kwin_effects - en to oc translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Top
oc: Superior

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Right
oc: Drecha

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Bottom
oc: Inferior

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_InRotationEdge) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_OutRotationEdge)
en: Left
oc: Esquèrra

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Appearance
oc: Aparéncia

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupSize)
en: Size
oc: Talha

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Height:
oc: &Nautor :

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, font) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Text
oc: Tèxt

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_Opacity)
en:  %
oc:  %s

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Less
oc: Mens

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: More
oc: Mai
