Rodent Delta - en to az translation catalogue (25 entries)

note: FIXME:yum+zypper search option from pkg_option
en: Search
az: Axtar

en: Accept
az: Qəbul Et

en: Help
az: Yardım

en: Cancel
az: Ləğv Et

en: No
az: Xeyir

en: Yes
az: Bəli

en: Version
az: Buraxılış

en: Categories
az: Kateqoriyalar

en: Size
az: Böyüklük

en: Add
az: Əlavə Et

en: Backup
az: Ehtiyat Nüsxəsini Al

en: Check
az: Yoxla

en: Clean
az: Təmizlə

en: Convert
az: Dönüşdür

en: Download
az: Endir

en: Information
az: Mə'lumat

en: Install
az: Qur

en: Lock
az: Qıfılla

en: Plugins
az: Əlavələr

en: Shared libraries
az: Bölüşülmüş kitabxanalar

en: Statistics
az: Statistikalar

en: Unlock
az: Aç

en: Update
az: Güncəllə

en: remove
az: sil

en: refresh
az: yenilə
