SuperTux - en to gd translation catalogue (33 entries)

en: -Congratulations!
    
    #You successfully made it through
    #Bonus Island II
    
    
    	featuring levels contributed by
    	Kevin
    	Jason Kleinemas
    	Denilson
    	Tobe Deprez
    	Big C
    	Thomas Nilsen
    	Torfi Gunnarsson
    	Daniel Alston
    	Nilrok
    	Corlin Heydman
    
    
    #Once again, we'd like to thank
    #everyone who contributed to this
    #release. We hope that you enjoyed
    #it, and that it made waiting for
    #Milestone 3 a little easier. :-)
    
    
     The end of the ice age is near...
gd: -Meal do naidheachd!
    
    #Tha thu air siubhal tro
    #Eilean duaise II
    
    
    	a' gabhail a-steach leibheilean le
    	Kevin
    	Jason Kleinemas
    	Denilson
    	Tobe Deprez
    	Big C
    	Thomas Nilsen
    	Torfi Gunnarsson
    	Daniel Alston
    	Nilrok
    	Corlin Heydman
    
    
    #A-rithist, bu toigh leinn taing a thoirt dhan a h-uile duine
    #a chuidich leis an sgaoileadh seo. Tha sinn an dòchas gun do
    #chòrd e riut, agus gun dug e beagan faochaidh dhut a' feitheamh
    #air an treas chlach-mhìle. :-)
    
    
     Tha deireadh an linn-deighe gu bhith tighinn oirnn…

en: Mario's Supposed to Deal With This...
gd: Bu chòir dha Mhario dèiligeadh ri seo…

en: fjerd
gd: An ceathramh fear mu dheireadh

en: The long cave
gd: An uamh fhada

en: Blind To The World
gd: Chan fhaicear an saoghal

en: snarf
gd: Goid

en: On The Road Again
gd: Air an rathad a-rithist

en: Frozen Tunnel
gd: Tunail reòite

en: Luft Airship
gd: Long-adhair

en: ...Where Everything Is Possible
gd: …far an gabh rud sam bith a dhèanamh

en: Insert Original Title Here
gd: Cuir a-steach an tiotal tùsail an-seo

en: End Of The Ice Age
gd: Deireadh an linn-deighe

en: Think Fast, or Die
gd: Smaoinich gu luath no faigh bàs

en: Fan Fortress
gd: Gearastan nan gaotharan

en: Nolok's Party Pit
gd: Hòro-gheallaidh Nolok

en: Water Ways
gd: Slighean uisge

en: All That Glistens Is Not Gold
gd: Chan eil gach rud gleansach 'na òr

en: A Cold Day
gd: Latha fuar

en: High Gravity
gd: Iom-tharraing àrd

en: Firestorm
gd: Gailleann teine

en: A Long Journey
gd: Triall fada

en: Life Support
gd: Taic-beatha

en: Cliff Jumping
gd: Leum creige

en: Into The Cave
gd: Dhan uamh

en: You have 1 minute
gd: Chan eil ach mionaid agad

en: A Path Trough The Clouds
gd: Slighe tro na neòil

en: In Flanders Ice Field
gd: Raointean-deighe Fhlannrais

en: Castle in the Sky
gd: Caisteal san speur

en: Tradition
gd: Dualchas

en: Bonus Island II
gd: Eilean duaise II

en: You found a secret place!
gd: Lorg thu àite dìomhair!

en: I wonder where that path leads to...
gd: Saoil cà dèid an t-slighe seo?

en: Warp home...
gd: Siubhal dhachaigh…
