mate-applets 1.25.3 - en to lt translation catalogue (527 entries)

en: AccessX Status Applet Factory
lt: AccessX būklės įtaiso gamykla

en: Keyboard Accessibility Status Applet Factory
lt: Klaviatūros prieinamumo būklės įtaiso gamykla

en: Keyboard Accessibility Status
lt: Klaviatūros prieinamumo būklė

en: Shows the status of keyboard accessibility features
lt: Rodo klaviatūros pagalbinių ypatybių būklę

en: Sun GNOME Documentation Team <gdocteam@sun.com>
lt: Sun GNOME dokumentacijos komanda <gdocteam@sun.com>

en: MATE Documentation Team
lt: MATE dokumentacijos komanda

en: About AccessX Status
lt: Apie AccessX būseną

en: Shows the state of AccessX features such as latched modifiers
lt: Rodo AccessX ypatybių tokių kaip „latched modifiers“ būseną

en: There was an error launching the help viewer: %s
lt: Įvyko klaida paleidžiant žinyno žiūryklę: %s

en: Open the keyboard preferences dialog
lt: Atverti klaviatūros nustatymų dialogą

en: There was an error launching the keyboard preferences dialog: %s
lt: Įvyko klaida, paleidžiant klaviatūros nustatymų dialogą: %s

en: _Keyboard Accessibility Preferences
lt: _Klaviatūros prieinamumo nustatymai

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _About
lt: _Apie

en: AccessX Status
lt: AccessX būklė

en: Shows keyboard status when accessibility features are used.
lt: Rodo klaviatūros buklę kai naudojamos prieinamumo funkcijos.

en: XKB Extension is not enabled
lt: XKB plėtinys neįjungtas

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: Error: %s
lt: Klaida: %s

en: Displays current state of keyboard accessibility features
lt: Rodo dabartinę klaviatūros pagalbinių savybių būseną

en: _Preferences
lt: _Nustatymai

en: System is running on AC power
lt: Sistema naudoja kintamąją srovę

en: System is running on battery power
lt: Sistema naudoja baterijos energiją

en: Battery charged (%d%%)
lt: Baterija įkrauta (%d%%)

en: Unknown time (%d%%) remaining
lt: Nežinoma kiek liko laiko (%d%%)

en: Unknown time (%d%%) until charged
lt: Nežinoma, kiek liko laiko iki įkrovimo (%d%%)

en: %d minute (%d%%) remaining | %d minutes (%d%%) remaining
lt[0]: liko %d minutė (%d%%)
lt[1]: liko %d minutės (%d%%)
lt[2]: liko %d minučių (%d%%)
lt[3]: liko %d minutė (%d%%)

en: %d minute until charged (%d%%) | %d minutes until charged (%d%%)
lt[0]: %d minutė iki įkrovimo (%d%%)
lt[1]: %d minutės iki įkrovimo (%d%%)
lt[2]: %d minučių iki įkrovimo (%d%%)
lt[3]: %d minutė iki įkrovimo (%d%%)

en: %d hour (%d%%) remaining | %d hours (%d%%) remaining
lt[0]: liko %d valanda (%d%%)
lt[1]: liko %d valandos (%d%%)
lt[2]: liko %d valandų (%d%%)
lt[3]: liko %d valandų (%d%%)

en: %d hour until charged (%d%%) | %d hours until charged (%d%%)
lt[0]: %d valanda iki įkrovimo (%d%%)
lt[1]: %d valandos iki įkrovimo (%d%%)
lt[2]: %d valandų iki įkrovimo (%d%%)
lt[3]: %d valandų iki įkrovimo (%d%%)

en: %d %s %d %s (%d%%) remaining
lt: liko %d %s %d %s (%d%%)

en: hour | hours
lt[0]: valanda
lt[1]: valandos
lt[2]: valandų
lt[3]: valanda

en: minute | minutes
lt[0]: minutė
lt[1]: minutės
lt[2]: minučių
lt[3]: minutė

en: %d %s %d %s until charged (%d%%)
lt: %d %s %d %s iki įkrovimo (%d%%)

en: Battery Monitor
lt: Baterijos monitorius

en: Your battery is now fully recharged
lt: Baterija dabar yra pilnai įkrauta

en: Battery Notice
lt: Baterijos pranešimas

en: You have %d%% of your total battery capacity remaining.
lt: Liko %d%% baterijos.

en: You have %d minute of battery power remaining (%d%% of the total capacity). | You have %d minutes of battery power remaining (%d%% of the total capacity).
lt[0]: Baterijos energijos liko %d minutei (%d%% visos talpos).
lt[1]: Baterijos energijos liko %d minutėms (%d%% visos talpos).
lt[2]: Baterijos energijos liko %d minučių (%d%% visos talpos).
lt[3]: Baterijos energijos liko %d minutei (%d%% visos talpos).

en: To avoid losing your work:
     • plug your laptop into external power, or
     • save open documents and shut your laptop down.
lt: Kad išvengtumėte neįrašytų duomenų praradimo:
     • įjunkite savo nešiojamąjį kompiuterį į tinklą, arba
     • įrašykite atvertus dokumentus ir išjunkite kompiuterį.

en: To avoid losing your work:
     • suspend your laptop to save power,
     • plug your laptop into external power, or
     • save open documents and shut your laptop down.
lt: Kad išvengtumėte neįrašytų duomenų praradimo:
     • pristabdykite savo nešiojamąjį kompiuterį
     • įjunkite kompiuterį į tinklą,
     • įrašykite atvertus dokumentus ir kompiuterį išjunkite.

en: Your battery is running low
lt: Baterija baigia išsikrauti

en: No battery present
lt: Baterijos nėra

en: Battery status unknown
lt: Baterijos būsena nežinoma

en: N/A
lt: Nepasiekiama

en: There was an error displaying help: %s
lt: Rodant žinyną įvyko klaida: %s

en: This utility shows the status of your laptop battery.
lt: Ši pagalbinė programa parodo nešiojamo kompiuterio baterijos būseną.

en: upower backend enabled.
lt: upower posistemė įjungta.

en: Legacy backend enabled.
lt: Palikiminė vidinė pusė įjungta.

en: About Battery Charge Monitor
lt: Apie baterijos įkrovos monitorių

en: Battery Charge Monitor
lt: Baterijos įkrovos monitorius

en: Monitor a laptop's remaining power
lt: Stebėti likusią nešiojamojo kompiuterio energiją

en: Battery Charge Monitor Preferences
lt: Baterijos įkrovos stebėtuvo nustatymai

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Show time/percentage:
lt: _Rodyti laiką/procentus:

en: Show _time remaining
lt: Rodyti likusį _laiką

en: Show _percentage remaining
lt: Rodyti likusius _procentus

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: _Warn when battery charge drops to:
lt: Įs_pėti, kai baterija išsikrauna iki:

en: Percent
lt: Procentai

en: Minutes Remaining
lt: min. iki išsikrovimo

en: _Notify when battery is fully recharged
lt: Pra_nešti, kai baterija yra pilnai pakrauta

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Battstat Factory
lt: Battstat gamykla

en: Red value level
lt: Raudonos vertės lygis

en: The battery level below which the battery is displayed as red. Also the value at which the low battery warning is displayed.
lt: Baterijos lygis žemiau kurio baterija yra raudonos spalvos, tai taip pat yra reikšmė, esant kuriai yra parodomas įspėjimas apie baterijos išsikrovimą.

en: Warn on low time rather than low percentage
lt: Įspėti, kai lieka mažai laiko, o ne procentų

en: Use the value defined in red_value as a time remaining to show the warning dialog rather than a percentage.
lt: Vietoje procentų naudoti reikšmę, nurodytą red_value rakte, kaip laiką, likusį iki įspėjimo parodymo.

en: Low Battery Notification
lt: Įspėjimas baterijai išsikraunant

en: Notify user when the battery is low.
lt: Pranešti, kai baterija beveik išsikrovusi.

en: Full Battery Notification
lt: Įspėjimas esant pilnai baterijai

en: Notify user when the battery is full.
lt: Pranešti, kai baterija pilna.

en: Beep for warnings
lt: Pyptelti esant įspėjimams

en: Beep when displaying a warning.
lt: Pyptelti, kai rodomas įspėjimas.

en: Show the time/percent label
lt: Rodyti laiko/procentų užrašą

en: 0 for no label, 1 for percentage and 2 for time remaining.
lt: 0 - nėra užrašo, 1 - procentai, 2 - likęs laikas

en: Battery Status Utility
lt: Baterijos būsenos pagalbinė programa

en: Battery power low
lt: Baterija beveik išsikrovusi

en: Battery fully re-charged
lt: Baterija yra pilnai įkrauta.

en: Available palettes
lt: Prieinamos paletės

en: Insert "%s"
lt: Įterpti „%s“

en: Insert special character
lt: Įterpkite specialų simbolį

en: insert special character %s
lt: įterpti specialų simbolį %s

en: About Character Palette
lt: Apie simbolių paletę

en: MATE Panel applet for selecting strange characters that are not on the keyboard. Released under GNU General Public Licence.
lt: MATE skydelio įtaisas, padedantis įterpti keistus simbolius, kurių nėra klaviatūroje. Išleistas GPL sąlygomis.

en: Character Palette
lt: Simbolių paletė

en: Insert characters
lt: Įterpti simbolius

en: Charpicker Applet Factory
lt: Charpicker įtaiso gamykla

en: Characters shown on applet startup
lt: Simboliai rodomi įtaiso paleidimo metu

en: The string that the user had selected when the applet was last used. This string will be displayed when the user starts the applet.
lt: Eilutė, kurią naudotojas buvo pažymėjęs paskutinio įtaiso naudojimo metu. Ši eilutė bus rodoma kai naudotojas vėl paleis įtaisą.

en: List of available palettes
lt: Galimų palečių sąrašas

en: List of strings containing the available palettes.
lt: Eilučių, turinčių prieinamas paletes, sąrašas.

en: _Edit
lt: _Taisa

en: _Palette:
lt: Palette:

en: Palette entry
lt: Paletės įvestis

en: Modify a palette by adding or removing characters
lt: Modifikuoti paletę pridedant arba pašalinant simbolius

en: Add Palette
lt: Pridėti paletę

en: Edit Palette
lt: Redaguoti paletę

en: Palettes list
lt: Palečių sąrašas

en: _Palettes:
lt: _Paletės:

en: Add button
lt: Pridėti mygtuką

en: Click to add a new palette
lt: Norėdami pridėti naują paletę, spragtelkit čia

en: Edit button
lt: Redaguoti mygtuką

en: Click to edit the selected palette
lt: Norėdami redaguoti pasirinktą paletę, spragtelkite čia

en: Delete button
lt: Pašalinti mygtuką

en: Click to delete the selected palette
lt: Norėdami ištrinti pasirinktą paletę, spragtelkite čia

en: Character Palette Preferences
lt: Simbolių paletės nustatymai

en: Command Applet Preferences
lt: Komandos programėlės nustatymai

en: C_ommand:
lt: Ko_manda:

en: _Interval (seconds):
lt: _Delsa (s)

en: Maximum _width (chars):
lt: Didžiausias plotis (simbolių):

en: _Show icon
lt: _Rodyti piktogramą

en: Command Factory
lt: Komandų gamykla

en: Command
lt: Komanda

en: Shows the output of a command
lt: Rodo komandos išvestį

en: Command to execute
lt: Paleidžiama komanda

en: Command/script to execute to get the output
lt: Paleidžiamas scenarijus arba komanda, kurios išvestis rodoma

en: Interval for the command
lt: Komandos intervalas

en: Interval to execute the command (in seconds)
lt: Komandos paleidimo intervalas (sekundėmis)

en: Width of output
lt: Išvesties plotis

en: Number of characters to display
lt: Rodomų simbolių skaičius

en: Show icon
lt: Rodyti piktogramą

en: If applet icon is shown or not
lt: Ar programėlės piktograma rodoma, ar ne

en: About Command Applet
lt: Apie komandų įtaisą

en: Command Applet
lt: Komandų progamėlė

en: CPU Frequency Monitor Preferences
lt: CPU dažnio stebėjimo nustatymai

en: _Monitored CPU:
lt: _Stebimas CPU:

en: Monitor Settings
lt: Stebėjimo nustatymai

en: _Appearance:
lt: _Išvaizda:

en: Show CPU frequency as _frequency
lt: Rodyti CPU dažnį, kaip _dažnį

en: Show frequency _units
lt: Rodyti dažnio _vienetus

en: Show CPU frequency as _percentage
lt: Rodyti CPU dažnį _procentais

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: CPU Frequency Scaling Monitor
lt: CPU dažnio mastelio monitorius

en: Monitor the CPU Frequency Scaling
lt: Stebėti CPU dažnio mastelį

en: CPU to Monitor
lt: Stebimas CPU

en: Set the CPU to monitor. In a single processor system you don't have to change it.
lt: Nurodykite stebimą CPU. Vieno procesoriaus sistemoje, jums jo keisti nereikia.

en: Mode to show CPU usage
lt: CPU naudojimo rodymo veiksena

en: A 0 value means to show the applet in graphic mode (pixmap only), 1 to show the applet in text mode (not to show the pixmap) and 2 to show the applet in graphic and text mode.
lt: 0-inė vertė reiškia, kad įtaisas rodomas grafiniame režime (tik paveiksliukas), 1 - kad įtaisas rodomas tekstiniame režime (paveiksliukas nerodomas) ir 2 - kad įtaisas rodomas ir grafiniame, ir tekstiniame režime.

en: The type of text to display (if the text is enabled).
lt: Rodomo teksto tipas (jei tekstas įjungtas).

en: A 0 value means to show CPU frequency, 1 to show frequency and units, and 2 to show percentage instead of frequency.
lt: 0-inė reikšmė reiškia, kad rodomas CPU dažnis, 1 - kad rodomas dažnis ir vienetai, 2 - kad vietoje dažnio rodomi procentai.

en: Could not open help document
lt: Nepavyko atverti žinyno dokumento

en: About CPU Frequency Scaling Monitor
lt: Apie CPU dažnio mastelio monitorių

en: This utility shows the current CPU Frequency Scaling.
lt: Ši pagalbinė programa rodo esamą CPU dažnio mastelį.

en: This utility shows the current CPU Frequency
lt: Ši pagalbinė programa rodo esamą CPU dažnį

en: Graphic
lt: Grafikas

en: Text
lt: Tekstas

en: Graphic and Text
lt: Grafikas ir tekstas

en: Frequency Scaling Unsupported
lt: Dažnio keitimas nepalaikomas

en: CPU frequency scaling unsupported
lt: CPU dažnio keitimas nepalaikomas

en: You will not be able to modify the frequency of your machine.  Your machine may be misconfigured or not have hardware support for CPU frequency scaling.
lt: Negalėsite keisti kompiuterio dažnio. Kompiuteris neteisingai sukonfigūruotas arba neturi galimybės keisti dažnį.

en: Change CPU Frequency scaling
lt: Keisti CPU dažnių reguliavimą

en: Privileges are required to change the CPU Frequency scaling.
lt: Norint keisti CPU dažnių reguliavimą reikia turėti administratoriaus teises.

en: Drive Mount Applet Factory
lt: Diskų prijungimo priedo gamykla

en: Factory for drive mount applet
lt: Diskų prijungimo priedo gamykla

en: Disk Mounter
lt: Diskų prijungimas

en: Mount local disks and devices
lt: Prijungti vietinius diskus ir įrenginius

en: nothing to mount
lt: nieko prijungimui

en: (mounted)
lt: (prijungtas)

en: (not mounted)
lt: (neprijungtas)

en: Cannot execute Caja
lt: Negali paleisti „Cajos“

en: _Play DVD
lt: _Rodyti DVD

en: _Play CD
lt: _Groti CD

en: _Open %s
lt: _Atverti %s

en: Un_mount %s
lt: A_tjungti %s

en: _Mount %s
lt: _Prijungti %s

en: _Eject %s
lt: _Išmesti %s

en: About Disk Mounter
lt: Apie diskų prijungimą

en: Applet for mounting and unmounting block volumes.
lt: Įtaisas duomenų laikmenų prijungimui ir atjungimui.

en: Eyes Applet Factory
lt: Akių įtaiso gamykla

en: Eyes
lt: Akys

en: A set of eyeballs for your panel
lt: Keletas akių skydeliui

en: Directory in which the theme is located
lt: Katalogas kuriame yra tema

en: Eyes Preferences
lt: Akių nustatymai

en: _Select a theme:
lt: Pa_sirinkite temą:

en: Themes
lt: Temos

en: About Eyes
lt: Apie akis

en: A goofy set of eyes for the MATE panel. They follow your mouse.
lt: Akys MATE skydeliui, sekiojančios pelės žymeklį.

en: The eyes look in the direction of the mouse pointer
lt: Akys žiūri pelės žymeklio kryptimis

en: Can not launch the eyes applet.
lt: Nepavyko paleisti akių įtaiso.

en: There was a fatal error while trying to load the theme.
lt: Įkeliant temą įvyko lemtinga klaida.

en: Details
lt: Detalės

en: _Update
lt: _Atnaujinti

en: City:
lt: Miestas:

en: Last update:
lt: Paskutinis atnaujinimas:

en: Conditions:
lt: Sąlygos:

en: Sky:
lt: Dangus:

en: Temperature:
lt: Temperatūra:

en: Feels like:
lt: Jaučiama kaip:

en: Dew point:
lt: Rasos taškas:

en: Relative humidity:
lt: Santykinis drėgnumas:

en: Wind:
lt: Vėjas:

en: Pressure:
lt: Slėgis:

en: Visibility:
lt: Matomumas:

en: Sunrise:
lt: Saulėtekis:

en: Sunset:
lt: Saulėlydis:

en: Current Conditions
lt: Esamos sąlygos

en: Forecast Report
lt: Prognozės ataskaita

en: See the ForeCast Details
lt: Žiūrėti išsamesnę prognozę

en: Forecast
lt: Prognozė

en: _Visit Weather.com
lt: _Aplankykite Weather.com

en: Visit Weather.com
lt: Aplankykite Weather.com

en: Click to Enter Weather.com
lt: Spauskite, jei norite aplankyti Weather.com

en: Radar Map
lt: Radarinis žemėlapis

en: Mateweather Applet Factory
lt: Mateweather įtaiso gamykla

en: Factory for creating the weather applet.
lt: Gamykla orų įtaiso sukūrimui.

en: Weather Report
lt: Orų prognozė

en: Monitor the current weather conditions, and forecasts
lt: Stebėkite esamas orų sąlygas ir prognozes

en: About Weather Report
lt: Apie orų prognozę

en: A panel application for monitoring local weather conditions.
lt: Skydelio įtaisas skirtas stebėti vietinėms orų sąlygoms.

en: _Details
lt: _Išsamiau

en: MATE Weather
lt: MATE orai

en: Weather Forecast
lt: Orų prognozė

en: City: %s
    Sky: %s
    Temperature: %s
lt: Miestas: %s
    Dangus: %s
    Temperatūra: %s

en: Updating...
lt: Atnaujinu...

en: Forecast not currently available for this location.
lt: Šiuo metu prognozė šiai vietovei yra neprieinama.

en: Location view
lt: Vietovės vaizdas

en: Select Location from the list
lt: Pasirinkite vietovę iš sąrašo

en: Update spin button
lt: Atnaujinimo mygtukas

en: Spinbutton for updating
lt: Mygtukas atnaujinimui

en: Address Entry
lt: Adreso įvesties elementas

en: Enter the URL
lt: Įveskite URL

en: Failed to load the Locations XML database.  Please report this as a bug.
lt: Nepavyko įkelti vietovių XML duomenų bazės. Praneškite apie klaidą

en: Weather Preferences
lt: Orų nustatymai

en: _Automatically update every:
lt: _Automatiškai atnaujinti kas:

en: _Temperature unit:
lt: _Temperatūros vienetai:

en: Kelvin
lt: Kelvino

en: Celsius
lt: Celsijaus

en: Fahrenheit
lt: Farenheito

en: _Wind speed unit:
lt: _Vėjo greičio vienetai:

en: knots
lt: mazgai

en: Beaufort scale
lt: Boforto skalė

en: _Pressure unit:
lt: _Slėgio vienetai:

en: inHg
lt: colHg

en: _Visibility unit:
lt: _Matomumo vienetai:

en: meters
lt: metrai

en: miles
lt: mylios

en: Enable _radar map
lt: Įjungti _radarinius žemėlapius

en: Use _custom address for radar map
lt: Naudoti _pasirinktinį adresą radaro žemėlapiui

en: A_ddress:
lt: A_dresas:

en: Show _notifications
lt: Rodyti pranešimus

en: Update
lt: Atnaujinimas

en: minutes
lt: minučių

en: Display
lt: Rodymas

en: General
lt: Bendra

en: _Select a location:
lt: _Pasirinkite vietovę:

en: _Find:
lt: _Rasti:

en: Find _Next
lt: Ieškoti _kito

en: Location
lt: Vieta

en: MultiLoad Applet Factory
lt: MultiLoad įtaiso gamykla

en: Factory for creating the load applet.
lt: Gamykla įkėlimo įtaiso sukūrimui.

en: System Monitor
lt: Sistemos monitorius

en: A system load indicator
lt: Sistemos apkrovos indikatorius

en: Enable CPU load graph
lt: Įjungti CPU apkrovos grafiką

en: Enable memory load graph
lt: Įjungti atminties apkrovos grafiką

en: Enable network load graph
lt: Įjungti tinklo apkrovos grafiką

en: Enable swap load graph
lt: Įjungti swap apkrovos grafiką

en: Enable load average graph
lt: Įjungti vidutinės apkrovos grafiką

en: Enable disk load graph
lt: Įjungti disko apkrovos grafiką

en: Applet refresh rate in milliseconds
lt: Įtaiso atnaujinimo dažnis milisekundėmis

en: Graph size
lt: Grafiko dydis

en: For horizontal panels, the width of the graphs in pixels. For vertical panels, this is the height of the graphs.
lt: Horizontaliems skydeliams, grafikų plotis taškais. Vertikaliems skydeliams, tai yra grafikų aukštis.

en: Graph color for user-related CPU activity
lt: Grafiko, susijusio su naudotojo CPU veikla, spalva

en: Graph color for system-related CPU activity
lt: Grafiko, susijusio su sistemos CPU veikla, spalva

en: Graph color for nice-related CPU activity
lt: Grafiko, susijusio su nice CPU veikla, spalva

en: Graph color for iowait related CPU activity
lt: CPU veiklos, susijusios su iowait, grafiko spalva

en: CPU graph background color
lt: CPU grafiko fono spalva

en: Graph color for user-related memory usage
lt: Grafiko, susijusio su naudotojo naudojama atmintimi, spalva

en: Graph color for shared memory
lt: Bendrai naudojamos atminties grafiko spalva

en: Graph color for buffer memory
lt: Buferio atminties grafiko spalva

en: Graph color for cached memory
lt: Sparčiosios atmintinės grafiko spalva

en: Memory graph background color
lt: Atminties grafiko fono spalva

en: Graph color for input network activity
lt: Tinklo gaunamų duomenų grafiko spalva

en: Graph color for output network activity
lt: Tinklo siunčiamų duomenų grafiko spalva

en: Graph color for loopback network usage
lt: „Loopback“ tinklo grafiko spalva

en: Network graph background color
lt: Tinklo grafiko fono spalva

en: Grid line color
lt: Tinklelio linijos spalva

en: Indicator color
lt: Indikatoriaus spalva

en: Network threshold 1 in bytes
lt: Tinklo slenkstis 1, baitais

en: Network threshold 2 in bytes
lt: Tinklo slenkstis 2, baitais

en: Network threshold 3 in bytes
lt: Tinklo slenkstis 3, baitais

en: Graph color for user-related swap usage
lt: Grafiko, susijusio su naudotojo swap naudojimu, spalva

en: Swap graph background color
lt: Swap grafiko fono spalva

en: Graph color for load average
lt: Vidutinės apkrovos grafiko spalva

en: Load graph background color
lt: Apkrovos grafiko fono spalva

en: Graph color for disk read
lt: Disko skaitymo grafiko spalva

en: Graph color for disk write
lt: Disko rašymo grafiko spalva

en: Background color for disk load graph
lt: Disko apkrovos grafiko fono spalva

en: Uses /proc/diskstats to determine NVMe disk load
lt: Naudoja /proc/diskstats NVMe disko naudojimui nustatyti.

en: The desktop description file to execute as the system monitor
lt: Darbalaukio aprašymo failas, vykdytinas kaip sistemos monitorius

en: System Monitor Preferences
lt: Sistemos monitoriaus nustatymai

en: _Processor
lt: _Procesorius

en: _Memory
lt: _Atmintis

en: _Network
lt: _Tinklas

en: S_wap Space
lt: S_wap vieta

en: _Load
lt: _Apkrova

en: _Harddisk
lt: _Kietasis diskas

en: Monitored Resources
lt: Stebimi ištekliai

en: pixels
lt: pikselių

en: milliseconds
lt: milisekundžių

en: Options
lt: Parametrai

en: _User
lt: _Naudotojas

en: S_ystem
lt: S_istema

en: I_OWait
lt: I_OLaukimas

en: I_dle
lt: Ne_veikli

en: Processor
lt: Procesorius

en: Sh_ared
lt: Be_ndra

en: _Buffers
lt: _Buferiai

en: Cach_ed
lt: K_ešuota

en: F_ree
lt: L_aisva

en: Memory
lt: Atmintis

en: _In
lt: _Į

en: _Out
lt: _Iš

en: _Local
lt: _Vietinis

en: _Background
lt: _Fonas

en: _Gridline
lt: _Tinklelio linija

en: _Indicator
lt: _Indikatorius

en: Network
lt: Tinklas

en: _Used
lt: _Užimta

en: _Free
lt: _Laisva

en: Swap Space
lt: Swap talpa

en: _Average
lt: _Vidurkis

en: Load
lt: Apkrova

en: _Read
lt: _Skaitymas

en: _Write
lt: _Rašymas

en: Harddisk
lt: Kietasis diskas

en: Colors
lt: Spalvos

en: bytes
lt: baitų

en: Network speed thresholds
lt: Tinklo greičio slenksčiai

en: About System Monitor
lt: Apie sistemos monitorių

en: A system load monitor capable of displaying graphs for CPU, ram, and swap space use, plus network traffic.
lt: Sistemos apkrovos stebyklė, galinti grafiškai rodyti procesoriaus, RAM, swap failo ir tinklo apkrovą.

en: Start system-monitor
lt: Paleisti sistemos monitorių

en: There was an error executing '%s': %s
lt: Įvyko klaida vykdant „%s“: %s

en: Load Average
lt: Apkrovos vidurkis

en: Disk
lt: Diskas

en: The system load average is %0.02f
lt: Sistemos apkrovos vidurkis yra %0.02f

en: %s:
    Receiving %s
    Sending %s
lt: %s:
    Gaunama %s
    Siunčiama %s

en: CPU Load
lt: CPU apkrova

en: Memory Load
lt: Atminties apkrova

en: Net Load
lt: Tinklo apkrovimas

en: Swap Load
lt: Swap apkrova

en: Disk Load
lt: Disko apkrova

en: _Open System Monitor
lt: _Atverti sistemos monitorių

en: _In graph color
lt: _Gaunamų duomenų grafiko spalva

en: _Out graph color
lt: Iš_siunčiamų duomenų grafiko spalva

en: IPv4 Address:
lt: IPv4 adresas:

en: Netmask:
lt: Tinklo kaukė:

en: IPv6 Address:
lt: IPv6 adresas:

en: Hardware Address:
lt: Aparatinės įrangos adresas:

en: P-t-P Address:
lt: P-t-P adresas:

en: Bytes in:
lt: Baitų gauta:

en: Bytes out:
lt: Baitų išsiųsta:

en: Signal Strength:
lt: Signalo stiprumas:

en: Station:
lt: Stotis:

en: Channel:
lt: Kanalas:

en: MATE Netspeed Preferences
lt: MATE tinklo greičio nustatymai

en: Network _device:
lt: Tinklo _įrenginys:

en: Show _sum instead of in & out
lt: Rodyti _sumą vietoje gaunamo ir išsiunčiamo srauto

en: Show _bits instead of bytes
lt: Rodyti _bitus vietoje baitų

en: _Change icon according to the selected device
lt: Keisti _piktogramą atsižvelgiant į pasirinktą įrenginį

en: Show _icon
lt: Rodyti p_iktogramą

en: Show signal _quality icon for wireless devices
lt: Belaidžiams įrenginiams rodyti signalo _kokybės piktogramą

en: General Settings
lt: Bendrieji nustatymai

en: Device to monitor
lt: Stebimas įrenginys

en: The name of the device to monitor
lt: Stebimo įrenginio pavadinimas

en: Show sum speed
lt: Rodyti bendrą greitį

en: If true, show sum of inbound/outbound speed instead of separated ones.
lt: Jei teigiama, rodyti gaunamo ir išsiunčiamo greičių sumą, užuot rodžius abu greičius atskirai.

en: Show bits
lt: Rodyti bitus

en: If true, show speed in bits instead of bytes.
lt: Jei teigiama, rodyti greitį bitais, o ne baitais.

en: If true, show main icon.
lt: Jei teigiama, rodyti pagrindinę piktogramą.

en: Change icon
lt: Keisti piktogramą

en: If true, change the icon due to selected device.
lt: Jei teigiama, keisti piktogramą pagal įrenginį.

en: Auto change device
lt: Automatiškai keisti įrenginį.

en: If true, change automatically the selected device.
lt: Jei teigiama, automatiškai keisti pasirinktą įrenginį.

en: In color
lt: Gaunamo spalva

en: The color of the graph of the inbound traffic
lt: Gaunamo duomenų srauto grafiko spalva.

en: Out color
lt: Išsiunčiamo spalva

en: The color of the graph of the outbound traffic
lt: Išsiunčiamo duomenų srauto grafiko spalva.

en: Up command
lt: Aktyvavimo komanda

en: Command to execute to activate the device
lt: Komanda, vykdoma įrenginiui aktyvuoti (įjungti)

en: Down command
lt: Deaktyvavimo komanda

en: Command to execute to shut down the device
lt: Komanda, vykdoma įrenginiui išjungti

en: Show signal quality icon
lt: Rodyti signalo kokybės piktogramą

en: If true, show signal quality icon for wireless devices.
lt: Jei teigiama, belaidžiams įrenginiams rodyti signalo kokybės piktogramą.

en: Netspeed Applet Factory
lt: Tinklo greičio įtaiso gamykla

en: Netspeed Applet
lt: Tinklo greičio įtaisas

en: Network Monitor
lt: Tinklo monitorius

en: (unknown)
lt: (nežinoma)

en: unknown
lt: nežinomas

en: none
lt: nėra

en: There was an error displaying help:
    %s
lt: Rodant žinyną, įvyko klaida:
    %s

en: About MATE Netspeed
lt: Apie MATE tinklo greitį

en: A little applet that displays some information on the traffic on the specified network device
lt: Mažas įtaisas, rodantis informaciją apie nurodyto tinklo įrenginio duomenų srautą

en: Device _Details
lt: Išsamesnė įrenginio _informacija

en: Preferences...
lt: Nustatymai...

en: Help
lt: Žinynas

en: About...
lt: Apie...

en: Do you want to disconnect %s now?
lt: Ar norite dabar atjungti %s?

en: Do you want to connect %s now?
lt: Ar norite dabar prijungti %s?

en: <b>Running command %s failed</b>
    %s
lt: <b>Komandos %s vykdymas nepavyko</b>
    %s

en: %s is down
lt: %s atjungtas

en: 
    ESSID: %s
    Strength: %d %%
lt: 
    ESSID: %s
    Stiprumas: %d %%

en: MATE Netspeed
lt: MATE tinklo greitis

en: Sticky Notes Applet Factory
lt: Lipnių raštelių priedo gamykla

en: Sticky Notes
lt: Lipnūs rašteliai

en: Create, view, and manage sticky notes on the desktop
lt: Kurkite, žiūrėkite ir tvarkykite lipnius darbalaukio raštelius

en: This note is locked.
lt: Šis raštelis yra užrakintas.

en: This note is unlocked.
lt: Šis raštelis yra atrakintas.

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Delete All
lt: _Pašalinti visus

en: Delete all sticky notes?
lt: Ištrinti visus lipnius raštelius?

en: This cannot be undone.
lt: Veiksmas negali būti atšauktas.

en: _Delete
lt: _Pašalinti

en: Delete this sticky note?
lt: Ištrinti šį lipnų raštelį?

en: Sticky Note
lt: Lipnus raštelis

en: Lock/Unlock note
lt: Užrakinti/atrakinti raštelį

en: Delete note
lt: Ištrinti raštelį

en: Resize note
lt: Pakeisti raštelio dydį

en: Sticky Notes Preferences
lt: Lipnių raštelių nustatymai

en: Default Note Properties
lt: Įprasti raštelio nustatymai

en: _Width:
lt: _Plotis:

en: H_eight:
lt: _Aukštis

en: Specify the default width (in pixels) of new notes
lt: Nurodykite numatytąją naujų raštelių plotį (taškais)

en: Specify the default height (in pixels) of new notes
lt: Nurodykite numatytąją naujų raštelių aukštį (taškais)

en: Use co_lor from the system theme
lt: Naudoti sistemos temos _spalvą

en: Font Co_lor:
lt: Šrifto spa_lva:

en: Note C_olor:
lt: Raštelio sp_alva:

en: Choose a base color to use for all sticky notes
lt: Pasirinkite pagrindo spalvą naudoti visuose lipniuose rašteliuose

en: Pick a default sticky note color
lt: Pasirinkite numatytąją lipnaus raštelio spalvą

en: Use fo_nt from the system theme
lt: Naudoti sistemos temos šri_ftą

en: _Font:
lt: Šri_ftas:

en: Choose a font to use for all sticky notes
lt: Pasirinkite šriftą naudoti visuose lipniuose rašteliuose

en: Pick a default sticky note font
lt: Pasirinkite numatytąją lipnaus raštelio šriftą

en: Behavior
lt: Veikimas

en: _Put notes on all workspaces
lt: _Patalpinti visose darbo srityse

en: Choose if notes are visible on all workspaces
lt: Pasirinkite jeigu rašteliai yra matomi visose darbo srityse

en: Force _default color and font on notes
lt: Priverstinai nau_doti numatytąjį šriftą ir spalvas

en: Choose if the default style is forced on all notes
lt: Pasirinkite jeigu visuose rašteliuose priverstinai naudojamas numatytasis stilius

en: Hide notes when the des_ktop is clicked on
lt: Paslėpti raštelius, kai paspaudžiamas darbalaukis

en: Choose whether to hide all notes when selecting on the desktop
lt: Pasirinkti, kada darbalaukio pasirinkimo metu slėpti visus raštelius

en: Sticky Note Properties
lt: Lipnių raštelių savybės

en: Properties
lt: Savybės

en: _Title:
lt: _Pareigos:

en: Specify a title for the note
lt: Nurodykite raštelio antraštę

en: Use default co_lor
lt: Naudoti numatytąją spa_lvą

en: Font C_olor:
lt: Šrifto s_palva:

en: Note _Color:
lt: Raštelio _spalva:

en: Use default fo_nt
lt: Naudoti numatytąjį š_riftą

en: Choose a color for the note
lt: Pasirinkite raštelio spalvą

en: Pick a color for the sticky note
lt: Pasirinkite lipnaus raštelio spalvą

en: Choose a font for the note
lt: Pasirinkite raštelio šriftą

en: Pick a font for the sticky note
lt: Pasirinkite lipnaus raštelio šriftą

en: Default width for new notes
lt: Standartinis naujų raštelių plotis

en: Default width for new sticky notes in pixels.
lt: Standartinis naujų raštelių plotis taškais.

en: Default height for new notes
lt: Standartinis naujų raštelių aukštis

en: Default height for new sticky notes in pixels.
lt: Standartinis naujų raštelių aukštis taškais.

en: Default color for new notes
lt: Standartinė naujų raštelių spalva

en: Default color for new sticky notes. This should be in html hex specification, for example "#30FF50".
lt: Įprasta lipnių raštelių spalva. Ji turėtų būti nurodyta html šešioliktainiu pavidalu, pvz. „#30FF50“.

en: Default color for font
lt: Standartinė šrifto spalva

en: Default font color for new sticky notes. This should be in html hex specification, for example "#000000".
lt: Įprasta naujų lipnių raštelių šrifto spalva. Ji turėtų būti nurodyta html šešioliktainiu pavidalu, pvz. „#000000“.

en: Default font for new notes
lt: Standartinis naujų raštelių šriftas

en: Default font for new sticky notes. This should be a Pango Font Name, for example "Sans Italic 10".
lt: Standartinis naujų lipnių raštelių šriftas. Tai turėtų būti Pango šrifto vardas, pvz., „Sans Italic 10“.

en: Sticky notes' workspace stickyness
lt: Lipnių raštelių darbo sričių lipnumas

en: Specifies whether the sticky notes are visible on ALL workspaces on the desktop, or not.
lt: Nurodo ar lipnūs rašteliai yra matomi VISOSE darbo srityse darbalaukyje, ar ne

en: Sticky notes' locked state
lt: Lipnių raštelių užrakinimo būsena

en: Specifies whether the sticky notes are locked (non-editable) or not.
lt: Nurodo ar lipnūs rašteliai yra užrakinti (ne redaguojami) ar ne.

en: Date format of note's title
lt: Datos formatas raštelio antraštėje

en: By default, sticky notes are given the current date as the title when they are created. This format is used; anything that can be parsed by strftime() is valid.
lt: Standartiškai, lipniems rašteliams yra priskiriama dabartinė data kaip pavadinimas kai tik jie sukuriami. Naudojamas šis formatas; viskas kas gali būti apdorojama strftime() funkcijos tinka.

en: Whether to use the default system color
lt: Ar naudoti numatytasias sistemos spalvas

en: If this option is disabled, a custom color can be used as the default color for all sticky notes.
lt: Jeigu šis parametras yra išjungtas, bus naudojama naudotojo parinkta spalva kaip numatytoji spalva visiems lipniems lapeliams.

en: Whether to use the default system font
lt: Ar naudoti numatytąjį sistemos šriftą

en: If this option is disabled, a custom font can be used as the default font for all sticky notes.
lt: Jeigu šis parametras yra išjungtas, bus naudojamas naudotojo parinktas šriftas kaip numatytasis šriftas visuose lipniuose lapeliuose.

en: Whether to force the default color and font on all notes
lt: Ar priverstinai naudoti numatytąjį šriftą ir spalvas visuose rašteliuose

en: If this option is enabled, the custom colors and fonts that have been assigned to individual notes will be ignored.
lt: Jeigu šis parametras yra įjungtas, nustytos spalvos ir šriftai kurie buvo priskirti idividualiems rašteliams bus nepaisomi.

en: Whether to hide all notes when the desktop is selected
lt: Ar darbalaukio pasirinkimo metu slėpti visus raštelius

en: If this option is enabled, selecting the desktop in any way will automatically hide all the open notes.
lt: Pasirinkus, spustelėjimas darbalaukyje bet kuriuo atveju automatiškai paslėps visus matomus atvertus raštelius.

en: Whether to ask for confirmation when deleting a note
lt: Ar klausti patvirtinimo ištrinant raštelį

en: Empty notes are always deleted without confirmation.
lt: Tušti rašteliai visada ištrinami neprašant patvirtinimo.

en: _New Note
lt: _Naujas raštelis

en: Hi_de Notes
lt: P_aslėpti raštelius

en: _Delete Notes
lt: _Pašalinti raštelius

en: _Lock Notes
lt: _Užrakinti raštelius

en: %d note | %d notes
lt[0]: %d raštelis
lt[1]: %d rašteliai
lt[2]: %d raštelių
lt[3]: %d raštelių

en: Show sticky notes
lt: Rodyti lipnius raštelius

en: About Sticky Notes
lt: Apie lipnius raštelius

en: Sticky Notes for the MATE Desktop Environment
lt: Lipnūs rašteliai skirti MATE darbo aplinkai

en: Timer Factory
lt: Laikmačio gamykla

en: Timer
lt: Laikmatis

en: Start a timer and receive a notification when it is finished
lt: Pradėti laikmatį ir gauti įspėjimą, kai jo trukmė pasibaigs

en: Name of timer
lt: Laikmačio pavadinimas

en: Duration of timer in seconds
lt: Laikmačio trukmė sekundėmis

en: Show notification popup when timer finish
lt: Pabaigus rodyti iškylantįjį pranešimą

en: Show dialog window when timer finish
lt: Pabaigus rodyti dialogo langą

en: Timer Applet Preferences
lt: Laikmačio programėlės nustatymai

en: _Name:
lt: _Vardas:

en: _Hours:
lt: _Valandų:

en: _Minutes:
lt: _Minučių:

en: _Seconds:
lt: _Sekundžių:

en: Show notification _popup
lt: Rodyti iškylantįjį _pranešimą

en: Show _dialog
lt: Rodyti _dialogą

en: _Start timer
lt: _Paleisti laikmatį

en: P_ause timer
lt: Pristabdyti laikmatį

en: S_top timer
lt: Stabdyti laikmatį

en: R_eset
lt: A_tstatyti

en: Timer finished!
lt: Laikmačio trukmė baigėsi!

en: About Timer Applet
lt: Apie laikmačio įtaisą

en: Timer Applet
lt: Laikmačio programėlė

en: Trash Applet Factory
lt: Šiukšlinės įtaiso gamykla

en: Trash
lt: Šiukšlinė

en: Go to Trash
lt: Eiti į šiukšlinę

en: _Empty Trash
lt: _Išvalyti šiukšlinę

en: _Open Trash
lt: _Atverti šiukšlinę

en: %d Item in Trash | %d Items in Trash
lt[0]: Šiukšlinėje yra %d elementas
lt[1]: Šiukšlinėje yra %d elementai
lt[2]: Šiukšlinėje yra %d elementų
lt[3]: Šiukšlinėje yra %d elementų

en: No Items in Trash
lt: Šiukšlinėje nieko nėra

en: Error while spawning caja:
    %s
lt: Iškviečiant nautilių, įvyko klaida:
    %s

en: About Trash Applet
lt: Apie šiukšlinės įtaisą

en: A MATE trash bin that lives in your panel. You can use it to view the trash or drag and drop items into the trash.
lt: MATE šiukšlinė, kuri yra skydelyje. Galite ją naudoti, norėdami pamatyti šiukšlinę arba ant užtempti ir paleisti norimus ištrinti elementus.

en: Delete Immediately?
lt: Ištrinti tuojau pat?

en: Cannot move items to trash, do you want to delete them immediately?
lt: Perkelti elementų į šiukšlinę nepavyko, ar norite juos ištrinti tuojau pat?

en: Cannot move some items to trash, do you want to delete these immediately?
lt: Kai kurių elementų nepavyko perkelti į šiukšlinę, ar norite ištrinti juos tuojau pat?

en: Trash Applet
lt: Šiukšlinės įtaisas

note: Translators: the %s in this string should be read as %d.
en: Removing item %s of %s
lt: Šalinamas %s elementas iš %s

note: Translators: %s is a file name
en: Removing: %s
lt: Šalinama: %s

en: Empty all of the items from the trash?
lt: Iš šiukšlinės išvalyti visus elementus?

en: If you choose to empty the trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
lt: Jeigu pasirinksite išvalyti šiukšlinę, visi elementai joje bus negrįžtamai prarasti. Turėkite omenyje, kad taip pat galite ištrinti kiekvieną elementą atskirai.

en: Emptying the Trash
lt: Išvaloma šiukšlinė

en: From:
lt: Iš:
