Rodent Delta - en to sr@ijekavianlatin translation catalogue (35 entries)

note: gtk_window_set_keep_above (GTK_WINDOW(dialog), TRUE);
en: Package Manager
sr@ijekavianlatin: Menadžer paketa

en: A package manager
sr@ijekavianlatin: Menadžer paketa

note: FIXME:yum+zypper search option from pkg_option
en: Search
sr@ijekavianlatin: Traži

en: Please wait while querying the server...
sr@ijekavianlatin: Sačekajte dok ispitujem server...

en: Cache
sr@ijekavianlatin: Keš

en: Ports
sr@ijekavianlatin: Portovi

en: Accept
sr@ijekavianlatin: Prihvati

en: Help
sr@ijekavianlatin: Pomoć

en: Cancel
sr@ijekavianlatin: Odustani

en: No
sr@ijekavianlatin: Ne

en: Yes
sr@ijekavianlatin: Da

en: Confirm Execution
sr@ijekavianlatin: Potvrda izvršavanja

en: Version
sr@ijekavianlatin: verzija

en: Homepage
sr@ijekavianlatin: domaća stranica

en: Categories
sr@ijekavianlatin: Kategorije

en: Size
sr@ijekavianlatin: veličina

en: Installed
sr@ijekavianlatin: instaliran

en: Maintainer
sr@ijekavianlatin: Održavalac

en: Add
sr@ijekavianlatin: Dodaj

en: Backup
sr@ijekavianlatin: Rezerva

en: Check
sr@ijekavianlatin: Popuni

en: Clean
sr@ijekavianlatin: Očisti

en: Convert
sr@ijekavianlatin: Pretvori

en: Uninstall
sr@ijekavianlatin: Deinstaliraj

en: Download
sr@ijekavianlatin: Preuzmi

en: Information
sr@ijekavianlatin: Informacija

en: Install
sr@ijekavianlatin: Instaliraj

en: Lock
sr@ijekavianlatin: Zaključaj

en: Plugins
sr@ijekavianlatin: Priključci

en: Statistics
sr@ijekavianlatin: Statistika

en: Unlock
sr@ijekavianlatin: Otključaj

en: Update Database
sr@ijekavianlatin: Ažuriraj bazu podataka

en: Updating
sr@ijekavianlatin: Ažuriram

en: Upgrade
sr@ijekavianlatin: nadogradi

en: Update
sr@ijekavianlatin: Ažuriraj
