kalarm - en to lt translation catalogue (493 entries)

[ctx: @option:radio]
en: Defer to date/time:
lt: &Atidėti datai/laikui:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Reschedule the alarm to the specified date and time.
lt: Pakeisti numatyto priminimo datą ir laiką pagal nurodytą datą ir laiką.

[ctx: @option:check]
en: Any time
lt: Bet kada

[ctx: @option:radio]
en: Defer for time interval:
lt: Atidėjimo laiko &intervalas:

[ctx: @option:radio]
en: Time from now:
lt: Laikas nuo dabar:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Reschedule the alarm for the specified time interval after now.
lt: Perstatyti priminimą numatytam laiko intervalui nuo dabar.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Schedule the alarm after the specified time interval from now.
lt: Numatyti priminimą už tam tikro laiko tarpo nuo dabar.

[ctx: @action:button]
en: Time Zone...
lt: Laiko juosta...

[ctx: @label:listbox]
en: Time zone:
lt: Laiko juosta:

[ctx: @info]
en: Invalid time
lt: Neteisingas laikas

[ctx: @info]
en: Invalid date
lt: Neteisinga data

[ctx: @info]
en: Alarm date has already expired
lt: Priminimo data jau praėjo

[ctx: @info]
en: Alarm time has already expired
lt: Priminimo laikas jau pasibaigė

en: KAlarm Autostart
lt: KAlarm autopaleidimas

en: KAlarm autostart at login
lt: KAlarm autopaleidimas prisijungus

[ctx: @title:window]
en: Import Birthdays From KAddressBook
lt: Importuoti gimimo dienas iš KAddressBook

[ctx: @title:group]
en: Alarm Text
lt: Priminimo tekstas

[ctx: @label:textbox]
en: Prefix:
lt: Priešdėlis:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter text to appear before the person's name in the alarm message, including any necessary trailing spaces.
lt: Įrašykite tekstą, kuris bus parodytas prieš asmens vardą priminimo pranešime, įskaitant bet kokius reikalingus tarpus.

[ctx: @label:textbox]
en: Suffix:
lt: Priesaga:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter text to appear after the person's name in the alarm message, including any necessary leading spaces.
lt: Įrašykite tekstą, kuris turi pasirodyti po asmens vardu priminimo pranešime, įskaitant ir visus reikalingus tarpus.

[ctx: @title:group]
en: Select Birthdays
lt: Žymėti gimtadienius

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Select birthdays to set alarms for.<nl/>This list shows all birthdays in <application>KAddressBook</application> except those for which alarms already exist.</para><para>You can select multiple birthdays at one time by dragging the mouse over the list, or by clicking the mouse while pressing Ctrl or Shift.</para>
lt: <para>Pažymėkite gimtadienius, kuriems reikia nustatyti priminimus.<nl/>Šiame sąraše pateikiami visi <application>KAddressBook</application> gimtadieniai, išskyrus tuos, kuriems priminimai jau nustatyti.</para><para>Galite pasirinkti keletą gimtadienių vienu metu pertempdami pelės žymeklį virš sąrašo ar paspausdami pelės klavišą kartu spausdami Vald(Ctrl) ar Lyg2 (Shift) klavišus.</para>

[ctx: @title:group]
en: Alarm Configuration
lt: Žadintuvo derinimas

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to display a reminder in advance of or after the birthday.
lt: Pažymėkite norėdami, kad priminimas būtų rodomas iš anksto prieš gimtadienį.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of days before or after each birthday to display a reminder. This is in addition to the alarm which is displayed on the birthday.
lt: Įrašykite skaičių dienų, prieš kurį reikia parodyti priminimą. Tai bus papildomas priminimas greta priminimo, rodomo gimimo dieną.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Set up an additional alarm repetition
lt: Nustatyti papildomą priminimo kartojimą

en: Prompt for confirmation when alarm is acknowledged
lt: Paklausti patvirtinimo kai parodomas priminimas

en: Beep when message is displayed
lt: Pyptelėti kai parodomas pranešimas

en: Cancel alarm with the specified event ID
lt: Atsisakyti priminimo su tam tikru ID

en: Disable the alarm
lt: Išjungti priminimą

en: Disable monitoring of all alarms
lt: Išjungti stebėjimą visų pranešimų

en: Execute a shell command line
lt: Vykdyti apvalkalo komandą

en: File to display
lt: Rodytinas failas

en: Repeat alarm at every login
lt: Kartoti

en: Email subject line
lt: El. laiško temos eilutė

[ctx: @info:shell]
en: <icode>%1</icode>: invalid email address
lt: <icode>%1</icode>: neteisingas el. pašto adresas

[ctx: @info:shell]
en: Invalid <icode>%1</icode> and <icode>%2</icode> parameters: repetition is longer than <icode>%3</icode> interval
lt: Neteisingi <icode>%1</icode> ir <icode>%2</icode> parametrai: pasikartojimas yra ilgesnis nei <icode>%3</icode> intervalas

[ctx: @info:shell]
en: Invalid <icode>%1</icode> parameter
lt: Neteisingas <icode>%1</icode> parametras

[ctx: @info:shell]
en: <icode>%1</icode> incompatible with <icode>%2</icode>
lt: <icode>%1</icode> nesuderinama su <icode>%2</icode>

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Version), group (General)
en: KAlarm version
lt: KAlarm versija

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_TimeZone), group (General)
en: Time zone
lt: Laiko juosta

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_HolidayRegion), group (General)
en: Select the holiday region to use.
lt: Parinkite švenčių regioną naudojimui.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultFgColour), group (General)
en: Foreground color
lt: Priekinio plano spalva

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultBgColour), group (General)
en: Background color
lt: Fono spalva

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (MessageFont), group (General)
en: Message font
lt: Pranešimo šriftas

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (ShowInSystemTray), group (General)
en: Show in system tray
lt: Rodyti sistemos dėkle

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (AutoStart), group (General)
en: Start at login
lt: Automatinis paleidimas

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_NoAutoStart), group (General)
en: Suppress autostart at login
lt: Sustabdyti automatinį paleidimą

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultDeferTime), group (General)
en: Default defer time interval
lt: Numatytas atidėjimo laiko intervalas

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (EmailClient), group (General)
en: Email client
lt: El. pašto klientas

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_WorkDays), group (General)
en: Working days
lt: Darbo dienos

[ctx: @label Label for audio options]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultSoundType), group (Defaults)
en: Sound
lt: Garsas

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultSoundType), group (Defaults)
en: Default sound type in the alarm edit dialog.
lt: Numatytasis garso tipas priminimų redagavimo dialoge.

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultSoundType), group (Defaults)
en: Play File
lt: Groti failą

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultSoundFile), group (Defaults)
en: Sound file
lt: Garso failas

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultSoundFile), group (Defaults)
en: Default sound file path in the alarm edit dialog.
lt: Numatytasis garso failo kelias priminimų redagavimo dialoge.

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (Base_DefaultSoundVolume), group (Defaults)
en: Sound volume
lt: Garso lygis

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultSoundRepeat), group (Defaults)
en: Repeat sound file
lt: Kartoti garso failą

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCmdLogType), group (Defaults)
en: Log To File
lt: Rašyti į žurnalo failą

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultCmdLogFile), group (Defaults)
en: Log file
lt: Žurnalo failas

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultEmailBcc), group (Defaults)
en: Copy email to self
lt: El. laiško kopiją siųsti sau

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultFeb29Type), group (Defaults)
en: February 28th
lt: Vasario 28-tą

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultFeb29Type), group (Defaults)
en: March 1st
lt: Kovo 1-mą

[ctx: @option]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultFeb29Type), group (Defaults)
en: Do not repeat
lt: Nekartoti

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: label, entry (DefaultPreAction), group (Defaults)
en: Pre-alarm action
lt: Veiksmas prieš priminimą

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Base_ConfirmAlarmDeletion), group (Notification Messages)
en: Check to be prompted for confirmation each time you delete an alarm.
lt: Pažymėkite jei norite, kad, sureagavus į priminimą, būtų prašoma patvirtinimo.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to KAlarm directory.
lt: Kelias KAlarm aplanko.

note: i18n: ectx: label, entry (DisplayName), group (General)
en: Display name.
lt: Rodyti pavadinimą.

note: i18n: ectx: label, entry (AlarmTypes), group (General)
en: Alarm types.
lt: Priminimo tipas.

note: i18n: ectx: label, entry (Path), group (General)
en: Path to KAlarm calendar file.
lt: Kleias iki KAlarm kalendoriaus failo.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
lt: &Keisti

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodymas

note: i18n: ectx: Menu (actions)
en: &Actions
lt: &Veiksmai

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: &Nuostatos

[ctx: @title:window]
en: Defer Alarm
lt: Priminimas atidėtas

[ctx: @info:whatsthis]
en: Defer the alarm until the specified time.
lt: Atidėti priminimą iki nurodyto laiko.

[ctx: @action:button]
en: Cancel Deferral
lt: Panaikinti atidėjimą

[ctx: @info:whatsthis]
en: Cancel the deferred alarm. This does not affect future recurrences.
lt: Atšaukti atidėtą priminimą. Tai neįtakos pasikartojimų ateityje.

[ctx: @info]
en: <para>Error loading calendar:</para><para><filename>%1</filename></para><para>Please fix or delete the file.</para>
lt: <para>Klaida įkeliant kalendorių:</para><para><filename>%1</filename></para><para>Prašome pataisyti ar ištrinti failą.</para>

[ctx: @info]
en: Failed to save calendar to <filename>%1</filename>
lt: Nepavyko išsaugoti kalendoriaus į <filename>%1</filename>

[ctx: @title:tab]
en: Recurrence - [%1]
lt: Pasikartojimas – [%1]

[ctx: @option:check]
en: Show in KOrganizer
lt: Rodyti KOrganizer'yje

[ctx: @title:window]
en: Alarm Template [read-only]
lt: Priminimų šablonas [tik skaitymui]

[ctx: @title:window]
en: Archived Alarm [read-only]
lt: Archyvuotas priminimas [tik skaitymui]

[ctx: @title:window]
en: Alarm [read-only]
lt: Priminimas [tik skaitymui]

[ctx: @action:button]
en: Load Template...
lt: Įkelti šabloną...

[ctx: @title:tab]
en: Alarm
lt: Priminimas

[ctx: @label:textbox]
en: Template name:
lt: Šablono pavadinimas:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the name of the alarm template
lt: Įrašykite priminimų šablono pavadinimą

[ctx: @title:group]
en: Action
lt: Veiksmas

[ctx: @title:group]
en: Deferred Alarm
lt: Atidėtas priminimas

[ctx: @label]
en: Deferred to:
lt: Atidėta iki:

[ctx: @action:button]
en: Change...
lt: Keisti...

[ctx: @info:whatsthis]
en: Change the alarm's deferred time, or cancel the deferral
lt: Pakeisti priminimo atidėjimo laiką arba panaikinti atidėjimą

[ctx: @title:group]
en: Time
lt: Laikas

[ctx: @option:radio]
en: Default time
lt: Numatytas laikas

[ctx: @info:whatsthis]
en: Do not specify a start time for alarms based on this template. The normal default start time will be used.
lt: Nenurodyti pradžios laiko pagal šį šabloną ruošiamiems pranešimams. Bus naudojamas įprastas pradžios laikas.

[ctx: @option:radio]
en: Time:
lt: Laikas:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Specify a start time for alarms based on this template.
lt: Nurodykite pradžios laiką perspėjimams, daromiems pagal šį šabloną.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the start time for alarms based on this template.</para><para>%1</para>
lt: <para>Įrašykite pradžios laiką perspėjimams, daromiems pagal šį šabloną.</para><para>%1</para>

[ctx: @option:radio]
en: Date only
lt: Tik data

[ctx: @info:whatsthis]
en: Set the <interface>Any time</interface> option for alarms based on this template.
lt: Nustatyti <interface>Bet kada</interface> parinktį persėpjimams, paremtiems šiuo šablonu.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Set alarms based on this template to start after the specified time interval from when the alarm is created.
lt: Nustatyti, kad pagal šį šabloną kuriamiems perspėjimams pradžios laikas būtų numatomas po tam tikro laiko intervalo nuo sukūrimo.

[ctx: @info]
en: You must enter a name for the alarm template
lt: Turite įrašyti priminimo šablono vardą

[ctx: @info]
en: Template name is already in use
lt: Šis šablono vardas jau naudojamas

[ctx: @info]
en: Recurrence has already expired
lt: Pasikartojimai jau nebegalioja

[ctx: @info]
en: Reminder period must be less than the recurrence interval, unless <interface>%1</interface> is checked.
lt: Priminimo periodas turi būti mažesnis nei pasikartojimo intervalas, nebent <interface>%1</interface> yra pažymėta.

[ctx: @info]
en: The duration of a repetition within the recurrence must be less than the recurrence interval minus any reminder period
lt: Paprasto priminimo pasikartojimo trukmė turi būti mažesnė nei laikas, gautas atėmus pasikartojimo intervalą iš bet kurio priminimo periodo.

[ctx: @title:window]
en: Choose Log File
lt: Nurodykite žurnalo failą

[ctx: @option:check]
en: Confirm acknowledgment
lt: Patvirtinti pritarimą

[ctx: @title:window]
en: New Display Alarm Template
lt: Naujas priminimo šablonas

[ctx: @title:window]
en: Edit Display Alarm Template
lt: Redaguoti priminimo šabloną

[ctx: @title:window]
en: Edit Display Alarm
lt: Redaguoti priminimo rodymą

[ctx: @label:listbox]
en: Display type:
lt: Parodymo tipas:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Text message
lt: Pranešimas

[ctx: @item:inlistbox]
en: File contents
lt: Failo turinys

[ctx: @item:inlistbox]
en: Command output
lt: Komandos išvestis

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the name or URL of a text or image file to display.
lt: Įrašykite rodytino teksto ar paveikslėlio failo vardą ar URL.

[ctx: @info:tooltip]
en: Choose a file
lt: Pasirinkite failą

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select a text or image file to display.
lt: Pasirinkite rodytiną teksto ar paveikslėlio failą.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to additionally display a reminder in advance of or after the main alarm time(s).
lt: Pažymėkite jei norite, kad, prieš pagrindinį priminimą(-us) būtų rodomas išankstinis priminimas.

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter how long in advance of or after the main alarm to display a reminder alarm.</para><para>%1</para>
lt: <para>Įrašykite, prieš kiek laiko iki pagrindinio priminimo turėtų pasirodyti išankstinis priminimas.</para><para>%1</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to be prompted for confirmation when you acknowledge the alarm.
lt: Pažymėkite jei norite, kad, sureagavus į priminimą, būtų prašoma patvirtinimo.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Display the alarm message now
lt: Rodyti priminimo pranešimą dabar

[ctx: @info:whatsthis]
en: Display the file now
lt: Rodyti failą dabar

[ctx: @info:whatsthis]
en: Display the command output now
lt: Rodyti komandos išvestį dabar

[ctx: @title:window]
en: Choose Text or Image File to Display
lt: Pasirinkite rodytiną teksto ar paveikslėlio failą

[ctx: @option:check]
en: Enter a script
lt: Įveskite scenarijų

[ctx: @option:radio]
en: Execute in terminal window
lt: Vykdyti terminalo lange

[ctx: @option:check]
en: Execute in terminal window
lt: Vykdyti terminalo lange

[ctx: @title:window]
en: New Command Alarm Template
lt: Naujas komandos priminimo šablonas

[ctx: @title:window]
en: Edit Command Alarm Template
lt: Redaguoti komandos priminimo šabloną

[ctx: @title:window]
en: New Command Alarm
lt: Naujas komandos priminimas

[ctx: @title:window]
en: Edit Command Alarm
lt: Redaguoti komandos priminimą

[ctx: @info:whatsthis]
en: Execute the specified command now
lt: Vykdyti nurodytą komandą dabar

[ctx: @title:group]
en: Command Output
lt: Komandos išvestis

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to execute the command in a terminal window
lt: Pažymėkite norėdami komandą vykdyti terminalo lange

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the name or path of the log file.
lt: Įveskite pavadinimą arba kelią žurnalo failui.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select a log file.
lt: Pasirinkite žurnalo failą.

[ctx: @option:radio]
en: Log to file
lt: Rašyti į žurnalo failą

[ctx: @option:radio]
en: Discard
lt: Atmesti

[ctx: @info]
en: Command executed: <icode>%1</icode>
lt: Įvykdyta komanda: <icode>%1</icode>

[ctx: @option:check]
en: Copy email to self
lt: El. laiško kopiją siųsti sau

[ctx: @title:window]
en: New Email Alarm Template
lt: Naujas priminimo šablonas

[ctx: @title:window]
en: Edit Email Alarm Template
lt: Redaguoti priminimo šabloną

[ctx: @title:window]
en: New Email Alarm
lt: Naujas el. laiško priminimas

[ctx: @title:window]
en: Edit Email Alarm
lt: Redaguoti el. laiško priminimą

[ctx: @info:whatsthis]
en: Send the email to the specified addressees now
lt: Siųsti el. laišką nurodytais adresais dabar

[ctx: @label:listbox 'From' email address]
en: From:
lt: Nuo:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Your email identity, used to identify you as the sender when sending email alarms.
lt: Jūsų el. pašto tapatybė, naudojama siunčiant priminimus el. paštu.

[ctx: @label:textbox Email addressee]
en: To:
lt: Kam:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the addresses of the email recipients. Separate multiple addresses by commas or semicolons.
lt: Įrašykite el. laiško gavėjų adresus. Adresus atskirkite kableliais arba kabliataškiais.

[ctx: @info:tooltip]
en: Open address book
lt: Atverti adresų knygelę

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select email addresses from your address book.
lt: Pasirinkite el. pašto adresus iš adresų knygelės.

[ctx: @label:textbox Email subject]
en: Subject:
lt: Tema:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the email subject.
lt: Įrašykite el. laiško temą.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the email message.
lt: Įrašykite el. laiško tekstą.

[ctx: @label:listbox]
en: Attachments:
lt: Priedai:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Files to send as attachments to the email.
lt: Failai, kurie turi būti siunčiami kaip el. laiško priedai.

[ctx: @action:button]
en: Add...
lt: Pridėti...

[ctx: @info:whatsthis]
en: Add an attachment to the email.
lt: Pridėti priedą prie el. laiško.

[ctx: @action:button]
en: Remove
lt: Pašalinti

[ctx: @info:whatsthis]
en: Remove the highlighted attachment from the email.
lt: Pašalinti pažymėtus priedus iš el. laiško.

[ctx: @info]
en: Invalid email address: <email>%1</email>
lt: Neteisingas el. pašto adresas: <email>%1</email>

[ctx: @info]
en: No email address specified
lt: Nenurodytas el. pašto adresas

[ctx: @info]
en: Invalid email attachment: <filename>%1</filename>
lt: Neteisingas el. laiško priedas: <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Do you really want to send the email now to the specified recipient(s)?
lt: Ar tikrai norite siųsti el. laišką nurodytam gavėjui(-ams) dabar?

[ctx: @action:button]
en: Confirm Email
lt: Patvirtinti el. laišką

[ctx: @action:button]
en: Send
lt: Siųsti

[ctx: @info]
en: Email sent to:<nl/>%1
lt: El. laiškas išsiųstas:<nl/>%1

[ctx: @title:window]
en: Choose File to Attach
lt: Pasirinkite failą pridėjimui

[ctx: @title:window]
en: New Audio Alarm Template
lt: Naujas audio priminimo šablonas

[ctx: @title:window]
en: Edit Audio Alarm Template
lt: Redaguoti audio priminimo šabloną

[ctx: @title:window]
en: New Audio Alarm
lt: Naujas audio priminimas

[ctx: @title:window]
en: Edit Audio Alarm
lt: Redaguoti audio priminimą

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to enter the contents of a script instead of a shell command line
lt: Pažymėkite norėdami įrašyti scenarijaus turinį vietoje apvalkalo komandos eilutės

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter a shell command to execute.
lt: Įrašykite vykdytiną apvalkalo komandą.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the contents of a script to execute
lt: Įrašykite vykdytino scenarijaus turinį

[ctx: @info]
en: Please enter a command or script to execute
lt: Įrašykite vykdytino scenarijaus turinį

[ctx: @info:whatsthis]
en: List of scheduled alarms
lt: Numatytų priminimų sąrašas

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, alarmTypeGroupBox)
en: Alarm Type
lt: Priminimo tipas

[ctx: @option:check Alarm type]
en: Active
lt: Aktyvus

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include active alarms in the search.
lt: Pažymėkite norėdami į paiešką įtraukti aktyvius priminimus.

[ctx: @option:check Alarm type]
en: Archived
lt: Archyvuotas

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include archived alarms in the search. This option is only available if archived alarms are currently being displayed.
lt: Pasirinkite norėdami įtraukti į paiešką nebegaliojančius priminimus. Ši parinktis prieinama tik tuo atveju, jei šiuo metu rodomi nebegaliojantys priminimai.

[ctx: @option:check Alarm action = text display]
en: Text
lt: Tekstas

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include text message alarms in the search.
lt: Pažymėkite norėdami įtraukti į paiešką tekstinius priminimus.

[ctx: @option:check Alarm action = file display]
en: File
lt: Failas

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include file alarms in the search.
lt: Pažymėkite norėdami į paiešką failų priminimus.

[ctx: @option:check Alarm action]
en: Command
lt: Komanda

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include command alarms in the search.
lt: Pažymėkite norėdami į paiešką komandų priminimus.

[ctx: @option:check Alarm action]
en: Email
lt: El. paštas

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include email alarms in the search.
lt: Pažymėkite norėdami į paiešką įtraukti el. laiškų priminimus.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to include audio alarms in the search.
lt: Pažymėkite norėdami į paiešką įtraukti audio priminimus.

[ctx: @info]
en: No alarm types are selected to search
lt: Nepasirinktas joks pranešimo tipas paieškai

[ctx: @info]
en: <para>End of alarm list reached.</para><para>Continue from the beginning?</para>
lt: <para>Pasiekta priminimų sąrašo pabaiga.</para><para>Tęsti nuo pradžios?</para>

[ctx: @info]
en: <para>Beginning of alarm list reached.</para><para>Continue from the end?</para>
lt: <para>Pasiekta priminimų sąrašo pradžia.</para><para>Tęsti nuo galo?</para>

[ctx: @label:listbox]
en: Foreground color:
lt: Priekinio plano spalva:

[ctx: @label:listbox]
en: Background color:
lt: Fono spalva:

[ctx: @option:check]
en: Use default font
lt: Naudoti numatytąjį šriftą

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check to use the default font current at the time the alarm is displayed.
lt: Pažymėkite norėdami naudoti numatytąjį šriftą rodant priminimo pranešimą.

en: Requested font
lt: Prašomas šriftas

[ctx: @action:button]
en: Font && Color...
lt: Šriftas ir &spalva...

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose the font, and foreground and background color, for the alarm message.
lt: Pasirinkite priminimo pranešimo šriftą ir fono bei pirmojo plano spalvas priminimui.

[ctx: @title:window]
en: Choose Alarm Font & Color
lt: Pasirinkite priminimo šriftą ir spalvą

[ctx: @action]
en: Stop Play
lt: Sustabdyti grojimą

[ctx: @action]
en: Enable &Alarms
lt: Įjungti p&riminimus

[ctx: @info]
en: Failed to save new calendar to:<nl/><filename>%1</filename>
lt: Nepavyko išsaugoti naujo kalendoriaus į:<nl/><filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Cannot upload new calendar to:<nl/><filename>%1</filename>
lt: Negalima įkelti naujo kalendoriaus į:<nl/><filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Unable to show alarms in KOrganizer
lt: Nepavyko parodyti priminimų KOrganizer programoje

[ctx: @info]
en: Unable to show alarm in KOrganizer
lt: Nepavyko parodyti priminimo KOrganizer programoje

[ctx: @info]
en: Unable to update alarm in KOrganizer
lt: Nepavyko atnaujinti priminimo KOrganizer programoje

[ctx: @info]
en: Unable to delete alarms from KOrganizer
lt: Nepavyko pašalinti priminimų KOrganizer programoje

[ctx: @info]
en: Unable to delete alarm from KOrganizer
lt: Nepavyko pašalinti priminimo KOrganizer programoje

[ctx: @info]
en: <para>%1</para><para>(KOrganizer not fully started)</para>
lt: <para>%1</para><para>(KOrganizer nestartavo)</para>

[ctx: @info]
en: <para>%1</para><para>(Error communicating with KOrganizer)</para>
lt: <para>%1</para><para>(Negalima susisiekti su KOrganizer)</para>

[ctx: @info Please set the 'From' email address...]
en: <para>%1</para><para>Please set it in the Configuration dialog.</para>
lt: <para>%1</para><para>Nustatykite tai konfigūracijų lange.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Alarms are currently disabled.</para><para>Do you want to enable alarms now?</para>
lt: <para>Priminimai išjungti.</para><para>Ar norite įjungti priminimus dabar?</para>

[ctx: @action:button]
en: Enable
lt: Įgalinti

[ctx: @action:button]
en: Keep Disabled
lt: Laikyti išjungtus

[ctx: @info]
en: Unable to start <application>KMail</application><nl/>(<message>%1</message>)
lt: Negalima paleisti <application>KMail</application><nl/>(<message>%1</message>)

[ctx: @info]
en: Error saving alarms
lt: Klaida išsaugojant priminimus

[ctx: @info]
en: Error saving alarm
lt: Klaida išsaugant priminimą

[ctx: @info]
en: Error deleting alarms
lt: Klaida šalinant priminimus

[ctx: @info]
en: Error deleting alarm
lt: Klaida šalinant priminimą

[ctx: @info]
en: Error saving reactivated alarms
lt: Klaida saugojant aktyvuotus priminimus

[ctx: @info]
en: Error saving reactivated alarm
lt: Klaida saugojant aktyvuotą priminimą

[ctx: @info]
en: Error saving alarm templates
lt: Klaida saugant priminimo šablonus

[ctx: @info]
en: Error saving alarm template
lt: Klaida saugant priminimo šabloną

[ctx: @info]
en: Quitting will disable alarms (once any alarm message windows are closed).
lt: Nutraukiama kartu išjungiant priminimus
    (kai tik bus užvertas bet kuris priminimo langas).

[ctx: @info]
en: Error creating temporary script file
lt: Kuriant laikiną scenarijaus failą įvyko klaida

[ctx: @info]
en: Pre-alarm action:
lt: Veiksmas prieš priminimą:

[ctx: @info]
en: Post-alarm action:
lt: Veiksmas po priminimo:

[ctx: @info]
en: Program error
lt: Programos klaida

[ctx: @info]
en: Error attaching file: <filename>%1</filename>
lt: Negalima prisegti failo: <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Attachment not found: <filename>%1</filename>
lt: Prisegtas failas nerastas: <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: An email has been queued to be sent
lt: El. laiškas yra išsiuntimo eilėje

[ctx: @info]
en: Failed to send email
lt: Nepavyko išsiųsti el. laiško

[ctx: @info]
en: Error sending email
lt: Klaida siunčiant el. laišką

[ctx: @option:check]
en: Cancel if late
lt: Atsisakyti jei per vėlu

[ctx: @option:check]
en: Auto-close window after this time
lt: Automatiškai uždaryti langą po šio laiko

[ctx: @option:check Cancel if late by 10 minutes]
en: Cancel if late by
lt: Atsisakyti jei per vėlu

[ctx: @info]
en: Please select a file to display
lt: Parinkite failą rodymui

[ctx: @info]
en: Please select a file to play
lt: Parinkti failą grojimui

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> appears not to be a text or image file
lt: <filename>%1</filename> greičiausiai yra ne teksto ar paveikslėlio failas

[ctx: @option:check]
en: Append to existing file
lt: Nepavyko pridėti egzistuojančio failo

[ctx: @info]
en: Failed to execute command (shell access not authorized)
lt: Nepavyko įvykdyti komandos (prieiga prie apvalkalo neautorizuota)

[ctx: @info]
en: Failed to execute command
lt: Nepavyko įvykdyti komandos

[ctx: @info]
en: Command execution error
lt: Komandos vykdymo klaida

[ctx: @item:inlistbox Time units]
en: minutes
lt: minutės

[ctx: @item:inlistbox Time units]
en: hours/minutes
lt: valandos/minutės

[ctx: @item:inlistbox Time units]
en: days
lt: dienos

[ctx: @item:inlistbox Time units]
en: weeks
lt: savaitės

[ctx: @action]
en: &Templates...
lt: Ša&blonai...

[ctx: @action]
en: &New
lt: &Naujas

[ctx: @action]
en: Create Tem&plate...
lt: Sukurti šabloną...

[ctx: @action]
en: &Copy...
lt: &Kopijuoti...

[ctx: @action]
en: &Edit...
lt: &Keisti...

[ctx: @action]
en: &Delete
lt: &Trinti

[ctx: @action]
en: Reac&tivate
lt: Aktyvuoti vėl

[ctx: @action]
en: Show Archi&ved Alarms
lt: Rodyti archyvuotus priminimus

[ctx: @action]
en: Show in System &Tray
lt: Rodyti sistemos dėkle

[ctx: @action]
en: Show &Calendars
lt: Rodyti kalendorius

[ctx: @action]
en: Import &Alarms...
lt: Importuoti priminimus...

[ctx: @action]
en: Import &Birthdays...
lt: Importuoti gimtadienius

[ctx: @action]
en: E&xport Selected Alarms...
lt: Eksportuoti pažymėtus priminimus...

[ctx: @action]
en: E&xport...
lt: Eksportuoti...

[ctx: @action]
en: &Refresh Alarms
lt: Atnaujinti priminimus

[ctx: @action:button]
en: &Delete
lt: &Trinti

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Archived Alarms
lt: Paslėpti archyvuotus priminimus

[ctx: @info:tooltip]
en: Show Archived Alarms
lt: Rodyti archyvuotus priminimus

[ctx: @info]
en: Import birthdays
lt: Importuoti gimtadienius

[ctx: @item:inlistbox]
en: Display Alarm
lt: Rodyti priminimus

[ctx: @item:inlistbox]
en: Email Alarm
lt: El. laiško priminimas

[ctx: @item:inlistbox]
en: Command Alarm
lt: Komandos priminimas

[ctx: @title:window]
en: Alarm Type
lt: Priminimo tipas

[ctx: @info]
en: Choose alarm type to create:
lt: Pasirinkti priminimo tipą sukūrimui:

[ctx: @action]
en: Ena&ble
lt: Į&galinti

[ctx: @action]
en: Disa&ble
lt: &Uždrausti

[ctx: @title:window]
en: Reminder
lt: Priminimas

[ctx: @title:window]
en: Message
lt: Pranešimas

[ctx: @info]
en: Reminder
lt: Priminimas

[ctx: @info]
en: File is a folder
lt: Failas yra aplankas

[ctx: @info]
en: Failed to open file
lt: Nepavyko atidaryti failo

[ctx: @info]
en: File not found
lt: Failas nerastas

[ctx: @info Email addressee]
en: To:
lt: Kam:

[ctx: @info Email subject]
en: Subject:
lt: Tema:

[ctx: @title:window]
en: Error
lt: Klaida

[ctx: @info]
en: Today
lt: Šiandien

[ctx: @item:intext inserted into 'in ... %1 minute's time' below]
en: 1 hour | %1 hours
lt[0]: %1 valanda
lt[1]: %1 valandos
lt[2]: %1 valandų
lt[3]: %1 valanda

[ctx: @info]
en: Cannot open audio file: <filename>%1</filename>
lt: Negalima atidaryti audio failo: <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: <para>Error playing audio file: <filename>%1</filename></para><para>%2</para>
lt: <para>Nepavyko paleisti audio failo: <filename>%1</filename></para><para>%2</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: The contents of the file to be displayed
lt: Rodytino failo turinys.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The alarm message
lt: Priminimo žinutė

[ctx: @info:whatsthis]
en: The email to send
lt: El. laiškas išsiuntimui

[ctx: @action:button]
en: &Edit...
lt: &Keisti...

[ctx: @info:whatsthis]
en: Edit the alarm.
lt: Keisti priminimą.

[ctx: @info:tooltip]
en: Stop sound
lt: Sustabdyti garsą

[ctx: @info:whatsthis]
en: Stop playing the sound
lt: Sustabdyti grojamą garsą

[ctx: @info]
en: Unable to locate this email in <application>KMail</application>
lt: Nepavyko pasiekti el. laiško programoje <application>KMail</application>

[ctx: @item:inmenu]
en: &Command Alarm Template
lt: Komandos priminimo šablonas

[ctx: @action]
en: New Command Alarm
lt: Naujas komandos priminimas

[ctx: @item:inmenu]
en: &Email Alarm Template
lt: El. laiško priminimo šablonas

[ctx: @action]
en: New Email Alarm
lt: Naujas el. laiško priminimas

[ctx: @item:inmenu]
en: &Audio Alarm Template
lt: Audio priminimo šablonas

[ctx: @action]
en: New Audio Alarm
lt: Naujas audio priminimas

[ctx: @action]
en: New Alarm From &Template
lt: Naujas priminimas iš ša&blono

[ctx: @title:window]
en: Configure
lt: Konfigūruoti

[ctx: @title:tab General preferences]
en: General
lt: Bendri

[ctx: @title General preferences]
en: General
lt: Bendri

[ctx: @title:tab]
en: Time & Date
lt: Laikas ir data

[ctx: @title]
en: Time and Date
lt: Laikas ir data

[ctx: @title:tab Email preferences]
en: Email
lt: El. paštas

[ctx: @title]
en: View Settings
lt: Rodymo nuostatos

[ctx: @action:button Reset the CURRENT tab]
en: C&urrent
lt: Dabartinis

[ctx: @title:group]
en: Run Mode
lt: Vykdymo režimas

[ctx: @option:check]
en: Start at login
lt: Automatinis paleidimas

[ctx: @option:check]
en: Warn before quitting
lt: Perspėti prieš uždarant

[ctx: @option:check]
en: Confirm alarm deletions
lt: Patvirtinti priminimo šalinimą

[ctx: @label:spinbox]
en: Default defer time interval:
lt: Atidėjimo laikas ir &intervalas:

[ctx: @option:radio Other terminal window command]
en: Other:
lt: Kita:

[ctx: No holiday region]
en: None
lt: Nieko

[ctx: @title:group]
en: Working Hours
lt: Darbo laikas

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check the days in the week which are work days
lt: Parinkite dienas kurios yra darbo dienos

[ctx: @label:spinbox]
en: Daily start time:
lt: Kasdieninis pradžios laikas:

[ctx: @title:group]
en: New Alarms && Templates
lt: Nauji priminimai ir šablonai

[ctx: @title:group]
en: Archived Alarms
lt: Archyvuoti priminimai

[ctx: @option:check]
en: Keep alarms after expiry
lt: Palikti priminimus net ir po galiojimo

[ctx: @option:check]
en: Discard archived alarms after:
lt: Atmesti archyvuotus pranešimus po:

[ctx: @label Time unit for user-entered number]
en: days
lt: dienų(-os)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Uncheck to store archived alarms indefinitely. Check to enter how long archived alarms should be stored.
lt: Panaikinkite pažymėjimą norėdami, kad nebegaliojantys įrašai būtų saugomi neribotai ilgai. Pažymėkite jei norite nurodyti, kiek nebegaliojantys priminimai dar turėtų būti saugomi.

[ctx: @action:button]
en: Clear Archived Alarms
lt: Išvalyti nebegaliojančius pri&minimus

[ctx: @info:whatsthis]
en: Delete all existing archived alarms.
lt: Pašalinti visus esančius nebegaliojančius priminimus.

[ctx: @label]
en: Email client:
lt: El. pašto klientas:

[ctx: @option:radio]
en: Sendmail
lt: &Sendmail

[ctx: @title:group]
en: Your Email Address
lt: Jūsų el. pašto adresas

[ctx: @label 'From' email address]
en: From:
lt: Nuo:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Your email address, used to identify you as the sender when sending email alarms.
lt: Jūsų el. pašto tapatybė, naudojama siunčiant priminimus el. paštu.

[ctx: @title:tab]
en: General
lt: Bendri

[ctx: @title:tab]
en: Font && Color
lt: Šriftas ir spalva

[ctx: @label:listbox]
en: Recurrence:
lt: Pasikartojimai:

[ctx: @option:radio]
en: February 2&8th
lt: Vasario 2&8-tą

[ctx: @option:radio]
en: March &1st
lt: Kovo &1-mą

[ctx: @option:radio]
en: Do not repeat
lt: Nekartoti

[ctx: @title:group]
en: Display Alarms
lt: Rodyti priminimus

[ctx: @item:inlistbox]
en: Minutes
lt: Minutės

[ctx: @item:inlistbox]
en: Hours/Minutes
lt: Valandos/minutės

[ctx: @title:group Audio options group]
en: Sound
lt: Garsas

[ctx: @option:check]
en: Repeat sound file
lt: Kartoti garso failą

[ctx: @info:whatsthis sound file 'Repeat' checkbox]
en: The default setting for sound file <interface>%1</interface> in the alarm edit dialog.
lt: Numatytas nustatymas garso failui <interface>%1</interface> priminimų redagavimo dialoge.

[ctx: @label:textbox]
en: Sound file:
lt: Garso failas:

[ctx: @info:tooltip]
en: Choose a sound file
lt: Pasirinkite garso failą

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the default sound file to use in the alarm edit dialog.
lt: Įveskite numatytojo garso signalo failo pavadinimą, kuris bus naudojamas priminimų redagavimo dialoge.

[ctx: @title:group]
en: Command Alarms
lt: Komandų priminimai

[ctx: @title:group]
en: Email Alarms
lt: El. laiškų priminimai

[ctx: @title:group]
en: Message Font && Color
lt: Pranešimo šriftas ir spalva

[ctx: @title:tab]
en: Alarm Windows
lt: Priminimo langai

[ctx: @option:check]
en: Show in system tray
lt: Rodyti sistemos dėkle

[ctx: @option:check]
en: Show next &24 hours' alarms
lt: Rodyti sekančius 24 valandų priminimus

[ctx: @option:check]
en: Show alarm time
lt: Rodyti priminimo laiką

[ctx: @option:check]
en: Show time until alarm
lt: Rodyti laiką iki priminimo

[ctx: @title:group]
en: Alarm List
lt: Priminimų sąrašas

[ctx: @label:listbox]
en: Disabled alarm color:
lt: Išjungtas pranešimu spalva:

[ctx: @label:listbox]
en: Archived alarm color:
lt: Archyvuoto priminimo spalva:

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: No Recurrence
lt: Be pasikartojimo

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: At Login
lt: Registravimosi metu

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: Hourly/Minutely
lt: Kas valandą/minutę

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: Daily
lt: Kasdien

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: Weekly
lt: Kas savaitę

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: Monthly
lt: Kas mėnesį

[ctx: @item:inlistbox Recurrence type]
en: Yearly
lt: Kas metai

[ctx: @title:group]
en: Recurrence Rule
lt: Pasikartojimo taisyklė

[ctx: @info:whatsthis]
en: Do not repeat the alarm
lt: Nekartoti priminimo

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at hourly/minutely intervals
lt: Kartoti priminimą kas valandą/minutę

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at daily intervals
lt: Kartoti priminimą kasdien

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at weekly intervals
lt: Kartoti priminimą kas savaitę

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at monthly intervals
lt: Kartoti priminimą kas mėnesį

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm at annual intervals
lt: Kartoti priminimą kas kažkiek laiko

[ctx: @title:group]
en: Recurrence End
lt: Pasikartojimų pabaiga

[ctx: @option:radio]
en: No end
lt: Be pabaigos

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm indefinitely
lt: Kartoti priminimą be pabaigos

[ctx: @option:radio]
en: End after:
lt: Baigti po:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm for the number of times specified
lt: Kartoti priminimą nurodytą kartų skaičių

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the total number of times to trigger the alarm
lt: Įveskite skaičių kiek kartų kartoti priminimą

[ctx: @label]
en: occurrence(s)
lt: pasikartojimas(-ai)

[ctx: @option:radio]
en: End by:
lt: Pabaigė:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the last date to repeat the alarm.</para><para>%1</para>
lt: <para>Įrašykite paskutinę priminimo pasikartojimo datą</para><para>%1</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Enter the last time to repeat the alarm.</para><para>%1</para><para>%2</para>
lt: <para>Įrašykite paskutinį pasikartojimo laiką.</para><para>%1</para><para>%2</para>

[ctx: @title:group]
en: Exceptions
lt: Išimtys

[ctx: @action:button]
en: Add
lt: Pridėti

[ctx: @action:button]
en: Change
lt: Keisti

[ctx: @action:button]
en: Delete
lt: Trinti

[ctx: @info:whatsthis]
en: Remove the currently highlighted item from the exceptions list
lt: Pašalinti šiuo metu pažymėtą įrašą iš išimčių sąrašo

[ctx: @info]
en: End date is earlier than start date
lt: Pabaigos data yra ankstesnė nei pradžios data

[ctx: @label:spinbox]
en: Recur e&very
lt: Ka&rtoti kas

[ctx: @label Time units for user-entered numbers]
en: hours:minutes
lt: valandos:minutės

[ctx: @label On: Tuesday]
en: O&n:
lt: &Kada:

[ctx: @info]
en: No day selected
lt: Nepasirinkta diena

[ctx: @label Time unit for user-entered number]
en: day(s)
lt: dienas(-ą)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the days of the week on which the alarm is allowed to occur
lt: Pasirinkite savaitės dienas, kuriomis priminimas bus kartojamas

[ctx: @label Time unit for user-entered number]
en: week(s)
lt: savaitė(s)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the number of weeks between repetitions of the alarm
lt: Įveskite savaičių skaičių kas kiek bus kartojamas priminimas

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the days of the week on which to repeat the alarm
lt: Pasirinkite savaitės dienas, kuriomis priminimas bus kartojamas

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm on the selected day of the month
lt: Kartoti priminimą pažymėtą mėnesio dieną

[ctx: @item:inlistbox Last day of month]
en: Last
lt: Paskutinis

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the day of the month on which to repeat the alarm
lt: Žymėti mėnesio dieną, kurią priminimas turi būti kartojamas

[ctx: @info:whatsthis]
en: Repeat the alarm on one day of the week, in the selected week of the month
lt: Kartoti priminimą vieną savaitės dieną pasirinktą mėnesio savaitę

[ctx: @item:inlistbox]
en: 1st
lt: 1-mą

[ctx: @item:inlistbox]
en: 2nd
lt: 2-ą

[ctx: @item:inlistbox]
en: 3rd
lt: 3-čią

[ctx: @item:inlistbox]
en: 4th
lt: 4-tą

[ctx: @item:inlistbox]
en: 5th
lt: 5-tą

[ctx: @item:inlistbox Last Monday in March]
en: Last
lt: Paskutinis

[ctx: @item:inlistbox]
en: 2nd Last
lt: 2-as nuo galo

[ctx: @item:inlistbox]
en: 3rd Last
lt: 3-ias nuo galo

[ctx: @item:inlistbox]
en: 4th Last
lt: 4-as nuo galo

[ctx: @item:inlistbox]
en: 5th Last
lt: 5-as nuo galo

[ctx: @label Time unit for user-entered number]
en: month(s)
lt: mėnesį(-ius)

[ctx: @label Time unit for user-entered number]
en: year(s)
lt: metai

[ctx: @label List of months to select]
en: Months:
lt: Mėnesiai:

[ctx: @item:inlistbox No date]
en: None
lt: Nieko

[ctx: @item:inlistbox 1st March (short form)]
en: 1 Mar
lt: Kovo 1

[ctx: @item:inlistbox 28th February (short form)]
en: 28 Feb
lt: Vasario 28

[ctx: @info]
en: No month selected
lt: Nepasirinktas mėnuo

[ctx: @option:check]
en: Reminder:
lt: Priminimas:

[ctx: @option:check Repeat every 10 minutes]
en: Repeat every
lt: Kartoti kas

[ctx: @option:radio]
en: Number of repetitions:
lt: Kartojimų skaičius:

[ctx: @option:radio]
en: Duration:
lt: Trukmė:

[ctx: @info]
en: Could not load calendar <filename>%1</filename>.
lt: Negalima įkrauti kalendoriaus <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: Cannot download calendar: <filename>%1</filename>
lt: Negalima atsiųsti kalendoriaus: <filename>%1</filename>

[ctx: @title:column]
en: Time
lt: Laikas

[ctx: @title:column]
en: Time To
lt: Laikas iki

[ctx: @title:column]
en: Repeat
lt: Kartoti

[ctx: @title:column]
en: Message, File or Command
lt: Pranešimas, failas arba komanda

[ctx: @title:column Template name]
en: Name
lt: Vardas

[ctx: @title:column]
en: Calendars
lt: Kalendoriai

[ctx: @info:tooltip]
en: Command execution failed
lt: Komandos vykdymas nepavyko

[ctx: @info:tooltip]
en: Pre-alarm action execution failed
lt: Veiksmas prieš priminimą nepavyko

[ctx: @info:tooltip]
en: Post-alarm action execution failed
lt: Veiksmas po priminimo nepavyko

[ctx: @info:whatsthis]
en: Next scheduled date and time of the alarm
lt: Kita numatyta priminimo data ir laikas

[ctx: @info:whatsthis]
en: How long until the next scheduled trigger of the alarm
lt: Kiek laiko turi praeiti iki kito numatyto priminimo

[ctx: @info:whatsthis]
en: How often the alarm recurs
lt: Kaip dažnai priminimas kartojamas

[ctx: @info:whatsthis]
en: Background color of alarm message
lt: Priminimo pranešimo fono spalva

[ctx: @info:whatsthis]
en: Alarm type (message, file, command or email)
lt: Priminimo forma (pranešimas, failas, komanda ar el. laiškas)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Alarm message text, URL of text file to display, command to execute, or email subject line
lt: Priminimo pranešimo tekstas, rodytino teksto failo URL, vykdytina komanda ar el. laiško temos eilutė

[ctx: @info:whatsthis]
en: Name of the alarm template
lt: Priminimo šablono pavadinimas

[ctx: @title:window]
en: Choose Calendar
lt: Pasirinkite kalendorių

[ctx: @info]
en: <para>%1</para><para>Please select a new default calendar.</para>
lt: <para>%1</para><para>Pasirinkite naują numatytąjį kalendorių.</para>

[ctx: @title:group]
en: Calendars
lt: Kalendoriai

[ctx: @item:inlistbox]
en: Active Alarms
lt: Aktyvūs priminimai

[ctx: @action:button]
en: Edit...
lt: Keisti...

[ctx: @action]
en: Show &Details
lt: Rodyti &detales

[ctx: @action]
en: Set &Color...
lt: Keisti spalvą...

[ctx: @action]
en: &Remove
lt: &Pašalinti

[ctx: @action]
en: &Add...
lt: Pri&dėti...

[ctx: @action]
en: Im&port...
lt: &Importuoti...

[ctx: @option:check]
en: Repeat
lt: Kartoti

[ctx: @option:check]
en: Set volume
lt: Keisti garsumą

[ctx: @label]
en: Sound file:
lt: Garso failas:

[ctx: @info:tooltip]
en: Test the sound
lt: Bandyti garsą

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter the name or URL of a sound file to play.
lt: Įrašykite grotino garso failo vardą ar URL.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select a sound file to play.
lt: Parinkite garso failą grojimui.

[ctx: @label]
en: seconds
lt: sekundės(žių)

[ctx: @title:group Sound volume]
en: Volume
lt: Garsas

[ctx: @option:check]
en: Fade
lt: Laipsniškas atsiradimas

[ctx: @label:spinbox Time period over which to fade the sound]
en: Fade time:
lt: Atsiradimo laikas:

[ctx: @label:slider]
en: Initial volume:
lt: Pirminis garsumas:

[ctx: @label:listbox Listbox providing audio options]
en: Sound:
lt: Garsas:

[ctx: @item:inlistbox No sound]
en: None
lt: Nieko

[ctx: @item:inlistbox]
en: Speak
lt: Kalbėti

[ctx: @item:inlistbox]
en: Sound file
lt: Garso failas

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure sound file
lt: Garso failo nustatymas

[ctx: @info:whatsthis]
en: Configure a sound file to play when the alarm is displayed.
lt: Nustatykite garso failą, kuris bus grojamas rodant priminimą.

[ctx: @title:window]
en: Sound File
lt: Garso failas

[ctx: @title:window]
en: Choose Sound File
lt: Pasirinkite garso failą

[ctx: @action:button]
en: Special Actions...
lt: Ypatingi veiksmai...

[ctx: @title:window]
en: Special Alarm Actions
lt: Ypatingi pranešimo veiksmai

[ctx: @title:group]
en: Pre-Alarm Action
lt: Veiksmas prieš priminimą

[ctx: @label:textbox]
en: Command:
lt: Komanda:

[ctx: @title:group]
en: Post-Alarm Action
lt: Veiksmas po priminimo:

[ctx: @title:window]
en: Alarm Templates
lt: Priminimų šablonai

[ctx: @info:whatsthis]
en: The list of alarm templates
lt: Priminimų šablonų sąrašas

[ctx: @action:button]
en: New
lt: Naujas

[ctx: @action]
en: New
lt: Naujas

[ctx: @info:whatsthis]
en: Create a new alarm template
lt: Sukurti naują priminimų šabloną

[ctx: @info:whatsthis]
en: Edit the currently highlighted alarm template
lt: Redaguoti šiuo metu pažymėtą priminimų šabloną

[ctx: @action:button]
en: Copy
lt: Kopijuoti

[ctx: @title:window]
en: Choose Alarm Template
lt: Pasirinkti priminimo šabloną

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select a template to base the new alarm on.
lt: Pasirinkti šabloną, iš kurio kursite naują priminimą.

[ctx: @action]
en: &New Alarm
lt: &Naujas priminimas

en: Disabled
lt: Uždrausta
