katetextfilter - en to nl translation catalogue (15 entries)

[ctx: @info]
en: <title>Result of:</title><nl /><pre><code>$ %1
    <nl />%2</code></pre>
nl: <title>Resultaat van:</title><nl /><pre><code>$ %1
    <nl />%2</code></pre>

en: You are not allowed to execute arbitrary external applications. If you want to be able to do this, contact your system administrator.
nl: U hebt geen toegangsrechten voor het uitvoeren van willekeurige externe programma's. Als u dat wel wilt, neem dan contact op met uw systeembeheerder.

en: Access Restrictions
nl: Toegangsrestricties

en: Text Filter
nl: Tekstfilter

en: Usage: textfilter COMMAND
nl: Gebruik: textfilter COMMAND

en: <qt><p>Usage: <code>textfilter COMMAND</code></p><p>Replace the selection with the output of the specified shell command.</p></qt>
nl: <qt> <p>Gebruik: <code>textfilter COMMANDO</code></p> <p>Vervang de selectie met de uitvoer van het opgegeven shell-commando.</p> </qt>

en: &Filter Through Command...
nl: &Filteren via commando...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, TextFilterWidget)
en: Dialog
nl: Dialoog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblFilter)
en: Enter command to &pipe selected text through:
nl: Geef het commando om de geselecteerde tekst door te sturen (&pipe):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, newDoc)
en: Open results in a new document
nl: Resultaten in een nieuw document openen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result to clipboard leaving a document unchanged.
nl: Kopieer het resultaat naar het klembord en laat een document ongewijzigd.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, copyResult)
en: Copy the result instead of pasting it
nl: Kopieer het resultaat in plaats van het te plakken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mergeOutput)
en: If checked, an output from STDOUT and STDERR will be merged and no errors will be reported.
    Otherwise, STDERR will be displayed as a passive message.
nl: Indien geactiveerd zal uitvoer uit STDOUT en STDERR samengevoegd worden en zullen geen fouten worden gerapporteerd.
    Anders zal STDERR worden getoond als een passief bericht

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mergeOutput)
en: Merge STDOUT and STDERR
nl: STDOUT en STDERR samenvoegen

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
nl: H&ulpmiddelen
