plasma_applet_lockout - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: General
lt: Bendri

[ctx: Heading for a list of actions (leave, lock, switch user, hibernate, suspend)]
en: Show actions:
lt: Rodyti veiksmus:

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Shutdown
lt: Išjungti

en: Reboot
lt: Paleisti iš naujo

en: Lock
lt: Užrakinti

en: Switch User
lt: Perjungti naudotoją

en: Hibernate
lt: Užmigdyti

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
lt: Pristabdyti

en: Lock the screen
lt: Užrakinti ekraną

en: Switch user
lt: Perjungti naudotoją

en: Start a parallel session as a different user
lt: Prisijungti kitu naudotoju lygiagrečiame seanse

en: Shutdown…
lt: Išjungti…

en: Turn off the computer
lt: Išjungti kompiuterį

en: Restart…
lt: Paleisti iš naujo…

en: Reboot the computer
lt: Paleisti kompiuterį iš naujo

en: Logout…
lt: Atsijungti…

en: End the session
lt: Užbaigti seansą

en: Sleep (suspend to RAM)
lt: Pristabdyti (pristabdyti į RAM)

en: Hibernate (suspend to disk)
lt: Užmigdyti (pristabdyti į diską)
