plasma_wallpaper_image - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Scaled
lv: Mērogots

en: Centered
lv: Centrēts

en: Tiled
lv: Flīzēts

en: Open Wallpaper Image
lv: Atvērt tapetes attēlu

en: Next Wallpaper Image
lv: Nākamais tapetes attēls
