Rodent Delta - en to lg translation catalogue (10 entries)

note: FIXME:yum+zypper search option from pkg_option
en: Search
lg: Noonya

en: Help
lg: Nymaba

en: Cancel
lg: Sazamu

en: No
lg: Nedda

en: Yes
lg: Ye

en: Homepage
lg: Obusangira ku yintaneti

en: Size
lg: Bunene

en: Add
lg: Kolawo

en: Convert
lg: Fuula

en: Information
lg: Okumanyisa
