Rodent Delta - en to lg translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lg: Ye

en: No
lg: Nedda

en: File System
lg: Sisitemu ya fayiro

en: Application
lg: Puloguramu

en: Printing
lg: Ekubisa
