Rodent Delta - en to hy translation catalogue (28 entries)

en: Configure external packages
hy: Կոնֆիգուրացնել արտաքին փաթեթները

note: FIXME:yum+zypper search option from pkg_option
en: Search
hy: Որոնում

en: The "%s" utility is not installed.
    Please install it.
hy: "%s" օժանդակ ծրագիրը տեղադրված չէ։
    Տեղադրեք այն։

en: Accept
hy: Ընդունել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Cancel
hy: Հրաժարվել

en: No
hy: Ոչ

en: Yes
hy: Այո

en: Version
hy: Տարբերակ

en: Homepage
hy: Վեբ-կայք

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Size
hy: Չափ

en: Installed
hy: Տեղադրված է

en: Maintainer
hy: Ուղեկցող

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Check
hy: Նշում

en: Clean
hy: Մաքրել

en: Convert
hy: Փոխակերպել

en: Uninstall
hy: Ջնջել

en: Download
hy: Քաշել

en: Information
hy: Ինֆորմացիա

en: Install
hy: Տեղադրել

en: Lock
hy: Արգելափակել

en: Plugins
hy: Փլագիններ

en: Shared libraries
hy: Գրադարաններ նախատեսված համատեղ օգտագործման համար

en: Unlock
hy: Բացել

en: Updating
hy: Թարմացում

en: Update
hy: Թարմացնել
