libmatemixer 1.23.0 - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: Headset
ky: Гарнитура

en: Phone
ky: Телефон

en: Music
ky: Музыка

en: Video
ky: Видео

en: Headphones
ky: Кулакчындар

en: Enabled
ky: Күйгүзүлгөн

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Volume
ky: Көлөм
