gcab master - en to tg translation catalogue (31 entries)

en: Removing leading '%s' from member names
tg: Тозакунии '%s' аз номҳои аъзо

en: Dumping %s data to: %s ...
tg: Нусхабардории иттилооти %s ба: %s ...

en: can't write file %s: %s
tg: файли %s сабт карда намешавад: %s

en: Print program version
tg: Чоп кардани версияи барнома

en: Be verbose
tg: Ботафсил

en: Create archive
tg: Эҷод кардани бойгонӣ

en: Extract all files
tg: Баровардани ҳамаи файлҳо

en: Dump reserved and extra data
tg: Нусхабардории иттилооти ҳифзшуда ва иловагӣ

en: List content
tg: Рӯйхати мӯҳтаво

en: Change to directory DIR
tg: Тағйир додан ба директорияи DIR

en: Use zip compression
tg: Истифода бурдани фушурдани zip

en: Do not include path
tg: Масирро илова накунед

en: Reserve space in cabinet for signing (e.g. -s 6144 reserves 6K bytes)
tg: Нигоҳ доштани фазо дар cab барои имзокунӣ (мисол -s 6144 тақрибан 6K байтро захира мекунад)

en: FILE INPUT_FILES...
tg: ҚАЙДКУНИИ _ФАЙЛҲОИ ВУРУДӢ...

en: - create a Cabinet file
tg: - эҷод кардани файли CAB

en: Report bugs to <%s>
tg: Гузоришдиҳии хатоҳо ба <%s>

en: gcab saves many files together into a cabinet archive, and can restore
    individual files from the archive.
tg: Барномаи gcab бисёр файлҳоро ба бойгонии cab якҷоя захира мекунад, ва метавонад
    файлҳои алоҳидаро аз бойгонӣ барқарор кунад.

en: option parsing failed: %s
tg: таҷзияи интихобӣ қатъ шудааст: %s

en: Please specify a single operation.
tg: Лутфан, кори ягонаро муайян кунед.

en: cabinet file must be specified.
tg: файли cab бояд муайян карда шавад.

en: can't open %s for reading: %s
tg: %s барои хониш кушода намешавад: %s

en: error reading %s: %s
tg: хатои хониши %s: %s

en: error during extraction: %s
tg: ҳангоми барориш хатогӣ ба вуҷуд омад: %s

en: error while reading signature: %s
tg: ҳангоми хониши имзо хатогӣ ба вуҷуд омад: %s

en: please specify input files.
tg: лутфан, файлҳои вурудиро муайян кунед.

en: Can't add file %s: %s
tg: Файли %s илова намешавад: %s

en: no files to be archived.
tg: ягон файл бойгонӣ карда намешавад.

en: can't create cab file %s: %s
tg: файли cab-и %s эҷод карда намешавад: %s

en: can't add folder to cabinet: %s
tg: ҷузвдон ба cab илова намешавад: %s

en: can't write cab file %s: %s
tg: файли cab-и %s сабт карда намешавад: %s

en: unsupported compression method %d
tg: тарзи фушурдани нодурусти %d
