cairo-dock-plug-ins - en to cs translation catalogue (593 entries)

en: Blink
cs: Blikat

en: Bounce
cs: Skákat

en: Animated icons
cs: Animované ikony

en: This plug-in provides many different animations for your icons.
cs: Zásuvný modul poskytuje mnoho různých animací pro vaše ikony.

en: Pulse
cs: Pulzovat

en: Rotate
cs: Rotovat

en: Spot
cs: Flek

en: Wave
cs: Vlnit

en: Wobbly
cs: Kmitat

en: Add a lively Penguin in your dock !
    Left click to change the animation,
    Middle-click to disturb him ^_^
    Tux images are taken from Pingus, some other characters are available or can be added easily.
cs: Přidá živého tučňáka do vašeho docku!
    Levým kliknutím změníte animaci,
    kolečkem ho vyrušíte.
    Obrázky Tuxe jsou ze hry Pingus, dostupné jsou další postavičky, nebo se dají snadno přidat.

en: Hey, I'm here!
cs: Hej, já sem tady!

en: Sorry but I'm busy right now.
cs: Promiň, ale právě sem zaneprázdněn.

en: I don't have time to play with you, I have to dig and mine all these icons.
cs: Nemám čas si s tebou hrát. Musím vykopat a podminovat všechny tyhle ikony.

en: Your dock is so messy! Let me clean it.
cs: Máš v doku pěkný chlív! Já ti to uklidím..

en: Wait, do you want to kill me?!
cs: Počkej, chceš mě zabít ?!

en: Do you know how painful it is to be clicked on??
cs: Víš jak moc to bolí když na mě klikáš ?!

en: It's my dock now, mwahahaha!
cs: Teď je to můj dock, mwhahaha !

en: I want to be a pirate!
cs: Chci být pirát !

en: I'm your father!
cs: Jsem tvůj otec !

en: For Aiur!
cs: Za Aiur !

en: Wake up
cs: Vzbuď se

en: Keep quiet
cs: Buď zticha

en: Start XPenguins
cs: Spustit XPenguins

en: Stop XPenguins
cs: Zastavit XPenguins

en: Zzzzz
cs: Chrrr

en: This applet keeps a trace of the clipboard and mouse selection,
    so that you can recall them quickly. It's a clone of the well-know Klipper.
    It supports clipboard and mouse selection, predefined actions, and persistent items.
    Left-click to popup the clipboard and mouse selection history,
    Drop text on the icon to create persistent items, and middle-clck to recall them.
cs: Tento applet sleduje schránku a výběry myší,
    takže je můžete rychle vyvolat. Je to klon dobře známé aplikace Klipper.
    Podporuje schránku a výběr myší, předdefinované akce a trvalé položky.
    Kluknutím levého tlačítka se zobrazí historie.
    Přetažením textu nad ikonu appletu, vytvoříte trvalé položky a kliknutím prostředního tlačítka je vyvoláte.

en: Clipboard history
cs: Historie schránky

en: No persistent items.
    You can add some by drag and dropping some text on the icon.
cs: Žádné trvalé položky.
    Můžete je vytvořit přetažením textu nad ikonu.

en: No items yet.
cs: Zatím žádné položky.

en: This plug-in lets extern applications interact on the dock.
    The communication between both sides is based on Dbus
cs: Tento zásuvný modul umožňuje externím aplikacím integraci do docku.
    Komunikace mezi oběma stranami je založena na systému Dbus.

en: Sorry, this module couldn't be added.
cs: Bohužel, tento modul nemůže být přidán.

en: The module has been added, but couldn't be launched.
cs: Modul byl přidán, ale nemůže být spuštěn.

en: The applet '%s' has been succefully updated and automatically reloaded
cs: Aplet '%s' byl úspěšně aktualizován a automaticky znovu načten.

en: The applet '%s' has been succefully installed and automatically launched
cs: Aplet '%s' byl úspěšně nainstalován a automaticky spuštěn.

en: KB
cs: kB

en: N/A
cs: Není k dispozici

en: Disks
cs: Disky

en: System Monitor
cs: Sledování systému

en: day(s)
cs: den(dnů)

en: This applet allows you to write texts and monitor your system
    with a "text style desklet".
    USAGE:
      - NEED TO BE DETACHED FROM THE DOCK TO WORK !
      - Middle-clic to reload values
cs: Tento applet umožňuje psát texty a monitorovat systém
    pomocí textových deskletů.
    Použití:
      - Musí být odpojen od doku, aby fungoval!
      - Prostředním tlačítkem znovu načtete hodnoty.

en: Folders
cs: Adresáře

en: This applet imports folders inside the Dock
    You can have as many instances of this applet as you want, each one with a different folder.
    To add a folder in your dock:
     - activate the applet, open its configuration panel, and select a folder
     - or just drop a folder into the dock
    Middle-click on the main icon opens the folder.
cs: Tento applet importuje do doku adresáře.
    Můžete mít tolik instancí tohoto appletu, kolik budete chtít, každou pro jiný adresář.
    Přidání adresáře do doku:
     - aktivujte applet, otevřete panel nastavení a vyberte adresář.
     - nebo adresář jednoduše přetáhněte do doku.
    Kliknutím prostředním tlačítkem na hlavní ikonu, otevřete adresář.

en: Open the configuration of the applet to choose a folder to import.
cs: Otevřete panel nastavení appletu pro výběr adresáře pro import.

en: Empty or unreadable folder.
cs: Vyprázdnit nečitelný adresář.

en: Execute
cs: Spustit

en: Warning: could not delete this file.
    Please check file permissions.
cs: Upozornění: nelze odstranit tento soubor.
    Zkontrolujte práva souboru.

en: You're about deleting this file
      (%s)
    from your hard-disk. Sure ?
cs: Hodláte odstranit tento soubor:
      (%s)
    z vašeho pevného disku. Jste si jisti?

en: Warning: could not rename %s.
    Check file permissions 
    and that the new name does not already exist.
cs: Upozornění: nelze přejmenovat %s.
    Zkontrolujte práva souboru 
    a zda se takto již nejmenuje jiný soubor.

en: Rename to:
cs: Přejmenovat na :

en: Pick up a directory
cs: Vybrat adresář

en: Warning: could not create %s.
    Check file permissions 
    and that the new name does not already exist.
cs: Upozornění: nelze vytvořit %s.
    Zkontrolujte práva souboru 
    a zda se takto již nejmenuje jiný soubor.

en: Enter a file name:
cs: Vložte jméno souboru:

en: Open the folder
cs: Otevřít složku

en: Rename this file
cs: Přejmenovat soubor

en: Delete this file
cs: Smazat soubor

en: Move this file
cs: Přesunout soubor

en: Open with
cs: Otevřít pomocí

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Create a new file
cs: Vytvořit nový soubor

en: Create a new folder
cs: Vytvořit novou složku

en: Displays the common Applications menu and the Recently used files.
    It is compatible with any XDG compliant menu (Gnome, XFCE, KDE, ...)
    Middle-click to open a dialog to quickly launch any command (you can set up a shortkey for it, like ALT+F2)
    You can also set up a shortkey to pop up the menu (like ALT+F1)
cs: Zobrazí společně menu Aplikace a Nedávno použité soubory.
    Je kompatibilní s kterýmkoliv menu specifikace XDG (Gnome, XFCE, KDE, ...)
    Kliknutí prostředním tlačítkem otevřete dialog a rychle spustíte jakýkoli příkaz (můžete si na to nastavit klávesovou zkratku, jako ALT+F2
    Můžete si také nastavit klávesovou zkratku pro vyvolání menu (jako ALT+F1)

en: Applications Menu
cs: Menu Aplikace

en: Quick launch
cs: Rychlé spuštění

en: Configure menu
cs: Nastavit nabídku

en: Clear recent
cs: Vyčistit nedávné

en: Recent Documents
cs: Nedávné dokumenty

en: Clear the list of the recently used documents?
cs: Smazat seznam nedávno použitých dokumentů?

en: Enter a command to launch:
cs: Vložte příkaz, který chcete spustit:

en: A menu that lets you access quickly to your information, your online status, your friends.
cs: Nabídka, která vám umoží rychlý přístup k vašim informacím, online statusu, vašim přátelům.

en: It seems that the Me-Menu is not installed on your system
cs: Zdá se, že Me-Menu není na vašem systému nainstalováno.

en: Messaging Menu
cs: Nabídka zpráv

en: Network connection state changed to inactive.
cs: Stav připojení sítě byl změněn na neaktivní.

en: Connecting...
cs: Připojování…

en: Network connection is established.
cs: Síťové spojení bylo navázáno.

en: Network connection state changed to disconnected.
cs: Stav připojení sítě byl změněn odpojeno.

en: A cable has been plugged
cs: Kabel byl připojen.

en: A cable has been unplugged
cs: Kabel byl odpojen.

en: Checking connection...
    Please retry in a few seconds
cs: Zkouším připojení...
    Zkuste to prosím opět za pár sekund

en: Wired Connection.
cs: Drátové připojení.

en: Interface
cs: Rozhraní

en: Speed
cs: Rychlost

en: Wifi enabled.
cs: Wifi povolena.

en: Network ID
cs: ID sítě

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Access point
cs: Přístupový bod

en: Signal Quality
cs: Kvalita signálu

en: This applet allows you to monitor your network connection(s).
    It can display the download/upload speeds and the wifi signal quality.
    If you have network-manager running, it can also let you choose the current wifi network.
    Left-click to pop-up some info,Scroll on the icon to switch the display between net speed and wifi.
cs: Tento applet umožňuje sledovat vaše síťová připojení.
    Umožňuje zobrazovat rychlosti uploadu/downloadu a kvalitu wifi sítě.
    Pokud máte spuštěného správce sítě, umožňuje vybírat mezi wifi sítěmi.
    Kliknutím levým tlačítkem vyvoláte info, otáčením kolečka přepínáte mezi zobrazením rychlosti sítě a wifi.

en: Loading
cs: Načítání

en: Network Administration
cs: Administrace připojení

en: Activate network
cs: Aktivovat síť

en: Deactivate network
cs: Deaktivovat síť

en: Deactivate wifi
cs: Deaktivovat wifi

en: Activate wifi
cs: Aktivovat wifi

en: RSSreader
cs: RSS čtečka

en: This applet is an RSS/Atom feed reader.
    You can instanciate it as many times as you want.
    USAGE:
     - Left-click : display the complete feed lines in a dialog.
     - Middle-click : refresh the feed.
     - Scroll on the desklet : make the feed lines scroll.
     - Drag and drop a valid URL on the icon to use it,
        or copy it and use "Paste a new RSS Url" in the menu.
        or edit the Configuration Panel.
cs: Tento applet poskytuje čtečku RSS/Atom.
    Můžete ji spustit kolikrát chcete.
    Použití:
     - Levé tlačítko: zobrazí kompletní zdroj v dialogu.
     - Prostřední tlačítko: obnoví zdroj.
     - Otáčení kolečka nad deskletem: posouvá řádky zdroje.
     - Přetažení platné URL nad ikonu přidá zdroj.
        nebo URL zkopírujte a použijte "Vložit nové RSS URL" v nabídce.
        nebo editujte panel nastavení.

en: Retrieving data...
cs: Získávám data ...

en: It doesn't seem to be a valid URL.
cs: Nezdá se být platnou URL.

en: Paste a new RSS Url (drag and drop)
cs: Vložit novou RSS Url (drag'n'drop)

en: Open with your web browser
cs: Otevřít ve vašem webovém prohlížeči

en: Refresh
cs: Obnovit

en: Warning: couldn't retrieve data last time we tried.
cs: Varování : při posledním pokusu nešly přijmout data.

en: No URL is defined.
cs: Žádná URL není definována.

en: No data (no connection?)
cs: Žádná data (není spojení?)

en: Invalid data (invalid RSS/Atom feed?)
cs: Neplatná data (neplatný RSS/Atom zdroj?)

en: No data
cs: Žádná data

en: No modification
cs: Žádné modifikace

en: This RSS feed has been modified...
cs: Tento RSS zdroj byl modifikován...

en: No URL is defined
    You can define one by copying the URL in the clipboard,
     and selecting "Paste the URL" in the menu.
cs: Žádná URL nebyla určena
    Mužete jí zadat zkopírováním do schránky
     a volbou "Vložit URL" v nabídce.

en: No data
    Did you set a valid RSS feed?
    Is your connection alive?
cs: Žádná data
    Nastavil jste platný RSS zdroj ?
    Je vaše připojení funkční?

en: Recent files
cs: Nedávno otevřené soubory

en: The value %s has been copied into the clipboard.
cs: Hodnota %s byla zkopírována do schránky

en: Open a terminal here
cs: Otevřít terminál zde

en: Zip folder
cs: Složka Zip

en: Move to
cs: Přesunout do

en: Copy URL
cs: Kopírovat URL

en: Open location
cs: Otevřít umístění

en: Zip file
cs: Soubor zip

en: Mail file
cs: E-mailový soubor

en: Files
cs: Soubory

en: Open
cs: Otevřít

en: Open in new window
cs: Otevřít v novém okně

en: Open file
cs: Otevřít soubor

en: Firefox bookmarks
cs: Záložky Firefox

en: Wikipedia
cs: Wikipedie

en: Search on the web
cs: Hledat na internetu

en: (F2) Music
cs: (F2) Muzika

en: (F3) Image
cs: (F3) Obrázek

en: (F6) Html
cs: (F6) HTML

en: (F7) Sources
cs: (F7) Zdroje

en: No result
cs: Žádný výsledek

en: results
cs: výsledky

en: result
cs: výsledek

en: Searching ...
cs: Hledání ...

en: Enter your search
cs: Zadejte co chcete hledat

en: in seconds.
cs: v sekundách.

en: Let empty to use the default one.
cs: Nechat prázdné použít implicitní.

en: Uptime
cs: Doba běhu

en: Activity time
cs: Čas aktivity

en: CPU model
cs: Model CPU

en: Frequency
cs: Frekvence

en: core(s)
cs: jádro(jádra)

en: This applet shows you the CPU load, RAM usage, graphic card temperature, etc.
    Middle click on the icon to get some valuable info.
    Left click on the icon to get a list of the most ressources using programs.
    You can instanciate this applet several times to show different values each time.
cs: Tento applet ukazuje vytížení CPU, využití RAM, teplotu GPU, atd.
    Kliknutím prostředním tlačítkem na ikonu, obdržíte pár užitečných informací.
    Kliknutím levým tlačítkem na ikonu, obdržíte seznam programů, které spotřebovávají nejvíce zdrojů.
    Applet můžete spustit vícekrát a v každé instanci nastavit různé informace.

en: The acquisition of one or more data has failed.
    You should remove the data that couldn't be fetched.
cs: Získání jedněch nebo více dat se nezdařilo.
    Měli byste odstranit data, která nemohou být načtena.

en: Open the System-Monitor
cs: Otevřít Monitor systému

en: Show info
cs: Zobrazit informace

en: GPU model
cs: Model GPU

en: Video Ram
cs: Video RAM

en: Driver Version
cs: Verze ovladače

en: Core Temperature
cs: Teplota jádra

en: Alert! Graphic Card core temperature has reached %d°C
cs: Varování! Jádo grafické karty dosáhlo %d°C

en: Memory
cs: Paměť

en: Available
cs: Dostupné

en: Cached
cs: Ve vyrovnávací paměti

en: Buffers
cs: Buffery

en: rpm
cs: ot./min.

en: CPU temperature has reached %d°C
cs: Teplota CPU dosáhla %d°C

en: Fan speed has reached %d rpm
cs: Rychlost otáček chladiče dosáhla %d ot./min.

en: This applet displays a toon that will look at your mouse.
cs: Tento applet ukazuje postavičku, která bude koukat na vaší myš.

en: Setup the luminosity of your screen directly from your dock.
    Scroll up/down to increase/decrease the luminosity
    Left-click to open a dialog to setup the luminosity
    Middle-click to set it up for each color.
    You can also define a luminosity value that will be applied automatically on startup.
cs: Nastavte si jas obrazovky přímo z vašeho doku.
    Otáčejte kolečkem nahoru a dolů, pro zvýšení, či snížení jasu.
    Levým tlačítkem otevřete dialog nastavení jasu.
    Prostředním tlačítkem vyvoláte nastavení pro každou barvu zvlášť.
    Můžete také nastavit hodnotu světlosti, která se má aplikovat po startu systému.

en: Screen Luminosity
cs: Světlost obrazovky

en: Apply current luminosity on startup
cs: Nastavit aktuální jas při spuštění systému.

en: Set up gamma:
cs: Nastavení gamy:

en: I couldn't open card '%s'
cs: Nemohu otevřít kartu '%s'

en: Card '%s' opened but I couldn't get any info
cs: Karta '%s' otevřena, ale nemohu dostat žádné informace

en: I couldn't open the mixer
cs: Nelze otevřít mixer

en: I couldn't attach the mixer to the card
cs: Nelze přiřadit mixer zvukové kartě

en: I couldn't register options
cs: Nemohu registrovat nastavení

en: I couldn't load the mixer
cs: Nelze načíst mixer

en: Set up volume:
cs: Nastavit hlasitost:

en: Sound Control
cs: Ovládání zvuku

en: Adjust channels
cs: Nastavit kanály

en: double-click
cs: dvojklik

en: Mute
cs: Ztlumit

en: No title
cs: Bez názvu

en: years
cs: let

en: Add a new task
cs: Přidat nový úkol

en: Calendar and tasks
cs: Kalendář a úkoly

en: Alarm
cs: Budík

en: Time you want to be notified:
cs: Čas, kdy chcete být upozorněni:

en: In the form xx:xx. E.g.: 20:35 for 8:35pm
cs: Ve formátu xx:xx. Např. 20:35

en: Never
cs: Nikdy

en: Day
cs: Den

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Sunday
cs: Neděle

en: Week Day
cs: Den v týdnu

en: Week End
cs: Víkend

en: Month
cs: Měsíc

en: Repeat every:
cs: Opakovat každý:

en: If every month, which day of the month?
cs: Pokud kažký měsíc, který den?

en: Message you want to use to be notified:
cs: Zpráva, na kterou chcete být upozorněni:

en: Command to launch:
cs: Příkaz ke spuštění:

en: E.g.:
cs: Např.:

en: Search for your location :
cs: Hledat vaše umístění:

en: clock
cs: hodiny

en: This applet displays time, date and a calandar.
    2 view are available : <b>numeric</b> and <b>analogic</b>.
     Analogic view is compatible with the Cairo-Clock's themes, and you can detach the applet to be a perfect clone of Cairo-Clock.
    It displays a <b>calendar</b> on left-click, which lets you <b>manage tasks</b>.
    It also supports alarms, and allows you to setup time and date.
    Left-click to show/hide the calendar, Middle-click to stop a notification,
    Double-click on a day to edit the tasks for this day.
cs: Tento applet zobrazuje čas, datum a kalendář.
    K dispozici jsou dva typy zobrazení: digitální a analogový.
     Analogové zobrazení je kompatibilní s motivy Cairo-Clock a po odpoutání od doku, jsou perfektní kopií Cairo-Clock.
    Applet také nabízí budíky a umožňuje nastavit čas a datum.
    Levým tlačítkem vyvoláte/schováte kalendář, prostředním tlačítkem zastavíte upozornění.
    Dvojklikem na den vyvoláte editaci úkolů pro tento den.

en: No task is sheduled for today.
    
    You can add tasks by clicking on the applet to open the calendar, and then double-clicking on a day.
cs: Pro dnešní den nejsou naplánovány žádné úkoly.
    
    Úkoly můžete přidat kliknutím na applet pro vyvolání kalendáře a pak dvojklikem na konkrétní den.

en: No task is sheduled for the next 7 days.
    
    You can add tasks by clicking on the applet to open the calendar, and then double-clicking on a day.
cs: Na příštích 7 dní nejsou naplánovány žádné úkoly.
    
    Úkoly můžete přidat kliknutím na applet pro vyvolání kalendáře a pak dvojklikem na konkrétní den.

en: Show today's tasks
cs: Zobrazit úkoly pro dnešní den

en: Show this week's tasks
cs: Zobrazit úkoly na tento týden

en: Set up time and date
cs: Nastavit čas a datum

en: Delete this task
cs: Smazat tento úkol

en: Don't repeat
cs: Neopakovat

en: Each month
cs: Každý měsíc

en: Each year
cs: Kařždý rok

en: each month
cs: každý měsíc

en: each year
cs: každý rok

en: Right-click to add a new task.
cs: Pravým tlačítkem přidáte novoý úkol.

en: Title
cs: Název

en: Time
cs: Čas

en: Freq.
cs: Frekvence

en: Tags
cs: Štítky

en: 1mn
cs: 1mm

en: The following task was scheduled at
cs: Následující úloha byla naplánována na

en: Repeat this message every:
cs: Opakovat tuto zprávu každých:

en: It's time for the following task:
cs: Je čas pro následující úkol:

en: This task will begin in 15 minutes:
cs: Tento úkol začne do 15 minut:

en: Today is the following anniversary:
cs: Dnes jsou následující výročí:

en: Tomorrow is the following anniversary:
cs: Zítra budou následující výročí:

en: frame&reflects
cs: rám a zrcadlení

en: scotch sellotape
cs: průhledná tlaková páska

en: frame with sellotape
cs: rám s průhlednou tlaková páskou

en: dark
cs: tmavý

en: clear
cs: vyčistit

en: futuristic
cs: futuristický

en: none
cs: žádný

en: board
cs: deska

en: 3Dplane
cs: 3D panel

en: comics
cs: komiks

en: curly
cs: vlnitý

en: modern
cs: moderní

en: File has been uploaded.
    Just press CTRL+v to paste its URL anywhere.
cs: Soubor byl nahrán.
    jeho URL můžete vložit kamkoliv stisknutím CTRL+v

en: Please wait for the current upload to finish before starting a new one.
cs: Počkejte s dalším uploadem, než skončí ten předchozí.

en: Couldn't upload the file, check that your internet connection is active.
cs: Nelze nahrát soubor, zkontrolujte zda je vaše připojení k internetu funkční.

en: Drop to share
cs: Pusťte a sdílejte

en: Clear the list of the recently uploaded files?
cs: Smazat seznam nedávno nahraných souborů ?

en: The text has been pasted in the clipboard.
    You can retrieve it with CTRL+v.
cs: Text byl uložen do schránky.
    Získat ho můžete klávesovou zkratkou CTRL+v.

en: Sorry, couldn't find the original file nor a preview of it.
cs: Bohužel nelze najít originální soubor, ani jeho náhled.

en: The URL has been stored in the clipboard.
    Just use 'CTRL+v' to paste it anywhere.
cs: URL byla uložena do schránky.
    Můžete ji vložit kamkoliv stisknutím 'CTRL+v'.

en: No uploaded file available
    .Just drag'n drop a file on the icon to upload it
cs: Žádný nahraný soubor není dostupný.
    Pro nahrání přetáhněte soubor na ikonu.

en: No uploaded file available.
    Consider activating the history if you want the applet to remember previous uploads.
cs: Není dostupný žádný nahrabý soubor.
    Zvažte aktivaci historie, pokud chcete, aby si applet pamatoval předchozí uploady.

en: The current URL has been stored in the clipboard.
    Just use 'CTRL+v' to paste it anywhere.
cs: Aktuální URL byla uložena do schránky.
    Pro vložení kamkoliv stiskněte 'CTRL+v'.

en: The current URL has been stored into the selection.
    Just middle-click to paste it anywhere.
cs: Aktuální URL byla uložena do výběru.
    Pro vložení kamkoliv stiskněte prostřední tlačítko myši.

en: File
cs: Soubor

en: Click on the icon to copy the URL into the clipboard.
cs: Pro zkopírování URL do schránky klikněte na ikonu.

en: Send the clipboard's content
cs: Poslat obsah schránky

en: History
cs: Historie

en: Get text
cs: Získat text

en: Remove from history
cs: Odstranit z historie

en: Clear History
cs: Smazat historii

en: Caroussel
cs: Kolotoč

en: 3D plane
cs: 3D panel

en: Parabolic
cs: Parabola

en: Rainbow
cs: Duha

en: Curve
cs: Oblouk

en: drop indicator
cs: pustit indikátor

en: dustbin
cs: Odpadkový koš

en: This applet manages the dustbin
    You can threw files and unmount disks by drag-and-dropping them on the icon.
    Middle-click on the icon will empty the dustbin.
cs: Tento aplet spravuje odpadkový koš.
    Můžete vyhazovat soubory a odpojovat disky jejich přetažením nad ikonu koše.
    Prostředním tlačítkem myši koš vysypete.

en: You're about to delete all files in all dustbins. Sure ?
cs: Opravdu chcete odstranit všechny soubory z odpadkového koše?

en: The trash contains
cs: Odpadkový koš obsahuje

en: files
cs: soubory

en: Show Trash (click)
cs: Ukázat koš (kliknout)

en: Empty Trash
cs: Vysypat koš

en: Display dustbins information
cs: Ukázat informace o odpadkovém koši

en: %s successfully unmounted
cs: %s byl úspěšně odpojen

en: Unmouting this volume ...
cs: Odpojuje se tento disk ...

en:  trashe(s)
cs:  koš(e)

en:  file(s)
cs:  soubor(y)

en: calculating
cs: počítá se

en: icon effects
cs: Efekty ikon

en: This plugin adds many special effects to your icons.
cs: Tento modul přidá mnoho speciálních efektů vašim ikonám.

en: Fire
cs: Oheň

en: Stars
cs: Hvězdy

en: Rain
cs: Déšť

en: Snow
cs: Sníh

en: Storm
cs: Bouře

en: Firework
cs: Ohňostroj

en: illusion
cs: iluze

en: This plugin provides animations for appearance & disappearance of icons.
cs: Tento zásuvný modul poskytuje animace pro objevování a mizení ikon.

en: keyboard indicator
cs: Indikátor klávesnice

en: This applet lets you control the keyboard layout.
    	It can also display the current num and caps lock.
    	Left-click to switch to the next layout
    	Scroll up/down to select the previous/next layout
    	Right-click gives you access to the list of available layouts.
cs: Tento applet vám umožňuje nastavovat rozložení klávesnice.
    	Může také zobrazovat současný stav num a caps lock.
    	Pro přepnutí na následující rozložení klikněte levým tlačítkem myši
    	Pohybem kolečka u myši nahoru a dolu si můžete vybrat z předchozích a následujících rozložení
    	Kliknutím pravého tlačítka myši zobrazíte seznam dostupných rozložení

en: Log out
cs: Odhlásit se

en: Shut down
cs: Vypnout

en: Hibernate
cs: Uspat na disk

en: Suspend
cs: Uspat to paměti

en: Lock screen
cs: Zamknout obrazovku

en: Program an automatic shut-down
cs: Nastavit automatické vypnutí

en: Your computer will shut-down in 1 minute.
cs: Váš počítač se vypne za 1 minutu.

en: Choose in how many minutes your PC will stop:
cs: Vyberte, za kolik minut se vaše PC zastaví :

en: Server address:
cs: Adresa serveru:

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Password:
cs: Heslo:

en: The password will be crypted.
cs: Heslo bude zašifrováno.

en: Enter 0 to use the default port. Default ports are 110 for POP3 or APOP and 995 for POP3S.
cs: Zadejte nulu, pro použití výchozího portu. Výchozími porty jsou 110 pro POP3, nebo APOP a 995 pro POP3S.

en: Use a secure connection (SSL)
cs: Použít zabezpečené spojení (SSL)

en: Refresh time:
cs: Obnovovací čas:

en: In minutes.
cs: V minutách.

en: Specific mail application
cs: Specifikovat mailovou aplikaci

en: Leave empty to use the default mail application.
cs: Nechte prázdné, pro použití výchozí mailové aplikace.

en: Directory on server:
cs: Adresář na serveru:

en: Path of mbox file:
cs: Cesta do mbox souboru:

en: Path to Mail directory:
cs: Cesta do mailového adresáře:

en: Address of feed:
cs: Adresa zdroje:

en: Please choose an account type.
cs: Vyberte prosím typ účtu.

en: New account's name
cs: Název nového účtu

en: Please enter a name for this account.
cs: Vložte prosím název pro tento účet.

en: This account already exists.
    Please choose another name for the new account.
cs: Tento účet již existuje.
    Prosím, vyberte jiný název pro nový účet.

en: Enter a name for this account. You can give it any name you want.
cs: Vložte jméno pro tento účet. Můžete vložit jakýkoliv název chcete.

en: Remove Account
cs: Odstranit účet

en: unknown
cs: neznámý

en: no subject
cs: žádný předmět

en: No unread mail in your mailboxes
cs: Ve vašich emailových schránkách nejsou žádné nepřečtené zprávy

en: You have %d new mails:
cs: Máte %d nových emailů :

en: You have a new mail:
cs: Máte nový email :

en: mail
cs: email

en: This applet is very useful to warn you when you get new e-mails
    It can check in any kind of mailbox (yahoo, gmail, etc)
    Left-click to launch the prefered mail application,
    Middle-click to refresh all the mailboxes.
cs: Tento applet vás bude upozorňovat na nové emaily.
    Umí kontrolovat libovolný emailový účet (yahoo, gmail, atd.)
    Levým tlačítkem myši spustíte vybranou emailovou aplikaci.
    Prostředním tlačítkem myši zkontrolujete všechny emailové schránky.

en: A problem occured
    If '%s' is not your usual mail application,
    you can change it in the configuration panel of this module
cs: Naskytl se problém
    Pokud '%s' není vaše obvyklá emailová aplikace,
    můžete to změnit v panelu nastavení tohoto modulu

en: Refresh a mail account
cs: Obnovit emailový účet

en: Mark all emails as read
cs: Označit všechny emaily jako přečtené

en: Launch %s
cs: Spustit %s

en: Mail
cs: Email

en: motion blur
cs: pohybové rozmazání obrazu

en: This plugin adds a motion blur effect to docks.
cs: Tento zásuvný modul přidává efekt pohybového rozmazání obrazu do docků

en: Unknown artist
cs: Neznámý autor

en: Unknown title
cs: Neznámý název

en: Track
cs: Stopa

en: Track n°
cs: Stopa číslo

en: Song n°
cs: Skladba č.

en: Artist
cs: Interpret

en: Length
cs: Délka

en: Current song
cs: Aktuální skladba

en: There is no media playing.
cs: Nejsou přehrávána žádná média

en: Sorry, I couldn't detect any player.
    If it is running, it is maybe because its version is too old and does not offer such service.
cs: Bohužel se nepodařilo detekovat žádný přehrávač.
    Pokud je nějaký spuštěný, možná je v příliš staré verzi, která nepodporuje tuto službu.

en: Find opened player
cs: Najít otevřený přehrávač

en: Previous
cs: Předchozí

en: Stop
cs: Zastavit

en: Information
cs: Informace

en: Show JumpBox
cs: Ukázat JumpBox

en: Rate this song
cs: Ohodnotit tuto skladbu

en: This applet shows you the bit rate of your internet connection and some stats about it.
    Left-click on the icon to have the total amount of data transfered
    Middle-click to (de)activate the network (needs NetworManager)
cs: Tento applet vám ukažuje rychlost přenosu dat vašeho internetu a nějaké statistiky o něm.
    Kliknutím levého tlačítka myši na ikonuzobrazíte veškeré množství přenesených dat
    Kliknutím prostředního tlačítka myši (de)aktivujete síť (potřebuje NetworkManager)

en: Total amount of data
cs: Veškeré množství dat

en: downloaded
cs: Staženo

en: uploaded
cs: nahráno

en: Re-check interface
cs: Překontrolovat interface

en: None
cs: Nic

en: No battery found.
cs: Nenalezena žádná baterie.

en: PowerManager.
    Battery charge seems to be low
cs: PowerManager.
    Nabití baterie se zdá být nízké

en: Estimated time with charge:
cs: Předpokládaný čas s Nabíjením:

en: Please put your laptop on charge.
cs: Prosím, zapojte svůj Laptop do nabíjení.

en: PowerManager.
    Your battery is now charged
cs: PowerManager.
    Vaše baterie je nyní nabita.

en: Set up power management
cs: Nastavit spravování nabití

en: Quick Browser
cs: Rychlý prohlížeč

en: This applet lets you browse a folder and its sub-folders very quickly.
    You can set up a shortkey to pop up the menu.
    Midlle-click will open the main folder.
    This applet can be instanciated several times, if you want to browse different folders.
cs: Tento applet vám umožňuje velmi rychle prohlížet složku a její podsložky.
    Můžete si nastavit zkratku pro vyskakovací menu.
    Kliknutím prostředního tlačítka myši otevřete hlavní složku.
    Tento applet může být v pohotovosti několikrát najednou, pokud chcete prohlížet různé složky.

en: Open this folder
cs: Otevřít tuto složku

en: Open folder
cs: Otevřít složku

en: Unmounted
cs: Odpojené

en: Remove this bookmark
cs: Odstranit tuto záložku

en: Get disk info
cs: Získat informace o disku

en: show mouse
cs: ukázat myš

en: showDesktop
cs: ukázatPlochu

en: slider
cs: posuvník

en: Play
cs: Přehrát

en: Pause
cs: Pozastavit

en: Open current image
cs: Otevřít stávající obrázek

en: Browse images folder
cs: Prohlížet složku s obrázky

en: Set new name for this item:
cs: Nastavit nový název pro tuto položku :

en: Paste (drag'n'drop)
cs: Vložit (přetáhnutím)

en: Open (click)
cs: Otevřít (kliknutím)

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Cut
cs: Vyjmout

en: Rename this item
cs: Přejmenovat tuto položku

en: Remove this item
cs: Odstranit tuto položku

en: Current
cs: Současný

en: Desktop
cs: Plocha

en: switcher
cs: Přepínač

en: Rename this workspace
cs: Přejmenovat tuto pracovní plochu

en: Add a workspace
cs: Přidat plochu

en: Remove last workspace
cs: Odstranit poslední plochu

en: Move current workspace to this workspace
cs: Přesunout současnou plochu na tuto plochu

en: This will move all windows from the current desktop to the one you clicked on.
cs: Toto přesune všechna okna z současné plochy na tu, na kterou kliknete.

en: Windows List
cs: Seznam oken

en: Show the desktop
cs: Zobrazit plochu

en: CD_APPLET_NAME
cs: CD_APPLET_NÁZEV

en: Useful description
    and manual
cs: Užitečný popis
    a manuál

en: Paste
cs: Vložit

en: New Tab
cs: Nový panel

en: Rename current Tab
cs: Přejmenovat aktuální panel

en: Close current Tab
cs: Zavřít aktuální panel

en: Terminal
cs: Terminál

en: Set title for this tab:
cs: Nastavit titulek pro tento panel :

en: Select a color
cs: Vyberte barvu

en: You can recall the Terminal desklet by typing %s
cs: Terminál můžete vrátit zpět napsáním %s

en: Rename this Tab
cs: Přejmenovat tento Panel

en: Change this Tab's colour
cs: Změnit barvu tohoto Panelu

en: Close this Tab
cs: Zavřít tento Panel

en: Note name :
cs: Název poznámky :

en: Delete this note?
cs: Vymazat tuto poznámku ?

en: Search for:
cs: Hledat :

en: Search for tag:
cs: Hledat značku :

en: Add a note
cs: Přidat poznámku

en: Delete this note
cs: Odstranit tuto poznámku

en: Reload notes
cs: Obnovit poznámky

en: Search
cs: Hledat

en: Search for tag
cs: Hledat značku

en: Search for today's note
cs: Hledat dnešní poznámku

en: Search for this week's note
cs: Hledat poznámku na tento týden

en: Search for next week's note
cs: Hledat poznámku na příští týden

en: Reset marks
cs: Vyčistit značky

en: I couldn't get the info
     Is connexion alive ?
cs: Nemohu zjistit informace
     je připojení v pořádku ?

en: I couldn't find this location
cs: Nemohu najít tuto lokaci

en: Enter the name of your location and press Enter to choose amongst results.
cs: Vložte název své lokace a stiskněte Enter pro vybrání mezi výsledky.

en: weather
cs: počasí

en: Jan
cs: Led

en: Feb
cs: Úno

en: Mar
cs: Bře

en: Apr
cs: Dub

en: May
cs: Kvě

en: Jun
cs: Čer

en: Aug
cs: Srp

en: Sep
cs: Zář

en: Oct
cs: Říj

en: Nov
cs: Lis

en: Dec
cs: Pro

en: Data are being retrieved, please wait a moment.
cs: Získávám data, počkejte moment prosím.

en: Reload now
cs: Obnovit nyní

en: No data available
     is your connection alive?
cs: Nejsou dostupná žádná data
     je připojení v pořádku ?

en: Temperature
cs: Teplota

en: Precipitation probability
cs: Pravděpodobnost Přeháňky

en: Wind
cs: Vítr

en: Humidity
cs: Vlhkost

en: Sunrise
cs: Východ slunce

en: Sunset
cs: Západ slunce

en: Data are being fetched, please re-try in a few seconds.
cs: Data jsou přenášena, prosím skuste znovu za pár vteřin.

en: No data available
    Retrying now...
cs: Žádná data nejsou dostupná
    Probíhá opakované zkoušení ...

en: Pressure
cs: Tlak

en: Very Low
cs: Velmi nízký

en: Low
cs: Nízký

en: Middle
cs: Prostřední

en: Good
cs: Dobrý

en: Excellent
cs: Výborný

en: WiFi disabled.
cs: Wifi zakázána

en: This applet shows you the signal strength of the first active wifi connection
    Left-click to pop-up some info,Middle-click to re-check immediately.
cs: Tento applet vám ukazuje sílu signálu prvního aktivního wifi připojení
    Kliknutím levého tlačítka myši zobrazíte informace, prostředním tlačítkem myši provedete překontrolování.

en: Global
cs: Globální

en: when hovering over an icon
cs: když je nad ikonou

en: Effects used:
cs: Použitý efekt

en: when clicking on an launcher
cs: při kliknutí na spouštěč

en: Effects used on launcher:
cs: Efekty použité na spouštěč

en: Number of times the animation will play:
cs: Čas, po který bude animace přehrávána :

en: Rotation
cs: Rotace

en: Duration of the animation:
cs: Trvání animace :

en: Repeat while icon is pointed to?
cs: Opakovat při namíření na ikonu ?

en: Type of mesh:
cs: Typ záběru :

en: Normal
cs: Normální

en: Cube
cs: Krychle

en: Capsule
cs: Kapsle

en: Image for the spotlight:
cs: Obrázek pro bod :

en: Image for the front spotlight:
cs: Obrázek pro přední bod :

en: Spot colour:
cs: barva bodu :

en: Halo colour:
cs: barva kruhu :

en: Rays
cs: Paprsky

en: 1st color of gradation :
cs: První barva postupného přechodu :

en: 2nd color of gradation :
cs: Druhá barva postupného přechodu :

en: Random colours?
cs: Náhodné barvy ?

en: Number of rays:
cs: Množství paprsků :

en: Ray size:
cs: Velikost paprsku :

en: Ray speed:
cs: Rychlost paprsku :

en: Horizontal stretch
cs: Horizontální roztažení

en: Vertical stretch
cs: Vertikální roztažení

en: Corner stretch
cs: Roztažení rohu

en: Spring constant:
cs: Konstanta růstu :

en: Friction:
cs: Tření :

en: Number of points on the grid in each direction:
cs: Množství bodů v mřížce v jednom směru

en: Wave width:
cs: Šířka vlny :

en: Wave amplitude:
cs: Amplituda vlny :

en: Pulse duration:
cs: Trvání pulsu

en: Pulse max zoom:
cs: Maximální zoom pulsu

en: Pulse follows icon shape?
cs: Má puls následovat tvar ikony ?

en: Bounce duration:
cs: Trvání poskočení :

en: When bouncing, resize the icon by:
cs: Při poskočení změnit velikost ikony o :

en: the lower the value, the more it will flatten.
cs: čím menší, tím víc bude pložší.

en: Blink duration:
cs: Trvání bliknutí :

en: Icon
cs: Ikona

en: Name of the dock it belongs to:
cs: Jméno doku, ke kterému to patří:

en: Name of the icon as it will appear in its caption in the dock:
cs: Název ikony, která se objeví ve štítku v docku :

en: Set to 0 to use the default applet size
cs: Pro použití základní velikosti appletu nastavte na 0

en: Desired icon size for this applet
cs: Požadovaná velikost ikony pro tento applet

en: Configuration
cs: Konfigurace

en: Choose one of the available themes:
cs: Vyberte jedno z dostupných motivů :

en: Delay between animation changes :
cs: Prodleva mezi změnami animací :

en: Penguin transparency:
cs: Průhlednost tučňáka :

en: Let the penguin wander everywhere in the dock?
cs: Nechat tučňáka potulovat se kdekoliv v docku ?

en: in pixels.
cs: v pixelech.

en: Ground offset:
cs: Základní odsazení :

en: Image filename:
cs: Název souboru obrázku :

en: If locked, the desklet cannot be moved by simply dragging it with the left mouse button. It can still be moved with ALT + left-click.
cs: Pokud je zamknut, nelze s deskletem pohnout pouhým přetažením levým tlačítkem myši. Samozřejmě s ním stále můžete pohybovat kombinací ALT + levé tlačítko myši.

en: Lock position?
cs: Zamknout pozici ?

en: Desklet dimensions (width x height):
cs: Rozměry deskletu (šířka x výška)

en: Desklet position (x, y):
cs: Pozice deskletu (x ; y) :

en: Rotation:
cs: Rotace :

en: Is detached from the dock
cs: Je vzhledem k docku samostatný ?

en: Keep above
cs: Udržovat v popředí

en: Keep below
cs: Udržovat v pozadí

en: Keep on widget layer
cs: Na Grafické Vrstvě

en: Reserve space
cs: Vyhrazené místo

en: Should be visible on all desktops?
cs: Má být neviditelný na všech plochách ?

en: Decorations
cs: Dekorace

en: Choose a decoration theme for this desklet:
cs: Vyberte dekorační motiv pro tento desklet :

en: Image to be displayed below drawings, e.g. a frame. Leave empty for no image.
cs: Je to obrázek, který se zobrazí pod kresbami, jako například rámeček. Pokud žádný nechcete, ponechte nevyplněné.

en: Background image:
cs: Obrázek pozadí :

en: Background transparency:
cs: Průhlednost pozadí :

en: in pixels. Use this to adjust the left position of drawings.
cs: v pixelech. Použijte pro upravení levé pozice kreseb.

en: Left offset:
cs: Odsazení z leva :

en: in pixels. Use this to adjust the top position of drawings.
cs: v pixelech. Použijte pro upravení horní pozice kreseb.

en: Top offset:
cs: Odsazení zezhora :

en: in pixels. Use this to adjust the right position of drawings.
cs: v pixelech. Použijte pro upravení pravé pozice kreseb.

en: Right offset:
cs: Odsazení z prava :

en: in pixels. Use this to adjust the bottom position of drawings.
cs: v pixelech. Použijte pro upravení spodní pozice kreseb.

en: Bottom offset:
cs: Odsazení zespoda :

en: Image to be displayed above the drawings, e.g. a reflection. Leave empty for no image.
cs: Je to obrázek, který se zobrazí nad kresbami, jako například odraz. Pokud žádný nechcete, ponechte nevyplněné.

en: Foreground image:
cs: Obrázek popředí :

en: Foreground tansparency:
cs: Průhlednost popředí :

en: Clipboard items are those you get with CTRL+c. Selection items are those you get by selecting some text with the mouse.
cs: Položky schránky jsou ty, které dostanete stisknutím CTRL+c. Položky označení jsou ty, které dostanete označením nějakého textu myší.

en: Which items should be remembered?
cs: Jaké položky mají být zapamatovány ?

en: Clipboard
cs: Schránka

en: Selection
cs: Výběr

en: Both
cs: Obojí

en: Number of items:
cs: Počet položek :

en: It is especially useful if you often select text with the mouse and don't want to loose your clipboard items due to too many items in the selection.
cs: Je to obzvlášťe užitečné, pokud často označujete text myší a nechcete ztratit položky ze schránky kvůli velkému množství označených položek.

en: Separate clipboard and selection?
cs: Rozlišovat schránku a výběr ?

en: If so, number of selection items:
cs: Počet označených položek (pokud nějaké označené jsou) :

en: When you click on an item, its content will become accessible with CTRL+v
cs: Když kliknete na položku, její obsah je dostupný zmáčknutím CTRL+v

en: Paste into Clipboard?
cs: Vložit do Schránky ?

en: When you click on an item, its content will become accessible with the middle-click
cs: Když kliknete na položku, její obsah je dostupný zmáčknutím prostředního tlačítka myši

en: Paste into Selection?
cs: Vložit do  Výběru ?

en: Shortkey to pop-up the items menu:
cs: Klávesová zkratka pro zobrazení menu položek :

en: Pop-up menus at mouse position?
cs: Zobrazovat menu u pozice myši ?

en: Actions
cs: Akce

en: If some actions are associated with an item, they will be proposed when the item is created.
cs: Pokud budou nějaké akce přiřazeny k položce, budou vám navrženy když bude položka vytvořena.

en: Enable actions?
cs: Povolit akce ?

en: Display actions when selecting an item in the history.
cs: Zobrazit akce při označení položky v historii.

en: Replay actions?
cs: Přehrát akce ?

en: Duration of the action menu:
cs: Trvání menu akce :

en: Let external applications pop up dialogs in the dock?
cs: Povolit externím aplikacím zobrazovat dialogy v docku ?

en: Let external applications reboot the dock?
cs: Povolit externím aplikacím restartovat dock ?

en: Let external applications quit the dock?
cs: Povolit externím aplikacím ukončit dock ?

en: Let external applications show/hide desklets?
cs: Povolit externím aplikacím zobrazovat/Skrývat desklety ?

en: Let external applications reload applets?
cs: Povolit externím aplikacím obnovit applety ?

en: Let external applications show/hide docks?
cs: Povolit externím aplikacím zobrazit/schovat docky ?

en: Let extern applications add launchers to the docks?
cs: Povolit externím aplikacím přidávat spouštěče do docků ?

en: Let external applications modify the labels of icons?
cs: Povolit externím aplikacím upravovat označení ikon ?

en: Let extern applications modify the quick-infos on icons?
cs: Povolit externím aplikacím upravovat rychlé-info na ikonách ?

en: Let extern applications modify the icons' image?
cs: Povolit externím aplikacím upravovat obrázky ikon ?

en: Let extern applications animate icons?
cs: Povolit externím aplikacím animovat ikony ?

en: Gauge
cs: Rozchod

en: Graph
cs: Graf

en: Type of graphic :
cs: Typ grafiky :

en: Line
cs: Řádka

en: Plain
cs: Prostý

en: Bar
cs: Sloupec

en: Circle
cs: Kruh

en: Plain Circle
cs: Prostý Kruh

en: High value's colour :
cs: Barva vysokých hodnot :

en: Low value's colour :
cs: Barva nízkých hodnot :

en: Background colour of the graphic :
cs: Barva pozadí grafiky :

en: Shortkey to show/hide the menu:
cs: Klávesová zkratka pro zobrazení/schování menu :

en: Shortkey to show/hide the quick-launch dialog:
cs: Klávesová skratka pro zobrazení/schování dialogu rychlého spuštění :

en: Show recent documents?
cs: Zobrazit nedávné dokumenty ?

en: Command to use for configuring the menu:
cs: Příkaz k nastavování menu :

en: Leave empty to use the connection name.
cs: Nechte prázdné pro použití jména připojení.

en: Parameters
cs: Parametry

en: It's the colour of the graphic for high quality signal.
cs: Je to barva grafiky zobrazující vysokou kvalitu signálu.

en: It's the colour of the graphic for low quality signal.
cs: Je to barva grafiky zobrazující nízkou kvalitu signálu.

en: Delays between net speed checks:
cs: Prodleva mezi kontrolováním rychlosti sítě :

en: Icons
cs: Ikony

en: Effect to apply on the icon according to strength :
cs: Efekt k použití na ikonu podle síly :

en: Zoom
cs: Přiblížení

en: Transparency
cs: Průhlednost

en: Leave empty to use the default icon.
cs: Pro použití výchozí ikony ponechte prázdné.

en: Name of the image for the 'No signal' icon :
cs: Jméno obrázku pro ikonu 'Žádný signál' :

en: Name of the image for the 'Very low' icon :
cs: Jméno obrázku pro ikonu 'Velmi nízký' :

en: Name of the image for the 'Low' icon :
cs: Jméno obrázku pro ikonu 'Nízký' :

en: Name of the image for the 'Middle' icon :
cs: Jméno obrázku pro ikonu 'Střední' :

en: Name of an image for the 'Good' icon :
cs: Jméno obrázku pro ikonu 'Dobrý' :

en: Name of the image for the 'Excellent' icon :
cs: Jméno obrázku pro ikonu 'Výborný' :

en: Name of the image for the 'Not connected' icon :
cs: Jméno obrázku pro ikonu 'Nepřipojeno' :

en: Name of the image for the 'Wired connection' icon :
cs: Jméno obrázku pro ikonu 'Drátové připojení' :

en: Delays between wifi signal checks:
cs: Prodleva mezi kontrolováním wifi signálu :

en: Image's filename :
cs: Název souboru obrázku :

en: Display icons in the menu?
cs: Zobrazovat ikony v menu ?
