kdeconnect-kde - en to et translation catalogue (33 entries)

en: (c) 2015, Aleix Pol Gonzalez
et: (c) 2015: Aleix Pol Gonzalez

en: Maintainer
et: Hooldaja

en: Unpair
et: Lahuta paaristus

en: Send Ping
et: Saada ping

en: Plugin Settings
et: Plugina seadistused

en: Multimedia control
et: Multimeedia juhtimine

en: Remote input
et: Kaugsisend

en: Presentation Remote
et: Kaugesitlus

en: Lock
et: Lukusta

en: Unlock
et: Eemalda lukustus

en: Find Device
et: Otsi seadet

en: Run command
et: Käivita käsk

en: Share File
et: Jaga faili

en: Volume control
et: Helitugevuse juhtimine

en: This device is not paired
et: See seade on paaristamata

en: Pair
et: Paaristu

en: Pair requested
et: Paardumise soov

en: Accept
et: Nõustu

en: Reject
et: Lükka tagasi

en: This device is not reachable
et: See seade ei ole kättesaadav

en: Please choose a file
et: Palun vali fail

en: No devices found
et: Ühtegi seadet ei leitud

en: Remembered
et: Meeldejäetud

en: Available
et: Saadaval

en: Connected
et: Ühendatud

en: Find devices...
et: Otsi seadmeid ...

en: Remote Control
et: Kaugjuhtimine

en: Multimedia Controls
et: Multimeedia juhtimine

en: No players available
et: Ühtegi mängijat pole saada

en: Enable Full-Screen
et: Luba täisekraan

en: Edit commands
et: Muuda käske

en: You can edit commands on the connected device
et: Ühendatud seadmes saab käske muuta

en: No commands defined
et: Ühtegi käsku pole määratud
