pinta - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Image Editor
az: Şəkil Redaktoru

en: Pinta Image Editor
az: Pinta Şəkil Redaktoru

en: Cut
az: Kəs

en: Copy
az: Kopyala

en: Choose Primary Color
az: Əsas rəngi seçin

en: Choose Secondary Color
az: İkincili rəngi seçin

en: Choose Palette Color
az: Rəng palitrasını seçin

en: Click to select primary color.
az: Əsas rəngi seçmək üçün klik edin

en: Click to select secondary color.
az: İkincili rəngi seçmək üçün klik edin

en: Left click to set primary color. Right click to set secondary color. Middle click to choose palette color.
az: Əsas rəng etmək üçün sol düyməni, ikincili rəng etmək üçün sağ, rəngi seçmək üçün orta düyməni klik edin...

en: Circles
az: Çevrə

en: Grid
az: Tor

en: Squares
az: Bucaqlar
