slick-greeter - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Enter password for %s
mg: Ampidiro ny teny fanalahidy ho an'i %s

en: Password:
mg: Teny fanalahidy:

en: Username:
mg: Anaran'ny mpampiasa:

en: Invalid password, please try again
mg: Tena fanalahidy diso, mba avereno azafady

en: Logging in...
mg: Miditra...

en: High Contrast
mg: Fifangarihana be

en: Screen Reader
mg: Mpamaky Efijery

en: Login as %s
mg: Hiditra ho i %s

en: Login
mg: Fidirana
