Rodent Delta - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Help
no: Hjelp

en: Cancel
no: Avbryt

en: No
no: Nei

en: Yes
no: Ja

en: Size
no: Størrelse

en: Add
no: Legg til

en: Uninstall
no: Avinstaller

en: Information
no: Informasjon

en: Install
no: Installer
