kwin_effects - en to lt translation catalogue (259 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurDescription)
en: Blur strength:
lt: Suliejimo stiprumas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurLight) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseLight)
en: Light
lt: Lengvas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurStrong) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseStrong)
en: Strong
lt: Stiprus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseDescription)
en: Noise strength:
lt: Triukšmo stiprumas:

en: Select a position for color picking with left click or enter.
    Escape or right click to cancel.
lt: Pasirinkite spalvos parinkimo vietą naudodami kairiojo pelės
    mygtuko spustelėjimą arba Įvedimo klavišą.
    Norėdami atsisakyti, naudokite Grįžimo klavišą arba dešiniojo
    pelės mygtuko spustelėjimą.

en: Show Desktop Grid
lt: Rodyti darbalaukio tinklelį

[ctx: Desktop name alignment:]
en: Disabled
lt: Išjungtas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Top
lt: Viršuje

en: Top-Right
lt: Viršutinėje dešinėje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Right
lt: Dešinėje

en: Bottom-Right
lt: Apatinėje dešinėje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Bottom
lt: Apačioje

en: Bottom-Left
lt: Apatinėje kairėje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Left
lt: Kairėje

en: Top-Left
lt: Viršutinėje kairėje

en: Center
lt: Centre

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Appearance
lt: Išvaizda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Zoom &duration:
lt: Didinimo &trukmė:

[ctx: Duration of zoom]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_ZoomDuration)
en: Default
lt: Numatytoji

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Border wid&th:
lt: &Rėmelio plotis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Desktop &name alignment:
lt: Darbalaukio &pavadinimų lygiavimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: &Layout mode:
lt: &Išdėstymo veiksena:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LayoutMode)
en: Pager
lt: Perjungiklis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LayoutMode)
en: Automatic
lt: Automatinė

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LayoutMode)
en: Custom
lt: Tinkinta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, layoutRowsLabel)
en: N&umber of rows:
lt: &Eilučių skaičius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowAddRemove)
en: Show buttons to alter count of virtual desktops
lt: Rodyti mygtukus, skirtus keisti virtualių darbalaukių skaičių

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Activation
lt: Aktyvavimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Strength)
en: Strength:
lt: Stiprumas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Dim)
en: Dim:
lt: Pritemdyti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimPanels)
en: Docks and panels
lt: Dokai ir skydeliai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimDesktop)
en: Desktop
lt: Darbalaukis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimKeepAbove)
en: Keep above windows
lt: Langai, kurie laikomi virš kitų

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimByGroup)
en: By window group
lt: Pagal langų grupę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimFullScreen)
en: Fullscreen windows
lt: Viso ekrano langai

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Blur
lt: Suliejimas

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Blurs the background behind semi-transparent windows
lt: Sulieja pusiau permatomų langų foną

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Color Picker
lt: Spalvos parinkiklis

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Supports picking a color
lt: Palaiko spalvos parinkimą

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Background contrast
lt: Fono kontrastas

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Improve contrast and readability behind semi-transparent windows
lt: Pagerinti kontrastą ir skaitomumą už pusiau permatomų langų

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Desktop Grid
lt: Darbalaukio tinklelis

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Zoom out so all desktops are displayed side-by-side in a grid
lt: Sumažina mastelį, kad visi darbalaukiai būtų rodomi tinklelyje vienas šalia kito

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Dim Inactive
lt: Pasyviųjų pritemdymas

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Darken inactive windows
lt: Užtemdo pasyvius langus

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Fall Apart
lt: Subyrėjimas

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Closed windows fall into pieces
lt: Užverti langai subyra į gabalėlius

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Glide
lt: Sklandymas

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Glide windows as they appear or disappear
lt: Atsirasdami ar išnykdami, langai sklandys

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Highlight Window
lt: Lango paryškinimas

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Highlight the appropriate window when hovering over taskbar entries
lt: Užvedus pelę virš užduočių juostos įrašų, paryškinti atitinkamą langą

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Invert
lt: Invertavimas

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Inverts the color of the desktop and windows
lt: Invertuoja darbalaukio ir langų spalvas

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Helper Effect for KScreen
lt: Pagalbinis Kscreen efektas

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Looking Glass
lt: Didinamasis stiklas

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: A screen magnifier that looks like a fisheye lens
lt: Ekrano didintuvas, panašus į didinamąjį lęšį

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Magic Lamp
lt: Magiška lempa

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Simulate a magic lamp when minimizing windows
lt: Suskleidžiant langus, simuliuoja magišką lempą

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Magnifier
lt: Didintuvas

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Magnify the section of the screen that is near the mouse cursor
lt: Padidina šalia pelės žymeklio esančią ekrano sekciją

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Mouse Click Animation
lt: Pelės spustelėjimo animacija

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Creates an animation whenever a mouse button is clicked. This is useful for screenrecordings/presentations
lt: Kas kartą spustelėjus pelės mygtuką, sukuria animaciją. Tai naudinga įrašant ekrano vaizdą ar pristatymams.

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Mouse Mark
lt: Žymėjimas pele

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Allows you to draw lines on the desktop
lt: Leidžia jums piešti linijas darbalaukyje

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Present Windows
lt: Langų pateikimas

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Zoom out until all opened windows can be displayed side-by-side
lt: Sumažina mastelį, kad visi langai būtų rodomi vienas šalia kito

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Resize Window
lt: Keisti lango dydį

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Resizes windows with a fast texture scale instead of updating contents
lt: Keičia langų dydį naudojant greitą tekstūros mastelio keitimą, o ne pilnai atnaujinant turinį

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Screen Edge
lt: Ekrano kraštas

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Highlights a screen edge when approaching
lt: Paryškina ekrano kraštą, kai prie jo priartėjama

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Screenshot
lt: Ekrano kopija

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Helper effect for screenshot tools
lt: Pagalbinis ekrano kopijos įrankių efektas

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Sheet
lt: Lapas

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Make modal dialogs smoothly fly in and out when they are shown or hidden
lt: Padaryti, kad modaliniai dialogai, juos parodant ar paslepiant glotniai atslinktų ir išslinktų

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Show FPS
lt: Rodyti kadr./sek.

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Display KWin's performance in the corner of the screen
lt: Rodo ekrano kampe KWin našumą

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Show Paint
lt: Piešimo rodymas

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Highlight areas of the desktop that have been recently updated
lt: Paryškina paskiausiai atnaujintas darbalaukio sritis

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Slide
lt: Slydimas

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Slide desktops when switching virtual desktops
lt: Praslinkti darbalaukius perjungiant tarp virtualių darbalaukių

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Slide Back
lt: Slydimas atgal

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Slide back windows when another window is raised
lt: Slinkti langus atgal, kai į pirmą planą yra iškeliamas kitas langas

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Sliding popups
lt: Slystantys iškylantieji langai

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Sliding animation for Plasma popups
lt: Plasma iškylančiųjų langų slydimo animacija

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Snap Helper
lt: Pritraukimo pagelbiklis

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Help you locate the center of the screen when moving a window
lt: Perkeliant langą padeda nustatyti ekrano centrą

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Startup Feedback
lt: Paleidimo grįžtamasis ryšys

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Helper effect for startup feedback
lt: Paleidimo grįžtamojo ryšio pagalbinis efektas

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Thumbnail Aside
lt: Miniatiūra šone

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Display window thumbnails on the edge of the screen
lt: Rodyti langų miniatiūras ekrano krašte

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Touch Points
lt: Prilietimo taškai

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Visualize touch points
lt: Vaizdžiai atvaizduoti prilietimo taškus

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Track Mouse
lt: Pelės sekimas

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Display a mouse cursor locating effect when activated
lt: Aktyvavus, rodo pelės rodyklės vietos nustatymo efektą

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Window Geometry
lt: Lango geometrija

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Display window geometries on move/resize
lt: Rodyti lango geometriją, jį perkeliant ar keičiant jo dydį

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Wobbly Windows
lt: Svirduliuojantys langai

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Deform windows while they are moving
lt: Deformuoja langus, juos perkeliant

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Zoom
lt: Didinimas

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Magnify the entire desktop
lt: Didinti visą darbalaukį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Duration)
en: Duration:
lt: Trukmė:

note: i18n: Duration of the slide animation. i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_Duration)
en: Default
lt: Numatytoji

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Duration)
en:  milliseconds
lt:  milisek.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_InAnimation)
en: Window Open Animation
lt: Lango atvėrimo animacija

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_OutRotationEdge)
en: Rotation edge:
lt: Pasukimo kraštas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_InRotationAngle) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_OutRotationAngle)
en: Rotation angle:
lt: Pasukimo kampas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_InDistance) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_OutDistance)
en: Distance:
lt: Atstumas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_OutAnimation)
en: Window Close Animation
lt: Lango užvėrimo animacija

en: Toggle Invert Effect
lt: Perjungti invertavimo efektą

en: Toggle Invert Effect on Window
lt: Perjungti invertavimo efektą langui

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FadeToBlack)
en: Fade to black (fullscreen splash screens only)
lt: Pamažu išblukti į juodą (Tik viso ekrano prisistatymo languose)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Radius:
lt: &Spindulys:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Animation duration:
lt: Animacijų trukmė:

[ctx: Duration of rotation]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_AnimationDuration)
en: Default
lt: Numatytoji

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_AnimationDuration)
en: milliseconds
lt: milisek.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSize)
en: Size
lt: Dydis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Width:
lt: &Plotis:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Width) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Height)
en:  px
lt:  piks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Height:
lt: &Aukštis:

en: Toggle Mouse Click Effect
lt: Perjungti pelės spustelėjimo efektą

[ctx: Left mouse button]
en: Left
lt: Kairysis

[ctx: Middle mouse button]
en: Middle
lt: Vidurinysis

[ctx: Right mouse button]
en: Right
lt: Dešinysis

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, basic_tab)
en: Basic Settings
lt: Pagrindinės nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, button1_label)
en: Left Mouse Button Color:
lt: Kairiojo pelės mygtuko spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, button2_label)
en: Middle Mouse Button Color:
lt: Viduriniojo pelės mygtuko spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, button3_label)
en: Right Mouse Button Color:
lt: Dešiniojo pelės mygtuko spalva:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advanced_tab)
en: Advanced Settings
lt: Išplėstinės nuostatos

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, rings)
en: Rings
lt: Žiedai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_line_width_label)
en: Line Width:
lt: Linijos plotis:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_RingLife)
en:  msec
lt:  milisek.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_duration_label)
en: Ring Duration:
lt: Žiedo trukmė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_radius_label)
en: Ring Radius:
lt: Žiedo spindulys:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_count_label)
en: Ring Count:
lt: Žiedų kiekis:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, font) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Text
lt: Tekstas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, font_label)
en: Font:
lt: Šriftas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, showtext_label)
en: Show Text:
lt: Rodyti tekstą:

en: Clear All Mouse Marks
lt: Išvalyti visus žymėjimus pele

en: Clear Last Mouse Mark
lt: Išvalyti paskutinį žymėjimą pele

en: Clear Mouse Marks
lt: Išvalyti žymėjimus pele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Wid&th:
lt: P&lotis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Color:
lt: &Spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Draw with the mouse by holding Shift+Meta keys and moving the mouse.
lt: Pieškite pele, laikydami nuspaustus Lyg2+Meta klavišus ir judindami pelę.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_LayoutMode) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Layout mode:
lt: Išdėstymo veiksena:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LayoutMode) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LayoutMode)
en: Natural
lt: Natūrali

en: Toggle Present Windows (Current desktop)
lt: Perjungti langų pateikimą (Dabartinis darbalaukis)

en: Toggle Present Windows (All desktops)
lt: Perjungti langų pateikimą (Visi darbalaukiai)

en: Toggle Present Windows (Window class)
lt: Perjungti langų pateikimą (Lango klasė)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Natural Layout Settings
lt: Natūralaus išdėstymo nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FillGaps)
en: Fill &gaps
lt: Užpildyti &tarpus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Faster
lt: Greičiau

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Nicer
lt: Gražiau

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Windows
lt: Langai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Left button:
lt: Kairysis mygtukas:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LeftButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_MiddleButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_RightButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LeftBut
en: No action
lt: Jokio veiksmo

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LeftButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_MiddleButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_RightButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LeftBut
en: Activate window
lt: Aktyvuoti langą

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LeftButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_MiddleButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_RightButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LeftBut
en: End effect
lt: Užbaigti efektą

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LeftButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_MiddleButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_RightButtonWindow)
en: Bring window to current desktop
lt: Perkelti langą į dabartinį darbalaukį

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LeftButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_MiddleButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_RightButtonWindow)
en: Send window to all desktops
lt: Siųsti langą į visus darbalaukius

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LeftButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_MiddleButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_RightButtonWindow)
en: (Un-)Minimize window
lt: Atkurti langą iš suskleidimo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Middle button:
lt: Vidurinysis mygtukas:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_MiddleButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_RightButtonWindow)
en: Close window
lt: Užverti langą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Right button:
lt: Dešinysis mygtukas:

[ctx: @title:group actions when clicking on desktop]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Desktop
lt: Darbalaukis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LeftButtonDesktop) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_MiddleButtonDesktop) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_RightButtonDesktop)
en: Show desktop
lt: Rodyti darbalaukį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DrawWindowCaptions)
en: Display window &titles
lt: Rodyti langų &antraštes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DrawWindowIcons)
en: Display window &icons
lt: Rodyti langų &piktogramas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_IgnoreMinimized)
en: Ignore &minimized windows
lt: Nepaisyti sus&kleistų langų

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowPanel)
en: Show &panels
lt: Rodyti sky&delius

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LayoutMode)
en: Regular Grid
lt: Paprastas tinklelis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LayoutMode)
en: Flexible Grid
lt: Lankstus tinklelis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowClosingWindows)
en: Provide buttons to close the windows
lt: Pateikti mygtukus, skirtus užverti langą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TextureScale)
en: Scale window
lt: Lango mastelio keitimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Outline)
en: Show outline
lt: Rodyti kontūrą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_InScale)
en: Window open scale:
lt: Lango atvėrimo mastelis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_OutScale)
en: Window close scale:
lt: Lango užvėrimo mastelis:

[ctx: Notification caption that a screenshot got saved to file]
en: Screenshot
lt: Ekrano kopija

[ctx: Notification with path to screenshot file]
en: Screenshot saved to %1
lt: Ekrano kopija įrašyta į %1

en: Select window to screen shot with left click or enter.
    Escape or right click to cancel.
lt: Pasirinkite langą, kurio ekrano kopiją daryti, naudodami kairiojo pelės
    mygtuko spustelėjimą arba Įvedimo klavišą.
    Norėdami atsisakyti, naudokite Grįžimo klavišą arba dešiniojo
    pelės mygtuko spustelėjimą.

en: Create screen shot with left click or enter.
    Escape or right click to cancel.
lt: Sukurkite ekrano kopiją naudodami kairiojo pelės
    mygtuko spustelėjimą arba Įvedimo klavišą.
    Norėdami atsisakyti, naudokite Grįžimo klavišą arba dešiniojo
    pelės mygtuko spustelėjimą.

en: This effect is not a benchmark
lt: Šis efektas nėra našumo testas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Text position:
lt: Teksto vieta:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TextPosition)
en: Inside Graph
lt: Grafiko vidus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TextPosition)
en: Nowhere
lt: Niekur

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TextPosition)
en: Top Left
lt: Viršutinė kairė

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TextPosition)
en: Top Right
lt: Viršutinė dešinė

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TextPosition)
en: Bottom Left
lt: Apatinė kairė

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TextPosition)
en: Bottom Right
lt: Apatinė dešinė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Text font:
lt: Teksto šriftas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Text color:
lt: Teksto spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Text alpha:
lt: Teksto alfa:

en: Toggle Show Paint
lt: Perjungti piešimo rodymą

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_Gaps)
en: Gap between desktops
lt: Tarpas tarp darbalaukių

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_HorizontalGap)
en: Horizontal:
lt: Horizontalus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_VerticalGap)
en: Vertical:
lt: Vertikalus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SlideDocks)
en: Slide docks
lt: Praslinkti dokus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SlideBackground)
en: Slide desktop background
lt: Praslinkti darbalaukio foną

en: Toggle Thumbnail for Current Window
lt: Perjungti esamo lango miniatiūrą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum &width:
lt: Didžiausias &plotis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Spacing:
lt: &Tarpai:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Spacing) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_MaxWidth)
en:  pixels
lt:  piks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Opacity:
lt: Nepermat&omumas:

en: Track mouse
lt: Pelės sekimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Trigger effect with:
lt: Paleisti efektą naudojant:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_KeyboardShortcut)
en: Keyboard shortcut:
lt: Spartusis klavišas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_ModifierKeys)
en: Modifier keys:
lt: Modifikavimo klavišai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Control)
en: Ctrl
lt: Vald

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Shift)
en: Shift
lt: Lyg2

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KWin::TranslucencyEffectConfigForm)
en: Translucency
lt: Dalinis permatomumas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_opacityGroupBox)
en: General Translucency Settings
lt: Bendros dalinio permatomumo nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, comboboxpopup_label)
en: Combobox popups:
lt: Iškylantieji jungtiniai langeliai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Opaque
lt: Nepermatomas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dialogs_label)
en: Dialogs:
lt: Dialogai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Transparent
lt: Permatomas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, menus_label)
en: Menus:
lt: Meniu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, moveresize_label)
en: Moving windows:
lt: Perkeliami langai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inactive_label)
en: Inactive windows:
lt: Pasyvūs langai:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_IndividualMenuConfig)
en: Set menu translucency independently
lt: Atskirai nustatyti dalinį meniu permatomumą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dropdownmenus_label)
en: Dropdown menus:
lt: Išskleidžiamieji meniu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, popupmenus_label)
en: Popup menus:
lt: Iškylantieji meniu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tornoffmenus_label)
en: Torn-off menus:
lt: Atskiri meniu:

en: Toggle window geometry display (effect only)
lt: Perjungti lango geometrijos rodinį (tik efektas)

en: Toggle KWin composited geometry display
lt: Perjungti KWin komponuotos geometrijos rodinį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Move)
en: Display for moving windows
lt: Rodyti perkeliant langus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Resize)
en: Display for resizing windows
lt: Rodyti keičiant langų dydį

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, advancedGroup)
en: Advanced
lt: Išplėstiniai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Stiffness:
lt: &Standumas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Dra&g:
lt: Tem&pimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: &Move factor:
lt: &Judėjimo faktorius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MoveWobble)
en: Wo&bble when moving
lt: Svirduliuoti &perkeliant

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResizeWobble)
en: Wobble when &resizing
lt: Svirduliuoti &keičiant dydį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AdvancedMode)
en: Enable &advanced mode
lt: Įjungti &išplėstinę veikseną

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, basicGroup)
en: &Wobbliness
lt: &Svirduliavimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Less
lt: Mažiau

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: More
lt: Daugiau

en: Move Zoomed Area to Left
lt: Perkelti didintą sritį į kairę

en: Move Zoomed Area to Right
lt: Perkelti didintą sritį į dešinę

en: Move Zoomed Area Upwards
lt: Perkelti didintą sritį į viršų

en: Move Zoomed Area Downwards
lt: Perkelti didintą sritį į apačią

en: Move Mouse to Focus
lt: Perkelti pelę į fokusavimą

en: Move Mouse to Center
lt: Perkelti pelę į centrą

en: Move Left
lt: Perkelti kairėn

en: Move Right
lt: Perkelti dešinėn

en: Move Up
lt: Pakelti

en: Move Down
lt: Nuleisti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_ZoomFactor)
en: On zoom-in and zoom-out change the zoom by the defined zoom-factor.
lt: Didinant ir mažinant keisti mastelį nurodytu faktoriumi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Zoom Factor:
lt: Didinimo faktorius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableFocusTracking)
en: Enable Focus Tracking
lt: Įjungti fokusavimo sekimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mouse Pointer:
lt: Pelės rodyklė:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Visibility of the mouse-pointer.
lt: Pelės rodyklės matomumas.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Scale
lt: Keisti mastelį

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Keep
lt: Palikti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Hide
lt: Slėpti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Track moving of the mouse.
lt: Sekti pelės judėjimą.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Proportional
lt: Proporcionalus

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Centered
lt: Per vidurį

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Push
lt: Stumti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Disabled
lt: Išjungtas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Mouse Tracking:
lt: Pelės sekimas:
