knetwalk - en to sl translation catalogue (48 entries)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, width)
en: Width of the grid
sl: Širina mreže

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, width)
en: Width:
sl: Širina:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_Wrapping)
en: Wrap from left to right and from top to bottom
sl: Preskoči od leve proti desni in od zgoraj proti dnu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Wrapping)
en: Wrapping
sl: Preskok

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, height)
en: Height of the grid
sl: Višina mreže

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, height)
en: Height:
sl: Višina:

en: Note: to win the game all terminals <strong>and all <em>cables</em></strong> need to be connected to the server!
sl: Opomba: za zmago morajo biti vsi računalniki <strong>in vsi <em>kabli</em></strong> povezani s strežnikom!

en: The game is not won yet!
sl: Igre še niste dobili!

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label)
en: Duration for cell to complete one rotation in milliseconds
sl: Čas v katerem se celica enkrat zavrti v milisekundah

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Rotate duration:
sl: Zavrti trajanje:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_PlaySounds)
en: Play sounds on actions
sl: Predvajaj zvoke ob dejanjih

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PlaySounds)
en: Play sounds
sl: Predvajaj zvoke

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_Autolock)
en: Automatically lock cell after rotation
sl: Samodejno zakleni celico po vrtenju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Autolock)
en: Auto lock
sl: Samodejno zakleni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ReverseButtons)
en: Reverse mouse buttons
sl: Obrni miškine gumbe

note: i18n: ectx: label, entry (username), group (Preferences)
en: Default user name
sl: Privzeto uporabniško ime

note: i18n: ectx: label, entry (PlaySounds), group (General)
en: Whether game sounds are played.
sl: Ali naj se predvajajo zvoki.

note: i18n: ectx: label, entry (Autolock), group (General)
en: Whether lock cell after rotation.
sl: Ali naj bo celica zaklenjena po vrtenju.

note: i18n: ectx: label, entry (ReverseButtons), group (General)
en: Use left click for clockwise and right click for counter-clockwise.
sl: Uporabite levi klik za smer urnega kazalca in desni klik za nasprotno smer urnega kazalca.

note: i18n: ectx: label, entry (RotateDuration), group (General)
en: Duration for cell to complete one rotation.
sl: Čas v katerem se celica enkrat zavrti.

note: i18n: ectx: label, entry (Width), group (Custom)
en: The width of the board.
sl: Širina igralne površine.

note: i18n: ectx: label, entry (Height), group (Custom)
en: The height of the board.
sl: Višina igralne površine.

note: i18n: ectx: label, entry (Wrapping), group (Custom)
en: Whether wrap from left to right and from top to bottom is enabled.
sl: Ali je omogočen preskok od leve proti desni in od zgoraj proti dnu.

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sl: Glavna orodna vrstica

en: KNetWalk, a game for system administrators.
sl: KNetWalk, igra za sistemske upravitelje.

en: (C) 2004-2005 Andi Peredri, ported to KDE by Thomas Nagy
    (C) 2007-2008 Fela Winkelmolen
    (C) 2013 Ashwin Rajeev
sl: (C) 2004-2005 Andi Peredri, predelava za KDE: Thomas Nagy
    (C) 2007-2008 Fela Winkelmolen
    (C) 2013 Ashwin Rajeev

en: original author
sl: prvotni avtor

en: KDE port
sl: Predelava za KDE

en: Port to QtQuick
sl: Predelava na Qt Quick

en: icon design
sl: oblikovanje ikon

en: Port to use the QGraphicsView framework
sl: Predelava za uporabo ogrodja QGraphicsView

en: Custom
sl: Po meri

en: &Unlock All
sl: &Odkleni vse

en: Keyboard: Field right
sl: Tipkovnica: polje levo

en: Keyboard: Field left
sl: Tipkovnica: polje desno

en: Keyboard: Field up
sl: Tipkovnica: polje navzgor

en: Keyboard: Field down
sl: Tipkovnica: polje navzdol

en: Keyboard: Turn clockwise
sl: Tipkovnica: obrni v smeri urinega kazalca

en: Keyboard: Turn counterclockwise
sl: Tipkovnica: obrni v obratni smeri urinega kazalca

en: Keyboard: Toggle lock
sl: Tipkovnica: preklopi zaklep

en: General
sl: Splošno

en: Theme
sl: Tema

en: Custom Game
sl: Igra po meri

en: Moves Penalty
sl: Kazenske poteze

en: Your score was %1, you did not make it to the high score list. | Your score was %1, you did not make it to the high score list.
sl[0]: Dosegli ste %1 točko, ni se vam uspelo prebiti na seznam najboljših rezultatov.
sl[1]: Dosegli ste %1 točki, ni se vam uspelo prebiti na seznam najboljših rezultatov.
sl[2]: Dosegli ste %1 točke, ni se vam uspelo prebiti na seznam najboljših rezultatov.
sl[3]: Dosegli ste %1 točk, ni se vam uspelo prebiti na seznam najboljših rezultatov.

[ctx: Number of mouse clicks]
en: Moves: %1
sl: Premikov: %1

[ctx: Time elapsed]
en: Time: %1
sl: Čas: %1

en: Paused
sl: V premoru
