gnome-session - en to nl translation catalogue (66 entries)

en: Custom
nl: Aangepast

en: This entry lets you select a saved session
nl: Hiermee kunt u een opgeslagen sessie selecteren

en: GNOME
nl: Gnome

en: This session logs you into GNOME
nl: Deze sessie laat u in Gnome inloggen

en: GNOME dummy
nl: Gnome dummy

en: GNOME on Xorg
nl: Gnome op Xorg

en: Save sessions
nl: Sessies opslaan

en: If enabled, gnome-session will save the session automatically.
nl: Indien ingeschakeld, zal gnome-session de sessie automatisch opslaan.

en: Save this session
nl: Deze sessie opslaan

en: When enabled, gnome-session will automatically save the next session at log out even if auto saving is disabled.
nl: Indien ingeschakeld, zal gnome-session de volgende sessie automatisch opslaan bij het afmelden, zelfs wanneer automatisch opslaan is uitgeschakeld.

en: Logout prompt
nl: Afmeldprompt

en: If enabled, gnome-session will prompt the user before ending a session.
nl: Indien ingeschakeld, zal gnome-session de gebruiker vragen om een sessie te beëindigen.

en: Show the fallback warning
nl: Fallback-waarschuwing tonen

en: If enabled, gnome-session will display a warning dialog after login if the session was automatically fallen back.
nl: Indien ingeschakeld, zal gnome-session een waarschuwingsdialoog tonen na het aanmelden als de sessie automatisch is teruggevallen.

en: Custom Session
nl: Aangepaste sessie

en: Please select a custom session to run
nl: Selecteer de te starten aangepaste sessie

en: _New Session
nl: _Nieuwe sessie

en: _Remove Session
nl: Sessie _verwijderen

en: Rena_me Session
nl: Sessie _hernoemen

en: _Continue
nl: _Doorgaan

en: Oh no!  Something has gone wrong.
nl: Oeps! Er is iets misgegaan.

en: A problem has occurred and the system can’t recover. Please contact a system administrator
nl: Er is een probleem opgetreden dat niet door het systeem kan worden hersteld. Neem contact op met een systeembeheerder

en: A problem has occurred and the system can’t recover. All extensions have been disabled as a precaution.
nl: Er is een probleem opgetreden dat niet door het systeem kan worden hersteld. Alle uitbreidingen zijn uit voorzorg uitgeschakeld.

en: A problem has occurred and the system can’t recover.
    Please log out and try again.
nl: Er is een probleem opgetreden dat niet door het systeem kan worden hersteld.
    Probeer af te melden en opnieuw aan te melden.

en: _Log Out
nl: _Afmelden

en: Enable debugging code
nl: Debugging-code inschakelen

en: Allow logout
nl: Afmelden toestaan

en: Show extension warning
nl: Waarschuwingen van uitbreidingen tonen

en: Not responding
nl: Reageert niet

en: _Log out
nl: _Afmelden

note: It'd be really surprising to reach this code: if we're here, * then the XSMP client already has set several XSMP * properties. But it could still be that SmProgram is not set.
en: Remembered Application
nl: Onthouden toepassingen

en: This program is blocking logout.
nl: Deze toepassing verhindert het afmelden.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
nl: Nieuwe verbinding wordt geweigerd omdat de sessie momenteel wordt afgesloten

en: Could not create ICE listening socket: %s
nl: Kon geen luister-socket voor ICE aanmaken: %s

en: Running as systemd service
nl: Draait als systemd-dienst

en: Use systemd session management
nl: Systemd-sessiebeheer gebruiken

en: Use builtin session management (rather than the systemd based one)
nl: Ingebouwd sessiebeheer gebruiken (in plaats van dat gebaseerd op systemd)

en: Override standard autostart directories
nl: Map voor automatisch te starten toepassingen

en: AUTOSTART_DIR
nl: AUTOSTART_MAP

en: Session to use
nl: Te gebruiken sessie

en: SESSION_NAME
nl: NAAM_VAN_SESSIE

en: Do not load user-specified applications
nl: Toepassingen die door de gebruiker opgegeven zijn niet laden

en: Version of this application
nl: Versie van deze toepassing

note: Translators: the 'fail whale' is the black dialog we show when something goes seriously wrong
en: Show the fail whale dialog for testing
nl: Het misvis-venster tonen voor testen

en: Disable hardware acceleration check
nl: Hardwareversnellingscontrole uitschakelen

en:  — the GNOME session manager
nl:  — het Gnome-sessiebeheer

en: Start gnome-session-shutdown.target when receiving EOF or a single byte on stdin
nl: Start gnome-session-shutdown.target wanneer EOF of een enkele byte ontvangen wordt op stdin

en: Signal initialization done to gnome-session
nl: Voltooiing van initialisering doorgeven aan gnome-session

en: Restart dbus.service if it is running
nl: Herstart dbus.service indien het draait

en: Run from ExecStopPost to start gnome-session-failed.target on service failure
nl: Uitvoeren van ExecStopPost om gnome-session-failed.target te starten bij dienstfout

en: Program needs exactly one parameter
nl: Programma vereist precies één parameter

en: %s [OPTION…] COMMAND
    
    Execute COMMAND while inhibiting some session functionality.
    
      -h, --help        Show this help
      --version         Show program version
      --app-id ID       The application id to use
                        when inhibiting (optional)
      --reason REASON   The reason for inhibiting (optional)
      --inhibit ARG     Things to inhibit, colon-separated list of:
                        logout, switch-user, suspend, idle, automount
      --inhibit-only    Do not launch COMMAND and wait forever instead
      -l, --list        List the existing inhibitions, and exit
    
    If no --inhibit option is specified, idle is assumed.
nl: %s [OPTIE…] OPDRACHT
    
    Functionaliteit van de sessie uitschakelen tijdens het uitvoeren
    van de opgegeven OPDRACHT.
    
      -h, --help        Deze uitleg tonen
      --version         Programmaversie tonen
      --app-id ID       Te gebruiken toepassings-id (optioneel)
      --reason REDEN    Reden voor voor uitschakelen sessiefuncties (optioneel)
      --inhibit ARG     Uit te schakelen functionaliteit; dit is een met dubbele
                        punten gescheiden opsomming van:
                        logout, switch-user, suspend, idle, automount
      --inhibit-only    OPDRACHT niet uitvoeren, maar alleen wachten
      -l, --list        Lijst de bestaande inhibities op, en sluit af
    
    Als ‘--inhibit’ niet opgegeven wordt, wordt alleen ‘idle’ gebruikt.

en: Failed to execute %s
nl: Fout bij uitvoeren van %s

en: %s requires an argument
nl: %s heeft een argumentwaarde nodig

en: Log out
nl: Afmelden

en: Power off
nl: Computer uitzetten

en: Reboot
nl: Opnieuw opstarten

en: Ignoring any existing inhibitors
nl: Actieve verhindering door toepassingen negeren

en: Don’t prompt for user confirmation
nl: Geen bevestiging van gebruiker vragen

en: Could not connect to the session manager
nl: Kan geen verbinding maken met het sessiebeheer

en: Program called with conflicting options
nl: Toepassing aangeroepen met conflicterende opties

en: Session %d
nl: Sessie %d

en: Session names are not allowed to start with “.” or contain “/” characters
nl: Sessienamen mogen niet met een ‘.’ beginnen of ‘/’ bevatten

en: Session names are not allowed to start with “.”
nl: Sessienamen mogen niet met een ‘.’ beginnen

en: Session names are not allowed to contain “/” characters
nl: Sessienamen mogen geen ‘/’ bevatten

en: A session named “%s” already exists
nl: Er bestaat reeds een sessie genaamd ‘%s’
