Rodent Delta - en to kk translation catalogue (280 entries)

en: image
kk: сурет

en: Audio
kk: Аудио

en: Video
kk: Видео

en: text
kk: мәтін

en: install
kk: орнату

en: ps
kk: пс

en: script
kk: скрипт

note: Only in the event that a valid mime type is not found, and magic option is set, do magic. Resolve icon id from mimetype or mimemagic. Override of particular mimetypes (except for directories)
en: unknown
kk: белгісіз

en: Icon theme:
kk: Таңбаша нақышы:

en: None
kk: Ешнәрсе

en: No Read Permission
kk: Оқуға рұқсат жоқ

en: Directory
kk: Папка

en: Socket
kk: Сокет

en: Console Message Viewer
kk: Консоль хабарларын қарау құралы

en: Close
kk: Жабу

en: Clear
kk: Тазарту

en: %'d item selected | %'d items selected
kk[0]: %d нәрсе ерекшеленді

note: no selection
en: Command:
kk: Команда:

en: Permission denied
kk: Рұқсаты жоқ

en: Do you want to retry?
kk: Қайталап көресіз бе?

en: Alternate:
kk: Қосалқы:

en: No
kk: Жоқ

en: Huge (%sx%s)
kk: Өте ірі (%sx%s)

en: Large (%sx%s)
kk: Ірі (%sx%s)

en: Medium (%sx%s)
kk: Орташа (%sx%s)

en: Small (%sx%s)
kk: Шағын (%sx%s)

en: List View
kk: Тізім көрінісі

en: Icon size:
kk: Таңбаша өлшемі:

en: Icon size: %s pixels (standard size)
kk: Таңбаша өлшемі: %s пиксел (стандартты өлшемі)

en: Icon size: %s pixels
kk: Таңбаша өлшемі: %s пиксел

en: Enter passphrase:
kk: Паролін келтіріңіз:

en: User Password:
kk: Пайдаланушы паролі:

en: Username:
kk: Пайдаланушы аты:

en: Ok
kk: ОК

note: XXX create ok and cancel buttons
en: Cancel
kk: Бас тарту

en: bytes
kk: байт

en: Gigabytes
kk: Гигабайт

en: Megabytes
kk: Мегабайт

en: Kilobytes
kk: Килобайт

en: %'u item | %'u items
kk[0]: %'u нәрсе

en: The location is empty.
kk: Орын бос ғой.

note: 0x04
en: Columns
kk: Бағандар

note: 0x020
en: Colorize
kk: Түрлі түсті

note: 0x0100 0x04
en: Always follow links
kk: Символды сілтемелерге әрқашанда еру

note: 0x0100000
en: Do Not Sort
kk: Реттемеу

note: 0x02000000
en: Details
kk: Көбірек

note: 0x04000000
en: Comma separated values (CSV)
kk: Үтірмен бөлшектелген мәндер (CSV)

note: 0x01000 0x04 0x040 0x08 0x010
en: Interactive
kk: Интерактивті

note: 0x020000000 0x0800 0x02000 0x0400 0x0200
en: Help
kk: Көмек

note: 0x040000000 0x01000 0x04000 0x0800 0x0400
en: Version
kk: Нұсқасы

note: 0x020
en: archive
kk: архиві

note: 0x040 0x02 0x010 0x04
en: force
kk: күш

note: 0x02
en: Remove directory
kk: Каталогты өшіру

note: 0x0200
en: Undelete
kk: Өшірілгенді қалпына келтіру

en: Next-generation application launcher.
kk: Келесі буынды қолданба жеккіші

en: SMB Browser
kk: SMB шолғышы

en: Windows workgroup
kk: Windows жұмыс тобы

en: Windows Shares
kk: Windows ортақ ресурстары

en: Bluetooth Transfer
kk: Bluetooth алмасулары

en: FTP Client
kk: FTP клиенті

en: Settings
kk: Баптаулар

en: Properties
kk: Қасиеттері

en: History of combo url.
kk: URL ашылмалы тізімінің тарихы

en: Mime Type
kk: MIME түрі

en: ZIP archive plugin
kk: ZIP архив плагині

en: Icon Themes
kk: Танбаша нақыштары

en: Yes
kk: Иә

en: Emblems
kk: Эмблемалар

en: Icon size
kk: Таңбаша өлшемі

en: Terminal Emulator
kk: Терминал эмуляторы

en: Text Editor
kk: Мәтін түзетушісі

note: desktop::
en: Show Desktop Grid
kk: Үстел торын көрсету

en: Top Margin
kk: Жоғарғы жиегі

en: Bottom Margin
kk: Төменгі жиегі

en: Right margin
kk: Оң жақ жиегі

en: Left Margin
kk: Сол жақ жиегі

en: Desktop path:
kk: Үстел қапшығы:

en: Background image
kk: Фон суреті

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Background transparency:
kk: Аясының мөлдірлігі:

en: Disabled
kk: Сөндірулі

en: Normal
kk: Қалыпты

en: Compact
kk: Ықшам

en: Big
kk: Үлкен

en: Huge
kk: Аса үлкен

en: Please be patient
kk: Шыдаңыз

en: Select Folder
kk: Қапшықты таңдау

en: Toolbar Settings
kk: Құралдар панелінің параметрлері

en: Configure which items should appear in the toolbar(s).
kk: Құралдар панелін баптау.

en: default
kk: бастапқы

en: Select a folder
kk: Буманы тандаңыз

en: Select Files...
kk: Файлдарды таңдау...

en: example
kk: мысал

en: Icons
kk: Таңбашалар

note: //////////////// General
en: General
kk: Жалпы

en: General Options
kk: Жалпы параметрлері

en: Configuration of keybindings
kk: Перне тіркесімдерді баптау

en: Labels
kk: Жарлықтар

en: Fixed width font
kk: Бірқадамды қаріп

note: /////////////////////// Desktop options ////////////////////// Ls options ////////////////////// Copy options ////////////////////// Move options ////////////////////// link options ////////////////////// remove options ////////////////////// shred options
en: Options
kk: Опциялар

note: Mimetype files not used anymore: #define FREEDESKTOP_MIME_FILE 	PACKAGE_DATA_DIR,RC_DIR,"freedesktop.org.xml" #define MAGIC_MIME_FILE 	PACKAGE_DATA_DIR,RC_DIR,"types.xml" //////////////////////////   General files   /////////////////////////////////////// Default desktop directory
en: Desktop
kk: Қалыпты компьютер

en: Allow
kk: Рұқсат ету

en: Copy
kk: Көшіру

en: Move
kk: Жылжыту

note: file is a symlink
en: Symbolic Link
kk: Символдық сілтеме

note: **************
en: Delete
kk: Өшіру

note: ////////////////////// rodent plugins
en: Plugins
kk: Плагиндер

note: ////////////////////// rodent modules
en: Modules
kk: Модульдер

note: ///////////////////////// advanced options (environment variables)
en: Environment Variables
kk: Орта айнымалылары

en: Edit the list of environment variables and associated values
kk: Ортаңың айнымалыларын және олардын иәндерін өңдеу

en: Variable
kk: Айнымалы

en: Value
kk: Мәні

en: Personal settings
kk: Жеке баптаулар

en: Options: %s
kk: Амалдар: %s

note: ok and cancel buttons
en: Apply
kk: Іске асыру

note: gchar *filename=g_path_get_basename(en->path);
en: Information
kk: Ақпарат

en: Permissions
kk: Рұқсаттар

en: Apply changes
kk: Өзгерістерді іске асыру

note: } else if (en && IS_SDIR(en->type)){ perm[15] = gtk_check_button_new_with_label(_("Recursive")); }else perm[15]=NULL;
en: Owner:
kk: Иесі:

en: Read
kk: Оқу

en: Write
kk: Жазу

en: Execute
kk: Орындау

en: Set UID
kk: SUID

note: gtk_table_attach (GTK_TABLE (table), perm[0], 0 + o, 1 + o, 0, 1, 0, 0, X_PAD, 0); gtk_table_attach (GTK_TABLE (table), perm[1], 1 + o, 2 + o, 0, 1, 0, 0, X_PAD, 0); gtk_table_attach (GTK_TABLE (table), perm[2], 2 + o, 3 + o, 0, 1, 0, 0, X_PAD, 0); gtk_table_attach (GTK_TABLE (table), perm[3], 3 + o
en: Group:
kk: Тобы:

en: Set GID
kk: SGID

note: gtk_table_attach (GTK_TABLE (table), perm[5], 0 + o, 1 + o, 1, 2, 0, 0, X_PAD, 0); gtk_table_attach (GTK_TABLE (table), perm[6], 1 + o, 2 + o, 1, 2, 0, 0, X_PAD, 0); gtk_table_attach (GTK_TABLE (table), perm[7], 2 + o, 3 + o, 1, 2, 0, 0, X_PAD, 0); gtk_table_attach (GTK_TABLE (table), perm[8], 3 + o
en: Others:
kk: Басқалар:

en: Sticky
kk: Жабысқақ

en: Paths
kk: Жолдар

en: Path
kk: Жолы

en: More...
kk: Көбірек...

en: Owner
kk: Иесі

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Kill (KILL)
kk: Құрту (KILL)

en: Kill
kk: Құрту

en: File
kk: Файл

en: Destination
kk: Мақсаты

en: History:
kk: Журналы:

en: List files only
kk: Тек файлдарды көрсету

en: Extract files from the archive
kk: Файлдарды архивтен тарқату

en: Open in New Window
kk: Жаңа терезеде ашу

note: Different button icon for the toolbar
en: Open in New Tab
kk: Жаңа бетте ашу

en: Create a compressed archive with the selected objects
kk: Таңдалған объектілерден сығылған архив жасау

en: Create a new archive
kk: Жаңа архивті жасау

en: Install
kk: Орнату

en: Uninstall
kk: Орнатудан шығару

en: Information about the program
kk: Бағдарлама туралы ақпарат

en: Follow symlinks
kk: Символық сілтемелерге еру

en: Unexpected error: %s
kk: Күтпеген қате: %s

note: title
en: Remove
kk: Өшіру

en: Apply to all
kk: Барлығына қолдану

en: Delete %s
kk: %s дегенді өшіру

en: %d more item | %d more items
kk[0]: %d дегеннен артық нысан

en: Selection:
kk: Нені алмастыру:

en: Open with %s
kk: %s көмегімен ашу

en: Go To
kk: Өту

en: %s does not exist.
kk: %s деген жоқ екен.

en: Execute Shell Command
kk: Қоршау-орта командасын орындау

en: Console: quickly run single commands -- write a command here and press enter.
kk: Консоль: шұғыл бір команданы орындауы -- осныда команданы келтіріп Enter-ді басыңыз.

en: Run in Terminal
kk: Терминалда орындау

en: Create New Folder
kk: Жаңа буманы жасау

en: Selection
kk: Таңдалған

en: Unmounting %s
kk: Тіркелуден босату %s

en: Mounting %s
kk: %s жалғауы

en: Cut
kk: Қиып алу

en: Initial Point
kk: Бастапқы нүкте

en: Name
kk: Аты

en: New file
kk: Жаңа файл

en: Select All
kk: Барлығын таңдау

en: Select Items Matching...
kk: Үлгі бойынша таңдау...

en: Unselect Items Matching...
kk: Сәйкесті нысандарын таңдаудан босату

en: Control
kk: Басқару

en: Home
kk: Үй

en: Left
kk: Сол жақ

en: Up
kk: Жоғары

en: Right
kk: Оң жақ

en: Down
kk: Төмен

en: Page up
kk: Жоғардағы беті

en: Page down
kk: Төмендні беті

en: Insert
kk: Кірістіру

en: Plus
kk: Плюс

en: Minus
kk: Минус

en: Add
kk: Қосу

en: Subtract
kk: Азайту

en: Accept
kk: Қабылдау

en: Rename the selected file
kk: Таңдалған файл атын ауыстыру

en: Click
kk: Шерту

en: Create Symlink
kk: Символдық сілтемені жасау

en: Rename
kk: Атын ауыстыру

en: Copy of %s
kk: %s дегеннің көшірмесі

en: Duplicate
kk: Көшірмесін жасау

en: Link to %s
kk: %s үшін сілтеме

en: File format not recognized
kk: Файл пішімі анықталмады

en: Contents of %s
kk: %s мазмұны

en: Encryption Key Approval
kk: Шифрлау кілтті мақұлдау

en: Minimum length:
kk: Минимум ұзындығы:

en: Options:
kk: Параметрлері:

en: Text Completion
kk: Мәтінді толықтыру

en: Command
kk: Команда

en: Command history
kk: Командалар тарихы

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Host
kk: Хост

en: Found no match
kk: Сәйкестік табылған жоқ

en: Completion mode:
kk: Автоаяқтау тәртібі:

en: command
kk: реле-басқ-тетігі жатық

en: file
kk: файл

en: Options >>
kk: Параметрлері >>

en: Modify
kk: Түзету

en: Attribute
kk: Атрибут

en: Save
kk: Сақтау

en: Select File
kk: Файлды таңдау

en: Preparing
kk: Дайындау

en: Select mount point
kk: Жалғау орнын таңдау

en: Mount Point
kk: Тіркелу нүктесі

en: address already in use
kk: адрес қолданыста ғой

en: Tests
kk: Сынақтар

en: Initial idea, basic architecture, much initial source code
kk: Бастапқы идеясы, негізгі архитектурасы, бастапқы кодының көбі

en: Contributors to older versions:
kk: Ескі нұсқаларға үлес қосқандар:

en: Suggestions, bug reports
kk: Ұсыныстар, қате туралы хабарлар

en: About
kk: Осы туралы

en: Create new file in the given directory
kk: Көрсетілген бумада жаңа файлды жасау

en: Link
kk: Нұсқау

en: Show hidden files
kk: Жасырын файлдарды көрсету

en: Choose Location
kk: Орналасуды таңдау

en: System
kk: Жүйелік

en: Go up
kk: Жоғарға өту

en: Go back
kk: Артқа қарай

en: Go forward
kk: Алға қарай

en: Paste
kk: Кірістіру

en: Open with
kk: Көмегімен ашу

en: Mount the volume associated with this folder
kk: Бұл бумамен сәйкестендірілген томды тіркеу

note: This is the same as REFRESH_CALLBACK, except that this one gets displayed in menu:
en: Reload
kk: Қайта жүктеу

note: This is the same as FIND_CALLBACK, except that this one gets displayed in menu:
en: Search
kk: Іздеу

en: Compare Files or Folders
kk: Файл не қапшықтарды салыстыру

en: Sort case insensitive
kk: Үлкен-кішілігін ескермей ретелсін

en: Sort data in ascending order
kk: Деректерді өсу тәртібімен реттеу

en: Sort data in descending order
kk: Деректерді кему тәртібімен реттеу

en: Global keybindings support
kk: Жалпы жүйелік перне тіркесімдер

en: Invert Selection
kk: Таңдауды терістеу

en: Unselect
kk: Таңдаудан босату

en: Group
kk: Топ

en: By Permissions
kk: Рұқсаттары бойынша

en: Small Icons
kk: Шағын таңбашалар

en: Normal Icons
kk: Кәдімгі таңбашалар

en: Large Icons
kk: Үлкен таңбашалар

en: Very large
kk: Өте үлкен

en: Sort options
kk: Реттеу амалдары

en: There was a network error.
kk: Желіде қате орын алды.

note: {SUBMENU_TYPE,"main_popup_menu","module1","Module1",NULL,},
en: Go
kk: Өту

en: Applications
kk: Қолданбалар

en: Sort
kk: Реттеу

en: View
kk: Түрі

en: Select
kk: Таңдау

en: This is the root of the filesystem
kk: Файл жүйесінің түбірі

en: Home Directory
kk: Мекен каталогы

en: Remote Connection...
kk: Қашық қосылым...

en: Installed Plugins
kk: Орнатылған плагин модульдер

en: Assign
kk: Тағайындау

en: Hidden
kk: Жасырын

en: Type
kk: Түрі

en: Date
kk: Күні

en: Size
kk: Өлшемі

en: Mode
kk: Режимі

en: List
kk: Тізім

en: Tiny
kk: Жұқа

en: File Type
kk: Файл түрі

en: MIME Type
kk: MIME түрі

en: Encoding
kk: Кодталуы

en: Folder
kk: Бума

en: Status Change
kk: Күй-жайы өзгерді

en: Local File
kk: Жергілікті файл

en: Remote File
kk: Қашықтағы файл

en: Run in terminal window
kk: Терминал терезесінде жегггілсін

en: Is executable
kk: Орындауға болады

en: Run
kk: Орындау

en: Specify Output Directory...
kk: Шығыс каталогын келтіру...

en: Single Instance
kk: Бір данасы

en: No file selected
kk: Ешбір файл ерекшеленбеген

en: Loading folder...
kk: Қапшықты жүктеу...

en: Loading %s...
kk: %s жүктеуі...

en: rodent-translation-team
kk: ***  Kazakh <kkKZ@googlegroups.com>
    
    -  Altynai Kikkarina <sairan@sci.kz>, 2006.
    -  Mambet Izbasarov <izbasar@sci.kz>, 2005-2010.
    -  Baurzhan Muftakhidinov <baurthefirst@gmail.com>, 2011.
    -  root <root@LinuxCSE-36>, 2003-2011.
    -  Erzhan Shaniev <erzhan.jktl@gmail.com>, 2008.
    -  Sairan Kikkarin <sairan@computer.org>, 2002-2013.
    -  Aksaule Mamaeva <ak78@sci.kz>, 2006.
    -  Kikkarin S.M. <sairan@computer.org>, 2006.
    -  Moldabekov Margulan <moldabekov@gmail.com>, 2008.
    -  Baurzhan Muftakhidinov <baurthefirst@gmail.com>, 2009-2012.
    -  Aksaule Mamayeva <ak78@sci.kz>, 2005.
    -  Izbasarov M.I. <mambet@sci.kz>, 2005-2006.
    -------------------------------------
