kwin_effects - en to nl translation catalogue (264 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurDescription)
en: Blur strength:
nl: Vervagingssterkte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurLight) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseLight)
en: Light
nl: Zwak

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantBlurStrong) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseStrong)
en: Strong
nl: Sterk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConstantNoiseDescription)
en: Noise strength:
nl: Ruissterkte:

en: Select a position for color picking with left click or enter.
    Escape or right click to cancel.
nl: Een positie selecteren voor kleurkiezen met links klikken of Enter.
    Escape of rechts klikken om te annuleren.

en: Show Desktop Grid
nl: Bureaubladraster tonen

[ctx: Desktop name alignment:]
en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Top
nl: Boven

en: Top-Right
nl: Rechtsboven

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Right
nl: Rechts

en: Bottom-Right
nl: Rechtsonder

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Bottom
nl: Onder

en: Bottom-Left
nl: Linksonder

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Left
nl: Links

en: Top-Left
nl: Linksboven

en: Center
nl: Midden

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Appearance
nl: Uiterlijk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Zoom &duration:
nl: Zoom&duur:

[ctx: Duration of zoom]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_ZoomDuration)
en: Default
nl: Standaard

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Border wid&th:
nl: Randbreed&te:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Desktop &name alignment:
nl: Uitlijning van bureaublad&namen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: &Layout mode:
nl: Inde&lingmodus:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LayoutMode)
en: Automatic
nl: Automatisch

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LayoutMode)
en: Custom
nl: Aangepast

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, layoutRowsLabel)
en: N&umber of rows:
nl: Aantal &rijen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, clickBehaviorLabel)
en: Click behavior:
nl: Gedrag van klikken:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, switchDesktopAndActivateWindow)
en: If the Present Windows effect is enabled, it will be automatically triggered.
nl: Als het Aanwezig venster-effect. is ingeschakeld, zal het automatisch worden gestart.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchDesktopAndActivateWindow)
en: Switch desktop and activate window
nl: Venster en actief venster omschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, switchDesktopOnly)
en: Switch desktop only
nl: Allen bureaublad omschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowAddRemove)
en: Show buttons to alter count of virtual desktops
nl: Knoppen tonen om aantal virtuele bureaubladen te wijzigingen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Activation
nl: Activatie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Strength)
en: Strength:
nl: Sterkte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimPanels)
en: Docks and panels
nl: Verankering en panelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimDesktop)
en: Desktop
nl: Bureaublad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimKeepAbove)
en: Keep above windows
nl: Altijd op voorgrond houden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimByGroup)
en: By window group
nl: Per venstergroep

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DimFullScreen)
en: Fullscreen windows
nl: Vensters Volledig scherm

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Blur
nl: Vervagen

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Blurs the background behind semi-transparent windows
nl: Vervaagt de achtergrond van halftransparante vensters

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Color Picker
nl: Kleurenkiezer

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Supports picking a color
nl: Ondersteunt een kleur kiezen

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Background contrast
nl: Contrast in achtergrond

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Improve contrast and readability behind semi-transparent windows
nl: Contrast en leesbaarheid verbeteren achter half-transparante vensters

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Desktop Grid
nl: Bureaubladraster

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Zoom out so all desktops are displayed side-by-side in a grid
nl: Verkleint alle bureaubladen zodat ze zij-aan-zij in een raster getoond kunnen worden

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Dim Inactive
nl: Inactief dimmen

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Darken inactive windows
nl: Maakt inactieve vensters donkerder

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Fall Apart
nl: Uit elkaar vallen

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Closed windows fall into pieces
nl: Gesloten vensters vallen uit elkaar

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Glide
nl: Schuiven

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Glide windows as they appear or disappear
nl: Vensters laten glijden als ze verschijnen of verdwijnen

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Highlight Window
nl: Venster op laten lichten

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Highlight the appropriate window when hovering over taskbar entries
nl: Laat het betreffende venster oplichten als de muisaanwijzer over taakbalkitems beweegt

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Invert
nl: Inverteren

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Inverts the color of the desktop and windows
nl: Draait de kleuren van het bureaublad en de vensters om

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Helper Effect for KScreen
nl: Effect van hulp voor KScreen

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Looking Glass
nl: Vergrootglas

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: A screen magnifier that looks like a fisheye lens
nl: Een schermvergrootglas dat er uitziet als een visooglens

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Magic Lamp
nl: Magische lamp

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Simulate a magic lamp when minimizing windows
nl: Simuleert een magische lamp tijdens het minimaliseren van vensters

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Magnifier
nl: Vergrootglas

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Magnify the section of the screen that is near the mouse cursor
nl: Vergroot het deel van het scherm dat zich onder de muis bevindt

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Mouse Click Animation
nl: Animatie van muisklik

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Creates an animation whenever a mouse button is clicked. This is useful for screenrecordings/presentations
nl: Maakt een animatie wanneer op een muisknop wordt geklikt. Dit is nuttig voor schermopnamen/presentaties

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Mouse Mark
nl: Muismarkering

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Allows you to draw lines on the desktop
nl: Laat u lijnen tekenen op het bureaublad

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Overview
nl: Overzicht

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Allows you to overview virtual desktops and windows
nl: Biedt u een overzicht van virtuele bureaubladen en vensters

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Present Windows
nl: Vensters presenteren

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Zoom out until all opened windows can be displayed side-by-side
nl: Zoomt uit totdat alle geopende vensters zij-aan-zij kunnen worden getoond

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Resize Window
nl: Afmeting venster aanpassen

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Resizes windows with a fast texture scale instead of updating contents
nl: Wijzigt vensterafmetingen met een snelle textuurschaling in plaats van het bijwerken van de inhoud

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Screen Edge
nl: Schermrand

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Highlights a screen edge when approaching
nl: Accentueert een schermrand bij nadering

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Screenshot
nl: Schermafdruk

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Helper effect for screenshot tools
nl: Effect van hulp voor hulpmiddelen bij schermafdruk

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Transform
nl: Transformeren

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Animates display transformations
nl: Animeert transformaties op scherm

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Sheet
nl: Werkblad

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Make modal dialogs smoothly fly in and out when they are shown or hidden
nl: Laat modale dialogen vloeiend in/uitvliegen als ze worden getoond of verborgen

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Show FPS
nl: FPS tonen

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Display KWin's performance in the corner of the screen
nl: Toont de prestaties van KWin in de hoek van het scherm

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Show Paint
nl: Intekening tonen

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Highlight areas of the desktop that have been recently updated
nl: Accentueert gebieden van het bureaublad die recentelijk zijn geactualiseerd

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Slide
nl: Dia

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Slide desktops when switching virtual desktops
nl: Schuift vensters tijdens het wisselen van virtuele bureaubladen

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Slide Back
nl: Naar achter bewegen

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Slide back windows when another window is raised
nl: Schuif vensters terug wanneer een ander venster omhoog komt

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Sliding popups
nl: Schuivende popups

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Sliding animation for Plasma popups
nl: Schuivende animaties voor Plasma-popups

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Snap Helper
nl: Vastpinhulp

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Help you locate the center of the screen when moving a window
nl: Helpt u om het midden van het venster te bepalen bij het verplaatsen van het venster

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Startup Feedback
nl: Terugkoppeling van opstarten

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Helper effect for startup feedback
nl: Effect van hulp bij terugkoppeling van opstarten

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Thumbnail Aside
nl: Miniatuur ernaast

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Display window thumbnails on the edge of the screen
nl: Toont vensterminiaturen langs de rand van het scherm

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Touch Points
nl: Aanraakpunten

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Visualize touch points
nl: Aanraakpunten visualiseren

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Track Mouse
nl: Muis volgen

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Display a mouse cursor locating effect when activated
nl: Toont de positie van de muisaanwijzer wanneer geactiveerd

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Window Geometry
nl: Geometrie van venster

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Display window geometries on move/resize
nl: Vensterafmetingen tonen bij verplaatsen/herschalen

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Wobbly Windows
nl: Wiebelende vensters

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Deform windows while they are moving
nl: Vervormt vensters wanneer ze verplaatst worden

[ctx: Name of a KWin Effect]
en: Zoom
nl: Zoomen

[ctx: Comment describing the KWin Effect]
en: Magnify the entire desktop
nl: Vergroot het gehele bureaublad

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Duration)
en: Duration:
nl: Tijdsduur:

note: i18n: Duration of the slide animation. i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_Duration)
en: Default
nl: Standaard

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Duration)
en:  milliseconds
nl:  milliseconden

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_InAnimation)
en: Window Open Animation
nl: Animatie van venster openen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_OutRotationEdge)
en: Rotation edge:
nl: Rotatierand:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_InRotationAngle) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_OutRotationAngle)
en: Rotation angle:
nl: Rotatiehoek:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_InDistance) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_OutDistance)
en: Distance:
nl: Afstand:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_OutAnimation)
en: Window Close Animation
nl: Animatie van venster sluiten

en: Toggle Invert Effect
nl: Omkeereffect aan/uit

en: Toggle Invert Effect on Window
nl: Omkeereffect op venster aan/uit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FadeToBlack)
en: Fade to black (fullscreen splash screens only)
nl: Naar zwart vervagen (alleen splashscherm op volledig scherm)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Radius:
nl: St&raal:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Animation duration:
nl: Duur van animatie:

[ctx: Duration of rotation]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_AnimationDuration)
en: Default
nl: Standaard

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_AnimationDuration)
en: milliseconds
nl: milliseconden

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSize)
en: Size
nl: Grootte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Width:
nl: &Breedte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Height:
nl: &Hoogte:

en: Toggle Mouse Click Effect
nl: Effect van muisklik omschakelen

[ctx: Left mouse button]
en: Left
nl: Links

[ctx: Middle mouse button]
en: Middle
nl: Midden

[ctx: Right mouse button]
en: Right
nl: Rechts

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, basic_tab)
en: Basic Settings
nl: Basisinstellingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, button1_label)
en: Left Mouse Button Color:
nl: Kleur linker muisknop:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, button2_label)
en: Middle Mouse Button Color:
nl: Kleur middelste muisknop:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, button3_label)
en: Right Mouse Button Color:
nl: Kleur rechter muisknop:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advanced_tab)
en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, rings)
en: Rings
nl: Ringen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_line_width_label)
en: Line Width:
nl: Lijndikte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_duration_label)
en: Ring Duration:
nl: Duur van ring:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_radius_label)
en: Ring Radius:
nl: Straal van ring:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ring_count_label)
en: Ring Count:
nl: Aantal ringen:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, font) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Text
nl: Tekst

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, font_label)
en: Font:
nl: Lettertype:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, showtext_label)
en: Show Text:
nl: Tekst tonen:

en: Clear All Mouse Marks
nl: Alle muissporen wissen

en: Clear Last Mouse Mark
nl: Laatste muisspoor wissen

en: Clear Mouse Marks
nl: Muissporen wissen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Wid&th:
nl: Breed&te:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Color:
nl: &Kleur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Draw with the mouse by holding Shift+Meta keys and moving the mouse.
nl: Teken met de muis door de toetsen Shift en Meta ingedrukt te houden terwijl u de muis beweegt.

en: Toggle Overview
nl: Overzicht omschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_LayoutMode) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Layout mode:
nl: Indelingsmodus:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LayoutMode)
en: Closest
nl: Meest nabij

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LayoutMode) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LayoutMode)
en: Natural
nl: Natuurlijk

en: Toggle Present Windows (Current desktop)
nl: Aanwezige vensters aan/uit (huidig bureaublad)

en: Toggle Present Windows (All desktops)
nl: Aanwezige vensters aan/uit (alle bureaubladen)

en: Toggle Present Windows (Window class)
nl: Aanwezige vensters aan/uit (vensterklasse)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Natural Layout Settings
nl: Natuurlijke indelingsinstellingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FillGaps)
en: Fill &gaps
nl: &Gaten vullen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Faster
nl: Sneller

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Nicer
nl: Mooier

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Windows
nl: Vensters

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Left button:
nl: Linker muisknop:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LeftButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_MiddleButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_RightButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LeftBut
en: No action
nl: Geen actie

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LeftButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_MiddleButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_RightButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LeftBut
en: Activate window
nl: Venster activeren

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LeftButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_MiddleButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_RightButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LeftBut
en: End effect
nl: Eindeffect

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LeftButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_MiddleButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_RightButtonWindow)
en: Bring window to current desktop
nl: Venster naar huidig bureaublad brengen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LeftButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_MiddleButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_RightButtonWindow)
en: Send window to all desktops
nl: Stuur venster naar alle bureaubladen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LeftButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_MiddleButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_RightButtonWindow)
en: (Un-)Minimize window
nl: Venster (ont-)minimaliseren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Middle button:
nl: Middelste muisknop:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_MiddleButtonWindow) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_RightButtonWindow)
en: Close window
nl: Venster sluiten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Right button:
nl: Rechter muisknop:

[ctx: @title:group actions when clicking on desktop]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Desktop
nl: Bureaublad

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LeftButtonDesktop) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_MiddleButtonDesktop) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_RightButtonDesktop)
en: Show desktop
nl: Bureaublad tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DrawWindowCaptions)
en: Display window &titles
nl: Venstertitels &tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DrawWindowIcons)
en: Display window &icons
nl: Vensterp&ictogrammen tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_IgnoreMinimized)
en: Ignore &minimized windows
nl: Ge&minimaliseerde vensters negeren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowPanel)
en: Show &panels
nl: &Panelen tonen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LayoutMode)
en: Regular Grid
nl: Regulier raster

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_LayoutMode)
en: Flexible Grid
nl: Flexibel raster

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AllowClosingWindows)
en: Provide buttons to close the windows
nl: Knoppen leveren om vensters te sluiten

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TextureScale)
en: Scale window
nl: Venster schalen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Outline)
en: Show outline
nl: Randen tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_InScale)
en: Window open scale:
nl: Venster openen schalen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_OutScale)
en: Window close scale:
nl: Venster sluiten schalen:

[ctx: Notification caption that a screenshot got saved to file]
en: Screenshot
nl: Schermafdruk

[ctx: Notification with path to screenshot file]
en: Screenshot saved to %1
nl: Schermafdruk opgeslagen naar %1

en: Select window to screen shot with left click or enter.
    Escape or right click to cancel.
nl: Venster selecteren om schermafdruk van te maken met links klikken of Enter.
    Escape of rechts klikken om te annuleren.

en: Create screen shot with left click or enter.
    Escape or right click to cancel.
nl: Schermafdruk maken met links klikken of Enter.
    Escape of rechts klikken om te annuleren.

en: This effect is not a benchmark
nl: Dit effect is geen benchmark

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Text position:
nl: Tekstpositie:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TextPosition)
en: Inside Graph
nl: Binnen grafiek

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TextPosition)
en: Nowhere
nl: Nergens

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TextPosition)
en: Top Left
nl: Linksboven

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TextPosition)
en: Top Right
nl: Rechtsboven

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TextPosition)
en: Bottom Left
nl: Linksonder

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_TextPosition)
en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Text font:
nl: Lettertype:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Text color:
nl: Tekstkleur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Text alpha:
nl: Tekst-alfa:

en: Toggle Show Paint
nl: Intekening omschakelen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_Gaps)
en: Gap between desktops
nl: Ruimte tussen bureaubladen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_HorizontalGap)
en: Horizontal:
nl: Horizontaal:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_VerticalGap)
en: Vertical:
nl: Verticaal:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SlideDocks)
en: Slide docks
nl: Docks verschuiven

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SlideBackground)
en: Slide desktop background
nl: Bureaubladachtergrond verschuiven

en: Toggle Thumbnail for Current Window
nl: Miniatuur voor huidig venster aan/uit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Maximum &width:
nl: Maximale &breedte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Spacing:
nl: Af&stand:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Opacity:
nl: &Dekking:

en: Track mouse
nl: Muis volgen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Trigger effect with:
nl: Effect starten met:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_KeyboardShortcut)
en: Keyboard shortcut:
nl: Sneltoets:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_ModifierKeys)
en: Modifier keys:
nl: Modificatietoetsen:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KWin::TranslucencyEffectConfigForm)
en: Translucency
nl: Transparantie

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_opacityGroupBox)
en: General Translucency Settings
nl: Algemene transparantie-instellingen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Opaque
nl: Dekkend

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dialogs_label)
en: Dialogs:
nl: Dialogen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Transparent
nl: Transparant

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, menus_label)
en: Menus:
nl: Menu's:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, moveresize_label)
en: Moving windows:
nl: Bewegende vensters:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inactive_label)
en: Inactive windows:
nl: Inactieve vensters:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_IndividualMenuConfig)
en: Set menu translucency independently
nl: Menutransparantie onafhankelijk instellen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dropdownmenus_label)
en: Dropdown menus:
nl: Uitvouwmenu's:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, popupmenus_label)
en: Popup menus:
nl: Contextmenu's:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tornoffmenus_label)
en: Torn-off menus:
nl: Afscheurmenu's:

en: Toggle window geometry display (effect only)
nl: Weergave van de vensterafmetingen aan/uit (alleen effect)

en: Toggle KWin composited geometry display
nl: Weergave van KWin samengestelde afmetingen aan/uit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Move)
en: Display for moving windows
nl: Voor bewegende vensters tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Resize)
en: Display for resizing windows
nl: Voor vensters met wijzigende afmetingen tonen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, advancedGroup)
en: Advanced
nl: Geavanceerd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: &Stiffness:
nl: &Stijfheid:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Dra&g:
nl: &Verslepen:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: &Move factor:
nl: &Bewegingsfactor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MoveWobble)
en: Wo&bble when moving
nl: Wie&belen tijdens het verplaatsen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ResizeWobble)
en: Wobble when &resizing
nl: Wiebelen tijdens ve&randeren van grootte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AdvancedMode)
en: Enable &advanced mode
nl: Geavanceerde modus &activeren

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, basicGroup)
en: &Wobbliness
nl: &Wiebeligheid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Less
nl: Minder

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: More
nl: Meer

en: Move Zoomed Area to Left
nl: Ingezoomde gebied naar links verplaatsen

en: Move Zoomed Area to Right
nl: Ingezoomde gebied naar rechts verplaatsen

en: Move Zoomed Area Upwards
nl: Ingezoomde gebied naar omhoog verplaatsen

en: Move Zoomed Area Downwards
nl: Ingezoomde gebied naar omlaag verplaatsen

en: Move Mouse to Focus
nl: Muis naar focus verplaatsen

en: Move Mouse to Center
nl: Muis naar het midden verplaatsen

en: Move Left
nl: Naar links verplaatsen

en: Move Right
nl: Naar rechts verplaatsen

en: Move Up
nl: Omhoog verplaatsen

en: Move Down
nl: Omlaag verplaatsen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDoubleSpinBox, kcfg_ZoomFactor)
en: On zoom-in and zoom-out change the zoom by the defined zoom-factor.
nl: Bij in- en uitzoomen de zoom wijzigen met een gedefinieerde zoomfactor.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Zoom Factor:
nl: Zoomfactor:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EnableFocusTracking)
en: Enable tracking of the focused location. This needs QAccessible to be enabled per application ("export QT_LINUX_ACCESSIBILITY_ALWAYS_ON=1").
nl: De locatie met focus volgen inschakelen. Dit vereist het inschakelen van QAccessible per toepassing ("export QT_LINUX_ACCESSIBILITY_ALWAYS_ON=1").

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableFocusTracking)
en: Enable Focus Tracking
nl: Volgen van focus inschakelen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_EnableTextCaretTracking)
en: Enable tracking of the text cursor. This needs QAccessible to be enabled per application ("export QT_LINUX_ACCESSIBILITY_ALWAYS_ON=1").
nl: De tekstcursor volgen inschakelen. Dit vereist het inschakelen van QAccessible per toepassing ("export QT_LINUX_ACCESSIBILITY_ALWAYS_ON=1").

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableTextCaretTracking)
en: Enable Text Cursor Tracking
nl: Volgen van tekstcursor inschakelen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mouse Pointer:
nl: Muisaanwijzer:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Visibility of the mouse-pointer.
nl: Zichtbaarheid van de muisaanwijzer.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Scale
nl: Schalen

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Keep
nl: Behouden

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MousePointer)
en: Hide
nl: Verbergen

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Track moving of the mouse.
nl: Baanverplaatsing van de muis

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Proportional
nl: Proportioneel

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Centered
nl: Gecentreerd

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Push
nl: Drukken

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_MouseTracking)
en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Mouse Tracking:
nl: Muis volgen:
