kmymoney2 - en to bg translation catalogue (548 entries)

en: Error
bg: Грешка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonAbort) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, abortButton)
en: Abort
bg: Прекъсване

[ctx: The process x is executing]
en: Executing %1...
bg: Изпълнение на %1...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Street:
bg: Улица:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Your name:
bg: Вашето име:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Telephone:
bg: Телефон:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Town:
bg: Град:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Postal Code:
bg: Пощенски код:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_priceList) i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, m_editAmounts) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkPrice) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, la
en: Price
bg: Цена

en: Price/share
bg: Цена на дял

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, InterestWizardPage) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbActionTypes)
en: Interest
bg: Лихва

en: Fees
bg: Такси

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_accountTab) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_scheduleTree) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_qcheckboxAccount) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkAccount) i18n: ectx: property (text), widget (QLa
en: Account
bg: Сметка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkShares)
en: Shares
bg: Дялове

[ctx: Total value]
en: Total
bg: Общо

en: Ratio 1/
bg: Отношение 1/

en: Price/Share
bg: Цена/Дял

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SecurityDlg)
en: Security
bg: Сигурност

en: Activity
bg: Дейност

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_priceList) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_dateTab) i18n: e
en: Date
bg: Дата

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, memoLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkMemo) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, memoTab) i18n: ectx: pro
en: Memo
bg: Бележка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidget)
en: Status
bg: Състояние

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_qbuttonCancel) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonSkip) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_skipButton)
en: &Skip
bg: Пр&опускане

en: &Create...
bg: &Създаване

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_kButtonAbort)
en: &Abort
bg: &Прекъсване

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_createButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_createAssetButton)
en: Create
bg: Създаване

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnOK) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonOk) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_qbuttonOk)
en: OK
bg: ОК

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KBackupDlg)
en: Backup
bg: Резервно копие

[ctx: This is the mount point]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblMountPoint)
en: Mount Point:
bg: Точка на монтиране:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, chooseButton)
en: C&hoose...
bg: &Избор...

en: Category creation
bg: Създаване на категория

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, descriptionLabel)
en: Some description
bg: Описание

[ctx: Empty memo]
en: empty
bg: празно

en: User
bg: Потребител

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_amountTab) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_scheduleTree) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, amountLabel)
en: Amount
bg: Сума

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAddEntry) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add
bg: Добавяне

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnEditEntry) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_buttonEdit)
en: Edit
bg: Редактиране

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemoveEntry) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRemove) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_buttonRemove) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove
bg: Премахване

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnCancel) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonCancel) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, cancelButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_qbuttonCancel)
en: Cancel
bg: Отказ

en: Bank transfer
bg: Банков превод

en: Write check
bg: Писане на чек

[ctx: Other payment method]
en: Other
bg: Друго

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numberLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkNumber) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_listAccount)
en: Number
bg: Число

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Frequency:
bg: Честота:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox6) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Options
bg: Настройки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Type:
bg: Вид:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonHelp) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_helpButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, helpButton)
en: Help
bg: Помощ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonIgnore)
en: Ignore
bg: Пренебрегване

[ctx: Equity name]
en: Name
bg: Име

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnConfigure) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonConfigure)
en: Configure
bg: Настройване

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Status:
bg: Състояние:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_resultPage)
en: Result
bg: Резултат

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KMyMoneyFileInfoDlg)
en: File Information
bg: Данни на файла

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_3)
en: Institutions
bg: Институции

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, transactionGroup) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, transactionTab
en: Transactions
bg: Прехвърляния

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19)
en: Prices
bg: Цени

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_accountView) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel10) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_listAccount)
en: Type
bg: Вид

en: Delete price information
bg: Изтриване на данните за цена

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_priceList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Currency
bg: Валута

[ctx: Price source]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_priceList)
en: Source
bg: Източник

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_newButton)
en: Add a new entry
bg: Добавяне на нов запис

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_editButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_editSecurityButton)
en: Modify the selected entry
bg: Промяна на избрания запис

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_editButton)
en: Modify
bg: Промяна

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_deleteButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_deleteSecurityButton)
en: Delete this entry
bg: Изтриване на този запис

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_deleteButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDelete)
en: Delete
bg: Изтриване

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_categoryTab) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, categoryLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkCategory)
en: Category
bg: Категория

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_editSecurityButton)
en: Edit...
bg: Редактиране...

[ctx: To duplicate a split]
en: Duplicate
bg: Дублиране

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_deleteSecurityButton)
en: Delete...
bg: Изтриване...

en: will be calculated
bg: ще се изчисли

en: Price per share
bg: Цена на дял

en: Total for all shares
bg: Общо за всички дялове

en: Income
bg: Приход

en: Expense
bg: Разход

en: Hidden categories
bg: Скрити категории

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_currencyText)
en: Currency:
bg: Валута:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDate) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_openingDateLabel)
en: Date:
bg: Дата:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_openingBalanceLabel)
en: Balance:
bg: Баланс:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: Notes:
bg: Бележки:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_institutionTab) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_institutionBox) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Institution
bg: Институция

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Number:
bg: Число:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_hierarchyTab)
en: Hierarchy
bg: Йерархия

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_limitsTab)
en: Limits
bg: Ограничения

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_taxTab)
en: Tax
bg: Данък

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5_1)
en: City:
bg: Град:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_useDefault)
en: Use default
bg: По подразбиране

en: Clear &All
bg: Изчистване на &всичко

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mergeButton)
en: &Merge
bg: &Сливане

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: Unassigned
bg: Незаето

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KSettingsColors)
en: Color settings
bg: Настройване на цветове

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Required field
bg: Задължително поле

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Erroneous transaction
bg: Неправилно прехвърляне

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KSettingsFonts) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KSettingsIcons)
en: Font settings
bg: Настройване на шрифтове

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useSystemFont)
en: Use system fonts
bg: Използване на системни шрифтове

note: i18n: ectx: label, entry (listHeaderFont), group (List Options) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Header font
bg: Шрифт за заглавките

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KSettingsGeneral)
en: General Settings
bg: Общи настройки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: minutes
bg: минути

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: January
bg: Януари

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: February
bg: Февруари

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: March
bg: Март

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: April
bg: Април

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: May
bg: Май

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: June
bg: Юни

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: July
bg: Юли

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: September
bg: Септември

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: October
bg: Октомври

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: November
bg: Ноември

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_FiscalYearBegin)
en: December
bg: Декември

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab2)
en: Views
bg: Изгледи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton3)
en: List
bg: Списък

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabFilter)
en: Filter
bg: Филтър

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: Accounts / Categories
bg: Сметки / Категории

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_upButton)
en: Move selected item up
bg: Преместване нагоре на избраното

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_downButton)
en: Move selected item down
bg: Преместване надолу на избраното

[ctx: General settings]
en: General
bg: Общи

en: Colors
bg: Цветове

en: Fonts
bg: Шрифтове

en: Icons
bg: Икони

en: Plugins
bg: Приставки

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupParsing) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_detailsTab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab1)
en: Details
bg: Подробности

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Date Format
bg: Формат на датата

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_4)
en: URL
bg: URL-адрес

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, sorting)
en: Sorting
bg: Подреждане

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialDateFieldCursorPosition) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboOrganizeBy)
en: Month
bg: Месец

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialDateFieldCursorPosition) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_budgetList)
en: Year
bg: Година

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_AutoFillTransaction)
en: Autofill
bg: Автозапълване

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton1)
en: No Autofill
bg: Без автозапълване

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage2)
en: Import
bg: Внасяне

en: Payer/Receiver
bg: Плащащ/Получаващ

en: Category/Account
bg: Категория/Сметка

en: Transfer from
bg: Прехвърляне от

en: Transfer to
bg: Прехвърляне към

en: Developer
bg: Разработчик

en: Project Admin
bg: Администратор на проекта

en: Patches
bg: Кръпки

en: Backup...
bg: Архивиране...

[ctx: Finish reconciliation]
en: Finish
bg: Край

[ctx: New transaction button]
en: New
bg: Нов

[ctx: Edit transaction button]
en: Edit
bg: Редактиране

[ctx: Cancel transaction edit]
en: Cancel
bg: Отказ

[ctx: Delete transaction]
en: Delete
bg: Изтриване

[ctx: Duplicate transaction]
en: Duplicate
bg: Дублиране

[ctx: Button text for match transaction]
en: Match
bg: Съвпадение

[ctx: Accept 'imported' and 'matched' transaction]
en: Accept
bg: Приемане

[ctx: Toggle reconciliation flag]
en: Toggle
bg: Превключване

[ctx: Mark transaction cleared]
en: Cleared
bg: Изчистено

[ctx: Select all transactions]
en: Select all
bg: Избор на всички

[ctx: Combine transactions]
en: Combine
bg: Комбиниране

[ctx: Application is ready to use]
en: Ready.
bg: Готово.

en: Edit Personal Data
bg: Управление на личните данни

en: Save as...
bg: Запазване като…

en: File already exists
bg: Файлът вече съществува

en: Local files only
bg: Само локални файлове

en: Mounting %1
bg: Монтиране на %1

en: &Replace
bg: &Замяна

en: Unmounting %1
bg: Демонтиране на %1

[ctx: Backup done]
en: Done
bg: Готово

en: Untitled
bg: Неозаглавено

en: All messages
bg: Всички съобщения

en: Creating new document...
bg: Създаване на нов документ...

en: Loading file...
bg: Зареждане на файл…

en: File not found
bg: Файлът не е намерен

en: Saving file...
bg: Запис на файл...

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
bg: &Внасяне

note: i18n: ectx: Menu (export) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_qbuttonOk) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonExport)
en: &Export
bg: &Изнасяне

note: i18n: ectx: Menu (institution)
en: &Institution
bg: &Институция

note: i18n: ectx: Menu (account)
en: &Account
bg: &Сметка

note: i18n: ectx: Menu (category)
en: &Category
bg: &Категория

note: i18n: ectx: Menu (kmmtools)
en: T&ools
bg: Ин&струменти

note: i18n: ectx: Menu (account_context_menu)
en: Account options
bg: Настройки на сметка

note: i18n: ectx: Menu (category_context_menu)
en: Category options
bg: Настройки на категория

note: i18n: ectx: Menu (institution_context_menu)
en: Institution options
bg: Настройки на институция

note: i18n: ectx: Menu (transaction_move_menu)
en: Select account
bg: Избор на сметка

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
bg: Главна лента с инструменти

en: &Filter
bg: &Филтър

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_typeBox) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, NewPaymentsWizardPage)
en: Payments
bg: Плащания

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Budget
bg: Бюджет

[ctx: Reconciliation state 'Cleared']
en: Cleared
bg: Изчистено

[ctx: Unknown reconciliation state]
en: Unknown
bg: Неизвестно

[ctx: Go to next page of the wizard]
en: &Next
bg: &Следващ

en: Favorites
bg: Любими

[ctx: Column heading for category in tax report]
en: Tax
bg: Данък

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, m_editAmounts)
en: Value
bg: Стойност

[ctx: Cheque Number]
en: No.
bg: №

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, detail)
en: Detail
bg: Подробно

[ctx: Payment made from account]
en: Payment
bg: Плащане

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, accountsList) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkBalance)
en: Balance
bg: Баланс

[ctx: Decrease of asset/liability value]
en: Decrease
bg: Намаляване

[ctx: Increase of asset/liability value]
en: Increase
bg: Увеличаване

[ctx: Payment towards credit card]
en: Payment
bg: Плащане

en: Market
bg: Пазар

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, GroupBox1) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, PaymentWizardPage) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, PaymentEditWizardPage)
en: Payment
bg: Плащане

en: Austrian Schilling
bg: Австрийски шилинг

en: German Mark
bg: Немска марка

en: French Franc
bg: Френски франк

en: Italian Lira
bg: Италианска лира

en: Spanish Peseta
bg: Испанска песета

en: Belgian Franc
bg: Белгийски франк

en: Luxembourg Franc
bg: Люксембургски франк

en: Portuguese Escudo
bg: Португалско ескудо

en: Irish Pound
bg: Ирландска лира

en: Greek Drachma
bg: Гръцка драхма

en: Bulgarian Lev
bg: Български лев

en: Maltese Lira
bg: Малтийска лира

en: Cyprus Pound
bg: Кипърски паунд

en: Slovak Koruna
bg: Словашка крона

en: Algerian Dinar
bg: Алжирски динар

en: Andorran Franc
bg: Андорски франк

en: Andorran Peseta
bg: Андорска песета

en: Argentine Peso
bg: Аржентинско песо

en: Australian Dollar
bg: Австралийски долар

en: Bahamian Dollar
bg: Бахамски долар

en: Bahraini Dinar
bg: Бахрейнски динар

en: Barbados Dollar
bg: Барбадоски долар

en: Belarusian Ruble
bg: Беларуска рубла

en: Belize Dollar
bg: Белизки долар

en: Bermudian Dollar
bg: Бермудски долар

en: Brazilian Real
bg: Бразилски реал

en: British Pound
bg: Британска лира

en: Brunei Dollar
bg: Брунейски долар

en: Burundi Franc
bg: Бурундийски франк

en: CFA Franc BEAC
bg: CFA Франк BEAC

en: CFA Franc BCEAO
bg: CFA Франк BCEAO

en: Canadian Dollar
bg: Канадски долар

en: Cape Verde Escudo
bg: Капо Верде ескудо

en: Cayman Islands Dollar
bg: Кайманови острови долар

en: Chilean Peso
bg: Чилийско песо

en: Colombian Peso
bg: Колумбийско песо

en: Costa Rican Colon
bg: Костарикански колон

en: Cuban Peso
bg: Кубинско песо

en: Czech Koruna
bg: Чешка крона

en: Danish Krone
bg: Датска крона

en: Djibouti Franc
bg: Джибутийски франк

en: Dominican Peso
bg: Доминиканско песо

en: East Caribbean Dollar
bg: Източно карибски долар

en: Egyptian Pound
bg: Египетски паунд

en: El Salvador Colon
bg: Салвадорски колон

en: Ethiopian Birr
bg: Етиопски бир

en: Euro
bg: Евро

en: Falkland Islands Pound
bg: Фолклендкси паунд

en: Fiji Dollar
bg: Фиджи долар

en: Gibraltar Pound
bg: Гибралтарска лира

en: Guinea-Bissau Peso
bg: Гвинея-Бисау песо

en: Hong Kong Dollar
bg: Хонг Конг долар

en: Hungarian Forint
bg: Унгарски форинт

en: Iceland Krona
bg: Исландска крона

en: Indian Rupee
bg: Индийски рупии

en: Indonesian Rupiah
bg: Индонезийски рупии

en: Iranian Rial
bg: Ирански риал

en: Iraqi Dinar
bg: Иракски динар

en: Jamaican Dollar
bg: Ямайски долар

en: Japanese Yen
bg: Японска йена

en: Jordanian Dinar
bg: Йордански динар

en: Kenyan Shilling
bg: Кенийски шилинг

en: Kuwaiti Dinar
bg: Кувейтски динар

en: Latvian Lats
bg: Латвийски лат

en: Lebanese Pound
bg: Ливанска лира

en: Liberian Dollar
bg: Либерийски долар

en: Libyan Dinar
bg: Либийски динар

en: Macedonian Denar
bg: Македонски денар

en: Malagasy Franc
bg: Малагаски франк

en: Malaysian Ringgit
bg: Малайзийски рингит

en: Mauritius Rupee
bg: Маврийска рупия

en: Mexican Peso
bg: Мексиканско песо

en: Moroccan Dirham
bg: Марокански дирхам

en: Namibian Dollar
bg: Намибийски долар

en: Nepalese Rupee
bg: Непалски рупии

en: New Zealand Dollar
bg: Новозеландски долар

en: North Korean Won
bg: Севернокорейски вон

en: Pakistan Rupee
bg: Пакистански рупии

en: Philippine Peso
bg: Филипинско песо

en: Polish Zloty
bg: Полска злота

en: Qatari Rial
bg: Катарски риал

en: Russian Ruble
bg: Руска рубла

en: Rwanda Franc
bg: Руандски франк

en: Saudi Riyal
bg: Саудитски риал

en: Seychelles Rupee
bg: Сейшелски рупии

en: Singapore Dollar
bg: Сингапурски долар

en: Solomon Islands Dollar
bg: Соломонови острови долар

en: Somali Shilling
bg: Сомалийски шилинг

en: South African Rand
bg: Южноафрикански ранд

en: South Korean Won
bg: Южнокорейски вон

en: Sri Lanka Rupee
bg: Шри Ланка рупии

en: Sudanese Dinar
bg: Судански динар

en: Suriname Guilder
bg: Суринамски гулдер

en: Swedish Krona
bg: Шведска крона

en: Swiss Franc
bg: Швейцарски франк

en: Syrian Pound
bg: Сирийска лира

en: Taiwan Dollar
bg: Тайвански долар

en: Tanzanian Shilling
bg: Танзанийски шилинг

en: Thai Baht
bg: Тайландски бахт

en: Trinidad and Tobago Dollar
bg: Тринидат и Тобаго долар

en: Tunisian Dinar
bg: Тунизийски динар

en: Turkish Lira
bg: Турска лира

en: US Dollar
bg: Американски долар

en: Uganda Shilling
bg: Угандийски шилинг

en: Uruguayan Peso
bg: Уругвайско песо

en: Vietnamese Dong
bg: Виетнамски донг

en: Zimbabwe Dollar
bg: Зимабвийски долар

en: Gold
bg: Злато

en: Palladium
bg: Паладий

en: Platinum
bg: Платина

en: Silver
bg: Сребро

en: Unknown
bg: Неизвестно

[ctx: Reconciliation status unknown]
en: unknown
bg: неизвестно

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PluginSettingsDecl)
en: Icalendar export settings
bg: Настройки за изнасяне към Icalendar

en: Start operation
bg: Започване на операцията

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_qbuttonBrowse)
en: &Browse...
bg: &Избор...

en: Select filename
bg: Избор на файл

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_qgroupboxDates)
en: Date Range
bg: Интервал

en: Unable to open file '%1' for writing
bg: Файлът "%1" не може да бъде отворен за запис.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, CurrenciesDlg)
en: Currencies
bg: Валути

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_renameButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_rename)
en: Rename
bg: Преименуване

en: Investment: %1
bg: Инвестиция: %1

en: Save Report
bg: Запис на доклад

en: Lots
bg: Много

[ctx: ICS (Filefilter)]
en: iCalendar files
bg: файлове на iCalendar

en: Export as
bg: Изнасяне като

en: Minutes
bg: Минути

en: Hours
bg: Часове

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, iCalendar_file)
en: iCalendar file
bg: файл на iCalendar

en: Critical Error
bg: Критична грешка

en: Transfer
bg: Прехвърляне

[ctx: The HTTP request failed]
en: Failed
bg: Неуспех

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Contacting bank...
bg: Свързване с банката...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, FIPage)
en: Select Financial Institution
bg: Избор на финансова институция

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Please select your financial institution from the list below...
bg: Изберете финансовата си институция от списъка по-долу...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: Password
bg: Парола

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Identify as
bg: Идентифициране като

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Connection Details
bg: Данни за връзката

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, pageAccounts) i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, AccountPage)
en: Select Account
bg: Избор на сметка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_listAccount)
en: Bank
bg: Банка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_listAccount)
en: Branch
bg: Клон

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, accountTab)
en: Account Details
bg: Данни на сметката

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: STATUS:
bg: СЪСТОЯНИЕ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textOnlineStatus)
en: Unavailable
bg: Недостъпно

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textBank) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textOnlineAccount)
en: &lt;Not configured&gt;
bg: &lt;Ненастроено&gt;

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: ACCOUNT:
bg: СМЕТКА:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_lastUpdateRB)
en: Last &update
bg: Последно &обновяване

[ctx: New profile]
en: &New
bg: &Нов

en: Create a new profile
bg: Създаване на нов профил

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_groupList) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Description
bg: Описание

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QTreeWidget, m_editAmounts)
en: Commission
bg: Комисионна

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_3)
en: Thousands Separator
bg: Разделител на хиляди

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_resetButton)
en: Reset
bg: Анулиране

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_qcheckboxCategories) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboOrganizeBy)
en: Categories
bg: Категории

[ctx: New profile]
en: &New...
bg: &Нов...

en: Import File...
bg: Внасяне на файл...

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_typeComboBox)
en: Other application
bg: Друга програма

[ctx: Category name]
en: Interest
bg: Лихва

[ctx: QIF tag for security]
en: Security
bg: Сигурност

[ctx: QIF tag for prices]
en: Prices
bg: Цени

[ctx: QIF tag for a class]
en: Class
bg: Клас

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_summaryTab)
en: Summar&y
bg: Обоб&щение

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_detailsTab)
en: &Details
bg: &Подробности

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, SummaryWizardPage) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, SummaryEditWizardPage) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, summary)
en: Summary
bg: Обобщение

en: Cleared balance
bg: Изчистен баланс

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Host Name
bg: Име на хост

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, periodGroupBox)
en: Period
bg: Период

en: Copy of %1
bg: Копие на %1

[ctx: Warning message box]
en: Warning
bg: Предупреждение

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Your budgets
bg: Вашите бюджети

[ctx: New budget]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_newButton)
en: New
bg: Нов

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_renameButton)
en: Ren
bg: Преим

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_deleteButton)
en: Del
bg: Изтр

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_updateButton)
en: Upd
bg: Обн

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_resetButton)
en: Res
bg: През

[ctx: Budget total]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Total
bg: Общо

en: Save changes
bg: Запазване на промените

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_forecastButton)
en: Forecast
bg: Прогноза

[ctx: Show all details]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboDetail)
en: All
bg: Всички

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboDetail)
en: Groups
bg: Групи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_forecastMethod)
en: method
bg: метод

[ctx: Advanced forecast view]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advanced)
en: Advanced
bg: Допълнително

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonChart) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_tabChart)
en: Chart
bg: Диаграма

[ctx: Today's forecast]
en: Current
bg: Текущо

en: 1 day | %1 days
bg[0]: 1 ден
bg[1]: %1 дни

[ctx: Average balance]
en: Average
bg: Средно

[ctx: Total balance]
en: Total
bg: Общо

[ctx: Scheduled method]
en: Scheduled
bg: Планирано

[ctx: History-based method]
en: History
bg: История

[ctx: Unknown forecast method]
en: Unknown
bg: Неизвестно

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkAction)
en: Action
bg: Действие

en: Grand Total
bg: Общо крайно

en: Calculated
bg: Изчислено

en: Category Type
bg: Вид категория

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboOrganizeBy)
en: Week
bg: Седмица

[ctx: Account name]
en: Name
bg: Име

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_scheduleTree)
en: Payment Method
bg: Начин на плащане

en: Preferred
bg: Предпочитано

en: Periodic Payment
bg: Периодично разплащане

en: Final Payment
bg: Крайно плащане

en: Current Balance
bg: Текущ баланс

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_typeBox)
en: Transfers
bg: Трансфери

en: Difference
bg: Разлика

en: Month of %1
bg: Месец %1

en: Week of %1
bg: Седмица %1

[ctx: Split transaction]
en: Split
bg: Разделяне

[ctx: No institution]
en: None
bg: Без

en: Balance of %1
bg: Баланс на %1

en: %1 Balance History
bg: История на баланса на %1

en: Generated Report
bg: Създаден отчет

en: Report Configuration
bg: Настройки на отчета

en: Rows/Columns
bg: Редове/Колони

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Range
bg: Обхват

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_reportPage)
en: Report
bg: Отчет

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboRows)
en: Income & Expenses
bg: Приходи и разходи

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_comboOrganizeBy)
en: Accounts
bg: Сметки

[ctx: CSV (Filefilter)]
en: CSV files
bg: CSV файлове

[ctx: HTML (Filefilter)]
en: HTML files
bg: HTML файлове

[ctx: To open a new report]
en: &Open
bg: &Отваряне

[ctx: Configure a report]
en: &Configure
bg: &Настройване

en: &New report
bg: &Нов доклад

en: &Delete
bg: &Изтриване

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Comment
bg: Коментар

en: Reports
bg: Доклади

en: Charts
bg: Диаграми

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, NewGeneralInfoWizardPage) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, CheckingStartWizardPage)
en: General Information
bg: Обща информация

en: Account Information
bg: Информация за сметка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonCopy)
en: Copy
bg: Копиране

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonExport)
en: Export this report as an HTML or CSV file
bg: Изнасяне на доклада като файл в HTML или CSV

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonClose)
en: Close this window
bg: Затваряне на този прозорец

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, closeButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonClose)
en: Close
bg: Затваряне

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Chart Type
bg: Вид диаграма

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Line width
bg: Дебелина на линия

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_rowsLabel)
en: Rows
bg: Редове

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroupBox1)
en: Show Columns
bg: Показване на колони

en: No encryption
bg: Без шифриране

en: Save As
bg: Запис като

[ctx: XML (Filefilter)]
en: XML files
bg: XML файлове

[ctx: All files (Filefilter)]
en: All files
bg: Всички файлове

note: i18n: ectx: label, entry (StartDate), group (List Options)
en: Start date
bg: Начална дата

note: i18n: ectx: label, entry (useSystemFont), group (List Options)
en: Use system font
bg: Използване на системния шрифт

en: Information
bg: Информация

en: Delete all
bg: Изтриване на всички

en: Expenses
bg: Разходи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Select Account:
bg: Избор на сметка:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_mergeButton)
en: Merge
bg: Сливане

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_balanceLabel)
en: Balance:
bg: Баланс:

[ctx: Street address]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, addressTab)
en: Address
bg: Адрес

[ctx: E-mail address]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: E-Mail:
bg: Е-поща:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4_2)
en: Notes
bg: Бележки

[ctx: Street address]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Address:
bg: Адрес:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkMatchIgnoreCase)
en: Ignore Case
bg: Пренебрегване на регистъра

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDefaultCategory)
en: Default category:
bg: Категория по подразбиране:

en: Loans
bg: Заемания

[ctx: Copy of scheduled transaction name]
en: Copy of %1
bg: Копие на %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_accountsCombo)
en: Filter Accounts
bg: Филтриране на сметките

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_scheduleTree)
en: Frequency
bg: Честота

[ctx: Finished schedule]
en: Finished
bg: Завършено

en: The KMyMoney Development Team
bg: Екипът за разработка на KMyMoney

en: This month
bg: Този месец

en: This week
bg: Тази седмица

en: Yesterday
bg: Вчера

en: Today
bg: Днес

en: Next month
bg: Следващ месец

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, okButton)
en: &OK
bg: &ОК

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton)
en: &Cancel
bg: От&каз

[ctx: From (Date)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: From
bg: От

[ctx: To (Date)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: To
bg: До

[ctx: Reconcile state 'Cleared']
en: Cleared
bg: Изчистено

[ctx: Reconcile state 'Frozen']
en: Frozen
bg: Замразено

[ctx: Unknown reconcile state]
en: Unknown
bg: Неизвестно

[ctx: Unknown investment activity]
en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Ratio
bg: Пропорция

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, m_groupList)
en: Account Types
bg: Видове сметки

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Detailed description
bg: Подробно описание

[ctx: Select all accounts]
en: All
bg: Всички

[ctx: No account]
en: None
bg: Без

en: %1 of %2
bg: %1 от %2

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Account:
bg: Сметка:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_closeButton)
en: &Close
bg: &Затваряне

[ctx: Activity for income categories]
en: Received
bg: Получено

[ctx: Enter todays date into date input widget]
en: T
bg: Д

en: All dates
bg: Всички дати

en: Current month
bg: Текущ месец

en: Current year
bg: Текуща година

en: Last 30 days
bg: Последните 30 дни

en: Last 3 months
bg: Последните 3 месеца

en: Last 6 months
bg: Последните 6 месеца

en: Last 12 months
bg: Последните 12 месеца

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, m_textTab)
en: Text
bg: Текст

[ctx: No selection]
en: (None)
bg: (Няма)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_textNegate)
en: Contains
bg: Съдържа

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_caseSensitive)
en: Case sensitive
bg: Чувствителен регистър

[ctx: to (amount)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel8)
en: to
bg: до

[ctx: from (amount)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: from
bg: от

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_allTagsButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_allPayeesButton)
en: Select all
bg: Избор на всички

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel11_2)
en: Validity
bg: Валидност

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_typeBox)
en: All types
bg: Всички видове

[ctx: to (number)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel14)
en: to
bg: до

[ctx: from (number)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel13)
en: from
bg: от

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_selectedCriteria)
en: text
bg: текст

[ctx: Unknown payee]
en: Unknown
bg: Неизвестно

[ctx: Unknown category]
en: Unknown
bg: Неизвестно

[ctx: Unknown security]
en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Imported
bg: Внесено

en: Not marked
bg: Неизбрано

en: &Transfer
bg: &Трансфер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QListWidget, m_selectedList)
en: Sort order
bg: Ред на подредба

[ctx: Go to previous page of the wizard]
en: &Back
bg: На&зад

[ctx: Finish the wizard]
en: &Finish
bg: Кра&й

en: &Help
bg: &Помощ

en: Loan
bg: Заем

en: Loan information
bg: Информация за заемане

en: Checking
bg: Проверка

en: Savings
bg: Спестявания

en: Credit Card
bg: Кредитна карта

en: Investment
bg: Инвестиция

en: Check date
bg: Проверка на датата

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Account name
bg: Име на сметката

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Account type
bg: Вид сметка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_preferredAccount)
en: Preferred account
bg: Предпочитана сметка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_accountNumberLabel)
en: Account number
bg: Номер на сметка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Which payments do you want to record?
bg: Кои плащания да се записват?

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_recordings)
en: All payments
bg: Всички плащания

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Type of interest rate
bg: Вид на лихвата

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_newInstitutionButton)
en: New Institution
bg: Нова институция

en: Months
bg: Месеци

en: Years
bg: Години

en: Calculation error
bg: Грешка в изчислението

en: one month | %1 months
bg[0]: един месец
bg[1]: %1 месеца

en: one year | %1 years
bg[0]: една година
bg[1]: %1 години

en: one payment | %1 payments
bg[0]: едно плащане
bg[1]: %1 плащания

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: Interest rate
bg: Лихвен процент

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: Term
bg: Срок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_calculateButton)
en: Calculate
bg: Изчисление

en: KMyMoney New Account Setup
bg: Настройка на нова сметка в KMyMoney

[ctx: Finish the wizard]
en: Finish
bg: Край

en: Amortization
bg: Амортизация

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Full name
bg: Пълно име

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, WizardPage)
en: Investment Type
bg: Вид инвестиция

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Type of investment
bg: Вид инвестиция

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_6)
en: Factor
bg: Фактор

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWizardPage, DurationWizardPage)
en: Duration
bg: Продължителност

en: Create a new category
bg: Създаване на нова категория

en: calculate
bg: изчисляване

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel11_3_2_2_2_2_2)
en: Valid from:
bg: Валидност от:

[ctx: Occurrence period 'days']
en: Days
bg: Дни

en: Weeks
bg: Седмици

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Name of the institution
bg: Име на институцията

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Number of the account
bg: Номер на сметката

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Name of the account
bg: Име на сметката

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Welcome to KMyMoney!
bg: Добре дошли в KMyMoney!

[ctx: New file wizard introduction]
en: Introduction
bg: Въведение

en: Personal Data
bg: Лични данни
