audiocd_encoder_lame - en to fa translation catalogue (71 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (bitrate_constant), group (Lame)
en: Constant Bitrate
fa: میزان ارسال بیت ثابت

note: i18n: ectx: label, entry (bitrate_variable), group (Lame)
en: Variable Bitrate
fa: میزان ارسال بیت متغیر

note: i18n: ectx: label, entry (stereo), group (Lame)
en: Stereo Mode
fa: حالت استریو

note: i18n: ectx: label, entry (quality), group (Lame)
en: Quality
fa: کیفیت

note: i18n: ectx: label, entry (copyright), group (Lame)
en: Copyrighted
fa: دارای حق نشر

note: i18n: ectx: label, entry (original), group (Lame)
en: Original
fa: اصلی

note: i18n: ectx: label, entry (iso), group (Lame)
en: ISO Encoding
fa: کدبندی ISO

note: i18n: ectx: label, entry (crc), group (Lame)
en: Error protection
fa: حفاظت از خطا

note: i18n: ectx: label, entry (id3_tag), group (Lame)
en: Write ID3 Tag
fa: نوشتن برچسب ID3

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, cbr_settings) i18n: ectx: label, entry (cbr_bitrate), group (Lame)
en: Constant Bitrate Settings
fa: تنظیمات میزان ارسال بیت ثابت

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_br), group (Lame)
en: Minimal bitrate
fa: میزان ارسال بیت کمینه

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_hard), group (Lame)
en: Minimal Value is a hard limit
fa: مقدار کمینه، یک حد سختی است

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_max_br), group (Lame)
en: Maximal bitrate
fa: میزان ارسال بیت بیشینه

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_average_br), group (Lame)
en: Average bitrate
fa: میزان ارسال بیت متوسط

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_xing_tag), group (Lame)
en: Write Xing VBR tag
fa: نوشتن برچسب Xing VBR

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_min_brate), group (Lame)
en: Minimal bitrate value
fa: مقدار میزان ارسال بیت کمینه

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_max_brate), group (Lame)
en: Maximal bitrate value
fa: مقدار میزان ارسال بیت بیشینه

note: i18n: ectx: label, entry (vbr_mean_brate), group (Lame)
en: Average bitrate value
fa: مقدار میزان ارسال بیت متوسط

note: i18n: ectx: label, entry (set_lpf_width), group (Lame)
en: Lowpass filter width
fa: عرض پالایه پایین‌گذر

note: i18n: ectx: label, entry (lowfilterwidth), group (Lame)
en: Lowpass filter width value
fa: مقدار عرض پالایه پایین‌گذر

note: i18n: ectx: label, entry (set_hpf_width), group (Lame) i18n: ectx: label, entry (highfilterwidth), group (Lame)
en: Highpass filter width
fa: عرض پالایه بالاگذر

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Cop&yrighted
fa: دارای &حق نشر‌

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Mark MP3 file as copyrighted
fa: نشان‌گذاری پرونده MP3 به عنوان پرونده دارای حق نشر

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_copyright)
en: Mark MP3 file as copyrighted.
fa: نشان‌گذاری پرونده MP3 به عنوان پرونده دارای حق نشر

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Origi&nal
fa: &اصلی‌

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Mark MP3 file as an original
fa: نشان‌گذاری پرونده MP3 به عنوان یک پرونده اصلی

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_original)
en: Mark MP3 file as an original.
fa: نشان‌گذاری پرونده MP3 به عنوان یک پرونده اصلی.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_iso)
en: &ISO encoding
fa: کدبندی &ISO‌

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_iso)
en: Try to use strict ISO encoding
fa: سعی برای استفاده از کدبندی اکید ISO

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_iso) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_max_br)
en: This selects the maximal bitrate used for encoding.
fa: میزان ارسال بیت بیشینه که برای کدبندی استفاده می‌شود را انتخاب می‌کند.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_crc)
en: &Error protection
fa: حفاظت از &خطا‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag)
en: &Write ID3 tag
fa: &نوشتن برچسب ID3‌

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_id3_tag)
en: If checked and if cddb support is available, an id3 tag will be appended
fa: در صورت بررسی و اگر پشتیبانی cddb وجود داشته باشد، یک برچسب id3 می‌پیوندد

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup1)
en: Encoding Method
fa: روش کدبندی

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_2)
en: Low
fa: کم

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: High
fa: زیاد

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: &Quality:
fa: &کیفیت:‌

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: This option controls whether MP3 files are recorded with one or two channels. Note that choosing <i>"Mono"</i> reduces file size, but also kills the stereo signal.
fa: این گزینه کنترل می‌کند که آیا پرونده‌های MP3 با یک یا دو مجرا ضبط می‌شوند. نکته این که انتخاب <i>»تک«</i> اندازه پرونده را کاهش می‌دهد، اما نشانک استریو را هم می‌کشد.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: Stereo
fa: استریو

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: Joint Stereo
fa: استریو متصل

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: Dual Channel
fa: مجرای دوگان

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_stereo)
en: Mono
fa: تک

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_bitrate_constant)
en: Constant bitrate
fa: میزان ارسال بیت ثابت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_bitrate_variable)
en: Variable bitrate
fa: میزان ارسال بیت متغیر

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, vbr_settings)
en: Variable Bitrate Settings
fa: تنظیمات میزان ارسال بیت متغیر

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 32 kbs
fa: ۳۲ کیلوبیت

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 40 kbs
fa: ۴۰ کیلوبیت

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 48 kbs
fa: ۴۸ کیلوبیت

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 56 kbs
fa: ۵۶ کیلوبیت

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 64 kbs
fa: ۶۴ کیلوبیت

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 80 kbs
fa: ۸۰ کیلوبیت

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 96 kbs
fa: ۹۶ کیلوبیت

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 112 kbs
fa: ۱۱۲ کیلوبیت

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 128 kbs
fa: ۱۲۸ کیلوبیت

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 160 kbs
fa: ۱۶۰ کیلوبیت

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 192 kbs
fa: ۱۹۲ کیلوبیت

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 224 kbs
fa: ۲۲۴ کیلوبیت

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 256 kbs
fa: ۲۵۶ کیلوبیت

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_max_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_mean_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_vbr_min_brate) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: 320 kbs
fa: ۳۲۰ کیلوبیت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_max_br)
en: Maximal bi&trate:
fa: &میزان ارسال بیت بیشینه:‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_xing_tag)
en: Write &Xing VBR tag
fa: نوشتن برچسب VBR &Xing‌

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_xing_tag)
en: This writes additional information related to VBR as introduced by Xing.
fa: اطلاعات اضافی مربوط به VBR را همان گونه که توسط Xing نشان داده شده، می‌نویسد.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_hard)
en: Minimal &value is a hard limit
fa: &مقدار کمینه، یک حد سخت است.‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_br)
en: Minimal &bitrate:
fa: &میزان ارسال بیت کمینه:‌

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_vbr_min_br)
en: This selects the minimal bitrate used for encoding.
fa: میزان ارسال بیت کمینه استفاده‌شده برای کدبندی را انتخاب می‌کند.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2)
en: Bitrate:
fa: میزان ارسال بیت:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_cbr_bitrate)
en: The higher the bitrate, the better the quality and the larger the file.
fa: هر چه میزان ارسال بیت بیشتر باشد، کیفیت بهتر و پرونده بزرگ‌تر می‌شود.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox83_2)
en: Filter Settings
fa: تنظیمات پالایه

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_lowfilterfreq) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_highfilterfreq) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_lowfilterwidth) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_highfilterwidth)
en:  Hz
fa: هرتز

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_lpf_width)
en: Low&pass filter width
fa: عرض پالایه &پایین‌گذر‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_set_hpf_width)
en: Highpa&ss filter width
fa: عرض پالایه &بالا گذر‌
