dia - en to lv translation catalogue (455 entries)

en: %s error: don't know how to export into %s
lv: %s kļūda: nav zināms kā eksportēt uz %s

en: %s error: input and output file name is identical: %s
lv: %s kļūda: ievades faila un izvades faila nosaukumi sakrīt: %s

en: %s error: need valid input file %s
lv: %s kļūda: nepieciešams pareizs ievades fails %s

note: &export_file_name
en: Export loaded file and exit
lv: Eksportēt ielādēto failu un iziet

en: OUTPUT
lv: IZVADE

en: Export graphics size
lv: Eksportējamā attēla izmērs

en: WxH
lv: PxA

en: Don't show the splash screen
lv: Nerādīt uzplaiksnījuma ekrānu

en: Send error messages to stderr instead of showing dialogs.
lv: Nerādīt kļūdu dialogus, bet gan nosūtīt kļūdu ziņojumus uz stderr.

en: Display credits list and exit
lv: Attēlot autoru sarakstu un iziet

en: Display version and exit
lv: Attēlot versiju un iziet

en: Show this help message
lv: Rādīt šo palīdzības paziņojumu

en: Can't connect to session manager!
lv: Nav iespējams pieslēgties sesiju menedžerim

note: TRANSLATOR: 2nd and 3rd %s are time and date respectively.
en: Dia version %s, compiled %s %s
lv: Dia versija %s, nokompilēta %s %s

en: Dia version %s
lv: Dia versija %s

en: Diagram1.dia
lv: Diagramma1.dia

en: This shouldn't happen.  Please file a bug report at bugzilla.gnome.org
    describing how you can cause this message to appear.
lv: Tā nu gan tas nebija domāts. Lūdzu ievadiet kļūdas aprakstu bugzilla.gnome.org datubāzē
    aprakstiet visas darbības, kuru rezultātā parādījās šis paziņojums.

en: Quit Dia
lv: Aizvērt Dia

note: This printf seems to prevent a race condition with unrefs. Yuck.  -Lars
en: Thank you for using Dia.
lv: Paldies, ka lietojāt Dia.

en: Could not create per-user Dia config directory
lv: Nav iespējams izveidot lietotāja konfigurācijas mapi

en: Could not create per-user Dia config directory. Please make sure that the environment variable HOME points to an existing directory.
lv: Nav iespējams izveidot lietotāja Dia konfigurācijas mapi. Lūdzu pārliecināties, ka vides mainīgais HOME norāda uz eksistējošu mapi.

en: Objects and filters internal to dia
lv: Dia iekšējie objekti un filtri

en: [OPTION...] [FILE...]
lv: [OPCIJA...][FAILS...]

en: Error on option %s: %s.
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
lv: Kļūda opcijā %s: %s.
    Izpildiet '%s --help' lai redzētu pilnu pieejamo komandrindas opciju sarakstu.

en: The original author of Dia was:
lv: Dia īstais autors bija:

en: 
    The current maintainers of Dia are:
lv: 
    Šobrīd Dia veido:

en: 
    Other authors are:
lv: 
    Citi autori:

en: 
    Dia is documented by:
lv: 
    Dia dokumentāciju veido:

en: Recovering autosaved diagrams
lv: Atjaunoju automātiski saglabātās diagrammas

en: Autosaved files exist.
    Please select those you wish to recover.
lv: Automātiski saglabātie faili ir.
    Lūdzu izvēlēties atjaunojamos.

en: Select foreground color
lv: Izvēlēties priekšplāna krāsu

en: Select background color
lv: Izvēlēties fona krāsu

en: Diagram%d.dia
lv: Diagramma%d.dia

en: No existing object to paste.
lv: Nav eksistējoša objekta ko ievietot.

en: Could not find help directory
lv: Nav iespējams atrast palīdzības mapi

en: Could not open help directory:
    %s
lv: Nav iespējams atvērt palīdzības mapi:
    %s

en: translator_credits-PLEASE_ADD_YOURSELF_HERE
lv: Martins Eglitis <martins.eglitis@venta.lv>

en: Object defaults
lv: Objekta noklusējumi

en: This object has no defaults.
lv: Šim objektam nav noklusējumu

en: Defaults:
lv: Noklusējumi:

en: Diagram Properties
lv: Diagrammas parametri

en: Dynamic grid
lv: Dinamiskais režģis

en: Spacing
lv: Atstarpes

en: Visible spacing
lv: Redzamās atstarpes

en: Grid
lv: Režģis

en: Background
lv: Fons

en: Grid Lines
lv: Režģa līnijas

en: Page Breaks
lv: Lappušu pārtraukumi

en: Colors
lv: Krāsas

note: Can we be sure that the filename is the 'proper title'?
en: Diagram Properties: %s
lv: Diagrammas īpašības: %s

en: Could not initialize Bonobo!
lv: Nav iespējams inicializēt Bonobo!

en: X position
lv: X pozīcija

en: X position of child widget
lv: Bērna logdaļas X pozīcija

en: Y position
lv: Y koordinate

en: Y position of child widget
lv: Bērna logdaļas Y pozīcija

en: /_Sort objects
lv: /_Kārtot objektus

en: /Sort objects/by _name
lv: /Kārtot objektus/pēc _nosaukuma

en: /Sort objects/by _type
lv: /Kārtot objektus/pēc _tipa

en: /Sort objects/as _inserted
lv: /Kārtot objektus/kā _ievietoti

en: /Sort objects/All by name
lv: /Kārtot objektus/Visus pēc nosaukuma

en: /Sort objects/All by type
lv: /Kārtot objektus/Visus pēc tipa

en: /Sort objects/All as inserted
lv: /Kārtot objektus/Visus ievietošanas secībā

en: /Sort objects/_Default
lv: /Kārtot objektus/_Noklusēti

en: /Sort objects/Default/by _name
lv: /Kārtot objektus/Noklusēti/pēc _nosaukuma

en: /Sort objects/Default/by _type
lv: /Kārtot objektus/Noklusēti/pēc _tipa

en: /Sort objects/Default/as _inserted
lv: /Kārtot objektus/Noklusēti/ievietošanas _secībā

en: /Sort _diagrams
lv: /Kārtot _diagrammas

en: /Sort _diagrams/by _name
lv: /Kārtot _diagrammas/pēc _nosaukuma

en: /Sort _diagrams/as _inserted
lv: /Kārtot _diagrammas/ievietošanas _secībā

en: /Sort diagrams/_Default
lv: /Kārtot diagrammas/_Noklusēti

en: /Sort diagrams/Default/by _name
lv: /Kārtot diagrammas/Noklusēti/pēc _nosaukuma

en: /Sort diagrams/Default/as _inserted
lv: /Kārtot diagrammas/Noklusēti/ievietošanas _secībā

en: /_Locate
lv: /_Novietot

en: /_Properties
lv: /Ī_pašības

en: /_Hide this type
lv: /_Slēpt šo tipu

en: Error
lv: Kļūda

en: Ok
lv: Labi

en: Cancel
lv: Atcelt

note: paper size
en: Paper Size
lv: Papīra izmēri

note: orientation
en: Orientation
lv: Orientacija

note: margins
en: Margins
lv: Malas

en: Top:
lv: Augša:

en: Bottom:
lv: Apakša:

en: Left:
lv: Kreisais:

en: Right:
lv: Labais:

note: Scaling
en: Scaling
lv: mērogošana

en: Scale:
lv: Mērogs:

en: Fit to:
lv: Pielāgoties:

en: by
lv: no

en: Page Setup
lv: Lappuses iestatīšana

en: This object doesn't support Undo/Redo.
    Undo information erased.
lv: Šis objekts neatbalsta Asaukšanu/Atsaukšanas atcelšanu.
    Atsaukšanas informācija izdzēsta.

en: Properties...
lv: Īpašības...

en: The object you dropped cannot fit into its parent. 
    Either expand the parent object, or drop the object elsewhere.
lv: Jūsu iemestais objekts nevar tikt iekļauts vecākā.
    Vai nu palieliniet vecākobjektu, vai arī novietojiet objektu citur.

en: Diagram modified!
lv: Diagramma modificēta!

en: <unnamed>
lv: <nenosaukts>

en: The diagram '%s'
    has not been saved. Save changes now?
lv: Diagramma %s
    nav saglabāta. Vai saglabāt izmaiņas?

en: Close Diagram
lv: Aizvērt diagrammu

en: Can't open output file %s: %s
lv: Nav iespējams atvērt izvades failu %s: %s

en: Could not create PNG write structure
lv: Nav iespējams izveidot PNG rakstīšanas struktūru

en: Could not create PNG header info structure
lv: Nav iespējams izveidot PNG galvenes info struktūru

en: Error occurred while writing PNG
lv: PNG rakstīšanas laikā notikusi kļūda

note: Create a dialog
en: PNG Export Options
lv: PNG eksporta opcijas

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Export Translators: Menu item Verb/Channel/Export/Export
en: Export
lv: Eksports

en: Image width:
lv: Attela platums:

en: Image height:
lv: Attēla augstums:

en: By extension
lv: Pēc paplašinājuma

en: Open Diagram
lv: Atvērt diagrammu

en: Open Options
lv: Atvēršanas opcijas

en: Determine file type:
lv: Noteikt faila tipu:

en: File already exists
lv: Fails jau eksistē

en: The file '%s' already exists.
    Do you want to overwrite it?
lv: Fails ar nosaukumu '%s' jau eksistē.
    Vai vēlaties to pārrakstīt?

en: Save Diagram
lv: Saglabāt diagrammu

note: Need better way to make it a reasonable size.  Isn't there some standard look for them (or is that just Gnome?)
en: Compress diagram files
lv: Saspiests diagrammu failus

en: Compression reduces file size to less than 1/10th size and speeds up loading and saving.  Some text programs cannot manipulate compressed files.
lv: Kompresija samazina faila izmēru līdz pat 1/10 daļai no oriģināla, kā arīdzan paātrina ielādi un saglabāšanu. Dažas teksta programmas nespēj darboties ar kompresētiem failiem.

en: Could not determine which export filter
    to use to save '%s'
lv: Nav iespējams noteikt eksporta filtru,
    kurš lietots saglabājot '%s'

en: Export Diagram
lv: Eksportēt diagrammu

en: Export Options
lv: Eksporta opcijas

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Change/Magnify
en: Magnify
lv: Palielināt

en: Scroll around the diagram
lv: Ritināt ap diagrammu

en: Text
lv: Teksts

en: Box
lv: Kaste

en: Ellipse
lv: Elipse

en: Polygon
lv: Daudzstūris

en: Beziergon
lv: Bezjē daudzstūris

en: Line
lv: Līnija

en: Arc
lv: loks

en: Zigzagline
lv: Lauzta līnija

en: Polyline
lv: Puslīnija

en: Bezierline
lv: Bezjē līnija

en: Image
lv: Attēls

en: Diagram menu.
lv: Diagrammas izvēlne

en: Pops up the Navigation window.
lv: Atver navigācijas logu

en: Zoom
lv: Mērogs

en: Toggles snap-to-grid for this window.
lv: Ieslēdz / izslēdz "piesiet pie režģa" režīmu šim logam

en: NULL tooldata in tool_select_update
lv: NULL rīkdati operācijā tool_select_update

en: Foreground & background colors for new objects.  The small black and white squares reset colors.  The small arrows swap colors.  Double click to change colors.
lv: Priekšplāna un fona krāsas jauniem objektiem. Mazie baltie un melnie kvadrātiņi atiestata krāsas. Mazās bultiņas maina krāsas vietām. Lai nomainītu krāsas, izpildiet dubultklikšķi.

en: Line widths.  Click on a line to set the default line width for new objects.  Double-click to set the line width more precisely.
lv: Līniju biezums. Uzklikšķiniet uz līnijas lai iestatītu noklusēto līnijas biezumu jauniem objektiem. Lai iestatītu līnijas biezumu precīzāk, izpildiet dubultklišķi.

en: Arrow style at the beginning of new lines.  Click to pick an arrow, or set arrow parameters with Details...
lv: Bultas stils jaunu līniju sākumā. Uzklikšķiniet lai izvēlētos bultu vai iestaties bultas parametrus ar Detaļas...

en: Line style for new lines.  Click to pick a line style, or set line style parameters with Details...
lv: Līnijas stils jaunām līnijām. Uzklikšķiniet, lai izvēlētos līnijas stilu, vai iestatiet līnijas stila parametrus ar Detaļas...

en: Arrow style at the end of new lines.  Click to pick an arrow, or set arrow parameters with Details...
lv: Bultas stils jaunu līniju beigām. Uzklikšķiniet, lai izvēlētos bultu, vai iestatiet bultas parametrus ar Detaļas...

en: Diagram Editor
lv: Diagrammu redaktors

en: New Layer
lv: Jauns slānis

en: Raise Layer
lv: Pacelt slāni

en: Lower Layer
lv: Pazemināt slāni

en: Delete Layer
lv: Dzēst slāni

en: Layers
lv: Slāņi

en: none
lv: nekas

en: Edit Layer Attributes
lv: Rediģēt slāņa atribūtus

en: Layer name:
lv: Slāņa nosaukums:

en: Line width
lv: Līnijas platums

en: Line width:
lv: Līnijas platums:

en: Error loading diagram.
    Linked object not found in document.
lv: Kļūda ielādējot diagrammu.
    Saistītais objekts dokumentā nav atrodams.

en: Error loading diagram.
    connection handle does not exist.
lv: Kļūda ielādējot diagrammu.
    Pieslēguma rādītājs neeksistē.

en: Error loading diagram.
    connection point %s does not exist.
lv: Kļūda ielādējot diagrammu.
    Pieslēguma punkts %s neeksistē.

en: Can't find parent %s of %s object
lv: Nav iespējams atrast %s objekta vecāku %s

en: You must specify a file, not a directory.
lv: Jums jānorāda fails, nevis direktorija.

en: Couldn't open: '%s' for reading.
lv: Nav iespējams atvērt '%s' lasīšanai.

en: Error loading diagram %s.
    Unknown file type.
lv: Kļūda diagrammas %s ielādes laikā.
    Neatpazīts faila tips.

en: Error loading diagram %s.
    Not a Dia file.
lv: Kļūda ielādējot diagrammu %s.
    Tas nav Dia fails.

en: Error loading diagram:
    %s.
    A valid Dia file defines at least one layer.
lv: Kļūda ielādējot diagrammu:
    %s.
    Valīds Dia fails satur vismaz vienu slāni.

en: Dia Diagram File
lv: Dia Diagrammas fails

en: _Edit
lv: _Rediģēt

note: Translators: Menu item Verb/Support/Position/Align
en: Align
lv: Izlīdzināt

en: None
lv: Nekas

en: Modify
lv: Modificēt

en: Scroll
lv: Ritināt

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Export/Remove Translators: Menu item Verb/Branch/Separate/Remove Translators: Menu item Verb/Branch/Separate/Remove/Remove
en: Remove
lv: Noņemt

en: Couldn't get GTK settings
lv: Nav iespējams iegūt GTK iestatījumus

en: Select Printer
lv: Izvēlēties printeri

en: Printer
lv: Printeris

en: File
lv: Fails

en: OK
lv: Labi

en: Could not run command '%s': %s
lv: Nav iespējams izpildīt komandu '%s': %s

en: Could not open '%s' for writing: %s
lv: Nav iespējams atvērt '%s' rakstīšanai: %s

en: Printing error: command '%s' returned %d
lv: Drukāšanas kļūda: komanda '%s' atgrieza %d

en: Printing error: command '%s' caused sigpipe.
lv: Drukāšanas kļūda: komanda '%s' izraisīja sigpipe.

en: Plug-ins
lv: Spraudņi

en: Loaded
lv: Ielādēts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Load at Startup
lv: Ielādēt pie sāknēšanas

en: File Name
lv: Faila nosaukums

en: User Interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Diagram Defaults
lv: Diagrammas noklusējumi

en: Compress saved files
lv: Saspiest saglabātos failus

en: Number of undo levels:
lv: Atsaukšanas līmeņu skaits:

en: Recent documents list size:
lv: Iepriekš atvērto dokumentu saraksta izmērs:

en: Use menu bar
lv: Lietot rīkjoslu:

en: Keep tool box on top of diagram windows
lv: Turēt rīku kasti diagrammu logu virspusē

en: New diagram:
lv: Jauna diagramma:

en: Portrait
lv: Portrets

en: Paper type:
lv: Papīra tips:

en: Background Color:
lv: Fona krāsa:

en: New window:
lv: Jauns logs:

en: Width:
lv: Platums:

en: Height:
lv: Augstums:

en: Magnify:
lv: Palielināt:

en: Connection Points:
lv: Savienojuma punkti:

note: { NULL, PREF_NONE, 0, NULL, 3, N_("Grid:") },
en: Visible
lv: Redzams

en: Page breaks:
lv: Lappušu pārtraukumi:

en: Color:
lv: Krāsa:

en: Solid lines
lv: Viendabīgas līnijas

en: Dynamic grid resizing
lv: Dinamiska režģa izmēru maiņa

en: X Size:
lv: X izmērs:

en: Y Size:
lv: Y izmērs:

en: Diagram tree window:
lv: Diagrammu koka logs:

en: Save hidden object types
lv: Saglabāt slēpto objektu tipus

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: Object properties
lv: Objekta īpašības

en: This object has no properties.
lv: Šim objektam nav īpašību

en: Properties:
lv: Īpašības:

en: Object properties:
lv: Objekta īpašības:

en: Encapsulated Postscript (using Pango fonts)
lv: Iekapsulēts Postscript (lietojot Pango fontus)

en: Encapsulated Postscript with preview (using Pango fonts)
lv: Iekapsulēts Postscript ar priekšapskati (lietojot Pango fontus)

en: Encapsulated Postscript (using PostScript Latin-1 fonts)
lv: Iekapsulēts Postscript (lietojot PostScript Latin-1 fontus)

en: %s
    System sheet
lv: %s
    Sistēmas loksne

en: %s
    User sheet
lv: %s
    Lietotāja loksne

en: Can't get symbol 'custom_type' from any module.
    Editing shapes is disabled.
lv: Simbols 'custom_type' nav sastopams nevienā modulī.
    Formu rediģēšana ir atspējota.

en: Widget not found: %s
lv: Logdaļa nav atrasta: %s

en: SVG Shape
lv: SVG forma

en: Programmed DiaObject
lv: Programmēts DiaObjekts

en: Sheets and Objects
lv: Loksnes un objekti

en: <- Copy
lv: <- Kopēt

en: <- Copy All
lv: <- Iekopēt visu

en: <- Move
lv: <- Pārvietot

en: <- Move All
lv: <- Pārvietot visu

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Revert
lv: Apgriezt

en: New
lv: Jauns

en: Type
lv: Tips

en: Browse...
lv: Izvēlēt...

en: SVG Shape:
lv: SVG forma:

en: description:
lv: apraksts:

en: Sheet name:
lv: Loksnes nosaukums:

en: Line Break
lv: Līnijas pārtraukums

en: Edit Attributes
lv: Rediģēt atribūtus

en: DiaObject
lv: DiaObjekts

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Type:
lv: Tips:

en: Sheet
lv: Loksne

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: DiaObject:
lv: DiaObjekts:

en: Sheet:
lv: Loksne:

en: Select SVG Shape File
lv: Izvēlieties SVG formas failu

en: Copy ->
lv: Kopēt ->

en: Copy All ->
lv: Kopēt visu ->

en: Move ->
lv: Pārvietot ->

en: Move All ->
lv: Pārvietot visu ->

en: %s
    Shape
lv: %s
    Forma

en: %s
    Object
lv: %s
    Objekts

en: %s
    Unassigned type
lv: %s
    Nenorādīts tips

en: Filename must end with '%s': '%s'
lv: Faila nosaukumam jābeidzas ar '%s': '%s'

en: Error examining %s: %s
lv: Kļūda pārbaudot %s: %s

en: Could not interpret shape file: '%s'
lv: Nav iespējams interpretēt formas failu: '%s'

en: Sheet must have a Name
lv: Loksnei obligāti jābūt nosaukumam

en: File: %s
lv: Fails: %s

en: Date: %s
lv: Datums: %s

en: For: %s
lv: Priekš: %s

en: add shapes here
lv: pievienojiet formas šeit

en: Loading ...
lv: Notiek ielāde...

en: Lines
lv: Līnijas

en: Hollow Triangle
lv: Dobs trīsstūris

en: Filled Triangle
lv: Pildīts trīsstūris

en: Unfilled Triangle
lv: Nepiepildīts trīsstūris

en: Filled Dot
lv: Pildīts punkts

en: Dimension Origin
lv: Dimensijas pirmavots

en: Blanked Dot
lv: Tukšs punkts

en: Filled Box
lv: Pildīts kvadrāts

en: Blanked Box
lv: Tukšs kvadrāts

en: Slashed
lv: Svītrots

en: Integral Symbol
lv: Integrāļa simbols

en: Cross
lv: Krusts

en: 1-or-many
lv: 1-vai-daudzi

en: 0-or-many
lv: 0-vai-daudzi

en: 1-or-0
lv: 1-vai-0

en: 1 exactly
lv: precīzi 1

en: Internal error: Setting corner type of endpoint of bezier
lv: Iekšēja kļūda: Mēģinājums iestatīt stūra tipu beziera galapunktam

en: The file %s has no encoding specification;
    assuming it is encoded in %s
lv: Failam %s nav norādīts kodējums;
    Pieņemu, ka tā kodējums ir %s

en: Incorrect x Point value "%s" %f; discarding it.
lv: Nekorekta x punkta vērtība "%s" %f; vērtība ignorēta.

en: Error parsing point.
lv: Kļūda punkta apstrādē.

note: don't bother with useless warnings (see above)
en: Incorrect y Point value "%s" %f; discarding it.
lv: Nekorekta y punkta vērtība "%s" %f; vērtība ignorēta.

en: Your local character set is UTF-8. Because of issues with libxml1 and the support of files generated by previous versions of dia, you will encounter  problems. Please report to dia-list@gnome.org if you see this message.
lv: Jūsu lokālā rakstzīmju kopa ir UTF-8. Sakarā ar libxml1 problēmām un iepriekšējo dia versiju failu problēmām, dati būs nekorekti. Lūdzam par šo kļūdu ziņot uz dia-list@gnome.org.

en: Arrow Properties
lv: Bultas īpašības

note: This is the default text shown in the preview entry, though the user can set it. Remember that some fonts only have capital letters.
en: abcdefghijk ABCDEFGHIJK
lv: glāžšķūņu RŪĶĪŠI

en: Font name
lv: Fonta nosaukums

en: The X string that represents this font.
lv: X virkne kas pārstāv šo fontu.

en: Preview text
lv: Priekšskatīt tekstu

en: The text to display in order to demonstrate the selected font.
lv: Teksts, kuru izmantot izvēlētā fonta priekšapskatei.

en: _Family:
lv: Ģimene:

en: _Style:
lv: _Stils:

en: Si_ze:
lv: I_zmērs:

note: create the text entry widget
en: _Preview:
lv: _Priekšskats:

en: Font Selection
lv: Fonta izvēle

en: gdk_renderer: Unsupported fill mode specified!
lv: gdk_renderer: Izvēlēts neatbalstīts aizkrāsošanas režīms!

en: Line Style Properties
lv: Līnijas stila īpašības

en: Details...
lv: Detaļas...

en: Can't load font %s.
lv: Nav iespējams ielādēt fontu %s.

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: There is one similar message.
lv: Eksistē viens līdzīgs ziņojums.

en: Show repeated messages
lv: Parādīt atkārtotos ziņojumus

en: There are %d similar messages.
lv: Eksistē %d līdzīgi ziņojumi.

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Error loading defaults '%s'.
    Not a Dia diagram file.
lv: Kļūda ielādējot noklusējumus '%s'.
    Tas nav Dia diagrammu fails.

en: Could not deduce correct path for `%s'
lv: Nav iespējams izsecināt pareizu ceļu '%s'

en: Could not load plugin '%s'
    %s
lv: Nav iespējams ielādēt spraudni '%s'
    %s

en: Could not find plugin init function in `%s'
lv: Spraudnī '%s' nav iespējams atrast inicializācijas funkciju

en: Missing symbol 'dia_plugin_init'
lv: Trūkst simbols 'dia_plugin_init'

en: dia_plugin_init() call failed
lv: dia_plugin_init() izsaukums nav izdevies

en: %s Plugin could not be unloaded
lv: %s Spraudnis nevar tikt ielādēts

en: Could not open `%s'
    `%s'
lv: Nav iespējams atvērt '%s'
    '%s'

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Center
lv: Centrēts

en: Right
lv: Pa labi

en: Line color
lv: Līnijas krāsa

en: Line style
lv: Līnijas stils

en: Fill color
lv: Pildījuma krāsa

en: Draw background
lv: Zīmēt fonu

en: Start arrow
lv: Sākuma bulta

en: End arrow
lv: Beigu bulta

en: Text alignment
lv: Teksta izlīdzinājums

note: all this just to make the defaults selectable ...
en: Font
lv: Fonts

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Couldn't find font family for %s
lv: Nav iespējams atrast fontu ģimeni priekš %s

note: fs->sizebox = GTK_HBOX(box);
en: Dash length:
lv: Defises garums:

en: Select color
lv: Izvēlieties krāsu

en: Size:
lv: Izmērs:

en: Select image file
lv: Izvēlieties attēla failu

en: Browse
lv: Pārlūkot

en: Key:
lv: Taustiņš:

en: Derived:
lv: Atvasināts:

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Associative:
lv: Asociatīvs:

en: Entity
lv: Entītija

en: Entity/Relationship diagram objects
lv: ER diagrammas objekti

en: Total:
lv: Kopā:

en: Add segment
lv: Pievienot segmentu

en: Delete segment
lv: Dzēst segmentu

en: Left Cardinality:
lv: Kreisā kardinalitāte:

en: Right Cardinality:
lv: Labā kardinalitāte:

en: Rotate:
lv: Rotēt:

en: Identifying:
lv: Identificējot:

en: Relationship
lv: Attiecība

note: Translators: Menu item Noun/Energy
en: Energy
lv: Enerģija

note: Translators: Menu item Noun/Material
en: Material
lv: Materiāls

note: Translators: Menu item Verb/Signal Translators: Menu item Verb/Signal/Signal Translators: Menu item Noun/Signal Translators: Menu item Noun/Signal/Signal
en: Signal
lv: Signāls

en: Function structure diagram objects
lv: Funkciju struktūras diagrammas objekti

en: User function
lv: Lietotāja funkcija

note: Translators: Menu item Verb
en: Verb
lv: Darbības vārds

note: Translators: Menu item Verb/Channel Translators: Menu item Verb/Channel/Channel Translators: Menu item Verb/Channel/Transfer/Transport/Channel
en: Channel
lv: Kanāls

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Import Translators: Menu item Verb/Channel/Import/Import
en: Import
lv: Importēt

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Import/Input
en: Input
lv: Ievade

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Import/Allow Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Regulate/Allow
en: Allow
lv: Atļaut

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Import/Form Entrance
en: Form Entrance
lv: Formas ieeja

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Import/Capture Translators: Menu item Verb/Provision/Store/Capture
en: Capture
lv: Notveršana

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Export/Discharge
en: Discharge
lv: Izkraušana

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Export/Eject
en: Eject
lv: Izmest

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Export/Dispose
en: Dispose
lv: Noskaņot

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Transfer Translators: Menu item Verb/Channel/Transfer/Transfer Translators: Menu item Verb/Channel/Transfer/Transmit/Transfer
en: Transfer
lv: Nodot

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Transfer/Transport Translators: Menu item Verb/Channel/Transfer/Transport/Transport
en: Transport
lv: Transportēt

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Transfer/Transport/Lift
en: Lift
lv: Pacelt

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Transfer/Transport/Move
en: Move
lv: Pārvietot

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Transfer/Transmit Translators: Menu item Verb/Channel/Transfer/Transmit/Transmit
en: Transmit
lv: Nosūtīt

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Transfer/Transmit/Conduct
en: Conduct
lv: Vadīt

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Transfer/Transmit/Convey
en: Convey
lv: Nogādāt

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Guide Translators: Menu item Verb/Channel/Guide/Guide Translators: Menu item Verb/Channel/Guide/Guide/Guide
en: Guide
lv: Gids

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Guide/Rotate Translators: Menu item Verb/Channel/Guide/Rotate/Rotate
en: Rotate
lv: Rotēt

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Guide/Rotate/Turn
en: Turn
lv: Pagriezt

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Guide/Rotate/Spin
en: Spin
lv: Iegriezt

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Guide/Allow DOF Translators: Menu item Verb/Channel/Guide/Allow DOF/Allow DOF
en: Allow DOF
lv: Atļaut DOF

note: Translators: Menu item Verb/Channel/Guide/Allow DOF/Unlock
en: Unlock
lv: Atslēgšana

note: Translators: Menu item Verb/Support Translators: Menu item Verb/Support/Support
en: Support
lv: Atbalsts

note: Translators: Menu item Verb/Support/Stop Translators: Menu item Verb/Support/Stop/Stop
en: Stop
lv: Apstāties

note: Translators: Menu item Verb/Support/Stop/Insulate
en: Insulate
lv: Norobežot

note: Translators: Menu item Verb/Support/Stop/Protect
en: Protect
lv: Aizsargāt

note: Translators: Menu item Verb/Support/Stop/Prevent Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Regulate/Prevent
en: Prevent
lv: Novērst

note: Translators: Menu item Verb/Support/Stop/Shield
en: Shield
lv: Aizsargāt

note: Translators: Menu item Verb/Support/Stop/Inhibit
en: Inhibit
lv: Atturēt

note: Translators: Menu item Verb/Support/Stabilize Translators: Menu item Verb/Support/Stabilize/Stabilize
en: Stabilize
lv: Stabilizēt

note: Translators: Menu item Verb/Support/Stabilize/Steady
en: Steady
lv: Nostiprināt

note: Translators: Menu item Verb/Support/Secure/Attach Translators: Menu item Verb/Connect/Couple/Attach
en: Attach
lv: Pievienot

note: Translators: Menu item Verb/Support/Secure/Mount
en: Mount
lv: Montēt

note: Translators: Menu item Verb/Support/Position Translators: Menu item Verb/Support/Position/Position
en: Position
lv: Pozīcija

note: Translators: Menu item Verb/Support/Position/Locate Translators: Menu item Verb/Signal/Sense/Locate
en: Locate
lv: Atrast

note: Translators: Menu item Verb/Connect Translators: Menu item Verb/Connect/Connect
en: Connect
lv: Savienot

note: Translators: Menu item Verb/Connect/Couple Translators: Menu item Verb/Connect/Couple/Couple
en: Couple
lv: Pāris

note: Translators: Menu item Verb/Connect/Couple/Join
en: Join
lv: Saistīt

note: Translators: Menu item Verb/Connect/Couple/Assemble
en: Assemble
lv: Salikt

note: Translators: Menu item Verb/Connect/Mix Translators: Menu item Verb/Connect/Mix/Mix
en: Mix
lv: Sajaukt

note: Translators: Menu item Verb/Connect/Mix/Combine
en: Combine
lv: Kombinēt

note: Translators: Menu item Verb/Connect/Mix/Blend
en: Blend
lv: Saplūst

note: Translators: Menu item Verb/Connect/Mix/Add
en: Add
lv: Pievienot

note: Translators: Menu item Verb/Connect/Mix/Pack
en: Pack
lv: Iepakot

note: Translators: Menu item Verb/Connect/Mix/Coalesce
en: Coalesce
lv: Apvienoties

note: Translators: Menu item Verb/Branch/Separate Translators: Menu item Verb/Branch/Separate/Separate Translators: Menu item Verb/Branch/Separate/Separate/Separate
en: Separate
lv: Atdalīt

note: Translators: Menu item Verb/Branch/Separate/Separate/Switch
en: Switch
lv: Pārslēgt

note: Translators: Menu item Verb/Branch/Separate/Separate/Divide
en: Divide
lv: Nodalīt

note: Translators: Menu item Verb/Branch/Distribute Translators: Menu item Verb/Branch/Distribute/Distribute
en: Distribute
lv: Izplatīt

note: Translators: Menu item Verb/Provision/Store/Contain
en: Contain
lv: Saturēt

note: Translators: Menu item Verb/Provision/Store/Collect
en: Collect
lv: Uzkrāt

note: Translators: Menu item Verb/Provision/Store/Reserve
en: Reserve
lv: Rezervēt

note: Translators: Menu item Verb/Provision/Supply Translators: Menu item Verb/Provision/Supply/Supply
en: Supply
lv: Piegādāt

note: Translators: Menu item Verb/Provision/Supply/Fill
en: Fill
lv: Aizpildīt

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Regulate/Enable
en: Enable
lv: Iespējot

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Regulate/Disable
en: Disable
lv: Atspējot

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Regulate/Limit
en: Limit
lv: Ierobežot

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Regulate/Interrupt
en: Interrupt
lv: Pārtraukt

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Change Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Change/Change
en: Change
lv: Izmainīt

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Change/Increase
en: Increase
lv: Palielināt

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Change/Decrease
en: Decrease
lv: Samazināt

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Change/Amplify
en: Amplify
lv: Pastiprināt

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Change/Reduce
en: Reduce
lv: Mazināt

note: Translators: Menu item Verb/Control Magnitude/Change/Normalize
en: Normalize
lv: Normalizēt

note: Translators: Menu item Verb/Convert Translators: Menu item Verb/Convert/Convert
en: Convert
lv: Konvertēt

note: Translators: Menu item Verb/Convert/Transform
en: Transform
lv: Transformēt

note: Translators: Menu item Verb/Convert/Integrate
en: Integrate
lv: Integrēt

note: Translators: Menu item Verb/Convert/Differentiate
en: Differentiate
lv: Diferencēt

note: Translators: Menu item Verb/Signal/Sense/Check
en: Check
lv: Pārbaudīt

note: Translators: Menu item Verb/Signal/Sense/Verify
en: Verify
lv: Verificēt

note: Translators: Menu item Verb/Signal/Indicate/Mark
en: Mark
lv: Atzīmēt

note: Translators: Menu item Verb/Signal/Display
en: Display
lv: Attēlot

note: Translators: Menu item Verb/Signal/Measure Translators: Menu item Verb/Signal/Measure/Measure
en: Measure
lv: Mērīt

note: Translators: Menu item Verb/Signal/Measure/Calculate
en: Calculate
lv: Aprēķināt

note: Translators: Menu item Verb/Signal/Represent
en: Represent
lv: Reprezentēt

note: Translators: Menu item Noun
en: Noun
lv: Lietvārds

note: Translators: Menu item Noun/Material/Liquid
en: Liquid
lv: Šķidrs

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Mechanical/Mech. Energy
en: Mech. Energy
lv: Mehāniskā enerģija

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Mechanical/Translation
en: Translation
lv: Tulkojums

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Mechanical/Force
en: Force
lv: Spēks

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Mechanical/Rotation
en: Rotation
lv: Rotācija

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Mechanical/Vibration
en: Vibration
lv: Vibrācija

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Mechanical/Rotational Energy
en: Rotational Energy
lv: Rotācijas enerģija

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Mechanical/Translational Energy
en: Translational Energy
lv: Translācijas enerģija

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Electricity
en: Electrical
lv: Elektrība

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Thermal/Radiation Translators: Menu item Noun/Energy/Radioactive/Radiation
en: Radiation
lv: Radiācija

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Pneumatic
en: Pneumatic
lv: Pneimatiskā

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Chemical
en: Chemical
lv: Ķīmiskā

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Radioactive
en: Radioactive
lv: Radioaktīvā

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Radioactive/Microwaves
en: Microwaves
lv: Mikroviļņu

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Radioactive/Radio waves
en: Radio waves
lv: Radio viļņi

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Radioactive/X-Rays
en: X-Rays
lv: Rentgenstari

note: Translators: Menu item Noun/Energy/Radioactive/Gamma Rays
en: Gamma Rays
lv: Gamma starojums

en: Color
lv: Krāsa

en: Telephone
lv: Tālrunis

en: UNIX workstation
lv: UNIX darbstacija

en: WAN connection
lv: WAN pieslēgums

en: WAN link
lv: WAN saite

en: Wall-plug for the scEAD cabling system
lv: scEAD kabeļu sistēmas rozete

en: Workstation monitor
lv: Darbstacijas monitors

en: ZIP disk
lv: ZIP diskierīce

en: Sybase client application
lv: Sybase klienta lietotne

en: Sybase dataserver
lv: Sybase datu serveris

en: Sybase replication server
lv: Sybase replikācijas serveris
