lxsession-lite - en to et translation catalogue (161 entries)

en: Custom message to show on the dialog
et: Oma sõnum, mida näidatakse dialoogis

en: message
et: sõnum

en: Banner to show on the dialog
et: Bänner, mida näidatakse dialoogis

en: image file
et: pildifail

en: Position of the banner
et: Bänneri asukoht

en: Error: %s
et: Viga: %s

en: <b><big>Logout %s %s session ?</big></b>
et: <b><big>Kas logida %s sessioonist %s välja?</big></b>

en: Sh_utdown
et: _Lülita välja

en: _Reboot
et: _Taaskäivita

en: _Suspend
et: _Uinak

en: _Hibernate
et: Tal_veuni

en: S_witch User
et: Vaheta _kasutajat

en: L_ock Screen
et: Lukusta _ekraan

note: Create the Logout button.
en: _Logout
et: _Logi välja

en: Enabled
et: Lubatud

en: Application
et: Programm

en: Error
et: Viga

en: Information
et: Teave

en: Authentication failed!
    Wrong password?
et: Autentimine ebaõnnestus!
    Vale parool?

en: Password:
et: Parool:

en: Group: %s
et: Grupp: %s

en: Desktop Session Settings
et: Töölauaseansi seaded

en: Applications automatically started after entering desktop:
et: Töölauaseansi alustamisel käivituvad programmid:

en: Automatically Started Applications
et: Automaatselt käivitatavad rakendused

en: Window Manager:
et: Aknahaldur:

en: Command line used to launch window manager
    (The default window manager command for LXDE should be openbox-lxde)
et: Aknahalduri käivitamise käsk
    (vaikimisi aknahalduri käsk on openbox-lxde)

en: <b>Warning:</b> Do <b>NOT</b> touch this unless you know exactly what you are doing.
    
    <b>NOTE:</b> This setting will take effect on next login.
et: <b>Hoiatus:</b> Palun <b>ÄRA</b> muuda seda, kui sa ei tea täpselt, mida sa teed.
    
    <b>Märkus:</b> See muudatus mõjub järgmisel sisselogimisel.

en: Advanced Options
et: Täpsemad valikud

en: Authentication
et: Autentimine

en: Identity:
et: Identiteet:

en: File Manager
et: Failihaldur

en: Reload
et: Uuestilaadimine

en: More
et: Rohkem

en: Terminal manager
et: Terminali haldur

en: Webbrowser
et: Veebibrauseris

en: Email
et: E-kiri

en: Communication 1
et: Kommunikatsioon 1

en: Communication 2
et: Kommunikatsioon 2

en: Widget 1
et: Vidin 1

en: Launcher manager
et: Avaja haldur

en: Screenshot manager
et: Ekraanipildi haldur

en: PDF Reader
et: PDF lugeja

en: Video player
et: Videomängija

en: Audio player
et: Helipaneel

en: Image viewer
et: Pildivaataja

en: Text editor
et: Tekstiredaktor

en: Archive
et: Arhiiv

en: Charmap
et: Märgikaart

en: Calculator
et: Kalkulaator

en: Spreadsheet
et: Arvutustabel

en: Document
et: Dokument

en: Webcam
et: Veebikaamera

en: Burning utility
et: Kettakirjutamise rakendus

en: Notes utility
et: Märkmete haldamise rakendus

en: Disks utility
et: Kettautiliit

en: Tasks monitor
et: Tegumite kuvar

en: Launching applications
et: Rakenduste käivitamine

en: Windows Manager
et: Aknahaldur

en: Panel
et: Paneel

en: Dock
et: Dokk

en: Composite Manager
et: Komposiidi haldur

en: Desktop Manager
et: Töölauahaldur

en: Screensaver
et: Ekraanisäästja

en: Power Manager
et: Vooluhaldur

en: Polkit agent
et: Polkiti agent

en: Network GUI
et: Võrgu GUI

en: Lock screen manager
et: Ekraanilukustaja haldur

en: Audio manager
et: Heli haldur

en: Workspace manager
et: Tööala haldur

en: Quit manager
et: Haldurist väljumine

en: Upgrade manager
et: Uuenduse haldur

en: Clipboard manager
et: Lõikelaua haldur

en: Security (keyring)
et: Turvalisus (võtmehoidja)

en: Proxy
et: Puhverserver

en: Xrandr
et: XRandR

en: Core applications
et: Tuumrakendused

en: Disable autostarted applications ?
et: Kas keela automaatselt käivitatavad rakendused?

en: <b>Settings</b>
et: <b>Seaded</b>

en: <b>Manual autostarted applications</b>
et: <b>Käsitsi määratud isekäivituvad rakendused</b>

en: <b>Known Applications </b>
et: <b>Tuntud rakendused</b>

en: Autostart
et: Automaatkäivitus

en: Laptop mode
et: Sülearvuti režiim

en: <b>General settings</b>
et: <b>Üldised seaded</b>

en: Type
et: Tüüp

en: Menu prefix
et: Menüü eesliide

en: Apply
et: Rakenda

en: <b>Environment</b>
et: <b>Keskkond</b>

en: Mode
et: Viis

en: Model
et: Mudel

en: Layout
et: Asetus

en: Options
et: Valikud

en: <b>Keymap</b>
et: <b>Klahvipaigutus</b>

en: Settings
et: Seaded

en: Manage applications loaded in desktop session
et: Töölauaseansi programmide haldamine

en: Default applications for LXSession
et: LXSessioni vaikimisi rakendused

en: Change the default applications on LXDE
et: LXDE vaikimisi rakenduste muutmine

en: Policykit Authentication Agent
et: Policykit Autentimise Agent

en: Update lxsession database
et: LXSession andmebaasi uuendamine

note: Widget content:
en: The database is updating, please wait
et: Toimub andmebaasi uuendamine. Palun oota

en: LXSession configuration
et: LXSession seadistused

note: Common string
en: Manual Settings: Manually sets the command (you need to restart lxsession-default-apps to see the change)
et: Manuaalsed seaded: käsitsi määrab käskluse (muudatuse nägemiseks tuleb lxsession-default-apps uuesti käivitada)

en: Session : specify the session
et: Seanss : seansi määratlemine

en: Extra: Add an extra parameter to the launch option
et: Extra: lisage käivitusvalikule lisaparameeter

en: Mime association: Automatically associates mime types to this application ?
et: Mime seos: automaatselt seob MIME tüübid selle rakendusega?

en: Available applications : Applications of this type available on your repositories
et: Saadaval rakendused : Seda tüüpi rakendused on hoidlates saadaval

en: Handle Desktop: Draw the desktop using the file manager ?
et: Töölaua käitlemine: joonista töölaud failihalduriga?

en: Autostart the application ?
et: Rakenduse automaatne käivitamine?

en: Set default program for Debian system (using update-alternatives, need root password)
et: Määrake Debiani süsteemi vaikimisi programm (kasutades update-alternatiive, vaja root parooli)

note: New inits
en: Windows manager draws and manage the windows. 
    You can choose openbox, openbox-custom (for a custom openbox configuration, see "More"), kwin, compiz ...
et: Windowsi haldur joonistab ja haldab aknaid.
    Võite valida openbox, openbox-custom (kohandatud avatudboxi seadistuste jaoks vt "Rohkem"), kwin, compiz ...

en: Panel is the component usually at the bottom of the screen which manages a list of opened windows, shortcuts, notification area ...
et: Paneel on tavaliselt ekraani allservas olev komponent, mis haldab avatud akende, otseteede, teavitusalade loendi ...

en: Dock is a second panel. It's used to launch a different program to handle a second type of panel.
et: Dokk on teine paneel. Seda kasutatakse teistsuguse paneeli käitlemiseks teise programmi käivitamiseks.

en: File manager is the component which open the files.
    See "More" to add options to handle the desktop, or openning files
et: Failihaldur on komponent, mis avab failid.
    Tööriistaribade või avatavate failide käsitsemise võimaluste lisamiseks vaadake "Veel"

en: Composite manager enables graphics effects, like transpacency and shadows, if the windows manager doesn't handle it. 
    Example: compton
et: Komposiitjuht võimaldab graafika efekte, nagu näiteks transpacency ja varjud, kui Windowsi juht ei tegele sellega.
    Näide: compton

en: Desktop manager draws the desktop and manages the icons inside it.
    You can manage it with the file manager by setting "filemanager"
et: Töölauahaldur joonistab töölaua ja haldab selle sees olevaid ikoone.
    Saate seda failihalduriga hallata, seades "filemanager"

en: Wallpaper: Set an image path to draw the wallpaper
et: Taustpilt: määrake taustapildi joonistamiseks pildi asukoht kettal

en: Screensaver is a program which displays animations when your computer is idle
et: Ekraanisäästja on programm, mis kuvab animatsioone, kui arvuti on jõude

en: Power Manager helps you to reduce the usage of batteries. You probably don't need one if you have a desktop computer.
    Auto option will set it automatically, depending of the laptop mode option.
et: Power Manager aitab teil vähendada patareide kasutamist. Ilmselt ei pea te seda, kui teil on lauaarvuti.
    Automaatne valik seab selle automaatselt sõltuvalt sülearvuti režiimi valikust.

en: Polkit agent provides authorisations to use some actions, like suspend, hibernate, using Consolekit ... It's not advised to make it blank.
et: Polkit agent annab volitused kasutada mõnda toimingut, nagu näiteks peatada, hibernate, kasutades Consolekit ... See ei ole soovitav teha tühjaks.

en: Set an utility to manager connections, such as nm-applet
et: Määrake haldurühenduste jaoks utiliit, näiteks nm-aplett

en: Use a communication software (an IRC client, an IM client ...)
et: Kasutage sidetehnoloogiat (IRC klient, IM klient ...)

en: Use another communication software (an IRC client, an IM client ...)
et: Kasutage mõnda muud sidetehnoloogiat (IRC klient, IM klient ...)

en: Terminal by default to launch command line.
et: Vaikimisi käsurea terminaliemulaator.

en: Application to go to Internet, Google, Facebook, debian.org ...
et: Rakendus Internetis, Google'is, Facebookis, debian.org'is ...

en: Application to send mails
et: Kirjade saatmise rakendus

en: Utility to launch gadgets, like conky, screenlets ...
et: Utiliit käivitada vidinaid, nagu conky, screenlets ...

en: Utility to launch application, like synapse, kupfer ... 
    For using lxpanel or lxde default utility, use "lxpanelctl"
et: Rakenduse käivitamiseks kasulikkust, nagu sünapsi, kupferit ...
    Vaikimisi kasutab lxpanel või lxde kasutamine "lxpanelctl"

en: Application for taking screeshot of your desktop, like scrot ...
et: Taotlus teie töölauale ekraanipildi tegemiseks, nt ...

en: Video application
et: Videorakendus

en: Audio application
et: Helirakendus

en: Application to display images
et: Piltide kuvamise rakendus

en: Application to edit text
et: Tekstitöötluse rakendus

en: Application to create archives, like file-roller
et: Rakendus arhiivide loomiseks, näiteks failide rullimiseks

en: Charmap application
et: Märgikaardi rakendus

en: Calculator application
et: Kalkulaator

en: Application to create spreedsheet, like gnumeric
et: Taotlus arvutustabeli loomiseks, näiteks gnumeric

en: Application to manage bittorent, like transmission
et: Bittorrenti haldamise rakendus, nagu näiteks edastamine

en: Application to manage office text, like abiword
et: Rakendus Office'i teksti haldamiseks, nagu abiword

en: Application to manage webcam
et: Veebikaamera haldamise rakendus

en: Application to manage burning CD/DVD utilty
et: CD- ja DVD-kirjutamise rakendus

en: Application to manage notes utility
et: Märkmete haldamise rakendus

en: Application to manage disks
et: Ketaste haldamise rakendus

en: Application to monitor tasks running on your system
et: Rakendus teie süsteemis töötavate ülesannete jälgimiseks

en: Application to lock your screen
et: Ekraani lukustamise rakendus

en: Managing your audio configuration
et: Heliseadistuste haldamine

en: Managing your workspace configuration
et: Tööruumi konfiguratsiooni haldamine

en: Managing the application to quit your session
et: Seansi lõpetamiseks rakenduse haldamine

en: Managing the application to update and upgrade your system
et: Rakenduse haldamine teie süsteemi värskendamiseks ja täiendamiseks

en: Managing clipboard support
et: Lõikepuhvri haldamine

en: Managing keyring support.
    Standard options available "gnome" for gnome-keyring support  or "ssh-agent" for ssh-agent support
et: Võtmerõnga toe haldamine.
    Standardvariantid gnome-võtmerõnga tugi jaoks saadaval "gnome" või "ssh-agent" toe jaoks "ssh-agent"

en: Managing support for accessibility.
    Stardart option are gnome, for stardart gnome support.
et: Juurdepääsu toetamine.
    Stardart valik on gnome, stardart gnome toetuseks.

en: Managing proxy support
et: Proksi haldamine

en: Managing XRandr parameters. Use a command like xrandr --something
et: XRandri parameetrite haldamine. Kasuta käsku xrandr - midagi

en: Manual setting
et: Käsitsi seadistus

en: Mime Association
et: Mime seos

en: Available applications
et: Saadaolevad rakendused

en: Autostart the application ?
et: Rakenduse automaatne käivitamine?

en: Handle the desktop with it ?
et: Kas kasutada töölaua haldamiseks?

en: Set debian default programs
et: Määra Debiani vaikimisi programmid

en: Disable
et: Keela

en: Do you want to assiociate the following Mimetype ?
et: Kas soovid siduda järgmise MIME tüübi ?

en: Cancel
et: Tühista
