінити його колір

en: Mango
uk: Манго

en: Orange
uk: Помаранч

en: Tangerine
uk: Мандарин

en: Grapefruit
uk: Грейпфрут

en: Ruby
uk: Рубін

en: Pale Blue
uk: Блідо-блакитний

en: Sky
uk: Небо

en: Danube
uk: Дунай

en: Indigo
uk: Індиго

en: Violet
uk: Бузковий

en: Sea Foam
uk: Морська піна

en: Leaf
uk: Лист

en: Deep Teal
uk: Насичений синьо-зелений

en: Dark Cork
uk: Темна пробка

en: Mud
uk: Бруд

en: Fire Engine
uk: Пожежна машина

en: Envy
uk: Заздрість

en: Azul
uk: Блакить

en: Lemon
uk: Лимон

en: Bubble Gum
uk: Жувальна гумка

en: White
uk: Білий

en: Apparition
uk: Привид

en: Silver
uk: Срібний

en: Concrete
uk: Бетон

en: Shale
uk: Сланець

en: Granite
uk: Граніт

en: Eclipse
uk: Затемнення

en: Charcoal
uk: Кам'яне вугілля

en: Onyx
uk: Онікс

en: Black
uk: Чорний

en: _Emblems
uk: _Емблеми

en: Drag an emblem to an object to add it to the object
uk: Перетягніть емблему на об'єкт, щоб додати її до об'єкту

en: Erase
uk: Очистити

en: File manager for the MATE desktop environment
uk: Упорядник файлів для стільничного середовища МАТЕ

en: Caja is the official file manager for the MATE desktop. It allows for browsing directories, as well as previewing files and launching applications associated with them. It is also responsible for handling the icons on the MATE desktop. It works on local and remote file systems.
uk: Caja — офіційний файловий упорядник для MATE desktop. Він використовується для перегляду директорій, файлів і запуску програм повʼязаних із ними. Також відповідальний за опрацювання піктограм у MATE desktop. Працює на локальних і дистанційних файлових системах.

en: Caja is extensible through a plugin system, similar to that of GNOME Nautilus, of which Caja is a fork.
uk: Caja розширюється за допомогою системи втулків, схожої на реалізацію у GNOME Nautilus,  чиїм відгалуженням є Caja

en: Autorun Prompt
uk: Пропозиція автозапуску

en: File Browser
uk: Файловий переглядач

en: Browse the file system with the file manager
uk: Перегляд файлової системи упорядником файлів

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: files;browser;manager;MATE;
uk: файли;бровзер;упорядник;MATE;

en: Computer
uk: Комп'ютер

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
uk: Переглянути всі локальні та віддалені диски та теки, доступні з цього комп’ютера

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: browse;disks;folders;local;remote;computer;MATE;
uk: browse;disks;folders;local;remote;computer;MATE;огляд;диски;теки;локальний;віддалений;комп'ютер;

en: File Manager
uk: Упорядник файлів

en: File Management
uk: Упорядкування файлів

en: Change the behaviour and appearance of file manager windows
uk: Змінити зовнішній вигляд і поведінку вікон упорядника файлів

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: file;manager;change;properties;behaviour;appearance;windows;MATE;
uk: файл;упорядник;зміна;властивості;поведінка;зовнішній вигляд;вікна;MATE;

en: Open Folder
uk: Відкрити теку

en: Home Folder
uk: Домашня тека

en: Open your personal folder
uk: Відкрити Вашу особисту теку

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: home;personal;folder;open;MATE;
uk: домівка;особиста;тека;відкрити;MATE;

en: Saved search
uk: Збережений пошук

en: Network
uk: Мережа

en: Browse bookmarked and local network locations
uk: Переглянути закладки та локальні мережеві адреси

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: bookmarks;browse;local;network;locations;MATE;
uk: bookmarks;browse;local;network;locations;MATE;закладки;огляд;локальний;мережа;розташування;

en: Text
uk: Текст

en: The text of the label.
uk: Текст позначки.

en: Justification
uk: Вирівнювання

en: The alignment of the lines in the text of the label relative to each other. This does NOT affect the alignment of the label within its allocation. See GtkMisc::xalign for that.
uk: Вирівнювання рядків тексту позначки одна відносно одної. Це не впливає на вирівнювання самої позначки. Для цього використовуйте властивість GtkMisc::xalign.

en: Line wrap
uk: Перенесення рядків

en: If set, wrap lines if the text becomes too wide.
uk: Якщо встановлено, довгі рядки переносяться.

en: Cursor Position
uk: Позиція вказівника

en: The current position of the insertion cursor in chars.
uk: Поточна позиція вказівника у символах.

en: Selection Bound
uk: Межі виділення

en: The position of the opposite end of the selection from the cursor in chars.
uk: Позиція протилежного кінця виділення від вказівника у літерах.

en: Cu_t
uk: _Вирізати

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: _Paste
uk: Вст_авити

en: Select All
uk: Виділити все

en: Show more _details
uk: Показати _докладно

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Open
uk: _Відкрити

en: _Revert
uk: П_овернути

en: You can stop this operation by clicking cancel.
uk: Ви можете зупинити цю операцію клацнувши на "Скасувати".

en: _OK
uk: _Так

en: _Clear
uk: _Очистити

en:  (invalid Unicode)
uk:  (неприйнятний символ Unicode)

en: No applications found
uk: Програми не знайдено

en: Ask what to do
uk: Запитувати, що робити

en: Do Nothing
uk: Нічого не робити

en: Open %s
uk: Відкрити %s

en: Open with other Application...
uk: Відкрити в иншій програмі...

en: You have just inserted an Audio CD.
uk: Ви щойно вставили звуковий КД-диск.

en: You have just inserted an Audio DVD.
uk: Ви щойно вставили звуковий DVD-диск.

en: You have just inserted a Video DVD.
uk: Ви щойно вставили DVD-диск із відео.

en: You have just inserted a Video CD.
uk: Ви щойно вставили КД-диск із відео.

en: You have just inserted a Super Video CD.
uk: Ви щойно вставили диск Super Video CD.

en: You have just inserted a blank CD.
uk: Ви щойно вставили порожній КД-диск.

en: You have just inserted a blank DVD.
uk: Ви щойно вставили порожній DVD-диск.

en: You have just inserted a blank Blu-Ray disc.
uk: Ви щойно вставили порожній диск Blu-Ray.

en: You have just inserted a blank HD DVD.
uk: Ви щойно вставили порожній диск HD DVD.

en: You have just inserted a Photo CD.
uk: Ви щойно вставили диск із світлинами Photo CD.

en: You have just inserted a Picture CD.
uk: Ви щойно вставили диск із зображеннями Picture CD.

en: You have just inserted a medium with digital photos.
uk: Ви щойно вставили носій із цифровими світлинами.

en: You have just inserted a digital audio player.
uk: Ви щойно під’єднали цифровий авдіопрогравач.

en: You have just inserted a medium with software intended to be automatically started.
uk: Ви щойно вставили носій, на якому є програма, що призначена для автоматичного запуску.

en: You have just inserted a medium.
uk: Ви щойно вставили носій.

en: Choose what application to launch.
uk: Оберіть, яку програму запустити.

en: Select how to open "%s" and whether to perform this action in the future for other media of type "%s".
uk: Оберіть, як відкривати «%s» та чи потрібно виконувати цю дію надалі для инших носіїв типу «%s».

en: _Always perform this action
uk: Зав_жди виконувати цю дію

en: _Eject
uk: Вит_ягнути

en: _Unmount
uk: _Демонтувати

en: Cut the selected text to the clipboard
uk: Вирізати виділений текст у буфер обміну

en: Copy the selected text to the clipboard
uk: Копіювати виділений текст у буфер обміну

en: Paste the text stored on the clipboard
uk: Вставити текст із буфера обміну

en: Select _All
uk: Виді_лити все

en: Select all the text in a text field
uk: Виділити весь текст у текстовому полі

en: Move _Up
uk: Перемістити в_гору

en: Move Dow_n
uk: Перемістити в_низ

en: Use De_fault
uk: Використовувати _типові

en: Name
uk: Назва

en: The name and icon of the file.
uk: Назва та піктограма файлу.

en: Size
uk: Розмір

en: The size of the file.
uk: Розмір файлу.

en: Size on Disk
uk: Розмір на диску

en: The size of the file on disk.
uk: Розмір файлу на диску.

en: Type
uk: Тип

en: The type of the file.
uk: Тип файлу.

en: Date Modified
uk: Дата зміни

en: The date the file was modified.
uk: Дата останньої зміни файлу.

en: Date Accessed
uk: Дата останнього доступу

en: The date the file was accessed.
uk: Дата останнього доступу до файлу.

en: Owner
uk: Власник

en: The owner of the file.
uk: Власник файлу.

en: Group
uk: Група

en: The group of the file.
uk: Група файлу.

en: Permissions
uk: Права

en: The permissions of the file.
uk: Права доступу до файлу.

en: Octal Permissions
uk: Вісімкові права

en: The permissions of the file, in octal notation.
uk: Права доступу до файлу у вісімковій формі.

en: MIME Type
uk: Тип MIME

en: The mime type of the file.
uk: Mime-тип файлу.

en: SELinux Context
uk: Контекст SELinux

en: The SELinux security context of the file.
uk: Контекст безпеки SELinux для файлу.

en: Location
uk: Розташування

en: The location of the file.
uk: Розташування файлу

en: Extension
uk: Розширення

en: The extension of the file.
uk: Розширення файлу

en: Trashed On
uk: Дата вилучення

en: Date when file was moved to the Trash
uk: Дата, коли файл було перенесено у смітник.

en: Original Location
uk: Початкове розташування

en: Original location of file before moved to the Trash
uk: Розташування файлу до того, як його було переміщено у смітник

en: Reset
uk: Скинути

en: on the desktop
uk: на стільниці

note: Translators: If it's hard to compose a good home * icon name from the user name, you can use a string without * an "%s" here, in which case the home icon name will not * include the user's name, which should be fine. To avoid a * warning, put "%.0s" somewhere in the string, which will * match the us
en: %s's Home
uk: Домівка %s

en: Network Servers
uk: Мережеві Сервери

en: Trash
uk: Смітник

en: _Move Here
uk: Пере_містити сюди

en: _Copy Here
uk: _Копіювати сюди

en: _Link Here
uk: _Послатися сюди

en: Set as _Background
uk: Встановити як _тло

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Set as background for _all folders
uk: Використовувати як тло для _всіх тек

en: Set as background for _this folder
uk: Використовувати як тло для _цієї теки

en: The emblem cannot be installed.
uk: Емблему неможливо встановити.

en: Sorry, but you must specify a non-blank keyword for the new emblem.
uk: Необхідно вказати не порожнє ключове слово для нової емблеми.

en: Sorry, but emblem keywords can only contain letters, spaces and numbers.
uk: Емблема може містити лише літери, пропуски та цифри.

en: Sorry, but there is already an emblem named "%s".
uk: Емблема з назвою "%s" вже існує.

en: Please choose a different emblem name.
uk: Оберіть иншу назву емблеми.

en: Sorry, unable to save custom emblem.
uk: Не вдається зберегти нетипову емблему.

en: Sorry, unable to save custom emblem name.
uk: Не вдається зберегти назву нетипової емблеми.

en: This file cannot be mounted
uk: Цей файл неможливо змонтувати

en: This file cannot be unmounted
uk: Цей файл неможливо демонтувати

en: This file cannot be ejected
uk: Цей файл неможливо видобути

en: This file cannot be started
uk: Цей файл неможливо запустити

en: This file cannot be stopped
uk: Цей файл неможливо зупинити

en: Slashes are not allowed in filenames
uk: У назвах файлів не можна використовувати косу риску

en: File not found
uk: Файл не знайдено

en: Toplevel files cannot be renamed
uk: Файли горішнього рівню не можна перейменовувати

en: Unable to rename desktop icon
uk: Не вдається перейменувати desktop-піктограму

en: Unable to rename desktop file
uk: Не вдається перейменувати desktop-файл

en: today at 00:00:00 PM
uk: сьогодні о 00:00:00

en: today at %-I:%M:%S %p
uk: сьогодні о %-H:%M:%S %p

en: today at 00:00 PM
uk: сьогодні о 00:00

en: today at %-I:%M %p
uk: сьогодні о %-H:%M

en: today, 00:00 PM
uk: сьогодні, 00:00

en: today, %-I:%M %p
uk: сьогодні, %-H:%M %p

en: today
uk: сьогодні

en: yesterday at 00:00:00 PM
uk: учора о 00:00:00

en: yesterday at %-I:%M:%S %p
uk: учора о %-H:%M:%S

en: yesterday at 00:00 PM
uk: учора о 00:00

en: yesterday at %-I:%M %p
uk: учора о %-H:%M

en: yesterday, 00:00 PM
uk: учора, 00:00

en: yesterday, %-I:%M %p
uk: учора, %-H:%M

en: yesterday
uk: учора

en: Wednesday, September 00 0000 at 00:00:00 PM
uk: Середа, Вересень 00 0000 о 00:00:00

en: %A, %B %-d %Y at %-I:%M:%S %p
uk: %A, %b %-d %Y в %-I:%M:%S %p

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00:00 PM
uk: Пнд, 00 Жов 0000 о 00:00:00

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M:%S %p
uk: %a, %-d %b %Y у %-H:%M:%S

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00 PM
uk: Пнд, 00 Жов 0000 о 00:00

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M %p
uk: %a, %-d %b %Y о %-H:%M

en: Oct 00 0000 at 00:00 PM
uk: 00 Жов 0000 о 00:00

en: %b %-d %Y at %-I:%M %p
uk: %-d %b %Y о %-H:%M

en: Oct 00 0000, 00:00 PM
uk: Жов 00 0000, 00:00 ПП

en: %b %-d %Y, %-I:%M %p
uk: %-d %b %Y, %-H:%M

en: 00/00/00, 00:00 PM
uk: 00.00.00, 00:00 ПП

en: %m/%-d/%y, %-I:%M %p
uk: %-d.%m.%y, %-H:%M

en: %m/%d/%y
uk: %d.%m.%y

en: Not allowed to set permissions
uk: Заборонено встановлювати права

en: Not allowed to set owner
uk: Заборонено встановлювати власника

en: Specified owner '%s' doesn't exist
uk: Вказаного власника «%s» не існує

en: Not allowed to set group
uk: Заборонено встановлювати групу

en: Specified group '%s' doesn't exist
uk: Вказаної групи «%s» не існує

en: %'u item | %'u items
uk[0]: %'u об'єкт
uk[1]: %'u об'єкти
uk[2]: %'u об'єктів
uk[3]: %'u об'єктів

en: %'u folder | %'u folders
uk[0]: %'u тека
uk[1]: %'u теки
uk[2]: %'u тек
uk[3]: %'u тек

en: %'u file | %'u files
uk[0]: %'u файл
uk[1]: %'u файли
uk[2]: %'u файлів
uk[3]: %'u файлів

en: %s (%s bytes)
uk: %s (%s байтів)

en: ? items
uk: ? об'єктів

en: ? bytes
uk: ? байтів

en: unknown type
uk: невідомий тип

en: unknown MIME type
uk: невідомий тип MIME

en: unknown
uk: Невідомо

en: program
uk: програма

en: link
uk: посилання

en: Link to %s
uk: Посилання на %s

en: link (broken)
uk: посилання (неправильне)

en: Merge folder "%s"?
uk: Поєднати теку «%s»?

en: Merging will ask for confirmation before replacing any files in the folder that conflict with the files being copied.
uk: Якщо при поєднанні виникнуть конфлікти з копійованими файлами, Вам буде запропоновано схвалити заміну.

en: An older folder with the same name already exists in "%s".
uk: Старіша тека з таким ім’ям вже існує в «%s».

en: A newer folder with the same name already exists in "%s".
uk: Новіша тека з таким ім’ям вже існує в «%s».

en: Another folder with the same name already exists in "%s".
uk: Инша тека з таким ім’ям вже існує в «%s».

en: Replacing it will remove all files in the folder.
uk: При заміні всі файли у ній буде вилучено.

en: Replace folder "%s"?
uk: Замінити теку «%s»?

en: A folder with the same name already exists in "%s".
uk: Тека з таким ім’ям вже існує в «%s».

en: Replace file "%s"?
uk: Замінити файл «%s»?

en: Replacing it will overwrite its content.
uk: При заміні вміст буде перезаписано.

en: An older file with the same name already exists in "%s".
uk: Старіший файл з таким ім’ям вже існує в «%s».

en: A newer file with the same name already exists in "%s".
uk: Новіший файл з таким ім’ям вже існує в «%s».

en: Another file with the same name already exists in "%s".
uk: Инший файл з таким ім’ям вже існує в «%s».

en: Original folder
uk: Початкова тека

en: Items:
uk: Елементи:

en: Original file
uk: Початковий файл

en: Size:
uk: Розмір:

en: Type:
uk: Тип:

en: Last modified:
uk: Остання зміна:

en: Merge with
uk: Злити з

en: Replace with
uk: Замінити на

en: Merge
uk: Поєднати

en: Select a new name for the _destination
uk: _Уведіть нове ім’я призначення

en: Differences...
uk: Відмінності...

en: Apply this action to all files and folders
uk: Застосувати цю дію до всіх файлів і тек

en: _Skip
uk: _Пропустити

en: Re_name
uk: Зм_інити назву

en: Replace
uk: Замінити

en: Merge Folder
uk: Злити теку

en: File and Folder conflict
uk: Конфлікт файлу та теки

en: File conflict
uk: Файловий конфлікт

en: S_kip All
uk: _Пропустити все

en: _Retry
uk: _Повторити

en: _Delete
uk: В_илучити

en: Delete _All
uk: В_илучити все

en: Replace _All
uk: Замінити _все

en: Merge _All
uk: По_єднати все

en: Copy _Anyway
uk: Копіювати _попри все

en: %'d second | %'d seconds
uk[0]: %'d секунда
uk[1]: %'d секунди
uk[2]: %'d секунд
uk[3]: %'d секунд

en: %'d minute | %'d minutes
uk[0]: %'d хвилина
uk[1]: %'d хвилини
uk[2]: %'d хвилин
uk[3]: %'d хвилин

en: %'d hour | %'d hours
uk[0]: %'d година
uk[1]: %'d години
uk[2]: %'d годин
uk[3]: %'d годин

en: approximately %'d hour | approximately %'d hours
uk[0]: приблизно %'d година
uk[1]: приблизно %'d години
uk[2]: приблизно %'d годин
uk[3]: приблизно %'d годин

en: Another link to %s
uk: Инше посилання на %s

note: Translators: Feel free to leave out the "st" suffix * if there's no way to do that nicely for a * particular language.
en: %'dst link to %s
uk: %'d-е посилання на %s

en: %'dnd link to %s
uk: %'d-е посилання на %s

en: %'drd link to %s
uk: %'d-е посилання на %s

en: %'dth link to %s
uk: %'d-е посилання на %s

note: Translators: * Feel free to leave out the st, nd, rd and th suffix or * make some or all of them match. Translators: tag used to detect the first copy of a file
en:  (copy)
uk:  (копія)

note: Translators: tag used to detect the second copy of a file
en:  (another copy)
uk:  (инша копія)

note: Translators: tag used to detect the x11th copy of a file Translators: tag used to detect the x12th copy of a file Translators: tag used to detect the x13th copy of a file Translators: tag used to detect the xxth copy of a file
en: th copy)
uk: -я копія)

note: Translators: tag used to detect the x1st copy of a file
en: st copy)
uk: -я копія)

note: Translators: tag used to detect the x2nd copy of a file
en: nd copy)
uk: -я копія)

note: Translators: tag used to detect the x3rd copy of a file
en: rd copy)
uk: -я копія)

note: Translators: appended to first file copy
en: %s (copy)%s
uk: %s (копія)%s

note: Translators: appended to second file copy
en: %s (another copy)%s
uk: %s (инша копія)%s

note: Translators: appended to x11th file copy Translators: appended to x12th file copy Translators: appended to x13th file copy Translators: appended to xxth file copy
en: %s (%'dth copy)%s
uk: %s (%'d-а копія)%s

note: Translators: if in your language there's no difference between 1st, 2nd, 3rd and nth * plurals, you can leave the st, nd, rd suffixes out and just make all the translated * strings look like "%s (copy %'d)%s". Translators: appended to x1st file copy
en: %s (%'dst copy)%s
uk: %s (%'d-а копія)%s

note: Translators: appended to x2nd file copy
en: %s (%'dnd copy)%s
uk: %s (%'d-а копія)%s

note: Translators: appended to x3rd file copy
en: %s (%'drd copy)%s
uk: %s (%'d-а копія)%s

en: Are you sure you want to permanently delete "%B" from the trash?
uk: Ви справді бажаєте остаточно вилучити "%B" зі смітника?

en: Are you sure you want to permanently delete the %'d selected item from the trash? | Are you sure you want to permanently delete the %'d selected items from the trash?
uk[0]: Ви справді бажаєте остаточно вилучити %'d виділений елемент із смітника?
uk[1]: Ви справді бажаєте остаточно вилучити %'d виділені елементи із смітника?
uk[2]: Ви справді бажаєте остаточно вилучити %'d виділених елементів із смітника?
uk[3]: Ви справді бажаєте остаточно вилучити %'d виділених елементів із смітника?

en: If you delete an item, it will be permanently lost.
uk: Якщо Ви вилучите елемент, його буде остаточно втрачено.

en: Empty all items from Trash?
uk: Вилучити всі елементи зі смітника?

en: All items in the Trash will be permanently deleted.
uk: Усі елементи з смітника буде повністю вилучено

en: Empty _Trash
uk: Спо_рожнити смітник

en: Are you sure you want to permanently delete "%B"?
uk: Ви впевнені, що бажаєте остаточно вилучити "%B"?

en: Are you sure you want to permanently delete the %'d selected item? | Are you sure you want to permanently delete the %'d selected items?
uk[0]: Ви справді бажаєте остаточно вилучити %'d вибраний елемент?
uk[1]: Ви справді бажаєте остаточно вилучити %'d вибрані елементи?
uk[2]: Ви справді бажаєте остаточно вилучити %'d вибраних елементів?
uk[3]: Ви справді бажаєте остаточно вилучити %'d вибраних елементів?

en: Are you sure you want to trash "%B"?
uk: Ви впевнені, що волієте вилучити "%B"?

en: Are you sure you want to trash the %'d selected item? | Are you sure you want to trash the %'d selected items?
uk[0]: Ви справді бажаєте перенести у смітник %'d виділений елемент?
uk[1]: Ви справді бажаєте перенести у смітник %'d виділені елементи?
uk[2]: Ви справді бажаєте перенести у смітник %'d виділених елементів?
uk[3]: Ви справді бажаєте перенести у смітник %'d виділених елементів?

en: Items moved to the trash may be recovered until the trash is emptied.
uk: Об’єкти, перенесені до смітника, можна відновити, поки смітник не очищено.

en: Move to _Trash
uk: Перенести у _смітник

en: %'d file left to delete | %'d files left to delete
uk[0]: залишилося вилучити %'d файл
uk[1]: залишилося вилучити %'d файли
uk[2]: залишилося вилучити %'d файлів
uk[3]: залишилося вилучити %'d файлів

en: Deleting files
uk: Вилучення файлів

note: Translators: %T will expand to a time like "2 minutes". * The singular/plural form will be used depending on the remaining time (i.e. the %T argument).
en: %T left | %T left
uk[0]: %T залишилося
uk[1]: %T залишилося
uk[2]: %T залишилося
uk[3]: %T залишилося

en: Error while deleting.
uk: Помилка при вилученні.

en: Files in the folder "%B" cannot be deleted because you do not have permissions to see them.
uk: Неможливо вилучити файли з теки «%B», бо у Вас немає прав на їх перегляд.

en: There was an error getting information about the files in the folder "%B".
uk: Помилка при отриманні відомостей про файли у теці «%B».

en: _Skip files
uk: _Пропустити файли

en: The folder "%B" cannot be deleted because you do not have permissions to read it.
uk: Неможливо вилучити теку «%B», бо у Вас немає прав на її читання.

en: There was an error reading the folder "%B".
uk: Помилка при читанні теки «%B».

en: Could not remove the folder %B.
uk: Не вдається вилучити теку %B.

en: There was an error deleting %B.
uk: Помилка при вилученні %B.

en: Moving files to trash
uk: Триває перенесення файлів у смітник

en: %'d file left to trash | %'d files left to trash
uk[0]: залишилося перенести у смітник %'d файл
uk[1]: залишилося перенести у смітник %'d файли
uk[2]: залишилося перенести у смітник %'d файлів
uk[3]: залишилося перенести у смітник %'d файлів

en: Cannot move file to trash, do you want to delete immediately?
uk: Не вдається перенести файл у смітник, бажаєте остаточно його вилучити?

en: The file "%B" cannot be moved to the trash.
uk: Файл «%B» неможливо перенести у смітник.

en: Trashing Files
uk: Перенесення файлів у смітник

en: Deleting Files
uk: Вилучення файлів

en: It is now safe to remove the drive
uk: Тепер можна безпечно витягнути пристрій

en: Unable to eject %V
uk: Не вдається витягнути %V

en: Unable to unmount %V
uk: Не вдається демонтувати %V

en: Writing data to the drive -- do not unplug
uk: Триває запис даних на пристрій -- не витягуйте його

en: Do you want to empty the trash before you unmount?
uk: Спорожнити смітник перед демонтуванням?

en: In order to regain the free space on this volume the trash must be emptied. All trashed items on the volume will be permanently lost.
uk: Для звільнення місця на цьому пристрої потрібно спорожнити смітник. Усі елементи, що знаходяться у смітнику на цьому томі, будуть остаточно втрачені.

en: Do _not Empty Trash
uk: _Не спорожняти смітник

en: Unable to mount %s
uk: Не вдається змонтувати %s

en: Preparing to copy %'d file (%S) | Preparing to copy %'d files (%S)
uk[0]: Триває підготовка до копіювання %'d файлу (%S)
uk[1]: Триває підготовка до копіювання %'d файлів (%S)
uk[2]: Триває підготовка до копіювання %'d файлів (%S)
uk[3]: Триває підготовка до копіювання %'d файлів (%S)

en: Preparing to move %'d file (%S) | Preparing to move %'d files (%S)
uk[0]: Триває підготовка до переміщення %'d файлу (%S)
uk[1]: Триває підготовка до переміщення %'d файлів (%S)
uk[2]: Триває підготовка до переміщення %'d файлів (%S)
uk[3]: Триває підготовка до переміщення %'d файлів (%S)

en: Preparing to delete %'d file (%S) | Preparing to delete %'d files (%S)
uk[0]: Триває підготовка до вилучення %'d файлу (%S)
uk[1]: Триває підготовка до вилучення %'d файлів (%S)
uk[2]: Триває підготовка до вилучення %'d файлів (%S)
uk[3]: Триває підготовка до вилучення %'d файлів (%S)

en: Preparing to trash %'d file | Preparing to trash %'d files
uk[0]: Триває підготовка до перенесення %'d файлу до смітника
uk[1]: Триває підготовка до перенесення %'d файлів до смітника
uk[2]: Триває підготовка до перенесення %'d файлів до смітника
uk[3]: Триває підготовка до перенесення %'d файлів до смітника

en: Error while copying.
uk: Помилка при копіюванні.

en: Error while moving.
uk: Помилка при перенесенні.

en: Error while moving files to trash.
uk: Помилка при перенесенні файлів до смітника.

en: Files in the folder "%B" cannot be handled because you do not have permissions to see them.
uk: Неможливо опрацювати файли у теці «%B», бо Ви не маєте прав на їх перегляд.

en: The folder "%B" cannot be handled because you do not have permissions to read it.
uk: Неможливо опрацювати теку «%B», бо Ви не маєте прав на її читання.

en: The file "%B" cannot be handled because you do not have permissions to read it.
uk: Неможливо опрацювати файл «%B», бо Ви не маєте прав на його читання.

en: There was an error getting information about "%B".
uk: Помилка при отриманні відомостей про «%B».

en: Error while copying to "%B".
uk: Помилка при копіюванні до «%B».

en: You do not have permissions to access the destination folder.
uk: Ви не маєте прав доступу до теки призначення.

en: There was an error getting information about the destination.
uk: Помилка при отриманні відомостей про місце призначення.

en: The destination is not a folder.
uk: Місце призначення не є текою.

en: There is not enough space on the destination. Try to remove files to make space.
uk: Бракує місця на цільовому пристрої. Спробуйте вилучити якісь файли, щоб звільнити місце.

en: There is %S available, but %S is required.
uk: Доступно %S, а потрібно %S.

en: The destination is read-only.
uk: Цільовий пристрій доступний лише для читання.

en: Moving "%B" to "%B"
uk: «%B» переміщується до «%B»

en: Copying "%B" to "%B"
uk: «%B» копіюється до «%B»

en: Duplicating "%B"
uk: Дублюється «%B»

en: Moving %'d file (in "%B") to "%B" | Moving %'d files (in "%B") to "%B"
uk[0]: Переміщується %'d файлів (з «%B») до «%B»
uk[1]: Переміщується %'d файлів (з «%B») до «%B»
uk[2]: Переміщується %'d файлів (з «%B») до «%B»
uk[3]: Переміщується %'d файлів (з «%B») до «%B»

en: Copying %'d file (in "%B") to "%B" | Copying %'d files (in "%B") to "%B"
uk[0]: Копіюється %'d файлів (з «%B») до «%B»
uk[1]: Копіюється %'d файлів (з «%B») до «%B»
uk[2]: Копіюється %'d файлів (з «%B») до «%B»
uk[3]: Копіюється %'d файлів (з «%B») до «%B»

en: Duplicating %'d file (in "%B") | Duplicating %'d files (in "%B")
uk[0]: Дублюється %'d файлів (у «%B»)
uk[1]: Дублюється %'d файлів (у «%B»)
uk[2]: Дублюється %'d файлів (у «%B»)
uk[3]: Дублюється %'d файлів (у «%B»)

en: Moving %'d file to "%B" | Moving %'d files to "%B"
uk[0]: Переноситься %'d файл у «%B»
uk[1]: Переноситься %'d файли у «%B»
uk[2]: Переноситься %'d файлів у «%B»
uk[3]: Переноситься %'d файлів у «%B»

en: Copying %'d file to "%B" | Copying %'d files to "%B"
uk[0]: Копіюється файлів %'d до "%B"
uk[1]: Копіюється файлів %'d до "%B"
uk[2]: Копіюється файлів %'d до "%B"
uk[3]: Копіюється файлів %'d до "%B"

en: Duplicating %'d file | Duplicating %'d files
uk[0]: Дублюється %'d файлів
uk[1]: Дублюється %'d файлів
uk[2]: Дублюється %'d файлів
uk[3]: Дублюється %'d файлів

note: Translators: %S will expand to a size like "2 bytes" or "3 MB", so something like "4 kb of 4 MB"
en: %S of %S
uk: %S з %S

note: Translators: %S will expand to a size like "2 bytes" or "3 MB", %T to a time duration like * "2 minutes". So the whole thing will be something like "2 kb of 4 MB -- 2 hours left (4kb/sec)" * * The singular/plural form will be used depending on the remaining time (i.e. the %T argument).
en: %S of %S — %T left (%S/sec) | %S of %S — %T left (%S/sec)
uk[0]: %S з %S — залишилося %T (%S/с)
uk[1]: %S з %S — залишилося %T (%S/с)
uk[2]: %S з %S — залишилося %T (%S/с)
uk[3]: %S з %S — залишилося %T (%S/с)

en: The folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to create it in the destination.
uk: Неможливо скопіювати теку «%B», бо Ви не маєте прав на її створення за місцем призначення.

en: There was an error creating the folder "%B".
uk: Помилка при створенні теки «%B».

en: Files in the folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to see them.
uk: Неможливо скопіювати файли з теки «%B», бо у Вас немає прав на їх перегляд.

en: The folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to read it.
uk: Неможливо скопіювати теку «%B», бо Ви не маєте прав на її читання.

en: Error while moving "%B".
uk: Помилка при перенесенні «%B».

en: Could not remove the source folder.
uk: Не вдається вилучити первинну теку.

en: Error while copying "%B".
uk: Помилка при копіюванні «%B».

en: Could not remove files from the already existing folder %F.
uk: Не вдається вилучити файли з вже наявної теки %F.

en: Could not remove the already existing file %F.
uk: Не вдається вилучити вже наявний файл %F.

en: You cannot move a folder into itself.
uk: Не можна пересувати теку саму в себе.

en: You cannot copy a folder into itself.
uk: Не можна копіювати теку саму в себе.

en: The destination folder is inside the source folder.
uk: Місце призначення знаходиться у середині первинної теки.

en: You cannot move a file over itself.
uk: Не можна пересувати файл сам у себе.

en: You cannot copy a file over itself.
uk: Не можна копіювати файл сам у себе.

en: The source file would be overwritten by the destination.
uk: Початковий файл буде переписано файлом призначення.

en: Could not remove the already existing file with the same name in %F.
uk: Не вдається вилучити вже наявний файл із такою самою назвою в %F.

en: There was an error copying the file into %F.
uk: Помилка при копіюванні файлу %F.

en: Copying Files
uk: Копіювання файлів

en: Preparing to Move to "%B"
uk: Підготовка до перенесення до «%B»

en: Preparing to move %'d file | Preparing to move %'d files
uk[0]: Підготовка до перенесення %'d файлу
uk[1]: Підготовка до перенесення %'d файлів
uk[2]: Підготовка до перенесення %'d файлів
uk[3]: Підготовка до перенесення %'d файлів

en: There was an error moving the file into %F.
uk: Помилка при перенесенні файлу до %F.

en: Moving Files
uk: Перенесення файлів

en: Creating links in "%B"
uk: Створення посилань у «%B»

en: Making link to %'d file | Making links to %'d files
uk[0]: Триває створення посилання на %'d файл
uk[1]: Триває створення посилань на %'d файли
uk[2]: Триває створення посилань на %'d файлів
uk[3]: Триває створення посилань на %'d файлів

en: Error while creating link to %B.
uk: Помилка при створенні посилання на %B.

en: Symbolic links only supported for local files
uk: Символьні посилання підтримуються лише для локальних файлів

en: The target doesn't support symbolic links.
uk: Мета призначення не підтримує символьні посилання

en: There was an error creating the symlink in %F.
uk: Помилка при створенні символьного посилання у %F.

en: Setting permissions
uk: Триває встановлення прав

note: Translators: the initial name of a new folder
en: untitled folder
uk: неназвана тека

note: Translators: the initial name of a new empty file
en: new file
uk: новий файл

en: Error while creating directory %B.
uk: Помилка при створенні каталогу %B.

en: Error while creating file %B.
uk: Помилка при створенні файлу %B.

en: There was an error creating the directory in %F.
uk: Помилка при створенні каталогу в %F.

en: Emptying Trash
uk: Спорожнення смітника

en: Unable to mark launcher trusted (executable)
uk: Не вдається позначити пускач довіреним (виконуваним)

en: Could not determine original location of "%s"
uk: Не вдається визначити початкове розташування "%s"

en: The item cannot be restored from trash
uk: Елемент неможливо відновити зі смітника.

en: The selection rectangle
uk: Прямокутник вибору

en: The Link "%s" is Broken.
uk: Неправильне посилання "%s".

en: The Link "%s" is Broken. Move it to Trash?
uk: Посилання "%s" зіпсоване. Перемістити його у смітник?

en: This link cannot be used, because it has no target.
uk: Це посилання не може бути використано, бо воно не має мети.

en: This link cannot be used, because its target "%s" doesn't exist.
uk: Це посилання не може бути використано, бо мети "%s" не існує.

en: Mo_ve to Trash
uk: Пере_містити у смітник

en: Do you want to run "%s", or display its contents?
uk: Бажаєте виконати "%s", чи показати вміст?

en: "%s" is an executable text file.
uk: "%s" - є виконуваним текстовим фалом.

en: Run in _Terminal
uk: Запустити у _терміналі

en: _Display
uk: _Показати

en: _Run
uk: _Виконати

en: Are you sure you want to open all files?
uk: Ви справді бажаєте відкрити всі файли?

en: This will open %d separate tab. | This will open %d separate tabs.
uk[0]: Буде відкрито %dокрему вкладку.
uk[1]: Буде відкрито %dокремі вкладки.
uk[2]: Буде відкрито %dокремих вкладок.
uk[3]: Буде відкрито %dокремих вкладок.

en: This will open %d separate window. | This will open %d separate windows.
uk[0]: Буде відкрито %d окреме вікно.
uk[1]: Буде відкрито %d окремих вікна.
uk[2]: Буде відкрито %d окремих вікон.
uk[3]: Буде відкрито %d окремих вікон.

en: Could not display "%s".
uk: Не вдається показати "%s".

en: The file is of an unknown type
uk: Файл невідомого типу

en: There is no application installed for %s files
uk: Для файлів типу %s не встановлено програми

en: _Select Application
uk: _Оберіть програму

en: There was an internal error trying to search for applications:
uk: Внутрішня помилка при спробі запуску програми:

en: Unable to search for application
uk: Не вдається почати пошук програм

en: There is no application installed for %s files.
    Do you want to search for an application to open this file?
uk: Немає встановленої програми для файлів типу %s
    Знайти придатну програму для відкривання цього файлу?

en: Untrusted application launcher
uk: Сумнівний пускач

en: The application launcher "%s" has not been marked as trusted. If you do not know the source of this file, launching it may be unsafe.
uk: Пускач «%s» не перевірений на безпеку. Якщо невідомо, звідки з'явився цей файл, його запуск може бути небезпечним для системи.

en: _Launch Anyway
uk: _Запустити попри все

en: Mark as _Trusted
uk: Вважати _перевіреним

en: Unable to mount location
uk: Не вдається змонтувати місце розташування

en: Unable to start location
uk: Не вдається запустити місце розташування

en: Opening "%s".
uk: Відкривається "%s".

en: Opening %d item. | Opening %d items.
uk[0]: Відкривається %d елемент
uk[1]: Відкривається %d елементи
uk[2]: Відкривається %d елементів
uk[3]: Відкривається %d елементів

en: Could not set application as the default: %s
uk: Не вдається встановити типову програму: %s

en: Could not set as default application
uk: Не вдається призначити типову програму

en: Default
uk: Типово

en: Icon
uk: Піктограма

en: Could not remove application
uk: Не вдається вилучити програму

en: _Add
uk: Д_одати

en: _Remove
uk: В_илучити

en: No applications selected
uk: Не вибрано жодної програми

en: %s document
uk: Документ %s

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Select an application to open %s and other files of type "%s"
uk: Оберіть програму для відкривання %s й инших файлів типу «%s»

en: Open all files of type "%s" with:
uk: Відкривати всі файли типу "%s" в програмі:

en: Could not run application
uk: Не вдається запустити програму

en: Could not find '%s'
uk: Не вдається знайти "%s"

en: Could not find application
uk: Не вдається знайти програму

en: Could not add application to the application database: %s
uk: Не вдається додати програму до бази даних програм: %s

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Could not add application
uk: Не вдається додати програму

en: Select an Application
uk: Оберіть програму

en: Open With
uk: Відкрити у програмі

en: Select an application to view its description.
uk: Обрати програму перегляду опису.

en: _Use a custom command
uk: _Використовувати власну команду

en: _Browse...
uk: О_гляд...

note: Translators: first %s is a filename and second %s is a file extension
en: Open %s and other %s document with:
uk: Відкривати %s й инші документи типу «%s» програмою:

note: Translators: the %s here is a file name Translators: %s is a filename
en: Open %s with:
uk: Відкрити %s у програмі:

en: _Remember this application for %s documents
uk: _Запам'ятати цю програму для документів типу %s

en: Open all %s documents with:
uk: Відкривати всі документи типу «%s» в програмі:

note: Translators: First %s is a filename, second is a description * of the type, eg "plain text document"
en: Open %s and other "%s" files with:
uk: Відкривати %s й инші файли типу «%s» програмою:

note: Translators: %s is a file type description
en: _Remember this application for "%s" files
uk: _Запам'ятати цю програму для файлів типу %s

en: Open all "%s" files with:
uk: Відкривати всі файли типу "%s" в програмі:

en: Add Application
uk: Додати програму

en: Open Failed, would you like to choose another application?
uk: Помилка при відкриванні, бажаєте вибрати иншу програму?

en: "%s" cannot open "%s" because "%s" cannot access files at "%s" locations.
uk: "%s" не може відкрити "%s", бо "%s" не має доступу до файлів на "%s".

en: Open Failed, would you like to choose another action?
uk: Помилка при відкриванні, бажаєте вибрати иншу дію?

en: The default action cannot open "%s" because it cannot access files at "%s" locations.
uk: Типова дія не може відкрити "%s", бо не має доступу до файлів на "%s".

en: No other applications are available to view this file. If you copy this file onto your computer, you may be able to open it.
uk: Немає инших додатків для перегляду цього файлу. Можливо, Ви зможете відкрити цей файл, якщо скопіюєте його на свій комп’ютер.

en: No other actions are available to view this file. If you copy this file onto your computer, you may be able to open it.
uk: Немає инших дій для перегляду цього файлу. Можливо, Ви зможете відкрити цей файл, якщо скопіюєте його на свій комп’ютер.

en: Sorry, but you cannot execute commands from a remote site.
uk: Не можна виконувати команди з віддаленого сайту.

en: This is disabled due to security considerations.
uk: Це заборонено з міркувань безпеки.

en: There was an error launching the application.
uk: Помилка при виконанні програми.

en: This drop target only supports local files.
uk: Мета призначення підтримує перетягування лише локальних файлів.

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again.
uk: Щоб відкрити віддалені файли, скопіюйте їх у локальну теку та перетягніть їх знову.

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again. The local files you dropped have already been opened.
uk: Щоб відкрити не локальні файли скопіюйте їх у локальну теку та перетягніть знову. Локальні файли, що Ви перетягнули, вже відкриті.

en: Details:
uk: Докладно:

en: File Operations
uk: Дії над файлами

en: paused
uk: зупинено

en: pausing
uk: зупиняється

en: queued
uk: поставлено у чергу

en: queuing
uk: ставиться у чергу

en: Pause
uk: Павза

en: Resume
uk: Продовжити

en: %'d file operation active | %'d file operations active
uk[0]: Триває %'d дія над файлом
uk[1]: Триває %'d дії над файлами
uk[2]: Триває %'d дій над файлами
uk[3]: Триває %'d дій над файлами

en: Process completed
uk: Процес завершено

en: Queue
uk: Черга

en: Preparing
uk: Триває підготовка

en: Search
uk: Пошук

en: Search for "%s"
uk: Пошук "%s"

en: Delete %d copied items
uk: Вилучити %d скопійованих елементів

en: Delete '%s'
uk: Вилучити '%s'

en: Delete %d duplicated items
uk: Вилучити %d дубльованих елементів

en: Move %d items back to '%s'
uk: Перемістити %d елементів назад у «%s»

en: Move '%s' back to '%s'
uk: Перемістити «%s» назад у «%s»

en: Rename '%s' as '%s'
uk: Змінити назву «%s» на «%s»

en: Restore %d items from trash
uk: Повернути %d елементів із смітника

en: Restore '%s' to '%s'
uk: Повернути «%s» до «%s»

en: Move %d items back to trash
uk: Перемістити %d елементів назад у смітник

en: Move '%s' back to trash
uk: Перемістити «%s» назад у смітник

en: Delete links to %d items
uk: Вилучити посилання на %d елементів

en: Delete link to '%s'
uk: Вилучити посилання на «%s»

en: Restore original permissions of items enclosed in '%s'
uk: Повернути початкові права елементів, укладених у «%s»

en: Restore original permissions of '%s'
uk: Повернути початкові права у «%s»

en: Restore group of '%s' to '%s'
uk: Повернути групу «%s» на «%s»

en: Restore owner of '%s' to '%s'
uk: Повернути власника «%s» на «%s»

en: Copy %d items to '%s'
uk: Скопіювати %d елементів у «%s»

en: Copy '%s' to '%s'
uk: Скопіювати «%s» у «%s»

en: Duplicate of %d items in '%s'
uk: Дублікати %d елементів у «%s»

en: Duplicate '%s' in '%s'
uk: Дублікат «%s» у «%s»

en: Move %d items to '%s'
uk: Перемістити %d елементів у «%s»

en: Move '%s' to '%s'
uk: Перемістити «%s» у «%s»

en: Create new file '%s' from template
uk: Створити новий файл «%s» із шаблону

en: Create an empty file '%s'
uk: Створити порожній файл «%s»

en: Create a new folder '%s'
uk: Створити нову теку «%s»

en: Move %d items to trash
uk: Перенести %d елементів у смітник

en: Move '%s' to trash
uk: Перенести «%s» у смітник

en: Restore '%s' from trash
uk: Повернути «%s» зі смітника

en: Create links to %d items
uk: Створити посилання на %d елементів

en: Create link to '%s'
uk: Створити посилання на «%s»

en: Set permissions of items enclosed in '%s'
uk: Виставити права на елементи, укладені у «%s»

en: Set permissions of '%s'
uk: Виставити права на «%s»

en: Set group of '%s' to '%s'
uk: Виставити групу «%s» як «%s»

en: Set owner of '%s' to '%s'
uk: Виставити власника «%s» як «%s»

en: _Undo copy of %d item | _Undo copy of %d items
uk[0]: _Скасувати копіювання %d елементу
uk[1]: _Скасувати копіювання %d елементів
uk[2]: _Скасувати копіювання %d елементів
uk[3]: _Скасувати копіювання %d елементів

en: _Undo duplicate of %d item | _Undo duplicate of %d items
uk[0]: _Скасувати дублювання %d елементу
uk[1]: _Скасувати дублювання %d елементів
uk[2]: _Скасувати дублювання %d елементів
uk[3]: _Скасувати дублювання %d елементів

en: _Undo move of %d item | _Undo move of %d items
uk[0]: _Скасувати переміщення %d елементу
uk[1]: _Скасувати переміщення %d елементів
uk[2]: _Скасувати переміщення %d елементів
uk[3]: _Скасувати переміщення %d елементів

en: _Undo rename of %d item | _Undo rename of %d items
uk[0]: _Скасувати зміну назви %d елементу
uk[1]: _Скасувати зміну назв %d елементів
uk[2]: _Скасувати зміну назв %d елементів
uk[3]: _Скасувати зміну назв %d елементів

en: _Undo creation of an empty file
uk: _Скасувати створення порожнього файлу

en: _Undo creation of a file from template
uk: _Скасувати створення файлу з шаблону

en: _Undo creation of %d folder | _Undo creation of %d folders
uk[0]: _Скасувати створення %d теки
uk[1]: _Скасувати створення %d тек
uk[2]: _Скасувати створення %d тек
uk[3]: _Скасувати створення %d тек

en: _Undo move to trash of %d item | _Undo move to trash of %d items
uk[0]: _Скасувати переміщення у смітник %d елементу
uk[1]: _Скасувати переміщення у смітник %d елементів
uk[2]: _Скасувати переміщення у смітник %d елементів
uk[3]: _Скасувати переміщення у смітник %d елементів

en: _Undo restore from trash of %d item | _Undo restore from trash of %d items
uk[0]: _Скасувати відновлення зі смітника %d елементу
uk[1]: _Скасувати відновлення зі смітника %d елементів
uk[2]: _Скасувати відновлення зі смітника %d елементів
uk[3]: _Скасувати відновлення зі смітника %d елементів

en: _Undo create link to %d item | _Undo create link to %d items
uk[0]: _Скасувати створення посилання на %d елемент
uk[1]: _Скасувати створення посилання на %d елементів
uk[2]: _Скасувати створення посилання на %d елементів
uk[3]: _Скасувати створення посилання на %d елементів

en: _Undo delete of %d item | _Undo delete of %d items
uk[0]: _Скасувати вилучення %d елементу
uk[1]: _Скасувати вилучення %d елементів
uk[2]: _Скасувати вилучення %d елементів
uk[3]: _Скасувати вилучення %d елементів

en: Undo recursive change permissions of %d item | Undo recursive change permissions of %d items
uk[0]: Скасувати рекурсивну зміну прав %d елементу
uk[1]: Скасувати рекурсивну зміну прав %d елементів
uk[2]: Скасувати рекурсивну зміну прав %d елементів
uk[3]: Скасувати рекурсивну зміну прав %d елементів

en: Undo change permissions of %d item | Undo change permissions of %d items
uk[0]: Скасувати зміну прав %d елементу
uk[1]: Скасувати зміну прав %d елементів
uk[2]: Скасувати зміну прав %d елементів
uk[3]: Скасувати зміну прав %d елементів

en: Undo change group of %d item | Undo change group of %d items
uk[0]: Скасувати зміну групи %d елементу
uk[1]: Скасувати зміну групи %d елементів
uk[2]: Скасувати зміну групи %d елементів
uk[3]: Скасувати зміну групи %d елементів

en: Undo change owner of %d item | Undo change owner of %d items
uk[0]: Скасувати зміну власника %d елементу
uk[1]: Скасувати зміну власника %d елементів
uk[2]: Скасувати зміну власника %d елементів
uk[3]: Скасувати зміну власника %d елементів

en: _Redo copy of %d item | _Redo copy of %d items
uk[0]: _Повернути копіювання %d елементу
uk[1]: _Повернути копіювання %d елементів
uk[2]: _Повернути копіювання %d елементів
uk[3]: _Повернути копіювання %d елементів

en: _Redo duplicate of %d item | _Redo duplicate of %d items
uk[0]: _Повернути дублювання %d елементу
uk[1]: _Повернути дублювання %d елементів
uk[2]: _Повернути дублювання %d елементів
uk[3]: _Повернути дублювання %d елементів

en: _Redo move of %d item | _Redo move of %d items
uk[0]: _Повернути переміщення %d елементу
uk[1]: _Повернути переміщення %d елементів
uk[2]: _Повернути переміщення %d елементів
uk[3]: _Повернути переміщення %d елементів

en: _Redo rename of %d item | _Redo rename of %d items
uk[0]: _Повернути зміну назви %d елементу
uk[1]: _Повернути зміну назв %d елементів
uk[2]: _Повернути зміну назв %d елементів
uk[3]: _Повернути зміну назв %d елементів

en: _Redo creation of an empty file
uk: _Повернути створення порожнього файлу

en: _Redo creation of a file from template
uk: _Повернути створення файлу з шаблону

en: _Redo creation of %d folder | _Redo creation of %d folders
uk[0]: _Повернути створення %d теки
uk[1]: _Повернути створення %d тек
uk[2]: _Повернути створення %d тек
uk[3]: _Повернути створення %d тек

en: _Redo move to trash of %d item | _Redo move to trash of %d items
uk[0]: _Повернути переміщення у смітник %d елементу
uk[1]: _Повернути переміщення у смітник %d елементів
uk[2]: _Повернути переміщення у смітник %d елементів
uk[3]: _Повернути переміщення у смітник %d елементів

en: _Redo restore from trash of %d item | _Redo restore from trash of %d items
uk[0]: _Повернути відновлення зі смітника %d елементу
uk[1]: _Повернути відновлення зі смітника %d елементів
uk[2]: _Повернути відновлення зі смітника %d елементів
uk[3]: _Повернути відновлення зі смітника %d елементів

en: _Redo create link to %d item | _Redo create link to %d items
uk[0]: _Повернути створення посилання на %d елемент
uk[1]: _Повернути створення посилання на %d елементи
uk[2]: _Повернути створення посилання на %d елементів
uk[3]: _Повернути створення посилання на %d елементів

en: _Redo delete of %d item | _Redo delete of %d items
uk[0]: _Повернути вилучення %d елементу
uk[1]: _Повернути вилучення %d елементів
uk[2]: _Повернути вилучення %d елементів
uk[3]: _Повернути вилучення %d елементів

en: Redo recursive change permissions of %d item | Redo recursive change permissions of %d items
uk[0]: Повернути рекурсивну зміну прав %d елементу
uk[1]: Повернути рекурсивну зміну прав %d елементів
uk[2]: Повернути рекурсивну зміну прав %d елементів
uk[3]: Повернути рекурсивну зміну прав %d елементів

en: Redo change permissions of %d item | Redo change permissions of %d items
uk[0]: Повернути зміну прав %d елементу
uk[1]: Повернути зміну прав %d елементів
uk[2]: Повернути зміну прав %d елементів
uk[3]: Повернути зміну прав %d елементів

en: Redo change group of %d item | Redo change group of %d items
uk[0]: Повернути зміну групи %d елементу
uk[1]: Повернути зміну групи %d елементів
uk[2]: Повернути зміну групи %d елементів
uk[3]: Повернути зміну групи %d елементів

en: Redo change owner of %d item | Redo change owner of %d items
uk[0]: Повернути зміну власника %d елементу
uk[1]: Повернути зміну власника %d елементів
uk[2]: Повернути зміну власника %d елементів
uk[3]: Повернути зміну власника %d елементів

en: Where to position newly open tabs in browser windows.
uk: Де відкривати нові вкладки у вікнах перегляду.

en: If set to "after-current-tab", then new tabs are inserted after the current tab. If set to "end", then new tabs are appended to the end of the tab list.
uk: Якщо виставлено "after-current-tab", нові вкладки вставляються після поточної вкладки. Якщо виставлено "end", нові вкладки додаються у кінець переліку вкладок

en: Switch tabs with [ctrl] + [tab]
uk: Перемикання між вкладками за допомогою [ctrl] + [tab]

en: If true, it enables the ability to switch tabs using [ctrl + tab] and [ctrl + shift + tab].
uk: Якщо позначено, вмикає можливість перемикання між вкладками за допомогою сполучення клавіш [ctrl + tab] та [ctrl + shift + tab].

en: Caja will exit when last window destroyed.
uk: Caja буде завершувати роботу після знищення останнього вікна.

en: If set to true, then Caja will exit when all windows are destroyed. This is the default setting. If set to false, it can be started without any window, so Caja can serve as a daemon to monitor media automount, or similar tasks.
uk: Якщо цей ключ встановлено, Caja буде закінчувати роботу після вилучення всіх вікон. Встановлений типово. У протилежному випадку Caja можна запустити взагалі без вікон для того, щоб програма могла працювати як служба, для стеження за самочинно монтованими носіями, чи подібних завдань.

en: Enables the classic Caja behavior, where all windows are browsers
uk: Увімкнути класичну поведінку Caja, коли всі вікна є переглядачами

en: If set to true, then all Caja windows will be browser windows. This is how Nautilus used to behave before version 2.6, and some people prefer this behavior.
uk: Якщо істина, тоді всі вікна Caja будуть вікнами переглядача. Це те, як Nautilus вів себе до версії 2.6, й деякі люди надають перевагу такій поведінці.

en: Always use the location entry, instead of the pathbar
uk: Завжди використовувати поле адреси, замість панелі шляху

en: If set to true, then Caja browser windows will always use a textual input entry for the location toolbar, instead of the pathbar.
uk: Якщо встановлено, вікна Caja будуть завжди використовувати поле уведення тексту для панелі адреси, замість панелі шляху.

en: Whether to ask for confirmation when deleting files, or emptying Trash
uk: Чи запитувати схвалення при вилученні файлів, або спорожнюванні смітника

en: If set to true, then Caja will ask for confirmation when you attempt to delete files, or empty the Trash.
uk: Якщо встановлено, Caja буде запитувати схвалення при спробі вилучення файлів, або спорожнюванні смітника.

en: Whether to ask for confirmation when moving files to the Trash
uk: Чи слід запитувати підтвердження перед перенесенням файлів у Смітник

en: If set to true, then Caja will ask for confirmation when you attempt to move files to the Trash.
uk: Якщо встановлено значення true, то Caja буде питати підтвердження при спробі перенесення файлів у Смітник.

en: Whether to enable immediate deletion
uk: Чи дозволено безпосереднє вилучення

en: If set to true, then Caja will have a feature allowing you to delete a file immediately and in-place, instead of moving it to the trash. This feature can be dangerous, so use caution.
uk: Якщо встановлено, Caja дозволятиме вилучати файли одразу, без перенесення їх у смітник.  Ця можливість може бути небезпечною, користуйтесь обережно.

en: When to show preview text in icons
uk: Коли показувати показ тексту в піктограмах

en: Speed tradeoff for when to show a preview of text file contents in the file's icon. If set to "always" then always show previews, even if the folder is on a remote server. If set to "local-only" then only show previews for local file systems. If set to "never" then never bother to read preview data.
uk: Компроміс швидкости для показу передпрогляду вмісту текстового файлу в піктограмі файлу. Якщо виставлено "always", тоді завжди показувати передпрогляд, навіть якщо тека на віддаленому сервері. Якщо виставлено "local-only", то показувати передпрогляд лише для файлів на локальних системах. Якщо виставлено "never", тоді ніколи не читати дані для передпрогляду.

en: When to show number of items in a folder
uk: Коли показувати кількість елементів у каталозі

en: Speed tradeoff for when to show the number of items in a folder. If set to "always" then always show item counts, even if the folder is on a remote server. If set to "local-only" then only show counts for local file systems. If set to "never" then never bother to compute item counts.
uk: Компроміс швидкости для показу кількости елементів у теці. Якщо виставлено "always", тоді завжди рахувати елементи, навіть якщо тека на віддаленому сервері. Якщо виставлено "local-only", то рахувати лише для файлів на локальних системах. Якщо виставлено "never", тоді ніколи не рахувати елементи.

en: Type of click used to launch/open files
uk: Тип клацання, що використовується для запуску/відкривання файлів

en: Possible values are "single" to launch files on a single click, or "double" to launch them on a double click.
uk: Можливими значеннями є: "single" для запуску файлів одинарним клацанням, або "double" для запуску файлів подвійним клацанням

en: What to do with executable text files when activated
uk: Що робити з виконуваними текстовими файлами при клацанні на них

en: What to do with executable text files when they are activated (single or double clicked). Possible values are "launch" to launch them as programs, "ask" to ask what to do via a dialog, and "display" to display them as text files.
uk: Що робити з виконуваними текстовими файлами при їх активізації (наприклад, одинарним, або подвійним клацанням).  Можливі значення: "launch" - запускати їх як програми; "ask" - питати, що з ними робити; та "display" - показувати їх як тестові файли.

en: Show the package installer for unknown MIME types
uk: Викликати програму керування пакунками для невідомих типів MIME

en: Whether to show the user a package installer dialog in case an unknown MIME type is opened, in order to search for an application to handle it.
uk: Чи показувати користувачеві програму керування пакунками при відкритті файлу з невідомим типом MIME для пошуку застосунку для роботи з ним.

en: Use extra mouse button events in Caja' browser window
uk: Чи використовувати додаткові кнопки миші у вікні Caja

en: For users with mice that have "Forward" and "Back" buttons, this key will determine if any action is taken inside of Caja when either is pressed.
uk: Для користувачів з мишею, що має кнопки "Вперед" і "Назад", цей ключ визначатиме чи виконувати якісь дії у Caja при натисканні однієї з кнопок.

en: Mouse button to activate the "Forward" command in browser window
uk: Кнопка миші, що активує команду "Вперед" у вікні перегляду

en: For users with mice that have buttons for "Forward" and "Back", this key will set which button activates the "Forward" command in a browser window. Possible values range between 6 and 14.
uk: Для користувачів із мишею, що має кнопки "Вперед" і "Назад", цей ключ визначатиме яка кнопка активує команду "Вперед" у вікні перегляду. Можливі значення у діапазоні від 6 до 14.

en: Mouse button to activate the "Back" command in browser window
uk: Кнопка миші, що активує команду "Назад" у вікні перегляду

en: For users with mice that have buttons for "Forward" and "Back", this key will set which button activates the "Back" command in a browser window. Possible values range between 6 and 14.
uk: Для користувачів із мишею, що має кнопки "Вперед" і "Назад", цей ключ визначатиме яка кнопка активує команду "Назад" у вікні перегляду. Можливі значення у діапазоні від 6 до 14.

en: When to show thumbnails of image files
uk: Коли показувати мініатюри для файлів зображень

en: Speed tradeoff for when to show an image file as a thumbnail. If set to "always" then always thumbnail, even if the folder is on a remote server. If set to "local-only" then only show thumbnails for local file systems. If set to "never" then never bother to thumbnail images, just use a generic icon.
uk: Компроміс швидкости для показу зображення як мініатюри. Якщо виставлено "always", тоді завжди показувати мініатюру, навіть якщо тека на віддаленому сервері. Якщо виставлено "local-only", то показувати мініатюру лише для файлів на локальних системах. Якщо виставлено "never", тоді ніколи не показувати мініатюру, використовувати лише піктограму.

en: Maximum image size for thumbnailing
uk: Щонайбільший розмір зображення для побудови мініатюр

en: Images over this size (in bytes) won't be thumbnailed. The purpose of this setting is to avoid thumbnailing large images that may take a long time to load or use lots of memory.
uk: Для зображень розмір яких перевищує заданий (у байтах), файли мініатюр створюватися не будуть. Мета цього параметру — уникнути створення мініатюр для великих зображень, що могло б зайняти значний час, або потребувати великої кількости пам'яти.

en: Whether to preview sounds when mousing over an icon
uk: Чи відтворювати звук при наведенні вказівника миші на піктограмі

en: Speed tradeoff for when to preview a sound file when mousing over a files icon. If set to "always" then always plays the sound, even if the file is on a remote server. If set to "local-only" then only plays previews on local file systems. If set to "never" then it never previews sound.
uk: Компроміс швидкости при наведені вказівника на піктограму файлу для передпрогляду звукового файлу. Якщо виставлено "always", тоді завжди відтворювати звук, навіть якщо файл на віддаленому сервері. Якщо вказано "local-only", тоді попередньо відтворювати лише на локальних системах. Якщо вказано "never", тоді ніколи не відтворювати звук попередньо.

en: Show advanced permissions in the file property dialog
uk: Показувати розширені права у діалоговому вікні властивостей файлу

en: If set to true, then Caja lets you edit and display file permissions in a more unix-like way, accessing some more esoteric options.
uk: Якщо встановлено, Caja дозволить редагувати та показувати права доступу до файлу з прийнятим в UNIX стилі, доступом до деяких більш "езотеричних" параметрів.

en: Show folders first in windows
uk: Показувати каталоги перед файлами у вікнах

en: If set to true, then Caja shows folders prior to showing files in the icon and list views.
uk: Якщо встановлено, Caja буде показувати каталоги перед файлами при перегляді у режимі перегляду у вигляді піктограм і переліків.

en: Default sort order
uk: Типовий порядок ґатункування

en: The default sort-order for items in the icon view. Possible values are "name", "size", "type", "mtime", and "emblems".
uk: Типовий порядок ґатункування для елементів у режимі піктограм. Можливі значення: "name", "size", "type", "mtime" й "emblems".

en: Reverse sort order in new windows
uk: Використовувати зворотній порядок ґатункування для нових вікон

en: If true, files in new windows will be sorted in reverse order. ie, if sorted by name, then instead of sorting the files from "a" to "z", they will be sorted from "z" to "a"; if sorted by size, instead of being incrementally they will be sorted decrementally.
uk: Якщо встановлено, файли у нових вікнах ґатункуватимуться у зворотньому порядку.  Наприклад, якщо увімкнено ґатункування за назвою, замість ґатункування файлів у порядку від "a" до "z", файли ґатункуватимуться у порядку від "z" до "a". При ґатункуванні за розмірами, то замість порядку від меншого до більшого, буде використано порядок від більшого до меншого.

en: Caja uses the users home folder as the desktop
uk: Caja використовує домашню теку користувача як стільницю

en: If set to true, then Caja will use the user's home folder as the desktop. If it is false, then it will use ~/Desktop as the desktop.
uk: Якщо встановлено, у якості стільниці користувача буде використовуватися домашня тека. В иншому випадку в якості стільниці буде використовуватися каталог ~/Desktop.

en: Custom Background
uk: Инше тло

en: Whether a custom default folder background has been set.
uk: Чи встановлено користувачем типове тло для каталогів.

en: Default Background Color
uk: Типовий колір тла

en: Color for the default folder background. Only used if background_set is true.
uk: Типовий колір тла для тек.  Використовується лише якщо встановлено ключ background_set.

en: Default Background Filename
uk: Назва файлу для типового тла

en: Uri of the default folder background. Only used if background_set is true.
uk: Uri теки типової картинки тла. Використовується лише якщо background_set виставлено.

en: Custom Side Pane Background Set
uk: Тло бічної панелі визначено користувачем

en: Whether a custom default side pane background has been set.
uk: Чи встановлено користувачем типове тло для бічної панелі.

en: Default Side Pane Background Color
uk: Типовий колір тла бічної панелі

en: Filename for the default side pane background. Only used if side_pane_background_set is true.
uk: Назва файлу, який містить типове тло бічної панелі.  Використовується лише якщо встановлено side_pane_background_set.

en: Default Side Pane Background Filename
uk: Назва файлу для типового тла бічної панелі

en: Uri of the default side pane background. Only used if side_pane_background_set is true.
uk: Uri типової картинки тла бічної панелі. Використовується лише якщо side_pane_background_set виставлено.

en: Default folder viewer
uk: Типовий компонент перегляду тек

en: When a folder is visited this viewer is used unless you have selected another view for that particular folder. Possible values are "list-view", "icon-view" and "compact-view".
uk: Цей вигляд використовується, коли тека відвідана, якщо Ви не вибрали инший вигляд для цієї конкретної теки. Можливі значення: "list-view", "icon-view" і "compact-view".

en: Date Format
uk: Формат дати

en: The format of file dates. Possible values are "locale", "iso", and "informal".
uk: Формат дат файлів. Можливі значення "locale" (відповідно до локалі), "iso" (за стандартом ISO), й "informal" (неформальний).

en: Whether to show hidden files
uk: Чи показувати приховані файли

en: If set to true, then hidden files are shown by default in the file manager. Hidden files are either dotfiles or listed in the folder's .hidden file.
uk: Якщо позначено, усталено приховані файли будуть показуватись у файловому упоряднику. Це файли, назва яких починається з ".", або перелічені у .hidden файлі.

en: Whether to show backup files
uk: Чи показувати резервні копії файлів

en: If set to true, then backup files are shown by default in the file manager. Backup files are backup files ending with a tilde (~).
uk: Якщо встановлено значення true, файли резервних копій показуються усталено у файловому упоряднику. Файли резервних копій — це файли резервних копій, що закінчуються тильдою (~).

en: Whether to show file sizes with IEC units
uk: Вказати, чи показувати розміри файлів у одиницях IEC

en: If set to true, file sizes are shown using IEC (base 1024) units with "KiB" style suffixes, instead of default with SI units.
uk: Якщо увімкнено, розміри файлів показуватимуться з використанням одиниць IEC (базові 1024) з використанням стилю "KiB", замість типових одиниць SI.

en: Whether to show icons in list view
uk: Чи показувати піктограми у вигляді переліку

en: If set to true, show file icons in list view.
uk: Якщо позначено, будуть показуватись піктограми у вигляді переліку.

en: Whether to show desktop notifications
uk: Чи показувати сповіщення стільниці

en: If set to true, Caja will show desktop notifications.
uk: Якщо встановлено значення true, Caja покаже сповіщення на стільниці.

en: List of possible captions on icons
uk: Перелік можливих підписів до піктограм

en: Use tighter layout in new windows
uk: Використовувати щільне розташування піктограм у нових вікнах

en: If true, icons will be laid out tighter by default in new windows.
uk: Якщо встановлено, у нових вікнах буде використовуватися щільне розташування піктограм.

en: Put labels beside icons
uk: Показувати позначки поруч із піктограмами

en: If true, labels will be placed beside icons rather than underneath them.
uk: Якщо встановлено, підписи буде розташовано збоку від піктограм, а не під ними.

en: Default icon zoom level
uk: Типове мірило піктограми

en: Default zoom level used by the icon view.
uk: Типове мірило для режиму перегляду у вигляді піктограми.

en: Default Thumbnail Icon Size
uk: Типовий розмір піктограми мініатюри

en: The default size of an icon for a thumbnail in the icon view.
uk: Типовий розмір мініатюри при перегляді мініатюр.

en: Text Ellipsis Limit
uk: Обмеження опускання у тексті

en: A string specifying how parts of overlong file names should be replaced by ellipses, depending on the zoom level. Each of the list entries is of the form "Zoom Level:Integer". For each specified zoom level, if the given integer is larger than 0, the file name will not exceed the given number of lines. If the integer is 0 or smaller, no limit is imposed on the specified zoom level. A default entry of the form "Integer" without any specified zoom level is also allowed. It defines the maximum number of lines for all other zoom levels. Examples: 0 - always display overlong file names; 3 - shorten file names if they exceed three lines; smallest:5,smaller:4,0 - shorten file names if they exceed five lines for zoom level "smallest". Shorten file names if they exceed four lines for zoom level "smaller". Do not shorten file names for other zoom levels. Available zoom levels: smallest (33%), smaller (50%), small (66%), standard (100%), large (150%), larger (200%), largest (400%)
uk: Рядок, що вказує як частини довгих назв файлів будуть замінюватися еліпсами, залежно від масштабу. Кожен перелік запис у формі "Мірило:ціле_число". Для кожного масштабу, якщо ціле більше за 0, назва файлу не перевищуватиме вказаної кількости ліній. Якщо ціле дорівнює 0, або менше, для вказаного масштабу не накладається обмежень. Типовий елемент у формі "Ціле" без будь-якого вказаного рівню масштабу також дозволяється. Воно визначає щонайбільше число рядків для всіх инших масштабів. Наприклад: 0 - завжди показуються довгі імена файлів; 3 - назви файлів скорочуються, якщо назва перевищує три рядки; smallest:5,smaller:4,0 - скоротити назви файлів, якщо вони перевищують п'ять рядків для масштабу "smallest". Скорочувати назви файлів, якщо вони перевищують чотири рядки для масштабу "smaller". Не скорочувати назви файлів для инших масштабів. Доступні масштаби: smallest (33%), smaller (50%), small (66%), standard (100%), large (150%), larger (200%), largest (400%)

en: Default compact view zoom level
uk: Типове мірило компактного перегляду

en: Default zoom level used by the compact view.
uk: Типове мірило для режиму перегляду у компактному вигляді.

en: All columns have same width
uk: Усі стовпчики однакової ширини

en: If this preference is set, all columns in the compact view have the same width. Otherwise, the width of each column is determined seperately.
uk: Якщо встановлено, всі стовпчики у компактному вигляді мають однакову ширину. В иншому випадку, ширина кожного стовпчика визначається окремо.

en: Default list zoom level
uk: Типове мірило переліку

en: Default zoom level used by the list view.
uk: Типове мірило для режиму перегляду у вигляді переліку.

en: Default list of columns visible in the list view
uk: Типовий перелік стовпчиків, видимий у графічному елементі переліку

en: Default list of columns visible in the list view.
uk: Типовий перелік стовпчиків, видимий у графічному елементі переліку.

en: Default column order in the list view
uk: Типовий порядок стовпчиків у графічному елементі переліку

en: Default column order in the list view.
uk: Типовий порядок стовпчиків у графічному елементі переліку.

en: Only show folders in the tree side pane
uk: У бічній панелі "Дерево" показуються лише каталоги

en: If set to true, Caja will only show folders in the tree side pane. Otherwise it will show both folders and files.
uk: Якщо ключ встановлено, у бічній панелі, у режимі "Дерево" будуть показуватися лише каталоги.  В иншому випадку, показуватимуться як файли, так і каталоги.

en: Desktop font
uk: Шрифт стільниці

en: The font description used for the icons on the desktop.
uk: Шрифт опису, що використовується для піктограм на стільниці.

en: Home icon visible on desktop
uk: Піктограма домівки присутня на стільниці

en: If this is set to true, an icon linking to the home folder will be put on the desktop.
uk: Якщо встановлено, на стільниці буде показано піктограму, що посилається на домашню теку.

en: Computer icon visible on desktop
uk: Піктограма комп'ютера на стільниці

en: If this is set to true, an icon linking to the computer location will be put on the desktop.
uk: Якщо встановлено, на стільниці буде показано піктограму комп'ютера.

en: Trash icon visible on desktop
uk: Піктограма смітника показується на стільниці

en: If this is set to true, an icon linking to the trash will be put on the desktop.
uk: Якщо встановлено, на стільниці буде показано піктограму, що посилається на смітник.

en: Show mounted volumes on the desktop
uk: Показувати змонтовані томи на стільниці

en: If this is set to true, icons linking to mounted volumes will be put on the desktop.
uk: Якщо встановлено, на стільниці буде показано піктограми, що посилаються на змонтовані томи.

en: Network Servers icon visible on the desktop
uk: Піктограма мережевих серверів присутня на стільниці

en: If this is set to true, an icon linking to the Network Servers view will be put on the desktop.
uk: Якщо встановлено, на стільниці буде показано піктограму, що посилається на "Мережеві сервери".

en: Desktop computer icon name
uk: Підпис до піктограми "Комп'ютер" на стільниці

en: This name can be set if you want a custom name for the computer icon on the desktop.
uk: Якщо Ви бажаєте мати власну назву піктограми комп'ютера на стільниці, уведіть її тут.

en: Desktop home icon name
uk: Підпис до піктограми "Домівка" на стільниці

en: This name can be set if you want a custom name for the home icon on the desktop.
uk: Якщо Ви бажаєте мати власну назву піктограми домашньої теки, уведіть її тут.

en: Desktop trash icon name
uk: Підпис до піктограми "Смітник" на стільниці

en: This name can be set if you want a custom name for the trash icon on the desktop.
uk: Якщо Ви бажаєте мати власну назву піктограми смітника, уведіть її тут.

en: Network servers icon name
uk: Назва піктограми мережевих серверів

en: This name can be set if you want a custom name for the network servers icon on the desktop.
uk: Якщо Ви бажаєте мати власну назву піктограми мережевих серверів, уведіть її тут.

en: An integer specifying how parts of overlong file names should be replaced by ellipses on the desktop. If the number is larger than 0, the file name will not exceed the given number of lines. If the number is 0 or smaller, no limit is imposed on the number of displayed lines.
uk: Ціле, що вказує,  які частини надто довгої назви файлу будуть замінені еліпсами на стільниці. Якщо число більше 0, назва файлу не перевищуватиме вказаної кількости рядків. Якщо число дорівнює 0, або менше, кількість рядків не обмежується.

en: The geometry string for a navigation window.
uk: Рядок із розмірами вікна переглядача.

en: A string containing the saved geometry and coordinates string for navigation windows.
uk: Рядок із збереженими розмірами та розташуванням вікон переглядача.

en: Whether the navigation window should be maximized.
uk: Чи повинне вікно переглядача бути розгорнутим на весь екран.

en: Whether the navigation window should be maximized by default.
uk: Чи повинне вікно переглядача бути усталено розгорнутим на весь екран.

en: Width of the side pane
uk: Ширина бічної панелі

en: The default width of the side pane in new windows.
uk: Типова ширина бічної панелі у нових вікнах.

en: Show toolbar in new windows
uk: Показувати панель знарядь у нових вікнах

en: If set to true, newly opened windows will have toolbars visible.
uk: Якщо встановлено, нові створювані вікна матимуть видиму панель знарядь.

en: Show location bar in new windows
uk: Показувати поле вводу адреси у нових вікнах

en: If set to true, newly opened windows will have the location bar visible.
uk: Якщо ключ встановлено, нові створювані вікна матимуть видиме поле вводу адреси.

en: Show status bar in new windows
uk: Показувати панель стану в нових вікнах

en: If set to true, newly opened windows will have the status bar visible.
uk: Якщо встановлено, нові створювані вікна матимуть видиму панель стану.

en: Show side pane in new windows
uk: Показувати бічну панель у нових вікнах

en: If set to true, newly opened windows will have the side pane visible.
uk: Якщо встановлено, нові створювані вікна матимуть видиму бічну панель.

en: Side pane view
uk: Режим бічної панелі

en: The side pane view to show in newly opened windows.
uk: Який режим (компоненту перегляду) використовувати для бічної панелі для нових вікон.

en: List of extensions in disabled state.
uk: Перелік додатків у вимкненому стані.

en: This list contains the extensions that are currently de-activated.
uk: Цей перелік містить усі додатки які наразі деактивовано.

en: Whether to automatically mount media
uk: Чи треба автоматично монтувати носії

en: If set to true, then Caja will automatically mount media such as user-visible hard disks and removable media on start-up and media insertion.
uk: Якщо цей ключ встановлено, Caja буде автоматично монтувати носії — такі, як видимі користувачу жорсткі диски, чи змінні носії — при запуску та при вставці носія.

en: Whether to automatically open a folder for automounted media
uk: Чи треба автоматично відкривати теку автозмонтованого носія

en: If set to true, then Caja will automatically open a folder when media is automounted. This only applies to media where no known x-content/* type was detected; for media where a known x-content type is detected, the user configurable action will be taken instead.
uk: Якщо цей ключ встановлено, Caja буде автоматично відкривати теку при автомонтуванні носія. Це стосується лише носіїв, для яких не визначено тип x-content/*; для тих, які мають відомий тип x-content, натомість буде виконано вказану користувачем дію.

en: Never prompt or autorun/autostart programs when media are inserted
uk: При вставці носіїв не питати та не запускати автоматично

en: If set to true, then Caja will never prompt nor autorun/autostart programs when a medium is inserted.
uk: Якщо цей ключ встановлено, Caja ніколи не буде запитувати дію, чи запускати автоматично програми при вставці носіїв.

en: List of x-content/* types where the preferred application will be launched
uk: Типи x-content/* для яких встановлено відкривати вподобану програму

en: List of x-content/* types for which the user have chosen to start an application in the preference capplet. The preferred application for the given type will be started on insertion on media matching these types.
uk: Перелік типів x-content/* для яких користувач обрав запуск уподобаної програми. При вставленні носія з цими типами запускатиметься вподобане вікно.

en: List of x-content/* types set to "Do Nothing"
uk: Типи x-content/* для яких встановлено "Нічого не робити"

en: List of x-content/* types for which the user have chosen "Do Nothing" in the preference capplet. No prompt will be shown nor will any matching application be started on insertion of media matching these types.
uk: Перелік типів x-content/* для яких користувач обрав "Нічого не робити" у параметрах. Не показуватиметься ні запрошення, ані запускатиметься відповідна програма при вставленні носія з цими типами.

en: List of x-content/* types set to "Open Folder"
uk: Типи x-content/* для яких встановлено "Відкрити теку"

en: List of x-content/* types for which the user have chosen "Open Folder" in the preferences capplet. A folder window will be opened on insertion of media matching these types.
uk: Перелік типів x-content/* для яких користувач обрав "Відкрити теку" у параметрах. При вставлянні носія з цими типами відкриватиметься вікно з текою.

en: File is not a valid .desktop file
uk: Файл не є коректним файлом .desktop

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
uk: Невідома версія файлу .desktop «%s»

en: Starting %s
uk: Запускаю '%s'

en: Application does not accept documents on command line
uk: Програма не може приймати документи з командного рядка

en: Unrecognized launch option: %d
uk: Невідомий параметр запуску: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
uk: Неможливо передати URI документу в лейбу типу «Посилання»

en: Not a launchable item
uk: Елемент не запускається

en: Disable connection to session manager
uk: Заборонити під’єднання до керівника сеансів

en: Specify file containing saved configuration
uk: Вказати файл, що містить збережені налаштування

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: Specify session management ID
uk: Визначити ідентифікатор для керівника сеансів

en: Session management options:
uk: Параметри керування сеансом

en: Show session management options
uk: Показати параметри взаємодії з керівником сеансів

en: Caja could not create the required folder "%s".
uk: Caja не може створити необхідну теку "%s".

en: Before running Caja, please create the following folder, or set permissions such that Caja can create it.
uk: Створіть цю теку перед запуском Caja, чи встановіть такі права, щоб Caja міг її створити.

en: Caja could not create the following required folders: %s.
uk: Caja не може створити необхідні теки: %s.

en: Before running Caja, please create these folders, or set permissions such that Caja can create them.
uk: Створіть ці теки перед запуском Caja, чи встановіть такі права, щоб Caja міг їх створити.

en: Unable to eject %s
uk: Не вдається витягнути %s

en: --check cannot be used with other options.
uk: параметр --check не можливо використовувати разом із иншими параметрами.

en: --quit cannot be used with URIs.
uk: --quit не можливо використовувати з адресами (URI).

en: --geometry cannot be used with more than one URI.
uk: параметр --geometry не можливо використовувати з більше ніж однією адресою (URI).

en: --select must be used with at least an URI.
uk: --select має використовуватися принаймні з URI.

en: Perform a quick set of self-check tests.
uk: Здійснити швидку самоперевірку.

en: Show the version of the program.
uk: Показати версію програми.

en: Create the initial window with the given geometry.
uk: Створити початкове вікно з вказаною геометрією.

en: GEOMETRY
uk: ГЕОМЕТРІЯ

en: Only create windows for explicitly specified URIs.
uk: Створити вікна лише з точно наведеними URI.

en: Do not manage the desktop (ignore the preference set in the preferences dialog).
uk: Не керувати стільницею (нехтувати параметр встановлений у вікні параметрів)

en: Manage the desktop regardless of set preferences or environment (on new startup only)
uk: Керування стільницею незалежно від вказаних переваг, або оточення (лише при новому запуску)

en: Open URIs in tabs.
uk: Відкрити URI у вкладках.

en: Open a browser window.
uk: Відкрити вікно переглядача.

en: Quit Caja.
uk: Вийти з Caja.

en: Select specified URI in parent folder.
uk: Оберіть вказаний URI в батьківській теці.

en: 
    
    Browse the file system with the file manager
uk: 
    
    Перегляд файлової системи упорядником файлів

en: Error starting autorun program: %s
uk: Помилка при автозапуску програми: %s

en: Cannot find the autorun program
uk: Не вдається знайти програму автозапуску

en: <big><b>Error autorunning software</b></big>
uk: <big><b>Помилка автозапуску програми</b></big>

en: <big><b>This medium contains software intended to be automatically started. Would you like to run it?</b></big>
uk: <big><b>Цей носій містить програму, призначену для автоматичного запуску. Ви бажаєте запустити її?</b></big>

en: The software will run directly from the medium "%s". You should never run software that you don't trust.
    
    If in doubt, press Cancel.
uk: Цю програму буде запущено безпосередньо з носія «%s». Ніколи не запускайте програми, якщо маєте сумнів у їхній безпечності.
    
    Якщо є сумнів, натисніть Скасувати.

en: No bookmarks defined
uk: Закладки не визначено

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: Show a list of your personal bookmarks
uk: Покажіть перелік своїх особистих закладок

en: There was an error displaying help: 
    %s
uk: Помилка показу довідки: 
    %s

en: Edit Bookmarks
uk: Редагування закладок

en: _Help
uk: _Допомога

en: _Jump to
uk: _Перехід до

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Bookmarks
uk: _Закладки

en: _Name
uk: _Ім’я

en: Public FTP
uk: Публічний FTP

en: FTP (with login)
uk: FTP (із реєстрацією)

en: Windows share
uk: Ресурс Windows

en: Secure WebDAV (HTTPS)
uk: Безпечний WebDAV (HTTPS)

en: Apple Filing Protocol (AFP)
uk: Протокол передачі файлів Apple (AFP)

en: Connecting...
uk: Під’єднання...

en: Can't load the supported server method list.
    Please check your GVfs installation.
uk: Не завантажувати перелік підтримуваних сервером методів.
    Будь ласка, перевірте коректність встановлення GVfs.

en: The folder "%s" cannot be opened on "%s".
uk: Тека "%s" не може бути відкрита на "%s"

en: The server at "%s" cannot be found.
uk: Сервер на "%s" не може бути знайдено.

en: Try Again
uk: Спробуйте знову

en: Please verify your user details.
uk: Будь ласка, перевірте свої користувацькі дані

en: Continue
uk: Продовжити

en: There was an error displaying help.
uk: Помилка показу довідки.

en: C_onnect
uk: З'_єднатися

en: Connect to Server
uk: З'єднатися з сервером

en: Server Details
uk: Інформація про сервер

en: _Server:
uk: _Сервер:

en: _Port:
uk: _Порт:

en: Share:
uk: Поділитися:

en: Folder:
uk: Тека:

en: User Details
uk: Інформація про користувача

en: Domain Name:
uk: Ім’я домену:

en: User Name:
uk: Ім’я користувача:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Remember this password
uk: Запам’ятати цей пароль

en: Add _bookmark
uk: _Додати закладку

en: Bookmark Name:
uk: Назва закладки:

note: Translators: This is the --help description for the connect to server app, the initial newlines are between the command line arg and the description
en: 
    
    Add connect to server mount
uk: 
    
    Додати з'єднання для монтування тому з сервера

en: Desktop
uk: Стільниця

en: Could not remove emblem with name '%s'.
uk: Не вдається вилучити емблему з назвою '%s'.

en: This is probably because the emblem is a permanent one, and not one that you added yourself.
uk: Це може означати, що емблема є вбудованою, а не доданою Вами.

en: Could not rename emblem with name '%s'.
uk: Не вдається змінити назву емблеми з назвою '%s'.

en: Rename Emblem
uk: Зміна назви емблеми

en: Enter a new name for the displayed emblem:
uk: Уведіть нову назву для показаної емблеми:

en: Rename
uk: Змінити назву

en: Add Emblems...
uk: Додати емблеми...

en: Enter a descriptive name next to each emblem.  This name will be used in other places to identify the emblem.
uk: Уведіть описову назву кожної емблеми. Ці назви буде використано для ідентифікації емблем.

en: Enter a descriptive name next to the emblem.  This name will be used in other places to identify the emblem.
uk: Уведіть описову назву емблеми. Цю назву буде використано для ідентифікації емблеми.

en: Some of the files could not be added as emblems.
uk: Деякі файли не додано як емблеми.

en: The emblems do not appear to be valid images.
uk: Емблеми не є правильними файлами зображень.

en: None of the files could be added as emblems.
uk: Жоден із файлів не може бути доданий як емблема.

en: The file '%s' does not appear to be a valid image.
uk: Файл "%s" не є правильним файлом зображення.

en: The dragged file does not appear to be a valid image.
uk: Перенесені файли не є правильними файлами зображень.

en: The emblem cannot be added.
uk: Емблема не може бути додана.

en: Emblems
uk: Емблеми

en: Show Emblems
uk: Показати емблеми

note: Translators: this is referred to captions under icons. Translators: this is referred to the permissions * the user has in a directory.
en: None
uk: Немає

en: About Extension
uk: Про розширення

note: Translators: this is used in the view selection dropdown * of navigation windows and in the preferences dialog
en: Icon View
uk: Піктограми

note: Translators: this is used in the view selection dropdown * of navigation windows and in the preferences dialog
en: List View
uk: Перегляд переліку

note: Translators: this is used in the view selection dropdown * of navigation windows and in the preferences dialog
en: Compact View
uk: Компактний

en: Always
uk: Завжди

en: Local Files Only
uk: Лише _локальні файли

en: Never
uk: Ніколи

en: By Name
uk: За назвою

en: By Path
uk: За шляхом

en: By Size
uk: За розміром

en: By Size on Disk
uk: За розміром на диску

en: By Type
uk: За типом

en: By Modification Date
uk: За датою зміни

en: By Access Date
uk: За датою доступу

en: By Emblems
uk: За емблемами

en: By Extension
uk: За розширенням

en: By Trashed Date
uk: За датою перенесення до смітника

en: 100 KB
uk: 100 кБ

en: 500 KB
uk: 500 кБ

en: 1 MB
uk: 1 Мб

en: 3 MB
uk: 3 Мб

en: 5 MB
uk: 5 Мб

en: 10 MB
uk: 10 Мб

en: 100 MB
uk: 100 Мб

en: 1 GB
uk: 1 Гб

en: 2 GB
uk: 2 Гб

en: 4 GB
uk: 4 Гб

en: File Management Preferences
uk: Параметри керування файлами

en: <b>Default View</b>
uk: <b>Усталений вигляд</b>

en: View _new folders using:
uk: Показувати _нові теки використовуючи:

en: _Arrange items:
uk: _Впорядкувати елементи:

en: Sort _folders before files
uk: Розташовувати _теки перед файлами

en: Show hidden files
uk: Показати приховані файли

en: Show backup files
uk: Показати файли резервних копій

en: Default _zoom level:
uk: Типове _мірило:

en: _Use compact layout
uk: _Стисле розташування

en: _Text beside icons
uk: _Текст поруч із піктограмами

en: _Default zoom level:
uk: Т_иповий рівень припасовування:

en: A_ll columns have the same width
uk: _Усі стовпчики мають однакову ширину

en: D_efault zoom level:
uk: _Типове мірило:

en: _Show icons
uk: _Показати піктограми

en: Show _only folders
uk: Показувати _лише теки

en: Tree View
uk: У вигляді дерева

en: Defaults
uk: Усталено

en: Views
uk: Вигляд

en: <b>Behavior</b>
uk: <b>Поведінка</b>

en: _Single click to open items
uk: Активація елементів _одинарним клацанням

en: _Double click to open items
uk: _Подвійне клацання для відкривання

en: Open each _folder in its own window
uk: Відкривати кожну _теку в окремому вікні

en: <b>Executable Text Files</b>
uk: <b>Виконувані текстові файли</b>

en: _Run executable text files when they are opened
uk: _Запускати виконувані текстові файли при відкриванні

en: _View executable text files when they are opened
uk: П_оказувати виконувані текстові файли при їх відкриванні

en: _Ask each time
uk: Щораз запи_тувати

en: <b>Trash</b>
uk: <b>Смітник</b>

en: Ask before _emptying the Trash or deleting files
uk: Перепитувати перед спо_рожненням смітника, чи вилученням файлів

en: Ask before moving files to the _Trash
uk: Запитувати перш ніж переміщувати файли у _Смітник

en: I_nclude a Delete command that bypasses Trash
uk: _Увімкнути команду вилучення оминаючи смітник

en: Behavior
uk: Поведінка

en: <b>Icon Captions</b>
uk: <b>Підписи до піктограм</b>

en: Choose the order of information to appear beneath icon names. More information will appear when zooming in closer.
uk: Оберіть порядок, у якому інформація буде виникати під назвами піктограм. Із збільшенням мірила буде з'являтися більше інформації.

en: <b>Date</b>
uk: <b>Дата</b>

en: _Format:
uk: _Формат:

en: <b>Size</b>
uk: <b>Розмір</b>

en: _Show file sizes with IEC units
uk: _Показати розміри файлів у одиницях IEC

en: Display
uk: Зовнішній вигляд

en: <b>List Columns</b>
uk: <b>Стовпчики переліку</b>

en: Choose the order of information to appear in the list view.
uk: Оберіть порядок, у якому інформація показуватиметься у переліку.

en: List Columns
uk: Стовпчики переліку

en: <b>Text Files</b>
uk: <b>Текстові файли</b>

en: Show te_xt in icons:
uk: Показувати _текст у піктограмах:

en: <b>Other Previewable Files</b>
uk: <b>Инші переглядувані файли</b>

en: Show _thumbnails:
uk: Показувати _мініатюри:

en: _Only for files smaller than:
uk: _Лише для файлів менших

en: <b>Sound Files</b>
uk: <b>Звукові файли</b>

en: Preview _sound files:
uk: Попереднє прослуховування зв_укових файлів

en: <b>Folders</b>
uk: <b>Теки</b>

en: Count _number of items:
uk: Показувати _кількість елементів:

en: Preview
uk: Перегляд

en: <b>Media Handling</b>
uk: <b>Робота з носіями</b>

en: Choose what happens when inserting media or connecting devices to the system
uk: Оберіть, що має відбуватися при вставці носіїв, чи приєднанні пристроїв до системи.

en: CD _Audio:
uk: _Звукові КД:

en: _DVD Video:
uk: _Відео на DVD:

en: _Music Player:
uk: _Музичні програвачі:

en: _Photos:
uk: _Світлини:

en: _Software:
uk: П_рограми:

en: <b>Other Media</b>
uk: <b>Инші носії</b>

en: Less common media formats can be configured here
uk: Менш поширені види носіїв можна налаштувати тут.

en: _Type:
uk: _Тип:

en: Acti_on:
uk: Д_ія:

en: _Never prompt or start programs on media insertion
uk: _Ніколи не питати та не запускати програми при вставці носіїв

en: B_rowse media when inserted
uk: _Переглядати носії при вставлянні

en: Media
uk: Носії

en: <b>Available _Extensions:</b>
uk: <b>Доступні _розширення:</b>

en: column
uk: стовпчик

en: _About Extension
uk: _Про розширення

en: C_onfigure Extension
uk: На_лаштувати розширення

en: Extensions
uk: Розширення

en: History
uk: Дієпис

en: Show History
uk: Показати дієпис

en: Camera Brand
uk: Марка фотоапарата

en: Camera Model
uk: Модель фотоапарата

en: Date Taken
uk: Дата

en: Date Digitized
uk: Дата перетворення на цифрову

en: Exposure Time
uk: Час експозиції

en: Aperture Value
uk: Діафрагма

en: ISO Speed Rating
uk: Одиниці ISO

en: Flash Fired
uk: Спалах

en: Metering Mode
uk: Режим вимірювання

en: Exposure Program
uk: Програма експозиції

en: Focal Length
uk: Фокусна відстань

en: Software
uk: Програми

en: Description
uk: Опис

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Creator
uk: Автор

en: Copyright
uk: Авторське право

en: Rating
uk: Рейтинґ

en: Image Type:
uk: Тип зображення:

en: <b>Width:</b> %d pixel | <b>Width:</b> %d pixels
uk[0]: <b>Ширина:</b> %d точок
uk[1]: <b>Ширина:</b> %d точок
uk[2]: <b>Ширина:</b> %d точок
uk[3]: <b>Ширина:</b> %d точок

en: <b>Height:</b> %d pixel | <b>Height:</b> %d pixels
uk[0]: <b>Висота:</b> %d точок
uk[1]: <b>Висота:</b> %d точок
uk[2]: <b>Висота:</b> %d точок
uk[3]: <b>Висота:</b> %d точок

en: Failed to load image information
uk: Не вдається завантажити інформацію про зображення

en: loading...
uk: завантажується...

en: Image
uk: Зображення

en: Information
uk: Інформація

en: Show Information
uk: Показати інформацію

en: Use _Default Background
uk: Використовувати ти_пове тло

en: You cannot assign more than one custom icon at a time.
uk: Неможливо призначати більше однієї нетипової піктограми одночасно.

en: Please drag just one image to set a custom icon.
uk: Перетягніть лише одне зображення, щоб встановити иншу піктограму.

en: The file that you dropped is not local.
uk: Вказаний файл не є локальним.

en: You can only use local images as custom icons.
uk: Для піктограм можна використовувати лише локальні зображення.

en: The file that you dropped is not an image.
uk: Вказаний файл не є зображенням.

en: You can only use images as custom icons.
uk: Можна використовувати лише зображення у якості нетипових піктограм.

en: Open With %s
uk: Відкрити у програмі %s

en: Location:
uk: Шлях:

en: Go To:
uk: Перейти до:

en: Do you want to view %d location? | Do you want to view %d locations?
uk[0]: Волієте передивитися %d адресу?
uk[1]: Волієте передивитися %d адреси?
uk[2]: Волієте передивитися %d адрес?
uk[3]: Волієте передивитися %d адрес?

en: Open Location
uk: Відкрити адресу

en: _Location:
uk: _Місцерозташування:

en: folder removed
uk: теку вилучено

en: %s - File Browser
uk: %s - Перегляд файлів

en: Are you sure you want to clear the list of locations you have visited?
uk: Ви впевнені, що бажаєте знищити інформацію про відвідані Вами місця?

en: The location "%s" does not exist.
uk: Місця "%s" більше не існує.

en: The history location doesn't exist.
uk: Адреси з дієпису не існує.

en: _Go
uk: Пере_йти

en: _Tabs
uk: _Вкладки

en: New _Window
uk: _Відкрити вікно

en: Open another Caja window for the displayed location
uk: Відкрити инше вікно Caja для поточної адреси

en: New _Tab
uk: Нова _вкладка

en: Open another tab for the displayed location
uk: Відкрити иншу вкладку Caja для поточної адреси

en: Open Folder W_indow
uk: Відкрити вікно _теки

en: Open a folder window for the displayed location
uk: Відкрити вікно теки для поточної адреси

en: Close _All Windows
uk: Закрити вс_і вікна

en: Close all Navigation windows
uk: Закрити всі вікна переглядача

en: _Location...
uk: _Адреса...

en: Specify a location to open
uk: Вкажіть адресу, яку потрібно відкрити

en: Clea_r History
uk: О_чистити дієпис

en: Clear contents of Go menu and Back/Forward lists
uk: Очистити меню "Перейти" та переліків "Назад" і "Вперед"

en: S_witch to Other Pane
uk: П_еремикнутися у иншу панель

en: Move focus to the other pane in a split view window
uk: Передати фокус до иншої панелі при режимі показу в розділеному вікні

en: Sa_me Location as Other Pane
uk: Т_е саме місце як у иншої панелі

en: Go to the same location as in the extra pane
uk: Перейти до того ж самого місця у додатковій панелі

en: _Add Bookmark
uk: _Додати закладку

en: Add a bookmark for the current location to this menu
uk: Додати закладку до поточного місця у це меню

en: _Edit Bookmarks...
uk: _Редагування закладок...

en: Display a window that allows editing the bookmarks in this menu
uk: Показати вікно, у якому можна буде виправити закладки цього меню

en: _Previous Tab
uk: _Попередня вкладка

en: Activate previous tab
uk: Активувати попередню вкладку

en: _Next Tab
uk: _Наступна вкладка

en: Activate next tab
uk: Активувати наступну вкладку

en: Move Tab _Left
uk: Пересунути вкладку _ліворуч

en: Move current tab to left
uk: Пересунути поточну вкладку ліворуч

en: Move Tab _Right
uk: Пересунути вкладку _праворуч

en: Move current tab to right
uk: Пересунути поточну вкладку праворуч

en: S_how Search
uk: Показати по_шук

en: Show search
uk: Показати пошук

en: _Main Toolbar
uk: _Головна панель знарядь

en: Change the visibility of this window's main toolbar
uk: Змінити видимість головної панелі знарядь цього вікна

en: _Side Pane
uk: Б_ічна панель

en: Change the visibility of this window's side pane
uk: Змінити видимість цього вікна бічної панелі

en: Location _Bar
uk: Рядок _адрес

en: Change the visibility of this window's location bar
uk: Змінити видимість рядка адреси цього вікна

en: St_atusbar
uk: Рядок с_тану

en: Change the visibility of this window's statusbar
uk: Змінити видимість панелі стану цього вікна

en: _Search for Files...
uk: Шук_ати файли...

en: Search documents and folders by name
uk: Шукати документи та теки за назвою

en: E_xtra Pane
uk: _Додаткова панель

en: Open an extra folder view side-by-side
uk: Відкрити поряд додатковий вид теки

en: _Back
uk: _Назад

en: Go to the previous visited location
uk: Перейти до раніше відвіданого місця

en: Back history
uk: Назад по дієпису

en: _Forward
uk: У_перед

en: Go to the next visited location
uk: Перейти до наступного відвіданого місця

en: Forward history
uk: Уперед по дієпису

en: _Zoom
uk: _Мірило

en: _View As
uk: _Переглянути як

en: _Search
uk: _Шукати

en: Toggle between button and text-based location bar
uk: Перемикання між кнопкою та текстовим рядком адреси

en: _New Tab
uk: _Нова вкладка

en: _Close Tab
uk: _Закрити вкладку

en: Close tab
uk: Закрити вкладку

en: Notes
uk: Нотатки

en: Show Notes
uk: Показати нотатки

en: Devices
uk: Пристрої

en: Open the contents of your desktop in a folder
uk: Відкрити вміст стільниці у теці

en: File System
uk: Файлова система

en: Open the contents of the File System
uk: Відкрити вміст файлової системи

en: Open the trash
uk: Відкрити смітник

en: Mount and open %s
uk: Змонтувати та відкрити %s

en: Browse Network
uk: Переглянути мережу

en: Browse the contents of the network
uk: Переглянути вміст мережі

en: _Start
uk: З_апустити

en: _Stop
uk: З_упинити

en: _Power On
uk: _Увімкнути

en: _Safely Remove Drive
uk: _Безпечний демонтаж пристрою

en: _Connect Drive
uk: _Приєднати пристрій

en: _Disconnect Drive
uk: В_ід'єднати пристрій

en: _Start Multi-disk Device
uk: З_апустити багатодисковий пристрій

en: _Stop Multi-disk Device
uk: З_упинити багатодисковий пристрій

en: _Unlock Drive
uk: _Розблокувати пристрій

en: _Lock Drive
uk: За_блокувати пристрій

en: Unable to start %s
uk: Не вдається запустити %s

en: Unable to poll %s for media changes
uk: Не вдається опитати %s щодо змін носія

en: Unable to stop %s
uk: Не вдається зупинити %s

en: Open in New _Tab
uk: Відкрити у новій в_кладці

en: Open in New _Window
uk: Відкрити у новому _вікні

en: Remove
uk: Вилучити

en: Rename...
uk: Перейменувати...

en: _Mount
uk: _Змонтувати

en: _Detect Media
uk: Ви_явити носій

en: _Format
uk: _Форматувати

en: Places
uk: Місця

en: Show Places
uk: Показати місця

en: Backgrounds and Emblems
uk: Тло й емблеми

en: _Remove...
uk: _Вилучити...

en: Add new...
uk: Додати нову...

en: Sorry, but pattern %s could not be deleted.
uk: Не вдається вилучити візерунок %s.

en: Check that you have permission to delete the pattern.
uk: Перевірте чи Ви маєте права на вилучення візерунку.

en: Sorry, but emblem %s could not be deleted.
uk: Емблему %s неможливо вилучити.

en: Check that you have permission to delete the emblem.
uk: Перевірте чи Ви маєте права на вилучення емблеми.

en: Select an Image File for the New Emblem
uk: Оберіть файл зображення для нової емблеми

en: Create a New Emblem
uk: Створити нову емблему

en: _Keyword:
uk: К_лючове слово:

en: _Image:
uk: _Зображення:

en: Create a New Color:
uk: Створити новий колір:

en: Color _name:
uk: _Назва кольору:

en: Color _value:
uk: _Значення кольору:

en: Sorry, but you cannot replace the reset image.
uk: Ви не можете замінити зображення скидання.

en: Reset is a special image that cannot be deleted.
uk: Скидання — це спеціальне зображення, яке не може бути вилученим.

en: Sorry, but the pattern %s could not be installed.
uk: Не вдається встановити візерунок %s.

en: Select an Image File to Add as a Pattern
uk: Оберіть файл зображення, щоб додати його як візерунок

en: The color cannot be installed.
uk: Колір неможливо встановити.

en: Sorry, but you must specify an unused color name for the new color.
uk: Необхідно вказати невикористану назву для нового кольору.

en: Sorry, but you must specify a non-blank name for the new color.
uk: Необхідно вказати непорожню назву для нового кольору.

en: Select a Color to Add
uk: Оберіть колір, щоб його додати

en: Sorry, but "%s" is not a usable image file.
uk: "%s" не є належним файлом зображення.

en: The file is not an image.
uk: Файл не є файлом зображення.

en: Select a Category:
uk: Оберіть категорію:

en: C_ancel Remove
uk: _Скасувати вилучення

en: _Add a New Pattern...
uk: _Додати новий візерунок...

en: _Add a New Color...
uk: _Додати новий колір...

en: _Add a New Emblem...
uk: _Додати нову емблему...

en: Click on a pattern to remove it
uk: Клацніть на візерунку, щоб вилучити його.

en: Click on a color to remove it
uk: Клацніть на кольорі, щоб вилучити його

en: Click on an emblem to remove it
uk: Клацніть на емблемі, щоб вилучити її

en: Patterns:
uk: Візерунки:

en: Colors:
uk: Кольори:

en: Emblems:
uk: Емблеми:

en: _Remove a Pattern...
uk: В_илучити візерунок...

en: _Remove a Color...
uk: В_илучити колір...

en: _Remove an Emblem...
uk: В_илучити емблему...

en: File Type
uk: Тип файлу

en: Tags
uk: Теґи

en: Modification Time
uk: Час змінювання

en: Contained text
uk: Вміщений текст

en: Select folder to search in
uk: Обрати каталог для пошуку

en: Tags separated by spaces. Matches files that contains ALL specified tags.
uk: Теґи розділені пробілами. Відповідає файлам, що містять УСІ вказані теґи..

en: Documents
uk: Документи

en: Music
uk: Музика

en: Video
uk: Відео

en: Picture
uk: Малюнок

en: Illustration
uk: Ілюстрація

en: Spreadsheet
uk: Електронна таблиця

en: Presentation
uk: Презентація

en: Text File
uk: Текстовий файл

en: Select type
uk: Обрати тип

en: Any
uk: Будь-який

en: Other Type...
uk: Инший тип...

en: Less than or equal to
uk: Менше, або дорівнює

en: Greater than or equal to
uk: Більше, або дорівнює

en: 1 Hour
uk: 1 година

en: 1 Day
uk: 1 день

en: 1 Week
uk: 1 тиждень

en: 1 Month
uk: 1 місяць

en: 6 Months
uk: 6 місяців

en: 1 Year
uk: 1 рік

en: 10 KiB
uk: 10 Кіб

en: 100 KiB
uk: 100 Кіб

en: 500 KiB
uk: 500 Кіб

en: 1 MiB
uk: 1 МіБ

en: 5 MiB
uk: 5 МіБ

en: 10 MiB
uk: 10 МіБ

en: 100 MiB
uk: 100 МіБ

en: 500 MiB
uk: 500 МіБ

en: 1 GiB
uk: 1 ГіБ

en: 2 GiB
uk: 2 ГіБ

en: 4 GiB
uk: 4 ГіБ

en: 10 KB
uk: 10 КБ

en: 500 MB
uk: 500 МБ

en: Matches files that contains specified text.
uk: Відповідає файлам, що містять вказаний текст.

en: Remove this criterion from the search
uk: Вилучити цей критерій із пошуку

en: Search Folder
uk: Тека пошуку

en: Edit
uk: Зміни

en: Edit the saved search
uk: Редагувати збережений пошук

en: Add a new criterion to this search
uk: Додати новий критерій до цього пошуку

en: Go
uk: Перейти

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Perform or update the search
uk: Виконати, чи оновити пошук

en: _Search for:
uk: Знай_ти:

en: Search results
uk: результати пошуку

en: Search:
uk: Пошук:

en: Close the side pane
uk: Закрити бічну панель

en: _Places
uk: _Місця

en: Open _Location...
uk: Відкрити _адресу...

en: Close P_arent Folders
uk: Закрити бать_ківську теку

en: Close this folder's parents
uk: Закрити батьківські теки цієї теки

en: Clos_e All Folders
uk: Закрити _всі теки

en: Close all folder windows
uk: Закрити всі вікна тек

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
uk: Шукати документи та теки на цьому комп'ютері за назвою, чи вмістом

en: Delete all items in the Trash
uk: Вилучити всі елементи зі смітника

en: Restore Selected Items
uk: Відновити виділені об’єкти

en: Restore selected items to their original position
uk: Відновити виділені елементи в їх початкове положення

en: Do you want to remove any bookmarks with the non-existing location from your list?
uk: Бажаєте вилучити всі закладки на не наявні місця з Вашого переліку?

en: Bookmark for Nonexistent Location
uk: Закладка на адресу якої не існує

en: You can choose another view or go to a different location.
uk: Ви можете вибрати инший режим перегляду чи перейти до иншого місця.

en: The location cannot be displayed with this viewer.
uk: Місце не може бути показано цим засобом перегляду.

en: Content View
uk: Показ вмісту

en: View of the current folder
uk: Перегляд поточної теки

en: Caja has no installed viewer capable of displaying the folder.
uk: Немає програми для перегляду цієї теки.

en: The location is not a folder.
uk: Адреса не є текою.

en: Could not find "%s".
uk: Не вдається знайти "%s".

en: Please check the spelling and try again.
uk: Перевірте написання, та спробуйте знову.

en: Caja cannot handle "%s" locations.
uk: Caja не може опрацьовувати "%s"-адреси.

en: Caja cannot handle this kind of location.
uk: Caja не може опрацьовувати адреси такого типу.

en: Unable to mount the location.
uk: Не вдається змонтувати місцерозташування.

en: Access was denied.
uk: Доступ заборонено.

en: Could not display "%s", because the host could not be found.
uk: Не вдається показати «%s», оскільки не знайдено вузол.

en: Check that the spelling is correct and that your proxy settings are correct.
uk: Переконайтеся, що Ви не помилилися при написанні та у Вас правильно налаштовано проксі.

en: Error: %s
    Please select another viewer and try again.
uk: Помилка: %s
    Оберіть инший режим перегляду та спробуйте ще раз.

en: Go to the location specified by this bookmark
uk: Перейти до місця вказаного закладкою

en: Caja is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
uk: Caja — вільне програмне забезпечення; Ви можете розповсюджувати його та/чи змінювати за умовами Універсальної публічної ліцензії GNU версії 2, або будь-якої старішої версії.

en: Caja is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
uk: Caja розповсюджується зі сподіванням, що цей упорядник файлів може бути корисним, але БЕЗ БУДЬ-ЯКОЇ ЗАПОРУКИ, ВИРАЖЕНОЇ ЯВНО ЧИ НЕЯВНО, ВКЛЮЧНО, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ НЕЯВНИМИ ЗАПОРУКАМИ КОМЕРЦІЙНОЇ ЦІННОСТИ ТА ПРИДАТНОСТИ ДЛЯ ПЕВНОЇ МЕТИ. Для отримання додаткових відомостей зверніться до Універсальної Публічної Ліцензії GNU.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Caja; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA
uk: Ви мали отримати копію ліцензії GNU з програмою Caja. Якщо ліцензію не було отримано, сповістіть про це Фундацію вільного програмного забезпечення за адресою Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA

en: About Caja
uk: Про Caja

en: Caja lets you organize files and folders, both on your computer and online.
uk: Caja дозволяє організувати файли та каталоги як на комп'ютері, так і у мережних ресурсах.

en: Copyright © 1999-2009 The Nautilus authors
    Copyright © 2011-2021 The Caja authors
uk: Авторське право © 1999-2009 Автори Nautilus
    Авторське право © 2011-2021 Автори Caja

en: Website
uk: Вебсайт

en: _File
uk: _Файл

en: _Edit
uk: _Зміни

en: _View
uk: _Перегляд

en: Close this folder
uk: Закрити цю теку

en: _Backgrounds and Emblems...
uk: Тл_о й емблеми...

en: Display patterns, colors, and emblems that can be used to customize appearance
uk: Показати візерунки, кольори та емблеми, які можуть бути використані для налаштовування зовнішнього вигляду

en: Prefere_nces
uk: П_араметри

en: Edit Caja preferences
uk: Редагування параметрів Caja

en: Open _Parent
uk: Відкрити _батьківську

en: Open the parent folder
uk: Відкрити батьківську теку

en: Stop loading the current location
uk: Припинити завантаження поточної адреси

en: _Reload
uk: _Оновити

en: Reload the current location
uk: Перезавантажити поточну адресу

en: _Contents
uk: _Зміст

en: Display Caja help
uk: Показати довідку з Caja

en: _About
uk: _Про програму

en: Display credits for the creators of Caja
uk: Показати інформацію про творців Caja

en: Zoom _In
uk: З_більшити

en: Increase the view size
uk: Збільшити розмір перегляду

en: Zoom _Out
uk: З_меншити

en: Decrease the view size
uk: Зменшити розмір перегляду

en: Normal Si_ze
uk: Звичайний _розмір

en: Use the normal view size
uk: Звичайний розмір перегляду

en: Connect to _Server...
uk: З'єднатися з _сервером...

en: Connect to a remote computer or shared disk
uk: З'єднатися з віддаленим сервером, або спільним сховищем

en: _Home Folder
uk: _Домашня тека

en: _Computer
uk: _Комп'ютер

en: _Network
uk: _Мережа

en: T_emplates
uk: _Шаблони

en: Open your personal templates folder
uk: Відкрити теку особистих шаблонів

en: _Trash
uk: _Смітник

en: Open your personal trash folder
uk: Відкрити Вашу теку смітника

en: Show _Hidden Files
uk: Показувати при_ховані файли

en: Toggle the display of hidden files in the current window
uk: Перемикнути показ прихованих файлів у поточному вікні

en: Show Bac_kup Files
uk: Показати файли резервних копій

en: Toggle the display of backup files in the current window
uk: Увімкнути показ файлів резервних копій у поточному вікні

en: _Up
uk: У_гору

en: _Home
uk: До_мівка

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: These files are on an Audio CD.
uk: Ці файли знаходяться на звуковому КД.

en: These files are on an Audio DVD.
uk: Ці файли знаходяться на звуковому DVD.

en: These files are on a Video DVD.
uk: Ці файли знаходяться на DVD-диску з відео.

en: These files are on a Video CD.
uk: Ці файли знаходяться на КД-диску з відео.

en: These files are on a Super Video CD.
uk: Ці файли знаходяться на Super Video CD.

en: These files are on a Photo CD.
uk: Ці файли знаходяться на Photo CD.

en: These files are on a Picture CD.
uk: Ці файли знаходяться на Picture CD.

en: The media contains digital photos.
uk: Носій містить цифрові світлини.

en: These files are on a digital audio player.
uk: Ці файли знаходяться на цифровому авдіопрогравачі.

en: The media contains software.
uk: Носій містить програмне забезпечення.

en: The media has been detected as "%s".
uk: Носій було визначено як «%s».

en: Zoom In
uk: Збільшити

en: Zoom Out
uk: Зменшити

en: Zoom to Default
uk: Типове мірило

en: Zoom
uk: Припасувати

en: Set the zoom level of the current view
uk: Встановити рівень припасовування поточного вікна

en: Background
uk: Тло

en: E_mpty Trash
uk: Спо_рожнити смітник

en: Create L_auncher...
uk: Створити пу_скача

en: Create a new launcher
uk: Створити нового пускача

en: Change Desktop _Background
uk: Змінити т_ло стільниці

en: Show a window that lets you set your desktop background's pattern or color
uk: Показати вікно, що дозволить Вам встановити власний візерунок, чи колір тла стільниці

en: Empty Trash
uk: Спорожнити смітник

en: Desktop View
uk: Показати стільницю

en: _Desktop
uk: _Стільниця

en: The desktop view encountered an error.
uk: Компонент перегляду «Стільниця» зіштовхнувся з помилкою.

en: The desktop view encountered an error while starting up.
uk: Компонент перегляду «Стільниця» зіштовхнувся з помилкою під час запуску.

en: Display this location with the desktop view.
uk: Показати це місце за допомогою стільниці.

en: This will open %'d separate tab. | This will open %'d separate tabs.
uk[0]: Буде відкрита %'d окрема вкладка.
uk[1]: Буде відкрито %'d окремі вкладки.
uk[2]: Буде відкрито %'d окремих вкладок.
uk[3]: Буде відкрито %'d окремих вкладок.

en: This will open %'d separate window. | This will open %'d separate windows.
uk[0]: Буде відкрито %'d окреме вікно.
uk[1]: Буде відкрито %'d окремих вікна.
uk[2]: Буде відкрито %'d окремих вікон.
uk[3]: Буде відкрито %'d окремих вікон.

en: Select Items Matching
uk: Оберіть відповідні елементи

en: _Pattern:
uk: _Шаблон:

en: Examples:
uk: Приклади:

en: Save Search as
uk: Зберегти пошук як

en: _Save
uk: З_берегти

en: Search _name:
uk: _Назва пошуку:

en: _Folder:
uk: _Тека:

en: Select Folder to Save Search In
uk: Обрати каталог для збереження пошуку

en: "%s" selected
uk: Виділено "%s"

en: %'d folder selected | %'d folders selected
uk[0]: Виділена %'d тека
uk[1]: Виділено %'d теки
uk[2]: Виділено %'d тек
uk[3]: Виділено %'d тек

en:  (containing %'d item) |  (containing %'d items)
uk[0]: (всередині %'d об'єкт)
uk[1]: (всередині %'d об'єкти)
uk[2]: (всередині %'d об'єктів)
uk[3]:  (всередині %'d об'єктів)

note: Translators: this is preceded with a string of form 'N folders' (N more than 1)
en:  (containing a total of %'d item) |  (containing a total of %'d items)
uk[0]: (всередині всього %'d об'єкт)
uk[1]: (всередині всього %'d об'єкти)
uk[2]: (всередині всього %'d об'єктів)
uk[3]:  (всередині всього %'d об'єктів)

en: %'d item selected | %'d items selected
uk[0]: Виділено %'d об'єкт
uk[1]: Виділено %'d об'єкти
uk[2]: Виділено %'d об'єктів
uk[3]: Виділено %'d об'єктів

en: %'d other item selected | %'d other items selected
uk[0]: виділено %'d инший об'єкт
uk[1]: виділено %'d инших об'єкти
uk[2]: виділено %'d инших об'єктів
uk[3]: виділено %'d инших об'єктів

en: Free space: %s
uk: Вільний простір: %s

en: %s, Free space: %s
uk: %s, Вільний простір: %s

en: Use "%s" to open the selected item | Use "%s" to open the selected items
uk[0]: Використовувати додаток «%s» для відкриття виділеного об'єкту
uk[1]: Використовувати додаток «%s» для відкриття виділених об'єктів
uk[2]: Використовувати додаток «%s» для відкриття виділених об'єктів
uk[3]: Використовувати додаток «%s» для відкриття виділених об'єктів

en: Open parent location
uk: Відкрити батьківську теку

en: Open parent location for the selected item
uk: Відкрити батьківську теку для вибраних елементів

en: Run "%s" on any selected items
uk: Запускати "%s" на будь-яких обраних елементах

en: Create Document from template "%s"
uk: Створити документ із шаблону "%s"

en: All executable files in this folder will appear in the Scripts menu.
uk: Усі виконувані файли у цій теці з'являтимуться у меню сценаріїв.

en: Choosing a script from the menu will run that script with any selected items as input.
uk: Вибір сценарію з меню запустить його з будь-яким вибраним елементом у якості вводу.

en: All executable files in this folder will appear in the Scripts menu. Choosing a script from the menu will run that script.
    
    When executed from a local folder, scripts will be passed the selected file names. When executed from a remote folder (e.g. a folder showing web or ftp content), scripts will be passed no parameters.
    
    In all cases, the following environment variables will be set by Caja, which the scripts may use:
    
    CAJA_SCRIPT_SELECTED_FILE_PATHS: newline-delimited paths for selected files (only if local)
    
    CAJA_SCRIPT_SELECTED_URIS: newline-delimited URIs for selected files
    
    CAJA_SCRIPT_CURRENT_URI: URI for current location
    
    CAJA_SCRIPT_WINDOW_GEOMETRY: position and size of current window
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_SELECTED_FILE_PATHS: newline-delimited paths for selected files in the inactive pane of a split-view window (only if local)
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_SELECTED_URIS: newline-delimited URIs for selected files in the inactive pane of a split-view window
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_CURRENT_URI: URI for current location in the inactive pane of a split-view window
uk: Усі виконувані файли цієї теки з'являться у меню "Сценарії". Вибір сценарію з цього меню призведе до виконання цього сценарію.
    
    При виконанні з локальної теки сценарію буде передано назви виділених файлів. При виконанні з віддаленої теки (наприклад із теки, що показує вміст тенет, або ftp), сценарій буде виконано без параметрів.
    
    В усіх випадках, програмою Caja для сценарію будуть встановлені такі змінні оточення:
    
    CAJA_SCRIPT_SELECTED_FILE_PATHS: розділений новим рядком перелік виділених файлів (лише для локальних тек)
    
    CAJA_SCRIPT_SELECTED_URIS: розділений новим рядком перелік URI виділених файлів
    
    CAJA_SCRIPT_CURRENT_URI: URI поточного знаходження
    
    CAJA_SCRIPT_WINDOW_GEOMETRY: позиція та розмір поточного вікна
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_SELECTED_FILE_PATHS: розділені символами нового рядка шляхи для вибору файлів у неактивній панелі розділеного вікна (лише локальні)
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_SELECTED_URIS: розділені символами нового рядка URI для вибору файлів у неактивній панелі розділеного вікна
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_CURRENT_URI: URI для поточної адреси у неактивній панелі розділеного вікна

en: "%s" will be moved if you select the Paste command
uk: "%s" буде переміщено, якщо Ви виберете команду "Вставити"

en: "%s" will be copied if you select the Paste command
uk: "%s" буде скопійовано, якщо Ви виберете команду "Вставити"

en: The %'d selected item will be moved if you select the Paste command | The %'d selected items will be moved if you select the Paste command
uk[0]: %'d обраний елемент буде перенесено, якщо Ви виберете команду "Вставити"
uk[1]: %'d обрані елементи буде перенесено, якщо Ви виберете команду "Вставити"
uk[2]: %'d обраних елементів буде перенесено, якщо Ви виберете команду "Вставити"
uk[3]: %'d обраних елементів буде перенесено, якщо Ви виберете команду "Вставити"

en: The %'d selected item will be copied if you select the Paste command | The %'d selected items will be copied if you select the Paste command
uk[0]: %'d обраний елемент буде скопійовано, якщо Ви виберете команду "Вставити"
uk[1]: %'d обрані елементи буде скопійовано, якщо Ви виберете команду "Вставити"
uk[2]: %'d обраних елементів буде скопійовано, якщо Ви виберете команду "Вставити"
uk[3]: %'d обраних елементів буде скопійовано, якщо Ви виберете команду "Вставити"

en: There is nothing on the clipboard to paste.
uk: У буфері обміну немає нічого для вставляння.

en: Unable to unmount location
uk: Не вдається демонтувати місцерозташування

en: Unable to eject location
uk: Не вдається витягнути місцерозташування

en: Unable to stop drive
uk: Не вдається зупинити пристрій

en: Connect to Server %s
uk: З'єднання з сервером "%s"

en: _Connect
uk: _З'єднання

en: Link _name:
uk: _Назва посилання:

en: Create _Document
uk: Створити _документ

en: Open Wit_h
uk: Відкрити у п_рограмі

en: Choose a program with which to open the selected item
uk: Оберіть програму для відкривання вибраного елементу

en: _Properties
uk: В_ластивості

en: View or modify the properties of each selected item
uk: Показати, чи змінити властивості кожного вибраного елементу

en: Create _Folder
uk: Створити _теку

en: Create a new empty folder inside this folder
uk: Створити нову порожню теку в цій

en: No templates installed
uk: Шаблони не встановлено

note: Translators: this is used to indicate that a file doesn't contain anything label, accelerator
en: _Empty File
uk: _Порожній файл

en: Create a new empty file inside this folder
uk: Створити новий порожній файл у цій теці

en: Open the selected item in this window
uk: Відкрити вибраний елемент у цьому вікні

en: Open in Navigation Window
uk: Відкрити у новому вікні

en: Open each selected item in a navigation window
uk: Відкрити кожен виділений елемент у новому вікні

en: Open each selected item in a new tab
uk: Відкрити кожен виділений елемент у новій вкладці

en: Open in _Folder Window
uk: Відкрити у вікні _теки

en: Open each selected item in a folder window
uk: Відкрити кожен виділений елемент у вікні теки

en: Other _Application...
uk: Відкрити в иншій п_рограмі...

en: Choose another application with which to open the selected item
uk: Оберіть иншу програму для відкривання вибраного елементу

en: Open With Other _Application...
uk: Відкрити в иншій _програмі...

en: _Open Scripts Folder
uk: _Відкрити теку сценаріїв

en: Show the folder containing the scripts that appear in this menu
uk: Показати теку, яка містить сценарії, що з'являються у цьому меню

en: Prepare the selected files to be moved with a Paste command
uk: Підготувати виділені файли до перенесення за допомогою команди "Вставити"

en: Prepare the selected files to be copied with a Paste command
uk: Підготувати виділені файли до копіювання за допомогою команди "Вставити"

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command
uk: Перенести, чи скопіювати файли попередньо виділені командою "Вирізати", чи "Копіювати"

en: _Paste Into Folder
uk: Вст_авити у теку

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into the selected folder
uk: Перемістити, чи скопіювати у вибрану теку попередньо виділені файли командою "Вирізати", чи "Копіювати"

en: Cop_y to
uk: _Копіювати у

en: M_ove to
uk: _Перемістити у

en: Select all items in this window
uk: Виділити всі елементи у цьому вікні

en: Select I_tems Matching...
uk: Оберіть відповідні _елементи...

en: Select items in this window matching a given pattern
uk: Показати у цьому вікні елементи, що відповідають шаблону

en: _Invert Selection
uk: _Спротилежнити виділення

en: Select all and only the items that are not currently selected
uk: Виділити лише елементи, які наразі не є виділеними

en: D_uplicate
uk: Д_ублювати

en: Duplicate each selected item
uk: Дублювати кожен обраний елемент

en: Ma_ke Link | Ma_ke Links
uk[0]: Створити по_силання
uk[1]: Створити по_силання
uk[2]: Створити по_силань
uk[3]: Створити по_силань

en: Create a symbolic link for each selected item
uk: Створити символьне посилання для кожного вибраного елементу

en: _Rename...
uk: Зміни_ти назву

en: Rename selected item
uk: Змінити назву вибраного елементу

en: Move each selected item to the Trash
uk: Перемістити всі вибрані елементи до смітника

en: Delete each selected item, without moving to the Trash
uk: Вилучити всі вибрані елементи без перенесення у смітник

en: _Restore
uk: _Відновити

en: _Undo
uk: Пов_ернути

en: Undo the last action
uk: Повернути останню операцію

en: _Redo
uk: Повт_орити

en: Redo the last undone action
uk: Повторити скасовану дію

en: Reset View to _Defaults
uk: Скинути показ на _типовий

en: Reset sorting order and zoom level to match preferences for this view
uk: Скидає порядок ґатункування та мірило на типові значення для цього показу

en: Connect To This Server
uk: З'єднатися з сервером

en: Make a permanent connection to this server
uk: Зробити постійне з'єднання з цим сервером

en: Mount the selected volume
uk: Змонтувати вибраний том

en: Unmount the selected volume
uk: Демонтувати вибраний том

en: Eject the selected volume
uk: Витягнути виділений том

en: Format the selected volume
uk: Форматувати вибраний том

en: Start the selected volume
uk: Запустити вибраний том

en: Stop the selected volume
uk: Зупинити вибраний том

en: Detect media in the selected drive
uk: Визначити наявність носія в обраному пристрої.

en: Mount the volume associated with the open folder
uk: Змонтувати том, що пов'язаний із відкритою текою

en: Unmount the volume associated with the open folder
uk: Демонтувати том, що пов'язаний із відкритою текою

en: Eject the volume associated with the open folder
uk: Витягнути том, що пов'язаний із відкритою текою

en: Format the volume associated with the open folder
uk: Форматувати том, що пов'язаний із відкритою текою

en: Start the volume associated with the open folder
uk: Запустити том, що пов'язаний із відкритою текою

en: Stop the volume associated with the open folder
uk: Зупинити том, що пов'язаний із відкритою текою

en: Open File and Close window
uk: Відкрити файл та закрити вікно

en: Sa_ve Search
uk: З_берегти пошук

en: Save the edited search
uk: Зберегти змінений пошук

en: Sa_ve Search As...
uk: Зберегти пошук _як...

en: Save the current search as a file
uk: Зберегти поточний пошук як файл

en: Open this folder in a navigation window
uk: Відкрити цю теку в новому вікні

en: Open this folder in a new tab
uk: Відкрити цю теку в новій вкладці

en: Open this folder in a folder window
uk: Відкрити цю теку у вікні теки

en: Prepare this folder to be moved with a Paste command
uk: Підготувати цю теку для перенесення командою "Вставити"

en: Prepare this folder to be copied with a Paste command
uk: Підготувати цю теку для копіювання командою "Вставити"

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into this folder
uk: Перенести, чи скопіювати у вибрану теку попередньо виділені файли командою "Вирізати", чи "Копіювати"

en: Move this folder to the Trash
uk: Перенести цю теку до смітника

en: Delete this folder, without moving to the Trash
uk: Вилучити цю теку без перенесення до смітника

en: Mount the volume associated with this folder
uk: Змонтувати том, пов'язаний із цією текою

en: Unmount the volume associated with this folder
uk: Демонтувати том, пов'язаний із цією текою

en: Eject the volume associated with this folder
uk: Витягнути том, пов'язаний із цією текою

en: Format the volume associated with this folder
uk: Форматувати том, пов'язаний із цією текою

en: Start the volume associated with this folder
uk: Запустити том, пов'язаний із цією текою

en: Stop the volume associated with this folder
uk: Зупинити том, пов'язаний із цією текою

en: View or modify the properties of this folder
uk: Показати, чи змінити властивості цієї теки

en: _Other pane
uk: _Инша панель

en: Copy the current selection to the other pane in the window
uk: Копіювати вибраний елемент у иншу панель вікна

en: Move the current selection to the other pane in the window
uk: Перенести вибраний елемент у иншу панель вікна

en: Copy the current selection to the home folder
uk: Копіювати виділений елемент у домашню теку

en: Move the current selection to the home folder
uk: Перенести виділений елемент у домашню теку

en: Copy the current selection to the desktop
uk: Копіювати виділений елемент на стільницю

en: Move the current selection to the desktop
uk: Перенести виділений елемент на стільницю

note: Translators: %s is a directory
en: Run or manage scripts from %s
uk: Виконати, або керувати сценаріями у %s

en: _Scripts
uk: С_ценарії

en: Move the open folder out of the trash to "%s"
uk: Перенести відкриту теку зі смітника до "%s"

en: Move the selected folder out of the trash to "%s" | Move the selected folders out of the trash to "%s"
uk[0]: Перенести виділену теку зі смітника до "%s"
uk[1]: Перенести виділені теки зі смітника до "%s"
uk[2]: Перенести виділені теки зі смітника до "%s"
uk[3]: Перенести виділені теки зі смітника до "%s"

en: Move the selected folder out of the trash | Move the selected folders out of the trash
uk[0]: Перенести виділену теку зі смітника
uk[1]: Перенести виділені теки зі смітника
uk[2]: Перенести виділені теки зі смітника
uk[3]: Перенести виділені теки зі смітника

en: Move the selected file out of the trash to "%s" | Move the selected files out of the trash to "%s"
uk[0]: Перенести вибраний елемент із смітника до "%s"
uk[1]: Перенести всі вибрані елементи зі смітника до "%s"
uk[2]: Перенести всі вибрані елементи зі смітника до "%s"
uk[3]: Перенести всі вибрані елементи зі смітника до "%s"

en: Move the selected file out of the trash | Move the selected files out of the trash
uk[0]: Перенести виділений файл із смітника
uk[1]: Перенести виділені файли із смітника
uk[2]: Перенести виділені файли із смітника
uk[3]: Перенести виділені файли із смітника

en: Move the selected item out of the trash to "%s" | Move the selected items out of the trash to "%s"
uk[0]: Перенести виділений файл із смітника в "%s"
uk[1]: Перенести виділені файли із смітника в "%s"
uk[2]: Перенести виділені файли із смітника в "%s"
uk[3]: Перенести виділені файли із смітника в "%s"

en: Move the selected item out of the trash | Move the selected items out of the trash
uk[0]: Перенести виділений об'єкт із смітника
uk[1]: Перенести виділені об'єкти із смітника
uk[2]: Перенести виділені об'єкти із смітника
uk[3]: Перенести виділені об'єкти із смітника

en: Start the selected drive
uk: Запустити вибраний пристрій

en: Connect to the selected drive
uk: Під’єднатися до вибраного пристрою

en: _Start Multi-disk Drive
uk: З_апустити багатодисковий пристрій

en: Start the selected multi-disk drive
uk: Запустити вибраний багатодисковий пристрій

en: U_nlock Drive
uk: _Розблокувати пристрій

en: Unlock the selected drive
uk: Розблокувати вибраний пристрій

en: Stop the selected drive
uk: Зупинити вибраний пристрій

en: Safely remove the selected drive
uk: Безпечний демонтаж обраного пристрою

en: _Disconnect
uk: _Від'єднатися

en: Disconnect the selected drive
uk: Від'єднатися від обраного пристрою

en: _Stop Multi-disk Drive
uk: З_упинити багатодисковий пристрій

en: Stop the selected multi-disk drive
uk: Зупинити вибраний багатодисковий пристрій

en: Lock the selected drive
uk: Заблокувати вибраний пристрій

en: Start the drive associated with the open folder
uk: Запустити пристрій, пов'язаний із відкритою текою

en: Connect to the drive associated with the open folder
uk: Приєднатися до пристрою, пов'язаного з відкритою текою

en: Start the multi-disk drive associated with the open folder
uk: Запустити багатодисковий пристрій, пов'язаний із відкритою текою

en: Unlock the drive associated with the open folder
uk: Розблокувати пристрій, пов'язаний із відкритою текою

en: _Stop the drive associated with the open folder
uk: З_упинити пристрій, пов'язаний із відкритою текою

en: Safely remove the drive associated with the open folder
uk: Безпечно демонтувати пристрій, пов'язаний із відкритою текою

en: Disconnect the drive associated with the open folder
uk: Від'єднатися від пристрою, пов'язаного з відкритою текою

en: Stop the multi-disk drive associated with the open folder
uk: Зупинити багатодисковий пристрій, пов'язаний із відкритою текою

en: Lock the drive associated with the open folder
uk: Заблокувати пристрій, пов'язаний із відкритою текою

en: Browse in New _Window
uk: Переглянути у новому _вікні

en: _Browse Folder | _Browse Folders
uk[0]: _Переглянути теки
uk[1]: _Переглянути теки
uk[2]: _Переглянути теки
uk[3]: _Переглянути теки

en: Browse in New _Tab
uk: Переглянути у новій в_кладці

en: _Delete Permanently
uk: В_илучити остаточно

en: Delete the open folder permanently
uk: Вилучити відкриту теку остаточно

en: Move the open folder to the Trash
uk: Перенести відкриту теку до смітника

en: _Open With %s
uk: _Відкрити у %s

en: Open in %'d New _Window | Open in %'d New _Windows
uk[0]: Відкрити у %'d новому _вікні
uk[1]: Відкрити у %'d нових _вікнах
uk[2]: Відкрити у %'d нових _вікнах
uk[3]: Відкрити у %'d нових _вікнах

en: Browse in %'d New _Window | Browse in %'d New _Windows
uk[0]: Відкрити у %'d нових _вікнах переглядача
uk[1]: Відкрити у %'d нових _вікнах переглядача
uk[2]: Відкрити у %'d нових _вікнах переглядача
uk[3]: Відкрити у %'d нових _вікнах переглядача

en: Open in %'d New _Tab | Open in %'d New _Tabs
uk[0]: Відкрити у %'d новій в_кладці
uk[1]: Відкрити у %'d нових в_кладках
uk[2]: Відкрити у %'d нових в_кладках
uk[3]: Відкрити у %'d нових в_кладках

en: Browse in %'d New _Tab | Browse in %'d New _Tabs
uk[0]: Переглянути у %'d новій в_кладці
uk[1]: Переглянути у %'d нових в_кладках
uk[2]: Переглянути у %'d нових в_кладках
uk[3]: Переглянути у %'d нових в_кладках

en: Delete all selected items permanently
uk: Вилучити всі виділені елементи остаточно

en: View or modify the properties of the open folder
uk: Показати, чи змінити властивості кожної відкритої теки

en: Download location?
uk: Завантажити цю адресу?

en: You can download it or make a link to it.
uk: Ви можете завантажити її, чи створити на неї посилання.

en: Make a _Link
uk: Створити _посилання

en: _Download
uk: _Завантажити

en: Drag and drop is not supported.
uk: Перетягування не підтримується.

en: Drag and drop is only supported on local file systems.
uk: Перетягування та вставка підтримується лише на локальних файлових системах.

en: An invalid drag type was used.
uk: Було використано неправильний тип перетягування.

en: Link Creation Failed
uk: Помилка створення посилання

en: Cannot create the link to %s
uk: Не вдається створити посилання на %s

note: Translators: This is the filename used for when you dnd text to a directory
en: dropped text.txt
uk: перетягнутий текст.txt

note: Translators: This is the filename used for when you dnd raw * data to a directory, if the source didn't supply a name.
en: dropped data
uk: відкинуті дані

en: Undo
uk: Скасувати

en: Redo
uk: Повернути

en: Comment
uk: Коментар

en: Command
uk: Команда

en: Empty View
uk: Порожній вид

en: _Empty
uk: _Порожній

en: The empty view encountered an error.
uk: У порожньому поданні сталася помилка.

en: Display this location with the empty view.
uk: Показувати це місце з порожнім видом.

en: You do not have the permissions necessary to view the contents of "%s".
uk: Ви не маєте прав, потрібних для перегляду вмісту "%s".

en: "%s" could not be found. Perhaps it has recently been deleted.
uk: Не вдається знайти "%s". Можливо його щойно було вилучено.

en: Sorry, could not display all the contents of "%s": %s
uk: Не вдалося показати весь вміст «%s»: %s

en: The folder contents could not be displayed.
uk: Вміст теки не може бути показано.

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
uk: Назва "%s" вже використовується у цій теці. Будь ласка, виберіть иншу.

en: There is no "%s" in this folder. Perhaps it was just moved or deleted?
uk: У цій теці немає "%s". Може його було перенесено, чи вилучено?

en: You do not have the permissions necessary to rename "%s".
uk: Ви не маєте прав потрібних для зміни назви "%s".

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "/". Please use a different name.
uk: Назва "%s" неправильна, бо містить символ "/". Будь ласка, використайте иншу назву.

en: The name "%s" is not valid. Please use a different name.
uk: Назва "%s" неправильна. Будь ласка, виберіть иншу назву.

en: Sorry, could not rename "%s" to "%s": %s
uk: Не вдалося змінити назву «%s» на «%s»: %s

en: The item could not be renamed.
uk: Не вдається змінити назву елемента.

en: You do not have the permissions necessary to change the group of "%s".
uk: Ви не маєте достатньо прав для зміни групи "%s".

en: Sorry, could not change the group of "%s": %s
uk: Не вдалося змінити групу для об'єкту «%s»: %s

en: The group could not be changed.
uk: Не вдається змінити групу.

en: Sorry, could not change the owner of "%s": %s
uk: Не вдається змінити власника об'єкту «%s»: %s

en: The owner could not be changed.
uk: Не вдається змінити власника.

en: Sorry, could not change the permissions of "%s": %s
uk: Не вдається змінити права для об'єкту «%s»: %s

en: The permissions could not be changed.
uk: Не вдається змінити права доступу.

en: Renaming "%s" to "%s".
uk: Перейменування "%s" на "%s".

en: by _Name
uk: за _назвою

en: Keep icons sorted by name in rows
uk: Лишити піктограми ґатункованими за назвою у рядках

en: by _Size
uk: за _розміром

en: Keep icons sorted by size in rows
uk: Лишити піктограми ґатункованими за розміром у рядках

en: by S_ize on Disk
uk: За розміром на диску

en: Keep icons sorted by disk usage in rows
uk: Ґатункувати піктограми в ряд за використанням диска

en: by _Type
uk: за _типом

en: Keep icons sorted by type in rows
uk: Лишити піктограми ґатункованими за типом у рядках

en: by Modification _Date
uk: за _датою зміни

en: Keep icons sorted by modification date in rows
uk: Лишити піктограми ґатункованими за датою зміни у рядках

en: by _Emblems
uk: за _емблемами

en: Keep icons sorted by emblems in rows
uk: Лишити піктограми ґатункованими за емблемами у рядках

en: by T_rash Time
uk: за часом вилучення у смітник

en: Keep icons sorted by trash time in rows
uk: Впорядковувати піктограми за часом вилучення у смітник, шикуючи їх у ряди

en: by E_xtension
uk: За розширенням

en: Keep icons sorted by reversed extension segments in rows
uk: Підтримувати ґатункування піктограм у відповідності з розширенням, вибудовуючи їх у ряди

en: _Organize Desktop by Name
uk: _Вибудувати стільницю за ім’ям

en: Arran_ge Items
uk: Впорядкувати _елементи

en: Resize Icon...
uk: Змінити розмір піктограми...

en: Make the selected icon resizable
uk: Увімкнути зміну розміру для виділеної піктограми

en: Restore Icons' Original Si_zes
uk: Відновити початкові _розміри піктограм

en: Restore each selected icon to its original size
uk: Відновити розміри всіх виділених піктограм

en: _Organize by Name
uk: Вибудувати за ім’ям

en: Reposition icons to better fit in the window and avoid overlapping
uk: Перегрупувати піктограми для кращого розташування у вікні та уникнення перекривання

en: Compact _Layout
uk: _Стисле розташування

en: Toggle using a tighter layout scheme
uk: Перемикнути використання стислої схеми розташування

en: Re_versed Order
uk: З_воротній порядок

en: Display icons in the opposite order
uk: Показувати піктограми у зворотньому порядку

en: _Keep Aligned
uk: З_берігати вирівнювання

en: Keep icons lined up on a grid
uk: Лишити піктограми вирівняними за ґраткою

en: _Manually
uk: В_ласноруч

en: Leave icons wherever they are dropped
uk: Лишати піктограми там, де їх було залишено

en: By _Name
uk: за _назвою

en: By _Size
uk: за _розміром

en: By S_ize on Disk
uk: За розміром на диску

en: By _Type
uk: за _типом

en: By Modification _Date
uk: за датою _зміни

en: By _Emblems
uk: за _емблемами

en: By T_rash Time
uk: За часом потрапляння у смітник

en: By E_xtension
uk: За розширенням

en: Keep icons sorted by reverse extension segments in rows
uk: Підтримувати ґатункування піктограм у відповідності з розширенням, вибудовуючи їх у ряди

en: Restore Icon's Original Si_ze
uk: Відновити початкові _розміри піктограми

en: pointing at "%s"
uk: вказування на "%s"

note: Translators: this is used in the view menu
en: _Icons
uk: Пі_ктограми

en: The icon view encountered an error.
uk: Помилка перегляду в режимі перегляду піктограм.

en: The icon view encountered an error while starting up.
uk: Помилка перегляду в режимі перегляду піктограм під час запуску.

en: Display this location with the icon view.
uk: Показати цю адресу в режимі перегляду піктограм.

note: Translators: this is used in the view menu
en: _Compact
uk: _Компактний

en: The compact view encountered an error.
uk: Помилка перегляду в компактному режимі перегляду

en: The compact view encountered an error while starting up.
uk: Помилка перегляду в компактному режимі перегляду під час запуску.

en: Display this location with the compact view.
uk: Показати цю адресу в компактному режимі перегляду.

en: (Empty)
uk: (Немає вмісту)

en: %s Visible Columns
uk: %s видимих стовпчиків

en: Choose the order of information to appear in this folder:
uk: Оберіть порядок, у якому показуватиметься інформація у цій теці.

en: Visible _Columns...
uk: Видимі с_товпчики...

en: Select the columns visible in this folder
uk: Оберіть стовпчики, що показуватимуться у цій теці

note: Translators: this is used in the view menu
en: _List
uk: _Перелік

en: The list view encountered an error.
uk: Помилка при показі у вигляді переліку.

en: The list view encountered an error while starting up.
uk: Помилка при запуску показу у вигляді переліку.

en: Display this location with the list view.
uk: Показати цю адресу у вигляді переліку.

en: You cannot assign more than one custom icon at a time!
uk: Не можна пов'язати більш ніж із однією нетиповою піктограмою одночасно!

en: _Name: | _Names:
uk[0]: _Ім'я:
uk[1]: _Імена:
uk[2]: _Імена:
uk[3]: _Імена:

en: Properties
uk: Властивості

en: %s Properties
uk: Властивості %s

en: Cancel Group Change?
uk: Скасувати зміну групи?

en: Cancel Owner Change?
uk: Скасувати зміну власника?

en: nothing
uk: нічого

en: unreadable
uk: неможливо зчитати

en: %'d item, with size %s (%s on disk) | %'d items, totalling %s (%s on disk)
uk[0]: %'d елемент розміром %s (%s на диску)
uk[1]: %'d елементи усього %s (%s на диску)
uk[2]: %'d елементів усього %s (%s на диску)
uk[3]: %'d елементів усього %s (%s на диску)

en: (some contents unreadable)
uk: (деякий вміст не зчитується)

en: Contents:
uk: Вміст:

note: Translators: "used" refers to the capacity of the filesystem
en: used
uk: використовується

note: Translators: "free" refers to the capacity of the filesystem
en: free
uk: вільно

en: Total capacity:
uk: Загальна місткість:

en: Filesystem type:
uk: Тип файлової системи:

en: Basic
uk: Основні

en: Link target:
uk: Мета посилання:

en: Size on Disk:
uk: Розмір на диску:

en: Volume:
uk: Том:

en: Accessed:
uk: Доступ:

en: Modified:
uk: Змінено:

en: Created:
uk: Створено:

en: Free space:
uk: Вільний простір:

en: _Read
uk: _Читання

en: _Write
uk: _Запис

en: E_xecute
uk: Ви_конання

note: Translators: this gets concatenated to "no read", * "no access", etc. (see following strings)
en: no
uk: ні

en: list
uk: Перелік

en: read
uk: читання

en: create/delete
uk: створити/вилучити

en: write
uk: запис

en: access
uk: доступ

en: Access:
uk: Доступ:

en: Folder access:
uk: Доступ до теки:

en: File access:
uk: Доступ до файлу:

en: List files only
uk: Лише перелік файлів

en: Access files
uk: Доступ до файлів

en: Create and delete files
uk: Створення та вилучення файлів

en: Read-only
uk: Лише читання

en: Read and write
uk: Читання та запис

en: Special flags:
uk: Особливі ознаки:

en: Set _user ID
uk: Встановити ідентифікатор _користувача (SUID)

en: Set gro_up ID
uk: Встановити ідентифікатор _групи (SGID)

en: _Sticky
uk: _Липкість

en: _Owner:
uk: В_ласник:

en: Owner:
uk: Власник:

en: _Group:
uk: _Група:

en: Group:
uk: Група:

en: Others
uk: Инші:

en: Execute:
uk: Виконати:

en: Allow _executing file as program
uk: Дозволити _виконання файлу як програми

en: Others:
uk: Инші:

en: Folder Permissions:
uk: Права теки:

en: File Permissions:
uk: Права файлу:

en: Text view:
uk: Текстовий вигляд:

en: You are not the owner, so you cannot change these permissions.
uk: Ви не власник, тож не можете змінювати ці права.

en: SELinux context:
uk: Контекст SELinux:

en: Last changed:
uk: Остання зміна:

en: Apply Permissions to Enclosed Files
uk: Застосувати права до вкладених файлів

en: The permissions of "%s" could not be determined.
uk: Не вдається визначити права доступу "%s".

en: The permissions of the selected file could not be determined.
uk: Не вдається визначити права доступу цього файлу.

en: Creating Properties window.
uk: Створення вікна властивостей.

en: Select Custom Icon
uk: Обрати нетипову піктограму

en: Tree
uk: Дерево

en: Show Tree
uk: Показати дерево

en: Widget View
uk: Перегляд віджетів

en: _Widget View
uk: _Перегляд віджета

en: The widget view encountered an error.
uk: У вікні віджета сталася помилка.

en: The widget view encountered an error while starting up.
uk: Під час запуску у вікні віджета сталася помилка.

en: Display this location with the widget view.
uk: Показати це місце за допомогою віджета.
