Rodent Delta - en to zu translation catalogue (17 entries)

note: FIXME:yum+zypper search option from pkg_option
en: Search
zu: Cinga

en: Accept
zu: Yamukela

en: Help
zu: Usizo

en: Cancel
zu: Chitha

en: No
zu: Cha

en: Yes
zu: Yebo

en: Version
zu: Umhumusho

en: Categories
zu: Uhlobo

en: Size
zu: Isayizi

en: Add
zu: Engeza

en: Clean
zu: Okuhlanzekile

en: Information
zu: Ulwazi

en: Install
zu: Faka

en: Lock
zu: Bopha

en: Plugins
zu: Ama-plugin

en: Unlock
zu: Ungbophi

en: Update
zu: Vuselela
