Rodent Delta - en to ca-XV translation catalogue (41 entries)

note: gtk_window_set_keep_above (GTK_WINDOW(dialog), TRUE);
en: Package Manager
ca-XV: Gestor de paquets

en: A package manager
ca-XV: Un gestor de paquets

en: Configure external packages
ca-XV: Configura els paquets externs

note: FIXME:yum+zypper search option from pkg_option
en: Search
ca-XV: Cerca

en: Please wait while querying the server...
ca-XV: Per favor, espereu-vos mentre es pregunta al servidor...

en: The "%s" utility is not installed.
    Please install it.
ca-XV: La utilitat «%s» no està instal·lada.
    Hauríeu d'instal·lar-la.

en: No Search Results
ca-XV: La cerca no ha retornat resultats

en: Cache
ca-XV: Cau

en: Accept
ca-XV: Accepta

en: Help
ca-XV: Ajuda

en: Cancel
ca-XV: Cancel·la

en: Yes
ca-XV: Sí

en: Disk cache
ca-XV: Memòria cau del disc

en: not installed
ca-XV: no instal·lat

en: Version
ca-XV: Versió

en: Homepage
ca-XV: Pàgina inicial

en: Size
ca-XV: Mida

en: Installed
ca-XV: Instal·lat

en: Maintainer
ca-XV: Mantenidor

en: Add
ca-XV: Afig

en: Backup
ca-XV: Fes-ne una còpia de seguretat

en: Check
ca-XV: Obtén

en: Clean
ca-XV: Neteja

en: Convert
ca-XV: Converteix

en: Uninstall
ca-XV: Desinstal·la

en: Download
ca-XV: Baixada

en: Information
ca-XV: Informació

en: Install
ca-XV: Instal·la

en: Lock
ca-XV: Bloca

en: Plugins
ca-XV: Connectors

en: Shared libraries
ca-XV: Biblioteques compartides

en: Statistics
ca-XV: Estadístiques

en: Unlock
ca-XV: Desbloqueja

en: Update Database
ca-XV: Actualitza la base de dades

en: Updating
ca-XV: S'està actualitzant

en: Upgrade
ca-XV: Actualitza

en: Update
ca-XV: Actualitza

en: install
ca-XV: instal·lació

en: remove
ca-XV: elimina

en: update
ca-XV: actualitza

en: clean
ca-XV: net
