kfindpart - en to fa translation catalogue (81 entries)

[ctx: @title:window]
en: Find Files/Folders
fa: یافتن پرونده‌ها/پوشه‌ها

[ctx: the application is currently idle, there is no active search]
en: Idle.
fa: بی‌کار.

en: Searching...
fa: در حال جستجو...

en: Canceled.
fa: لغو شد.

en: Error.
fa: خطا.

en: Please specify an absolute path in the "Look in" box.
fa: لطفاً، در جعبه »جستجو«، یک مسیر مطلق مشخص کنید.

en: Could not find the specified folder.
fa: پوشه مشخص‌شده را نتوانست پیدا کند.

en: Read-write
fa: خواندنی-نوشتنی

en: Read-only
fa: فقط خواندنی

en: Write-only
fa: فقط نوشتنی

en: Inaccessible
fa: دستیابی‌ناپذیر

[ctx: file name column]
en: Name
fa: نام

[ctx: name of the containing folder]
en: In Subfolder
fa: در زیرپوشه

[ctx: file size column]
en: Size
fa: اندازه

[ctx: modified date column]
en: Modified
fa: تغییریافته

[ctx: file permissions column]
en: Permissions
fa: مجوزها

[ctx: first matching line of the query string in this file]
en: First Matching Line
fa: اولین خط تطابق

en: &Open containing folder(s)
fa: &باز کردن پوشهٔ محتوی پرونده

en: &Delete
fa: &حذف‌

en: &Move to Trash
fa: &حرکت به زباله‌

en: Unable to save results.
fa: قادر به ذخیره نتایج نیست.

en: KFind Results File
fa: پرونده نتایج KFind

en: &Properties
fa: &ویژگیها‌

[ctx: this is the label for the name textfield]
en: &Named:
fa: &نامیده:‌

en: You can use wildcard matching and ";" for separating multiple names
fa: می‌توانید از تطابق نویسه عام و »؛« برای جداسازی نامهای چندگانه استفاده کنید

en: Look &in:
fa: &جستجو:‌

en: Include &subfolders
fa: شامل &زیرپوشه‌ها‌

en: Case s&ensitive search
fa: جستجوی &حساس به حالت‌

en: &Browse...
fa: &مرور...‌

en: &Use files index
fa: &استفاده از نمایه پرونده‌

en: Show &hidden files
fa: نمایش پرونده‌های &مخفی

en: <qt>This lets you use the files' index created by the <i>slocate</i> package to speed-up the search; remember to update the index from time to time (using <i>updatedb</i>).</qt>
fa: <qt>اجازه استفاده از نمایه پرونده‌ها که با استفاده از <i>slocate</i> برای بالا بردن سرعت جستجو ایجاد شده را به شما می‌دهد؛ به یاد داشته باشید که نمایه  را لحظه به لحظه به‌روزرسانی کنید )با استفاده از <i>updatedb</i> ( . </qt>

en: Find all files created or &modified:
fa: یافتن همه پرونده‌های ایجادشده یا &تغییریافته:‌

en: &between
fa: &بین‌

en: and
fa: و

en: File &size is:
fa: &اندازه پرونده، این گونه است:‌

en: Files owned by &user:
fa: پرونده‌های تصاحب‌شده توسط &کاربر:‌

en: Owned by &group:
fa: تصاحب‌شده توسط &گروه:‌

[ctx: file size isn't considered in the search]
en: (none)
fa: (هیچ‌کدام)

en: At Least
fa: حداقل

en: At Most
fa: حداکثر

en: Equal To
fa: مساوی با

en: KiB
fa: کیبی‌بایت

en: MiB
fa: مبی‌بایت

en: GiB
fa: گیبی‌بایت

[ctx: label for the file type combobox]
en: File &type:
fa: &نوع پرونده:‌

en: C&ontaining text:
fa: &شامل متن:‌

en: <qt>If specified, only files that contain this text are found. Note that not all file types from the list above are supported. Please refer to the documentation for a list of supported file types.</qt>
fa: <qt>اگر مشخص شد، تنها پرونده‌های شامل این متن یافت می‌شوند. توجه کنید که کل انواع پرونده از فهرست بالا پشتیبانی نمی‌شوند. لطفاً، برای دیدن فهرست انواع پرونده پشتیبانی‌شده به مستندات مراجعه کنید.</qt>

en: Case s&ensitive
fa: &حساس به حالت‌

en: Include &binary files
fa: شامل پرونده‌های &دوگانی‌

en: <qt>This lets you search in any type of file, even those that usually do not contain text (for example program files and images).</qt>
fa: <qt>اجازه جستجو در هر نوع پرونده‌ای را به شما می‌دهد، حتی اگر معمولاً شامل متن نباشند )برای مثال، پرونده‌های برنامه و تصاویر(.</qt>

[ctx: as in search for]
en: fo&r:
fa: &برای:‌

en: Search &metainfo sections:
fa: جستجوی بخشهای &فرا اطلاعاتی:‌

en: All Files & Folders
fa: همه پرونده‌ها و پوشه‌ها

en: Files
fa: پرونده‌ها

en: Folders
fa: پوشه‌ها

en: Symbolic Links
fa: پیوندهای نمادی

en: Special Files (Sockets, Device Files, ...)
fa: پرونده‌های ویژه )سوکتها، پرونده دستگاهها،...(

en: Executable Files
fa: پرونده‌های قابل اجرا

en: SUID Executable Files
fa: پرونده‌های قابل اجرای SUID

en: All Images
fa: همه تصاویر

en: All Video
fa: کل ویدیو

en: All Sounds
fa: همه صوتها

en: Name/&Location
fa: نام/&محل‌

[ctx: tab name: search by contents]
en: C&ontents
fa: &محتویات‌

en: <qt>Search within files' specific comments/metainfo<br />These are some examples:<br /><ul><li><b>Audio files (mp3...)</b> Search in id3 tag for a title, an album</li><li><b>Images (png...)</b> Search images with a special resolution, comment...</li></ul></qt>
fa: <qt>جستجو در توضیحات/فرااطلاعات پرونده‌ها<br />چند مثال:<br /><ul><li><b>پرونده‌های صوتی (mp3...)</b> جستجو در برچسب id3 برای یک عنوان یا یک آلبوم</li><li><b>تصاویر (png...)</b>جستجوی تصاویر با یک دقت یا توضیح ویژه...</li></ul></qt>

en: <qt>If specified, search only in this field<br /><ul><li><b>Audio files (mp3...)</b> This can be Title, Album...</li><li><b>Images (png...)</b> Search only in Resolution, Bitdepth...</li></ul></qt>
fa: <qt>اگر مشخص شود، جستجو فقط در این حوزه است<br /><ul><li><b>پرونده‌های صوتی (mp3...)</b>این می‌تواند عنوان یا آلبوم و ... باشد</li><li><b>تصاویر (png...)</b> جستجو فقط در دقت، عمق بیت و...</li></ul></qt>

en: Unable to search within a period which is less than a minute.
fa: قادر به جستجو در یک دوره کمتر از یک دقیقه نیست.

en: The date is not valid.
fa: تاریخ معتبر نیست.

en: Invalid date range.
fa: گستره تاریخ نامعتبر.

en: Unable to search dates in the future.
fa: قادر به جستجوی تاریخها در آینده نیست.

en: Size is too big. Set maximum size value?
fa: اندازه، خیلی بزرگ است. مقدار اندازه بیشینه تنظیم شود؟

en: Error
fa: خطا

en: Set
fa: تنظیم

en: Do Not Set
fa: تنظیم نشود

en: KDE file find utility
fa: برنامه سودمند برای یافتن پرونده KDE

en: Current Maintainer
fa: نگه‌دارنده جاری

en: Developer
fa: توسعه‌دهنده

en: UI Design & more search options
fa: طراحی واسط کاربر و گزینه‌های جستجوی بیشتر

en: UI Design
fa: طراحی واسط کاربر

en: Path(s) to search
fa: مسیر)های( جستجو
