kio_audiocd - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: CDDB Information
sl: Podatki CDDB

en: Information
sl: Podatki

en: Full CD
sl: Ves CD

en: You cannot specify a host with this protocol. Please use the audiocd:/ format instead.
sl: S tem protokolom ne morete navesti gostitelja. Uporabite obliko audiocd:/.

[ctx: The URL does not include a device name]
en: Missing device specification
sl: Manjkajoči opis naprave

en: Device does not have read permissions for this account.  Check the read permissions on the device.
sl: Ta račun nima dovoljenj za branje s te naprave. Preverite dovoljenja za branje s te naprave.

en: Device does not have write permissions for this account.  Check the write permissions on the device.
sl: Ta račun nima dovoljenj za pisanje na to napravo. Preverite dovoljenja za pisanje na to napravo.

en: Unknown error.  If you have a cd in the drive try running cdparanoia -vsQ as yourself (not root). Do you see a track list? If not, make sure you have permission to access the CD device. If you are using SCSI emulation (possible if you have an IDE CD writer) then make sure you check that you have read and write permissions on the generic SCSI device, which is probably /dev/sg0, /dev/sg1, etc.. If it still does not work, try typing audiocd:/?device=/dev/sg0 (or similar) to tell kio_audiocd which device your CD-ROM is.
sl: Neznana napaka. Če imate CD v pogonu, poskusite zagnati »cdparanoia -vsQ« kot vi, ne kot skrbnik. Ali vidite seznam skladb? Če ne, preverite, da imate dovoljenje za dostop do naprave za CD-je. Če uporabljate posnemanje SCSI (kar je mogoče, če imate zapisovalnik CD-jev prek IDE), potem preverite, da imate dovoljenje za branje in pisanje po generični napravi SCSI, ki je verjetno /dev/sg0, /dev/sg1 itn. Če to še vedno ne deluje, potem poskusite natipkati audiocd:/?device=/dev/sg0 (ali podobno), da poveste kio_audiocd, katera naprava je vaš CD-ROM.

en: AudioCD: Disk damage detected on this track, risk of data corruption.
sl: Glasbeni CD: zaznana poškodba diska pri tej skladbi, možnost okvare podatkov.

en: Error reading audio data for %1 from the CD
sl: Napaka med branjem zvočnih podatkov za %1 s CD-ja

en: Could not read %1: encoding failed
sl: Ni bilo mogoče prebrati %1: kodiranje ni uspelo

en: Track %1
sl: Skladba %1
