mate-applets 1.25.3 - en to uk translation catalogue (569 entries)

en: AccessX Status Applet Factory
uk: Фабрика аплету стану AccessX

en: Keyboard Accessibility Status Applet Factory
uk: Фабрика стану спеціяльних можливостей набірниці

en: Keyboard Accessibility Status
uk: Стан спеціяльних можливостей набірниці

en: Shows the status of keyboard accessibility features
uk: Показує стан спеціяльних можливостей набірниці

en: Sun GNOME Documentation Team <gdocteam@sun.com>
uk: Sun GNOME Команда документування <gdocteam@sun.com>

en: MATE Documentation Team
uk: Команда документування MATE

en: About AccessX Status
uk: Про стан AccessX

en: Shows the state of AccessX features such as latched modifiers
uk: Показує стан особливостей AccessX, наприклад, увімкнутих модифікаторів

en: Copyright © 2003 Sun Microsystems
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
uk: Авторське право © 2003 Сун Мікросістемс
    Copyright © 2012-2021 Розробники MATE

en: There was an error launching the help viewer: %s
uk: Помилка при запуску переглядача довідки: %s

en: Open the keyboard preferences dialog
uk: Відкрити діалог налаштування набірниці

en: There was an error launching the keyboard preferences dialog: %s
uk: Помилка під час запуску діалогу параметрів набірниці: %s

en: _Keyboard Accessibility Preferences
uk: Параметри спеціяльних можливостей _набірниці

en: _Help
uk: _Допомога

en: _About
uk: _Про програму

en: a
uk: а

en: AccessX Status
uk: Стан AccessX

en: Shows keyboard status when accessibility features are used.
uk: Показує стан набірниці при використанні спеціяльних можливостей

en: XKB Extension is not enabled
uk: XKB розширення не увімкнено

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Error: %s
uk: Помилка: %s

en: Displays current state of keyboard accessibility features
uk: Показує поточний стан спеціяльних можливостей набірниці

en: _Preferences
uk: _Налаштування

en: System is running on AC power
uk: Система працює від мережі змінного струму

en: System is running on battery power
uk: Система працює від акумулятора

en: Battery charged (%d%%)
uk: Акумулятор повністю заряджений (%d%%)

en: Unknown time (%d%%) remaining
uk: Час завершення невідомий (%d%%)

en: Unknown time (%d%%) until charged
uk: Час до повного зарядження (%d%%) невідомий

en: %d minute (%d%%) remaining | %d minutes (%d%%) remaining
uk[0]: залишилася %d хвилина (%d%%)
uk[1]: залишилося %d хвилини (%d%%)
uk[2]: залишилося %d хвилин (%d%%)
uk[3]: залишилося %d хвилин (%d%%)

en: %d minute until charged (%d%%) | %d minutes until charged (%d%%)
uk[0]: %d До цілковитого заряду залишилася (%d%%) хвилина
uk[1]: %dДо цілковитого заряду залишилося (%d%%) хвилини
uk[2]: %dДо цілковитого заряду залишилося (%d%%) хвилин
uk[3]: %dДо цілковитого заряду залишилося (%d%%) хвилин

en: %d hour (%d%%) remaining | %d hours (%d%%) remaining
uk[0]: залишилася %d година (%d%%)
uk[1]: залишилося %d години (%d%%)
uk[2]: залишилося %d годин (%d%%)
uk[3]: залишилося %d годин (%d%%)

en: %d hour until charged (%d%%) | %d hours until charged (%d%%)
uk[0]: %d година (%d%%) до цілковитого зарядження
uk[1]: %d години (%d%%) до цілковитого зарядження
uk[2]: %d годин (%d%%) до цілковитого зарядження
uk[3]: %d годин (%d%%) до цілковитого зарядження

en: %d %s %d %s (%d%%) remaining
uk: залишилося %d %s %d %s (%d%%)

en: hour | hours
uk[0]: година
uk[1]: години
uk[2]: годин
uk[3]: годин

en: minute | minutes
uk[0]: хвилина
uk[1]: хвилини
uk[2]: хвилин
uk[3]: хвилин

en: %d %s %d %s until charged (%d%%)
uk: %d %s %d %s до повного зарядження (%d%%)

en: Battery Monitor
uk: Індикатор заряду акумулятора

en: Your battery is now fully recharged
uk: Акумулятор повністю заряджено

en: Battery Notice
uk: Інформація про акумулятор

en: You have %d%% of your total battery capacity remaining.
uk: Залишилося %d%% місткости акумулятора.

en: You have %d minute of battery power remaining (%d%% of the total capacity). | You have %d minutes of battery power remaining (%d%% of the total capacity).
uk[0]: Час роботи від акумулятора, що лишився - %d хвилина (%d%% від загальної місткости).
uk[1]: Час роботи від акумулятора, що лишився - %d хвилини (%d%% від загальної місткости).
uk[2]: Час роботи від акумулятора, що лишився - %d хвилин (%d%% від загальної місткости).
uk[3]: Час роботи від акумулятора, що лишився - %d хвилин (%d%% від загальної місткости).

en: To avoid losing your work:
     • plug your laptop into external power, or
     • save open documents and shut your laptop down.
uk: Щоб запобігти втраті Вашої роботи:
     • під’єднайте ноутбук до зовнішнього джерела живлення, або
     • збережіть відкриті документи та завершіть роботу комп'ютера.

en: To avoid losing your work:
     • suspend your laptop to save power,
     • plug your laptop into external power, or
     • save open documents and shut your laptop down.
uk: Щоб запобігти втраті Вашої роботи:
     • переведіть ноутбук у режим сну,
     • під’єднайте ноутбук до зовнішнього джерела живлення, або
     • збережіть відкриті документи та завершіть роботу комп'ютера.

en: Your battery is running low
uk: Заряд акумулятора низький

en: No battery present
uk: Акумулятор відсутній

en: Battery status unknown
uk: Стан акумулятора невідомий

en: N/A
uk: Н/Д

en: There was an error displaying help: %s
uk: Помилка показу довідки: %s

en: This utility shows the status of your laptop battery.
uk: Цей засіб показує стан акумулятора Вашого комп'ютера.

en: upower backend enabled.
uk: Бекенд upower увімкнено.

en: Legacy backend enabled.
uk: Увімкнено застарілий бекенд.

en: About Battery Charge Monitor
uk: Про індикатор зарядження акумулятора

en: Copyright © 2000 The Gnulix Society
    Copyright © 2002-2005 Free Software Foundation and others
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
uk: Авторське право © 2000 Товариство Ґнулікса
    Авторські права © 2002-2005 Фонд вільного програмного забезпечення та инші
    Авторське право © 2012-2021 Розробники MATE

en: Battery Charge Monitor
uk: Індикатор зарядження акумулятора

en: Monitor a laptop's remaining power
uk: Стежить за зарядом акумулятора портативного комп'ютера

en: Battery Charge Monitor Preferences
uk: Параметри індикатора заряду акумулятора

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Show time/percentage:
uk: _Показувати час/відсотки:

en: Show _time remaining
uk: Показувати _час, що залишився

en: Show _percentage remaining
uk: Показувати _відсотки, що залишилися

en: Appearance
uk: Вигляд

en: _Warn when battery charge drops to:
uk: _Попереджувати коли заряд спадає до:

en: Percent
uk: Відсоток

en: Minutes Remaining
uk: Залишилося часу

en: _Notify when battery is fully recharged
uk: _Сповіщати про повний заряд акумулятора

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Battstat Factory
uk: Фабрика стану акумулятора

en: Red value level
uk: Рівень червоного кольору

en: The battery level below which the battery is displayed as red. Also the value at which the low battery warning is displayed.
uk: Рівень зарядження, нижче якого батарея зображується червоною. Також значення, при якому виводиться попередження про низький заряд.

en: Warn on low time rather than low percentage
uk: Попереджувати при маленькому часі, а не при низькому відсотку

en: Use the value defined in red_value as a time remaining to show the warning dialog rather than a percentage.
uk: Встановлене у параметрі red_value значення є часом, що залишився до показу діялоґу попередження, а не відсотком заряду

en: Low Battery Notification
uk: Сповіщення про низький рівень заряду

en: Notify user when the battery is low.
uk: Сповіщати про низький рівень заряду акумулятора.

en: Full Battery Notification
uk: Сповіщення про повний заряд

en: Notify user when the battery is full.
uk: Сповіщати про повний рівень заряду акумулятора.

en: Beep for warnings
uk: Попередження звуковим сигналом

en: Beep when displaying a warning.
uk: Супроводжувати вивід попереджень звуковим сигналом.

en: Show the time/percent label
uk: Показувати позначку часу/заряду

en: 0 for no label, 1 for percentage and 2 for time remaining.
uk: 0 - без позначки, 1 - відсотки, та  2 - залишок часу

en: Battery Status Utility
uk: Засіб індикації стану акумулятора

en: Battery power low
uk: Акумулятор розряджений

en: Battery fully re-charged
uk: Акумулятор повністю заряджено

en: Available palettes
uk: Наявні палітри

en: Insert "%s"
uk: Вставити "%s"

en: Insert special character
uk: Вставити спеціяльний символ

en: insert special character %s
uk: вставити спеціяльний символ %s

en: About Character Palette
uk: Про Касу символів

en: Copyright © 1998, 2004-2005 GNOME Applets Maintainers and others
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
uk: Авторське право © 1998, 2004-2005 Супровідники аплетів GNOME та инші
    Авторське право © 2012-2021 Розробники MATE

en: MATE Panel applet for selecting strange characters that are not on the keyboard. Released under GNU General Public Licence.
uk: Аплет панелі MATE для вибору дивних символів, яких немає на набірниці. Випущено під загальною публічною ліцензією GNU.

en: Character Palette
uk: Палітра символів

en: Insert characters
uk: Вставка символів

en: Charpicker Applet Factory
uk: Фабрика аплету вибору символів

en: Characters shown on applet startup
uk: Символи, що показуються після запуску

en: The string that the user had selected when the applet was last used. This string will be displayed when the user starts the applet.
uk: Рядок, який вибрав користувач під час останнього використання аплету. Цей рядок показуватиметься після наступного запуску.

en: List of available palettes
uk: Перелік наявних палітр

en: List of strings containing the available palettes.
uk: Перелік рядків, що містять доступні шаблони.

en: _Edit
uk: _Зміни

en: _Palette:
uk: _Палітра:

en: Palette entry
uk: Поле палітри

en: Modify a palette by adding or removing characters
uk: Змініть палітру додаючи чи забираючи символи

en: Add Palette
uk: Додавання палітри

en: Edit Palette
uk: Редагування палітри

en: Palettes list
uk: Перелік палітр

en: _Palettes:
uk: _Палітри:

en: Add button
uk: Додати

en: Click to add a new palette
uk: Натисніть кнопку для додавання нової палітри

en: Edit button
uk: Кнопка оновлення

en: Click to edit the selected palette
uk: Клацніть для зміни вибраної палітри

en: Delete button
uk: Кнопка вилучення

en: Click to delete the selected palette
uk: Клацніть для вилучення вибраної палітри

en: Character Palette Preferences
uk: Параметри палітри символів

en: Command Applet Preferences
uk: Уподобання команди Applet

en: C_ommand:
uk: К_оманда:

en: _Interval (seconds):
uk: Інтервал (секунд):

en: Maximum _width (chars):
uk: Щонайбільша _ширина (символів):

en: _Show icon
uk: _Показати піктограму

en: Command Factory
uk: Фабрика команди

en: Command
uk: Команда

en: Shows the output of a command
uk: Показати вивід команди

en: Command to execute
uk: Команда для виконання

en: Command/script to execute to get the output
uk: Команда / скрипт для виконання, щоб отримати вихід

en: Interval for the command
uk: Інтервал для команди

en: Interval to execute the command (in seconds)
uk: Інтервал для виконання команди (у секундах)

en: Width of output
uk: Ширина виводу

en: Number of characters to display
uk: Кількість символів для відображення

en: Show icon
uk: Показати піктограму

en: If applet icon is shown or not
uk: Якщо піктограма applet показується чи ні

en: About Command Applet
uk: Про Командний аплет

en: Copyright © 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright © 2015-2021 MATE developers
uk: Авторське право © 2013-2014 Стефано Карапецас
    Авторське право © 2015-2021 Розробники MATE

en: Command Applet
uk: Команда Applet

en: CPU Frequency Monitor Preferences
uk: Параметри індикатора частоти ЦПП

en: _Monitored CPU:
uk: _Контрольований процесор:

en: Monitor Settings
uk: Параметри монітору

en: _Appearance:
uk: _Вигляд:

en: Show CPU frequency as _frequency
uk: Показувати частоту ЦПП як _частоту

en: Show frequency _units
uk: Показувати _одиниці частоти

en: Show CPU frequency as _percentage
uk: Показувати частоту ЦПП у _відсотках

en: Display Settings
uk: Параметри екрану

en: CPU Frequency Scaling Monitor
uk: Індикатор зміни частоти процесора

en: Monitor the CPU Frequency Scaling
uk: Відстежує зміну частоти процесора

en: CPU to Monitor
uk: Процесор, що відстежується

en: Set the CPU to monitor. In a single processor system you don't have to change it.
uk: Встановіть процесор для відстежування. На однопроцесорній системі змінювати не треба.

en: Mode to show CPU usage
uk: Режим показу використання ЦПП

en: A 0 value means to show the applet in graphic mode (pixmap only), 1 to show the applet in text mode (not to show the pixmap) and 2 to show the applet in graphic and text mode.
uk: Значення 0 означає відображення аплету у графічному режимі (лише зображення), 1 - текстовий режим (не показувати зображення), 2 - показувати текст та зображення.

en: The type of text to display (if the text is enabled).
uk: Тип тексту для показу (якщо текст увімкнено).

en: A 0 value means to show CPU frequency, 1 to show frequency and units, and 2 to show percentage instead of frequency.
uk: 0 - показувати частоту ЦПП, 1 - частоту й одиниці, 2 - відсотки замість частоти.

en: Could not open help document
uk: Не вдається відкрити документ довідки

en: About CPU Frequency Scaling Monitor
uk: Про Індикатор зміни частоти процесора

en: Copyright © 2004 Carlos Garcia Campos
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
uk: Авторське право © 2004 Карлос Ґарсія Кампос
    Авторське право © 2012-2021 Розробники MATE

en: This utility shows the current CPU Frequency Scaling.
uk: Цей засіб показує поточну частоту процесора.

en: This utility shows the current CPU Frequency
uk: Цей засіб показує поточну частоту ЦПП

en: Graphic
uk: Графічний

en: Text
uk: Текст

en: Graphic and Text
uk: Графічний та текст

en: Frequency Scaling Unsupported
uk: Зміна частоти не підтримується

en: CPU frequency scaling unsupported
uk: Зміна частоти процесора не підтримується

en: You will not be able to modify the frequency of your machine.  Your machine may be misconfigured or not have hardware support for CPU frequency scaling.
uk: Ви не зможете змінити частоту процесора на Вашому комп'ютері. Можливо, Ваш комп'ютер неправильно налаштований, або не має апаратної підтримки зміни частоти.

en: Change CPU Frequency scaling
uk: Змінити частоту процесора

en: Privileges are required to change the CPU Frequency scaling.
uk: Для зміни частоти процесора потрібні привілеї адміністратора.

en: Drive Mount Applet Factory
uk: Фабрика аплету монтування

en: Factory for drive mount applet
uk: Фабрика для аплету монтування дисків

en: Disk Mounter
uk: Монтування дисків

en: Mount local disks and devices
uk: Монтування локальних дисків та пристроїв

en: nothing to mount
uk: Нічого монтувати

en: (mounted)
uk: (змонтовано)

en: (not mounted)
uk:  (не змонтовано)

en: Cannot execute Caja
uk: Неможливо виконати Caja

en: _Play DVD
uk: _Грати DVD

en: _Play CD
uk: _Грати КД

en: _Open %s
uk: _Відкрити %s

en: Un_mount %s
uk: Де_монтувати %s

en: _Mount %s
uk: _Змонтувати %s

en: _Eject %s
uk: Ви_тягнути %s

en: About Disk Mounter
uk: Про Монтування дисків

en: Copyright © 2004 Canonical Ltd
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
uk: Авторське право © 2004 Канонікал Ltd
    Авторське право © 2012-2021 Розробники MATE

en: Applet for mounting and unmounting block volumes.
uk: Аплет для монтування та демонтування блочних томів.

en: Eyes Applet Factory
uk: Фабрика аплету Очі

en: Eyes
uk: Очі

en: A set of eyeballs for your panel
uk: Встановлює аплет "Очі" на Вашу панель

en: Directory in which the theme is located
uk: Каталог, де розташована тема

en: Eyes Preferences
uk: Параметри аплету "Очі"

en: _Select a theme:
uk: _Виберіть тему:

en: Themes
uk: Теми

en: About Eyes
uk: Про проґраму Очі

en: A goofy set of eyes for the MATE panel. They follow your mouse.
uk: Безґлузді очі для панелі MATE, що стежать за вказівником миші.

en: Copyright © 1999 Dave Camp
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
uk: Авторське право © 1999 Дейв Кемп
    Авторське право © 2012-2021 Розробники MATE

en: The eyes look in the direction of the mouse pointer
uk: Очі, що дивляться у напрямку вказівника миші

en: Can not launch the eyes applet.
uk: Не вдається запустити аплет "Очі".

en: There was a fatal error while trying to load the theme.
uk: Фатальна помилка при спробі завантажити тему.

en: Details
uk: Подробиці

en: _Update
uk: _Оновити

en: City:
uk: Місто:

en: Last update:
uk: Останнє оновлення:

en: Conditions:
uk: Погодні умови:

en: Sky:
uk: Небо:

en: Temperature:
uk: Температура:

en: Feels like:
uk: Комфортність:

en: Dew point:
uk: Точка роси:

en: Relative humidity:
uk: Відносна вологість:

en: Wind:
uk: Вітер:

en: Pressure:
uk: Тиск:

en: Visibility:
uk: Видимість:

en: Sunrise:
uk: Схід сонця:

en: Sunset:
uk: Захід сонця:

en: Current Conditions
uk: Поточні погодні умови

en: Forecast Report
uk: Прогноз погоди

en: See the ForeCast Details
uk: Переглянути докладний прогноз

en: Forecast
uk: Прогноз

en: _Visit Weather.com
uk: _Відвідати Weather.com

en: Visit Weather.com
uk: Відвідати Weather.com

en: Click to Enter Weather.com
uk: Клацніть, щоб відвідати Weather.com

en: Radar Map
uk: Радарна мапа

en: Mateweather Applet Factory
uk: Фабрика аплету Mateweather

en: Factory for creating the weather applet.
uk: Фабрика для створення аплету погоди.

en: Weather Report
uk: Зведення погоди

en: Monitor the current weather conditions, and forecasts
uk: Стежить за поточними погодними умовами та робить прогнози

en: About Weather Report
uk: Про Прогноз погоди

en: Copyright © 1999-2005 by S. Papadimitriou and others
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
uk: Авторське право © 1999-2005 С. Пападімітріу та ин
    Авторське право © 2012-2021 Розробники MATE

en: A panel application for monitoring local weather conditions.
uk: Аплет показу погодних умов.

en: _Details
uk: Под_робиці

en: MATE Weather
uk: Аплет "Зведення погоди"

en: Weather Forecast
uk: Прогноз погоди

en: City: %s
    Sky: %s
    Temperature: %s
uk: Місто: %s
    Небо: %s
    Температура: %s

en: Updating...
uk: Триває оновлення...

en: Forecast not currently available for this location.
uk: Для цієї місцевости прогноз наразі недоступний.

en: Location view
uk: Перегляд місцевости

en: Select Location from the list
uk: Виберіть місцевість з переліку

en: Update spin button
uk: Кнопка оновлення

en: Spinbutton for updating
uk: Кнопка оновлення

en: Address Entry
uk: Поле адреси

en: Enter the URL
uk: Уведіть адресу (URL)

en: Failed to load the Locations XML database.  Please report this as a bug.
uk: Не вдається завантажити XML базу даних місць. Сповістіть про помилку.

en: Weather Preferences
uk: Параметри аплету "Зведення погоди"

en: _Automatically update every:
uk: Автоматично оновлювати _кожні

en: _Temperature unit:
uk: _Температурні одиниці:

en: Kelvin
uk: Кельвін

en: Celsius
uk: Цельсій

en: Fahrenheit
uk: Фаренгейт

en: _Wind speed unit:
uk: Одиниці швидкости _вітру:

en: m/s
uk: м/с

en: km/h
uk: км/год

en: mph
uk: миль/год

en: knots
uk: вузлів

en: Beaufort scale
uk: Шкала Бофорта

en: _Pressure unit:
uk: Одиниці т_иску:

en: kPa
uk: кПа

en: hPa
uk: ГПа

en: mb
uk: мб

en: mmHg
uk: мм рт.ст.

en: inHg
uk: дюймів рт.ст.

en: atm
uk: атм

en: _Visibility unit:
uk: Одиниці види_мости:

en: meters
uk: метрів

en: km
uk: км

en: miles
uk: миль

en: Enable _radar map
uk: Увімкнути _радарну мапу

en: Use _custom address for radar map
uk: В_ласна адреса радарної мапи

en: A_ddress:
uk: Ад_реса:

en: Show _notifications
uk: Показати _сповіщення

en: Update
uk: Замінити

en: minutes
uk: хвилин

en: Display
uk: Зовнішній вигляд

en: General
uk: Загальні

en: _Select a location:
uk: Вибрати _місцевість:

en: _Find:
uk: З_найти:

en: Find _Next
uk: Знайти _наступний

en: Location
uk: Розташування

en: System Monitor
uk: Системний монітор

en: A system load indicator
uk: Індикатор завантаження системи

en: Enable CPU load graph
uk: Увімкнути графік використання ЦПП

en: Enable memory load graph
uk: Увімкнути графік використання пам'яті

en: Enable network load graph
uk: Увімкнути графік використання мережі

en: Enable swap load graph
uk: Увімкнути графік використання підкачки

en: Enable load average graph
uk: Увімкнути графік середнього завантаження

en: Enable disk load graph
uk: Увімкнути графік використання диску

en: Applet refresh rate in milliseconds
uk: Частота оновлення аплету у мілісекундах

en: Graph size
uk: Розмір графіку

en: For horizontal panels, the width of the graphs in pixels. For vertical panels, this is the height of the graphs.
uk: Для горизонтальних панелей, ширина графіку у точках. Для вертикальних панелей, це висота графіку.

en: Graph color for user-related CPU activity
uk: Колір графіку завантажености процесора користувачем

en: Graph color for system-related CPU activity
uk: Колір графіку системної активности процесора

en: Graph color for nice-related CPU activity
uk: Колір графіку активности ЦПП з урахуванням пріоритету

en: Graph color for iowait related CPU activity
uk: Колір графіку для показу активности ЦПП з урахуванням iowait

en: CPU graph background color
uk: Колір тла графіку використання ЦПП

en: Graph color for user-related memory usage
uk: Колір графіку використання пам'яті користувачем

en: Graph color for shared memory
uk: Колір графіку спільної пам'яті

en: Graph color for buffer memory
uk: Колір графіку буферу пам'яті

en: Graph color for cached memory
uk: Колір графіку кешованої пам'яті

en: Memory graph background color
uk: Колір тла графіку пам'яті

en: Graph color for input network activity
uk: Колір графіку для показу вхідного трафіку у мережі

en: Graph color for output network activity
uk: Колір графіку для показу вихідного трафіку у мережі

en: Graph color for loopback network usage
uk: Колір графіку для локального використання мережі

en: Network graph background color
uk: Колір тла графіку мережі

en: Grid line color
uk: Колір ґратки

en: Indicator color
uk: Колір індикатора

en: Network threshold 1 in bytes
uk: Межа мережі 1 в байтах

en: Network threshold 2 in bytes
uk: Межа мережі 2 в байтах

en: Network threshold 3 in bytes
uk: Межа мережі 3 в байтах

en: Graph color for user-related swap usage
uk: Колір графіку використання підкачки користувачем

en: Swap graph background color
uk: Колір тла графіку підкачки

en: Graph color for load average
uk: Колір графіку середньої завантажености

en: Load graph background color
uk: Колір тла графіку завантажености

en: Graph color for disk read
uk: Колір графіку для читання з диску

en: Graph color for disk write
uk: Колір графіку для запису на диск

en: Background color for disk load graph
uk: Колір тла для графіку завантаження диску

en: The desktop description file to execute as the system monitor
uk: Файл опису для додатку що запускається як системний монітор

en: System Monitor Preferences
uk: Параметри системного монітора

en: _Processor
uk: П_роцесор

en: _Memory
uk: _Пам'ять

en: _Network
uk: _Мережа

en: S_wap Space
uk: Під_качка

en: _Load
uk: З_авантаження

en: _Harddisk
uk: _Жорсткий диск

en: Monitored Resources
uk: Ресурси, що контролюються

en: pixels
uk: пікселів

en: milliseconds
uk: мс

en: Options
uk: Опції

en: _User
uk: _Користувач

en: S_ystem
uk: _Система

en: N_ice
uk: Пр_іоритет

en: I_dle
uk: О_чікування

en: Processor
uk: Процесор

en: Sh_ared
uk: _Спільна

en: _Buffers
uk: _Буфери

en: Cach_ed
uk: Ке_ш

en: F_ree
uk: _Вільна

en: Memory
uk: Пам'ять

en: _In
uk: В_хідний

en: _Out
uk: В_ихідний

en: _Local
uk: _Локальний

en: _Background
uk: _Тло

en: _Gridline
uk: _Лінія ґратки

en: _Indicator
uk: _Індикатор

en: Network
uk: Мережа

en: _Used
uk: В_икористано

en: _Free
uk: _Вільно

en: Swap Space
uk: Підкачка

en: _Average
uk: _Середнє

en: Load
uk: Завантаження

en: _Read
uk: _Читання

en: _Write
uk: _Запис

en: Harddisk
uk: Жорсткий диск

en: Colors
uk: Кольори

en: bytes
uk: байів

en: Network speed thresholds
uk: Межі швидкости мережі

en: About System Monitor
uk: Про системний монітор

en: Copyright © 1999-2005 Free Software Foundation and others
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
uk: Авторське право © 1999-2005 Фонд вільного програмного забезпечення та инші
    Авторське право © 2012-2021 Розробники MATE

en: A system load monitor capable of displaying graphs for CPU, ram, and swap space use, plus network traffic.
uk: Монітор навантаження системи показує графіки використання процесора, пам'яті, файлу підкачки, дискового простору та мережі.

en: Start system-monitor
uk: Запустити системний монітор

en: There was an error executing '%s': %s
uk: Помилка при виконанні "%s": %s

en: Load Average
uk: Середнє завантаження

en: Disk
uk: Диск

en: The system load average is %0.02f
uk: Середнє завантаження системи - %0.02f

en: %s:
    Receiving %s
    Sending %s
uk: %s:
    Отримую %s
    Надсилаю %s

en: CPU Load
uk: Завантаження ЦПП

en: Memory Load
uk: Використання пам'яті

en: Net Load
uk: Завантаження мережі

en: Swap Load
uk: Завантаження підкачки

en: Disk Load
uk: Завантаження диску

en: _Open System Monitor
uk: Відкрити _Системний монітор

en: _In graph color
uk: Колір графіку _вхідних даних

en: _Out graph color
uk: Колір графіку _вихідних даних

en: IPv4 Address:
uk: Адреса IPv4:

en: Netmask:
uk: Маска мережі:

en: IPv6 Address:
uk: Адреса IPv6:

en: Hardware Address:
uk: Адреса пристрою:

en: P-t-P Address:
uk: P-t-P Адреса:

en: Bytes in:
uk: Об’єм вхідного трафіку:

en: Bytes out:
uk: Об’єм вихідного трафіку:

en: Signal Strength:
uk: Сила сигналу

en: Connected Time:
uk: Час під'єднання:

en: MATE Netspeed Preferences
uk: Налаштування MATE Мережевий монітор

en: Network _device:
uk: Мережевий _пристрій:

en: Show _sum instead of in & out
uk: Показувати _сумарну швидкість вхідного та вихідного трафіку

en: Show _bits instead of bytes
uk: Показати _біти замість байтів

en: _Change icon according to the selected device
uk: _Змінити піктограму відповідно до вибраного пристрою

en: Show _icon
uk: Показати _піктограму

en: Show signal _quality icon for wireless devices
uk: Показати піктограму  _якости сигналу для бездротових пристроїв

en: General Settings
uk: Загальні параметри

en: Device to monitor
uk: Пристрій, що відстежується

en: The name of the device to monitor
uk: Ім'я пристрою, що відстежується

en: Show sum speed
uk: Показати сумарну швидкість

en: If true, show sum of inbound/outbound speed instead of separated ones.
uk: Якщо обрано показувати сумарну вхідну/вихідну швидкість замість відокремлених.

en: Show bits
uk: Показувати у бітах

en: If true, show speed in bits instead of bytes.
uk: Якщо цей ключ має значення ІСТИНА, показувати швидкість у бітах замість байтів.

en: Show IPv4 and IPv6 addresses on tooltip
uk: Показувати адреси IPv4 та IPv6 у підказці

en: If true, show main icon.
uk: Якщо цей ключ має значення ІСТИНА, показувати головну піктограму.

en: Change icon
uk: Змінити піктограму

en: If true, change the icon due to selected device.
uk: Якщо цей ключ має значення ІСТИНА, автоматично змінити піктограму на вибраному пристрої.

en: Auto change device
uk: Змінити пристрій автоматично

en: If true, change automatically the selected device.
uk: Якщо цей ключ має значення ІСТИНА, автоматично змінити вибраний пристрій.

en: In color
uk: Вхідний колір

en: The color of the graph of the inbound traffic
uk: Колір діяграми для вхідного трафіку

en: Out color
uk: Вихідний колір

en: The color of the graph of the outbound traffic
uk: Колір діяграми для вихідного трафіку

en: Up command
uk: Команда активації

en: Command to execute to activate the device
uk: Виконати команду щоб задіяти пристрій

en: Down command
uk: Команда деактивації

en: Command to execute to shut down the device
uk: Виконати команду щоб вимкнути пристрій

en: Show signal quality icon
uk: Показати піктограму якости сигналу

en: If true, show signal quality icon for wireless devices.
uk: Якщо цей ключ має значення ІСТИНА, показати піктограму якости сигналу для бездротових пристроїв.

en: Netspeed Applet Factory
uk: Фабрика аплету швидкости мережі

en: Netspeed Applet
uk: Аплет швидкости мережі

en: Network Monitor
uk: Мережевий монітор

en: host
uk: хост

en: %d.%d MBit/s
uk: %d.%d МБіт/с

en: (unknown)
uk: (невідомо)

en:  40MHz
uk:  40МГц

en:  80MHz
uk:  80МГц

en:  160MHz
uk:  160МГц

en: 20 MHz
uk: 20 МГц

en: 40 MHz
uk: 40 МГц

en: 80 MHz
uk: 80 МГц

en: 80+80 MHz
uk: 80+80 МГц

en: 160 MHz
uk: 160 МГц

en: 5 MHz
uk: 5 МГц

en: 10 MHz
uk: 10 МГц

en: unknown
uk: Невідомо

en: %d (%d MHz)
uk: %d (%d МГц)

en: , width: %s
uk: , ширина: %s

en: bit/s
uk: біт/с

en: B/s
uk: Б/с

en: KiB/s
uk: КіБ/с

en: MiB/s
uk: МіБ/с

en: GiB/s
uk: ҐіБ/с

en: %'d minute | %'d minutes
uk[0]: %'d хвилина
uk[1]: %'d хвилини
uk[2]: %'d хвилин
uk[3]: %'d хвилин

en: %'d secon | %'d seconds
uk[0]: %'d секунда
uk[1]: %'d секунди
uk[2]: %'d секунд
uk[3]: %'d секунд

en: %'d hour | %'d hours
uk[0]: %'d година
uk[1]: %'d години
uk[2]: %'d годин
uk[3]: %'d годин

en: none
uk: немає

en: There was an error displaying help:
    %s
uk: Сталася помилка під час перегляду за допомогою:
    %s

en: About MATE Netspeed
uk: Про MATE Мережевий потік

en: Copyright © 2002-2003 Jörgen Scheibengruber
    Copyright © 2011-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright © 2015-2021 MATE developers
uk: Авторське право © 2002-2003 Йорген Шейбенґрубер
    Авторське право © 2011-2014 Стефано Карапецас
    Авторське право © 2015-2021 Розробники MATE

en: A little applet that displays some information on the traffic on the specified network device
uk: Індикатор швидкости повідомляє статистичні відомости про потік даних, що проходить через вибраний мережевий пристрій.

en: Device _Details
uk: _Докладніше про пристрій

en: Preferences...
uk: Налаштування...

en: Help
uk: Довідка

en: About...
uk: Про...

en: Do you want to disconnect %s now?
uk: Від’єднати %s зараз?

en: Do you want to connect %s now?
uk: Під’єднати %s зараз?

en: <b>Running command %s failed</b>
    %s
uk: <b>Запуск команди %s не вдався</b>
    %s

en: %s is down
uk: %s відімкнений

en: 
    ESSID: %s
    Strength: %d %%
uk: 
    ESSID: %s
    Сила сигналу: %d %%

en: MATE Netspeed
uk: MATE Мережевий монітор

en: Sticky Notes Applet Factory
uk: Фабрика аплету липких нотаток

en: Sticky Notes
uk: Липкі нотатки

en: Create, view, and manage sticky notes on the desktop
uk: Створення, показ та керування нотатками на стільниці

en: This note is locked.
uk: Ця нотатка заблокована.

en: This note is unlocked.
uk: Ця нотатка розблокована.

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Delete All
uk: В_илучити усі

en: Delete all sticky notes?
uk: Вилучити усі липкі нотатки?

en: This cannot be undone.
uk: Не можна скасувати.

en: _Delete
uk: В_илучити

en: Delete this sticky note?
uk: Вилучити цю липку нотатку?

en: Sticky Note
uk: Липка нотатка

en: Lock/Unlock note
uk: Розблокувати/заблокувати нотатку

en: Delete note
uk: Вилучити нотатку

en: Resize note
uk: Змінити розмір нотатки

en: Sticky Notes Preferences
uk: Параметри липких нотаток

en: Default Note Properties
uk: Первинні властивости нотатки

en: _Width:
uk: Ш_ирина:

en: H_eight:
uk: _Висота:

en: Specify the default width (in pixels) of new notes
uk: Початкова ширина нових нотаток (у точках)

en: Specify the default height (in pixels) of new notes
uk: Початкова висота нових нотаток (у точках)

en: Use co_lor from the system theme
uk: Використовувати ко_лір системної теми

en: Font Co_lor:
uk: К_олір шрифту:

en: Note C_olor:
uk: _Колір нотатки:

en: Choose a base color to use for all sticky notes
uk: Вибрати основний колір для усіх нотаток

en: Pick a default sticky note color
uk: Вибір типового кольору для нотатки

en: Use fo_nt from the system theme
uk: Використовувати ш_рифт системної теми

en: _Font:
uk: _Шрифт:

en: Choose a font to use for all sticky notes
uk: Вибрати шрифт для усіх нотаток

en: Pick a default sticky note font
uk: Вибір типового шрифту для нотаток

en: Behavior
uk: Поведінка

en: _Put notes on all workspaces
uk: _Показувати нотатки на усіх робочих просторах

en: Choose if notes are visible on all workspaces
uk: Позначте для показу нотаток на усіх робочих просторах

en: Force _default color and font on notes
uk: С_тандартний колір та шрифт для усіх нотаток

en: Choose if the default style is forced on all notes
uk: Позначте, щоб стандартний стиль застосовувався до усіх нотаток

en: Hide notes when the des_ktop is clicked on
uk: Ховати нотатки при клацанні мишею по _стільниці

en: Choose whether to hide all notes when selecting on the desktop
uk: Виберіть, чи ховати усі нотатки при виділенні на стільниці

en: Sticky Note Properties
uk: Властивости липкої нотатки

en: Properties
uk: Властивости

en: _Title:
uk: За_головок:

en: Specify a title for the note
uk: Вказати заголовок нотатки

en: Use default co_lor
uk: Використовувати типовий _колір

en: Font C_olor:
uk: _Колір шрифту:

en: Note _Color:
uk: К_олір нотатки:

en: Use default fo_nt
uk: Використовувати типовий _шрифт

en: Choose a color for the note
uk: Вибрати колір нотатки

en: Pick a color for the sticky note
uk: Вибір кольору нотатки

en: Choose a font for the note
uk: Вибрати шрифт нотатки

en: Pick a font for the sticky note
uk: Вибір шрифту нотатки

en: Default width for new notes
uk: Типова ширина нових нотаток

en: Default width for new sticky notes in pixels.
uk: Типова ширина нових нотаток у точках.

en: Default height for new notes
uk: Типова висота нових нотаток

en: Default height for new sticky notes in pixels.
uk: Початкова висота нових нотаток у точках.

en: Default color for new notes
uk: Типовий колір нових нотаток

en: Default color for new sticky notes. This should be in html hex specification, for example "#30FF50".
uk: Типовий колір нових нотаток у шістнадцятковому форматі HTML, наприклад, "#30FF50".

en: Default color for font
uk: Типовий колір шрифту

en: Default font color for new sticky notes. This should be in html hex specification, for example "#000000".
uk: Типовий колір нових нотаток у шістнадцятковому форматі HTML, наприклад, "#000000".

en: Default font for new notes
uk: Типовий шрифт нових нотаток

en: Default font for new sticky notes. This should be a Pango Font Name, for example "Sans Italic 10".
uk: Типовий шрифт у нових нотатках. Це має бути назва шрифту у форматі Pango, наприклад, "Sans Italic 10".

en: Sticky notes' workspace stickyness
uk: Липкість нотаток до робочого простору

en: Specifies whether the sticky notes are visible on ALL workspaces on the desktop, or not.
uk: Визначає, чи показуються нотатки на усіх робочих просторах стільниці.

en: Sticky notes' locked state
uk: Заблокований стан нотаток

en: Specifies whether the sticky notes are locked (non-editable) or not.
uk: Визначає, чи нотатки заблоковані (їх заборонено редагувати).

en: Date format of note's title
uk: Формат дати заголовку нотатки

en: By default, sticky notes are given the current date as the title when they are created. This format is used; anything that can be parsed by strftime() is valid.
uk: Зазвичай, новим нотаткам призначається заголовок з поточною датою. Використовується формат, який розпізнає функція strftime().

en: Whether to use the default system color
uk: Чи використовувати типовий системний колір

en: If this option is disabled, a custom color can be used as the default color for all sticky notes.
uk: Якщо цей параметр вимкнено, то власний колір може бути використано у якости стандартного кольору для усіх нотаток.

en: Whether to use the default system font
uk: Чи використовувати типовий системний шрифт

en: If this option is disabled, a custom font can be used as the default font for all sticky notes.
uk: Якщо цей параметр вимкнено, то власний шрифт може бути використано у якости стандартного кольору для усіх нотаток.

en: Whether to force the default color and font on all notes
uk: Чи застосовувати стандартний колір та шрифт до усіх нотаток

en: If this option is enabled, the custom colors and fonts that have been assigned to individual notes will be ignored.
uk: Якщо цей параметр увімкнено, то власні призначені нотаткам кольори та шрифти будуть нехтуватися.

en: Whether to hide all notes when the desktop is selected
uk: Чи приховувати усі нотатки коли вибирається стільниця

en: If this option is enabled, selecting the desktop in any way will automatically hide all the open notes.
uk: Якщо цей параметр увімкнено, вибір стільниці автоматично сховає усі відкриті нотатки.

en: Whether to ask for confirmation when deleting a note
uk: Чи запитувати схвалення перед знищенням нотатки

en: Empty notes are always deleted without confirmation.
uk: Порожні нотатки завжди знищуються без попередження.

en: _New Note
uk: _Створити нотатку

en: Hi_de Notes
uk: С_ховати нотатки

en: _Delete Notes
uk: Вилучити _нотатки

en: _Lock Notes
uk: _Блокувати нотатки

en: %d note | %d notes
uk[0]: %d нотатка
uk[1]: %d нотатки
uk[2]: %d нотаток
uk[3]: %d нотаток

en: Show sticky notes
uk: Показує липкі нотатки

en: About Sticky Notes
uk: Про Липкі нотатки

en: Copyright © 2002-2003 Loban A Rahman
    Copyright © 2005 Davyd Madeley
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
uk: Авторське право © 2002-2003 Лобан Рахман
    Copyright © 2005 Девід Мадлі
    Авторське право © 2012-2021 Розробники MATE

en: Sticky Notes for the MATE Desktop Environment
uk: "Липкі" нотатки для середовища MATE

en: Timer Factory
uk: Фабрика таймера

en: Timer
uk: Таймер

en: Start a timer and receive a notification when it is finished
uk: Виставити таймер та отримати сповіщення після закінчення

en: Name of timer
uk: Назва таймера

en: Duration of timer in seconds
uk: Тривалість таймера у секундах

en: Show notification popup when timer finish
uk: Показати виринне повідомлення про сповіщення після завершення таймера

en: Show dialog window when timer finish
uk: Показати діялоґ, коли час вийде

en: Timer Applet Preferences
uk: Параметри аплету Таймера

en: _Name:
uk: _Назва:

en: _Hours:
uk: _Години:

en: _Minutes:
uk: _Хвилини:

en: _Seconds:
uk: _Секунди:

en: Show _dialog
uk: Показати _діалог

en: _Start timer
uk: _Запустити таймер

en: P_ause timer
uk: При_зупинити таймер

en: S_top timer
uk: Зу_пинити таймер

en: R_eset
uk: Ск_инути

note: Translators: %s is a placeholder for the timer name, 'Timer' by default
en: Finished %s
uk: Готово %s

en: Timer finished!
uk: Час вийшов!

en: About Timer Applet
uk: Про аплет Таймер

en: Copyright © 2014 Stefano Karapetsas
    Copyright © 2015-2021 MATE developers
uk: Авторське право © 2014 Стефано Карапецас
    Авторське право © 2015-2021 Розробники MATE

en: Timer Applet
uk: Аплет таймера

en: Trash Applet Factory
uk: Фабрика аплету смітника

en: Trash
uk: Смітник

en: Go to Trash
uk: Перейти у смітник

en: _Empty Trash
uk: Спо_рожнити смітник

en: _Open Trash
uk: _Відкрити смітник

en: %d Item in Trash | %d Items in Trash
uk[0]: %d елемент у смітнику
uk[1]: %d елементи у смітнику
uk[2]: %d елементів у смітнику
uk[3]: %d елементів у смітнику

en: No Items in Trash
uk: У смітнику немає елементів

en: Error while spawning caja:
    %s
uk: Помилка запуску caja:
    %s

en: About Trash Applet
uk: Про аплет Смітник

en: Copyright © 2004 Michiel Sikkes
    Copyright © 2008 Ryan Lortie
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
uk: Авторське право © 2004 Міхіель Сіккес
    Авторське право © 2008 Райан Лорті
    Авторське право © 2012-2021 Розробники MATE

en: A MATE trash bin that lives in your panel. You can use it to view the trash or drag and drop items into the trash.
uk: Смітник середовища MATE, який живе у Вашій панелі. Ви можете використовувати його для перегляду смітника або перетягування у нього елементів.

en: Delete Immediately?
uk: Вилучити остаточно?

en: Cannot move items to trash, do you want to delete them immediately?
uk: Не вдається перемістити елементи у смітник, вилучити їх остаточно?

en: Cannot move some items to trash, do you want to delete these immediately?
uk: Не вдається перемістити елементи у смітник, вилучити їх остаточно?

en: Trash Applet
uk: Аплет смітника

note: Translators: the %s in this string should be read as %d.
en: Removing item %s of %s
uk: Вилучається елемент %s з %s

note: Translators: %s is a file name
en: Removing: %s
uk: Вилучається: %s

en: Empty all of the items from the trash?
uk: Вилучити усі елементи зі смітника?

en: If you choose to empty the trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
uk: Якщо Ви спорожните смітник, увесь його вміст буде остаточно втрачено. Зверніть увагу, Ви також можете вилучити їх окремо.

en: Emptying the Trash
uk: Спорожнення смітника

en: From:
uk: З:
