kigo - en to lt translation catalogue (21 entries)

[ctx: %1 stone coordinate]
en: White %1
lt: Baltieji %1

[ctx: %1 stone coordinate]
en: Black %1
lt: Juodieji %1

[ctx: %1 response from Go engine]
en: White %1
lt: Baltieji %1

[ctx: %1 response from Go engine]
en: Black %1
lt: Juodieji %1

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
lt: Ž&aidimas

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: &Nuostatos

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

en: Game saved...
lt: Žaidimas išsaugotas...

en: General
lt: Bendri

en: Themes
lt: Temos

[ctx: @action]
en: Get More Games...
lt: Gauti daugiau žaidimų...

[ctx: @action]
en: Start Game
lt: Pradėti žaidimą

[ctx: @action]
en: Finish Game
lt: Baigti žaidimą

[ctx: @title:window]
en: Information
lt: Informacija

[ctx: @title:window]
en: Error
lt: Klaida

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configureButton)
en: Configure Kigo...
lt: Konfigūruoti Kigo...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, startButton)
en: Start Game
lt: Pradėti žaidimą

note: i18n: ectx: label, entry (BoardSize), group (Game)
en: Go board size
lt: Go lentos dydis

en: KDE Go Board Game
lt: KDE Go stalo žaidimas

en: Original author
lt: Pradinis autorius

en: Default theme designer
lt: Numatytos temos dizaineris
