Synfig UI - en to sl translation catalogue (486 entries)

en: Text
sl: Besedilo

en: Other
sl: Drugo

en: Text Layer
sl: Plast Besedila

en: unable to initialize
sl: ni bilo mogoče zagnati

en: empty font set
sl: prazna skupina pisav

en: Text to Render
sl: Besedilo za Prikaz

en: Color
sl: Barva

en: Color of the text
sl: Barva pisave

en: Font Family
sl: Družina Pisav

en: Style
sl: Slog

en: Normal
sl: Navadno

en: Oblique
sl: Poševno

en: Italic
sl: Ležeče

en: Weight
sl: Teža

en: Ultralight
sl: Izredno lahko

en: light
sl: Lahko

en: Bold
sl: Krepko

en: Ultrabold
sl: Izredno krepko

en: Heavy
sl: Težko

en: Horizontal Spacing
sl: Vodoraven razmik

en: Describes how close glyphs are horizontally
sl: Opiše kakšna je vodoravna razdalja med znaki

en: Vertical Spacing
sl: Navpičen razmik

en: Describes how close lines of text are vertically
sl: Opiše kakšna je navpična razdalja med vrsticami besedila

en: Size
sl: Velikost

en: Size of the text
sl: Velikost pisave

en: Orientation
sl: Orientacija

en: Text Orientation
sl: Orientacija besedila

en: Origin
sl: Izvor

en: Text Position
sl: Pozicija besedila

en: Font
sl: Pisava

en: Filename of the font to use
sl: Ime datoteke pisave za uporabo

en: Kerning
sl: Spodsekavanje

en: Enables/Disables font kerning (If the font supports it)
sl: Omogoči/Onemogoči spodsekavanje pisave (če pisava podpira)

en: Sharpen Edges
sl: Izostri robove

en: Turn this off if you are going to be animating the text
sl: To izklopi med animacijo besedila

en: Invert
sl: Preobrni

en: Text too small, no text will be rendered.
sl: Besedilo je premajhno in ne more biti prikazano.

en: Invalid multibyte sequence - is the locale set?
sl: Neveljavno večbajtno zaporedje - ali je območje nastavljeno?

en: Can't parse multibyte character.
sl: Ne da se razčleniti večbitnega znaka.

en: Bevel
sl: Poševni rob

en: Stylize
sl: Stiliziraj

en: Type
sl: Način

en: Type of blur to use
sl: Vrsta željene zamegljenosti

en: Box Blur
sl: Škatlasta zamegljenost

en: Fast Gaussian Blur
sl: Hitra Gaussianova zameglitev

en: Cross-Hatch Blur
sl: Navzkrižna Gaussianova zameglitev

en: Gaussian Blur
sl: Gaussianova zameglitev

en: Disc Blur
sl: Kolutasta zameglitev

en: Hi-Color
sl: Visoka-barva

en: Lo-Color
sl: Nizka-Barva

en: Light Angle
sl: Kot svetlobe

en: Depth of Bevel
sl: Globina poševnega roba

en: Softness
sl: Mehkoba

en: Use Luma
sl: Uporabi Luma

en: Solid
sl: Trdno

en: Region Set
sl: Nastavitve regije

en: Set of regions to combine
sl: Nastavitve regije za kombinacijo

en: Clamp
sl: Sponka

en: Filters
sl: Filtri

en: Invert Negative
sl: Preobrni negativ

en: Clamp Ceiling
sl: Zapni strop

en: When checked the Ceiling value is used
sl: Ko je označeno, je uporabljena vrednost Stropa.

en: Ceiling
sl: Strop

en: Upper boundary of the clamping
sl: Zgornja meja vpetja

en: Floor
sl: Tla

en: Lower boundary of the clamping
sl: Spodnja meja vpetja

en: Curve Warp
sl: Upognjena krivulja

en: Distortions
sl: Deformacija

en: Width
sl: Širina

en: How much is expanded the result perpendicular to the source line
sl: Koliko je rezultat razširjen pravokotno na izvorno linijo

en: Start Point
sl: Začetna Točka

en: First point of the source line
sl: Prva točka izvorne linije

en: End Point
sl: Končna točka

en: Final point of the source line
sl: Končna točka izvorne linije

en: Vertices
sl: Ogljišča

en: Fast
sl: Hitro

en: When checked, renders quickly but with artifacts
sl: Ko je označeno, prikaže hitro, vendar z napakami

en: Import Image
sl: Uvozi sliko

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: File to import
sl: Datoteka za izvoz

en: Time Offset
sl: Časovni zamik

en: Time Offset to apply to the imported file
sl: Časovni zamik za uporabo na uvoženi datoteki

en: Inside Out
sl: Od znotraj navzven

en: Defines where the center will be
sl: Določi središče

en: Fractals
sl: Fraktali

en: Inside Color
sl: Notranja barva

en: Color of the Set
sl: Barva kompleta

en: Outside Color
sl: Zunanja barva

en: Color outside the Set
sl: Barva izven kompleta

en: Color Shift
sl: Premik barve

en: Iterations
sl: Ponovitve

en: Distort Inside
sl: Deformiraj notranjost

en: Shade Inside
sl: Senči notranjost

en: Solid Inside
sl: Trdna notranjost

en: Invert Inside
sl: Preobrni notranjost

en: Color Inside
sl: Barva notranjosti

en: Distort Outside
sl: Deformiraj zunanjost

en: Shade Outside
sl: Senči zunanjost

en: Solid Outside
sl: Trdna zunanjost

en: Invert Outside
sl: Preobrni zunanjost

en: Color Outside
sl: Barva zunanjosti

en: Color Cycle
sl: Cikel barve

en: Smooth Outside
sl: Zgladi zunanjost

en: Smooth the coloration outside the set
sl: Zgladi barvo izven kompleta

en: Modify equation to achieve interesting results
sl: Spremeni enačbo za doseg zanimivih rezultatov

en: Inside
sl: Znotraj

en: Gradient Inside
sl: Gradient notranjosti

en: Outside
sl: Zunanjost

en: Scale Outside
sl: Spremeni velikost Zunanjosti

en: Rotate
sl: Zasukaj

en: Transform
sl: Preoblikuj

en: Point where you want the origin to be
sl: Pokaži točko željenega izvora

en: Amount
sl: Vrednost

en: Amount of rotation
sl: Vrednost obrata

en: Shade
sl: Senči

en: Size of Shade
sl: Velikost sence

en: Spherize
sl: Naredi v kroglo

en: Position
sl: Položaj

en: Where the sphere distortion is centered
sl: Kjer je center deformacije krogle

en: Radius
sl: Radij

en: The size of the sphere distortion
sl: Velikost deformacije krogle

en: The distortion intensity (negative values inverts effect)
sl: Moč deformacije (negativna vrednost preobrne učinek)

en: Clip
sl: Sponka

en: When cheked, the area outside the Radius are not distorted
sl: Ko je označeno, se območje izven Radija ne deformira

en: Distort Type
sl: Vrsta deformacije

en: The direction of the distortion
sl: Smer deformacije

en: Vertical Bar
sl: Navpična vrstica

en: Horizontal Bar
sl: Vodoravna vrstica

en: Stretch
sl: Raztegni

en: Size of the stretch relative to its Center
sl: Velikost raztega glede na njegovo središče

en: Center
sl: Središče

en: Where the stretch distortion is centered
sl: Kjer je center deformacije raztega

en: Stroboscope
sl: Stroboskop

en: Frequency
sl: Pogostost

en: Frequency of the Strobe in times per second
sl: Pogostost bliskanja, kolikokrat na sekundo

en: Super Sample
sl: Super Primer

en: Unable to create SurfaceTarget
sl: Ni bilo mogoče ustvariti SurfaceTarget

en: Width of sample area (In pixels)
sl: Širina vzorčnega območja (v pikslih)

en: Height
sl: Višina

en: Height of sample area (In pixels)
sl: Višina vzorčnega območja (v pikslih)

en: Use Parametric
sl: Uporaba Parametra

en: Use the Parametric Renderer
sl: Uporaba Parametričnega Upodabljalnika

en: Be Alpha Safe
sl: Bodi Alfa Varno

en: Time Loop
sl: Časovna zanka

en: Link Time
sl: Poveži čas

en: Start time of the loop for the cycled context
sl: Začnetni čas zanke za ciklični kontekst

en: Local Time
sl: Lokalni čas

en: The time when the resulted loop starts
sl: Čas, ko se zanka začne

en: Duration
sl: Trajanje

en: Lenght of the loop
sl: Dolžina zanke

en: Only For Positive Duration
sl: Samo za pozitiven čas trajanja

en: When checked will loop only positive durations
sl: Ko je označeno, bo ponavljalo samo pozitiven čas trajanja zanke

en: Symmetrical
sl: Simetrično

en: When checked, loops are mirrored centered at Local Time
sl: Ko je označeno, se časovne zanke uredijo po Lokalnem Času

en: Translate
sl: Prevedi

en: Twirl
sl: Zasukaj

en: Center of the circle
sl: Središče kroga

en: This is the radius of the circle
sl: To je radij kroga

en: Rotations
sl: Obrati

en: The number of rotations of the twirl effect
sl: Število obratov učinka zasuka

en: When checked, distorts inside the circle
sl: Ko je označeno, se deformira znotraj kroga

en: When checked, distorts outside the circle
sl: Ko je označeno, se deformira zunaj kroga

en: Warp
sl: Ukrivi

en: Source TL
sl: Vir Zgoraj Levo

en: Top Left corner of the source to warp
sl: Zgornji levi kot vira za ukrivitev

en: Source BR
sl: Vir Spodaj Desno

en: Bottom Right corner of the source to warp
sl: Spodnji desni kot vira za ukrivitev

en: Dest TL
sl: Cilj Zgoraj Levo

en: Top Left corner of the destination
sl: Zgornji levi kot cilja

en: Dest TR
sl: Cilj Zgoraj Desno

en: Top Right corner of the destination
sl: Zgornji desni kot cilja

en: Dest BR
sl: Cilj Spodaj Desno

en: Bottom Right corner of the destination
sl: Spodnji desni kot cilja

en: Dest BL
sl: Cilj Spodaj Levo

en: Bottom Left corner of the destination
sl: Spodnji levi kot cilja

en: Horizon
sl: Obzorje

en: Height that determines the horizon in perspectives
sl: Višina, ki določa obzorje perspektive.

en: XOR Pattern
sl: Vzorec XOR

en: Center of the pattern
sl: Središče vzorca

en: Size of the pattern
sl: Velikost vzorca

en: Scale
sl: Merilo

en: Amount to scale to
sl: Vrednost merila

en: Point to scale from
sl: Točka, od katere se spremeni merilo

en: Unable to open %s
sl: Ni bilo mogoče odpreti %s

en: %s is not in BMP format
sl: %s ni v formatu BMP

en: Failure while reading BITMAP::FILEHEADER from %s
sl: Napaka med branjem BITMAP::FILEHEADER iz %s

en: Failure while reading BITMAP::INFOHEADER from %s
sl: Napaka med branjem BITMAP::INFOHEADER iz %s

en: Bad BITMAP::FILEHEADER in %s. (bfOffsetBits=%d, should be %d)
sl: Slab BITMAP::FILEHEADER v %s  (bfOffsetBits=%d, moralo bi biti %d)

en: Bad BITMAP::INFOHEADER in %s. (biSize=%d, should be %d)
sl: Slab BITMAP::INFOHEADER v %s  (biSize=%d, moralo bi biti %d)

en: Reading compressed bitmaps is not supported
sl: Branje stisnjenih bitnih slik ni podprto

en: Unsupported bit depth (bit_count=%d, should be 24 or 32)
sl: Nepodprta bitna globina (bit_count=%d, moralo bi biti 24 ali 32)

en:  (animated)
sl: (animirano)

en: Unable to open file
sl: Ni bilo mogoče odpreti datoteke

en: Unable to write file header to file
sl: Ni mogoče napisati glave datoteke v datoteko

en: Unable to write info header
sl: Ni mogoče napisati informacij o glavi

en: Filled Rectangle
sl: Napolnjen pravokotnik

en: Example
sl: Primer

en: Point 1
sl: Točka 1

en: First corner of the rectangle
sl: Prvi kot pravokotnika

en: Point 2
sl: Točka 2

en: Second corner of the rectangle
sl: Drugi kot pravokotnika

en: Use Bevel for the corners
sl: Na kotih uporabi poševen odrez

en: Keep Bevel Circular
sl: Naj bo poševen odrez kota zaokrožen

en: When checked the bevel is circular
sl: Ko je označeno, bo poševen odrez kota zaokrožen

en: Balls
sl: Žoge

en: Radii
sl: Radiji

en: Weights
sl: Teže

en: Gradient Left
sl: Levi gradient

en: Gradient Right
sl: Desni gradient

en: Positive Only
sl: Samo pozitivno

en: Simple Circle
sl: Preprost krog

en: Error: No FFmpeg binary found.
    
    Please install "ffmpeg" or "avconv" (libav-tools package).
sl: Napaka: Ni bilo mogoče najti FFmpeg
    
    Prosim, naloži "ffmpeg" ali "avconv" (libav-tools paket).

en: Blur
sl: Zamegljenost

en: Blurs
sl: Zamegljenosti

en: Size of Blur
sl: Velikost zamegljenosti

en: Color Correct
sl: Pravilna Barva

en: Hue Adjust
sl: Prilagajanje odtenka

en: Brightness
sl: Svetlost

en: Contrast
sl: Kontrast

en: Exposure Adjust
sl: Prilagajanje izpostavljenosti

en: Gamma Adjustment
sl: Prilagajanje Gamma

en: Halftone 2
sl: Polton 2

en: Mask Origin
sl: Izvor maske

en: Mask Angle
sl: Nagib maske

en: Mask Size
sl: Velikost maske

en: Light Color
sl: Svetla barva

en: Dark Color
sl: Temna barva

en: Symmetric
sl: Simetrično

en: Light On Dark
sl: Svetlo na Temnem

en: Diamond
sl: Diamant

en: Stripe
sl: Trak

en: Halftone 3
sl: Polton 3

en:  Type
sl: Vrsta

en: Subtractive Flag
sl: Odštevalna zastava

en:  Color
sl: Barva

en:  Mask Origin
sl: Izvor Maske

en:  Mask Angle
sl: Nagib Maske

en: Luma Key
sl: Ključ Luma

en: Radial Blur
sl: Radialna zameglitev

en: Size of blur
sl: Velikost zamegljenosti

en: Fade Out
sl: Zbledeti

en: Advanced Outline
sl: Napredni Oris

en: Geometry
sl: Geometrija

en: Outline Width
sl: Širina Orisa

en: Global width of the outline
sl: Globalna širina orisa

en: Expand
sl: Razširi

en: Value to add to the global width
sl: Vrednost za dodatek k globalni širini

en: Rounded Stop
sl: Zaokrožen Konec

en: Squared Stop
sl: Kvadraten Konec

en: Peak Stop
sl: Koničast Konec

en: Flat Stop
sl: Raven Konec

en: Sharp
sl: Ostro

en: Rounded
sl: Zaobljeno

en: Smoothness
sl: Mehkoba

en: Homogeneous
sl: Homogeno

en: When checked outline renders faster, but less accurate
sl: Ko je označeno, se oris ustvari hitreje, vendar manj natančno.

en: Dashed Outline
sl: Črtkan Oris

en: When checked outline is dashed
sl: Ko je označeno, je oris črtkan.

en: Dash Item List
sl: Seznam Črtkanih Predmetov

en: List of dash items that defines the dashed outline
sl: Seznam črtkanih predmetov, ki opredeljujejo črtkan oris

en: Dash Items Offset
sl: Odmik Črtkanih Predmetov

en: Distance to Offset the Dash Items
sl: Razdalja Razmika Črtknaih Predmetov

en: Checkerboard
sl: Šahovnica

en: Color of checkers
sl: Barva šahovnic

en: Center of the checkers
sl: Središče šahovnice

en: Size of checkers
sl: Velikost šahovnice

en: Circle
sl: Krog

en: Radius of the circle
sl: Radij kroga

en: Outline
sl: Oris

en: No vertices in outline
sl: Nič ogljišč v orisu

en: Rounded Begin
sl: Zaobljen Začetek

en: Round off the tip
sl: Zaoblji konico

en: Rounded End
sl: Zaobljen Konec

en: (Currently not used)
sl: (Trenutno ni v uporabi)

en: Rectangle
sl: Pravokotnik

en: Expand amount
sl: Zazširi količino

en: Region
sl: Območje

en: Star
sl: Zvezda

en: Outer Radius
sl: Zunanji Radij

en: The radius of the outer points in the star
sl: Radij zunanjih točk zvezde

en: Inner Radius
sl: Notranji Radij

en: The radius of the inner points in the star
sl: Radij notranjih točk zvezde

en: Angle
sl: Nagib

en: The orientation of the star
sl: Usmerjenost zvezde

en: Points
sl: Točke

en: The number of points in the star
sl: Število točk v zvezfi

en: Regular Polygon
sl: Navaden Mnogokotnik

en: Whether to draw a star or a regular polygon
sl: Ali narisati zvezdo ali navaden mnogokotnik

en: Unable to open "%s" for write access!
sl: Ni bilo mogoče odpreti "%s" z dovoljenjem za urejanje!

en: Description not set!
sl: Opis ni nastavjen!

en: Conical Gradient
sl: Stožasti Gradient

en: Gradients
sl: Gradienti

en: Gradient to apply
sl: Gradient zs uporabo

en: Center of the cone
sl: Središče stožca

en: Rotation of the gradient around the center
sl: Obrat gradienta okoli središča

en: When checked the gradient is looped
sl: Ko je označeno, se gradient ponavlja

en: Curve Gradient
sl: Skrivljen Gradient

en: Offset for the Vertices List
sl: Zamik Seznama Ogljišč

en: Global width of the gradient
sl: Globalna širina gradienta

en: Loop
sl: Ponovitvena Zanka

en: ZigZag
sl: CikCak

en: When checked the gradient is symmetrical at the center
sl: Ko je označeno, je gradient v središču simetričen

en: Perpendicular
sl: Pravokotno

en: Linear Gradient
sl: Linearni Gradient

en: Start point of the gradient
sl: Začetna točka gradienta

en: End point of the gradient
sl: Končna točka gradienta

en: Radial Gradient
sl: Okrogli Gradient

en: Center of the gradient
sl: Središče gradienta

en: Spiral Gradient
sl: Spiralast Gradient

en: Rotation of the spiral
sl: Zasuk spirale

en: Clockwise
sl: V smeri urinega kazalca

en: When checked the spiral turns clockwise
sl: Ko je označeno, se spirala zasuka v smeri urinega kazalca

en: No file to load
sl: Ni datoteke za naložiti

en: Cannot create temporary file of
sl: Ni bilo mogoče ustvariti začasne datoteke

en: Unable to open
sl: Ni bilo mogoče odpreti

en: Unable to get frame from
sl: Ni mogoče dobiti ogrodja

en: Bad surface from
sl: Slaba podlaga

en: Premature end of file (after header)
sl: Prezgodnji konec datoteke (po glavi)

en: Premature end of file
sl: Prezgodnji konec datoteke

en: Noise Distort
sl: Deformacija Šuma

en: Displacement
sl: Premik

en: How big the distortion displaces the context
sl: Kako velika je deformacija premika v kontekstu

en: The distance between distortions
sl: Razdalja med deformacijami

en: RandomNoise Seed
sl: Seme za Naključni Šum

en: Change to modify the random seed of the noise
sl: Spremeni za modifikacijo naključnega semena šuma

en: Interpolation
sl: Interpolacija

en: What type of interpolation to use
sl: Kakšno vrsto interpolacije uporabiti

en: Nearest Neighbor
sl: Najbližji Sosed

en: Linear
sl: Linearno

en: Cosine
sl: Kosinus

en: Cubic
sl: Kubični

en: Detail
sl: Podrobnosti

en: Increase to obtain fine details of the noise
sl: Povečaj, če želiš več podrobnosti v šumu

en: Animation Speed
sl: Hitrost Animacije

en: In cycles per second
sl: V ciklih na sekundo

en: Turbulent
sl: Burno

en: When checked produces turbulent noise
sl: Ko je označeno, ustvari buren šum

en: Random
sl: Naključno

en: Noise Gradient
sl: Gradient Šuma

en: Size of the noise
sl: Velikost Šuma

en: Do Alpha
sl: Naredi Alfa

en: Uses transparency
sl: Uporabi prosojnost

en: Super Sampling
sl: Super Vzorčenje

en: When checked the gradient is supersampled
sl: Ko je označeno, je gradient super-vzorčen

en: Link
sl: Povezava

en: The value of the maximum random difference
sl: Vrednost največje možne naključne razlike

en: Seed
sl: Seme

en: Seeds the random number generator
sl: Ustvari seme z generatorjem naključnih števil

en: Speed
sl: Hitrost

en: Defines how often a new random value is chosen (in choices per second)
sl: Določi kako pogosto je izbrana nova nakjučna vrednost (število izbir na sekundo)

en: Determines how the value is interpolated from one random choice to the next
sl: Določi kako se vrednost interpolira iz ene nalkjučne izbire v naslednjo

en: No interpolation
sl: Ni interpolacije

en: Loop Time
sl: Čas Ponovitve Zanke

en: Makes the random value repeat after the given time
sl: Naključna vrednost se ponovi po določenemu času

en: Plant
sl: Rastlina

en: Gradient to be used for coloring the plant
sl: Gradient, ki se bo uporabil za barvanje rastline

en: Split Angle
sl: Razcepljen Kot

en: Angle by which each split deviates from its parent
sl: Kot, pod katerim razcep odstopa od starša

en: Gravity
sl: Gravitacija

en: Direction in which the shoots tend to face
sl: Smer, v katero se bodo poganjki usmerili

en: Tangential Velocity
sl: Obodna Hitrost

en: Perpendicular Velocity
sl: Pravokotna Hitrost

en: Stem Size
sl: Velikost Stebla

en: Size of the stem
sl: Velikost stebla

en: Size As Alpha
sl: Velikost Kot Alfa

en: If enabled, the alpha channel from the gradient is multiplied by the stem size, and an alpha of 1.0 is used when rendering
sl: Če je omogočeno, se gradient kanala alfa pomnožuje glede na velikost stebla; uporabljena vrednost alfa je 1.0

en: Reverse
sl: Obratno

en: If enabled, render the plant in the opposite direction
sl: Če je omogočeno, bo rastlina ustvarjena v nasprotni strani

en: Step
sl: Korak

en: Measure of the distance between points when rendering
sl: Meritev razdalje med točkami za prikaz

en: Used to seed the pseudo-random number generator
sl: Uporabljeno za psevdo-nakjučni generator števil

en: Splits
sl: Razcepi

en: Maximum number of times that each sprout can sprout recursively
sl: Najvišja meja kolikokrat lahko vsak poganjek vzklije rekurzivno

en: Sprouts
sl: Poganjki

en: Random Factor
sl: Nakjučni Faktor

en: Used to scale down all random effects.  Set to zero to disable randomness
sl: To se uporabi zs zmanjšanje vseh naključnih učinkov. Nastavi vrednost nič, da onemogočiš naključnost

en: Drag
sl: Povleci

en: Drag slows the growth
sl: Vlečenje upočasni rast

en: Use Width
sl: Uporabi Širino

en: The image is too large. It's size must be not more than 5000*2000=10000000 px. Now is %d*%d=%d px.
sl: Slika je prevelika. Velikost ne sme biti večja od 5000*2000=10000000 px. Trenutno je velikost %d*%d=%d px.

en: %s was not in PPM format
sl: %s ni v formatu PPM

en: Import Svg
sl: Uvozi Svg

en: integer
sl: celo število

en: angle
sl: Nagib

en: real
sl: resnično

en: time
sl: čas

en: vector
sl: vektor

en: color
sl: barva

en: segment
sl: odsek

en: matrix
sl: matrica

en: list
sl: seznam

en: canvas
sl: kanvas

en: string
sl: niz

en: transformation
sl: preoblikovanje

en: No images in list
sl: Na seznamu ni slik

en: in line
sl: v vrsti

en: Units
sl: Enote

en: Pixels
sl: Piksli

en: Inches
sl: Inči

en: Meters
sl: Metri

en: Millimeters
sl: Milimetri

en: Centimeters
sl: Centimetri

en: Unable to create surface target
sl: Ni bilo mogoče ustvariti ciljne površine

en: Z Depth
sl: Globina Z

en: Modifies the position of the layer in the layer stack
sl: Spremeni položaj plasti

en: Top-Left
sl: Zgoraj-Levo

en: Upper left-hand Corner of image
sl: Zgornji levi Kot slike

en: Bottom-Right
sl: Spodaj-Desno

en: Lower right-hand Corner of image
sl: Spodnji levi Kot slike

en: Alpha channel of the layer
sl: Kanal Alfa v plasti

en: Blend Method
sl: Metoda Mešanja

en: The blending method used to composite on the layers below
sl: Metoda mešanja za uporabo na spodnjih plasteh

en: Duplicate
sl: Podvoji

en: Index
sl: Indeks

en: Copy Index
sl: Kopiraj Indeks

en: Motion Blur
sl: Zamegljenost Gibanja

en: Aperture
sl: Odprtje Zaslonke

en: Shutter Time
sl: Čas Sprožilca

en: Subsamples Factor
sl: Dejavnik Podvzorcev

en: Multiplies The Number Of Subsamples Rendered
sl: Pomnoži število prikazanih podvzorcev

en: Subsampling Type
sl: Način Podvzorčenja

en: Constant
sl: Konstanta

en: Hyperbolic
sl: Hiperbolično

en: Subsample Start Amount
sl: Začetna Vrednost Podvzorca

en: Subsample End Amount
sl: Končna Vrednost Podvzorca

en: Position offset
sl: Zamaknjenost položaja

en: Transformation
sl: Preoblikovanje

en: Position, rotation, skew and scale
sl: Pzicija, rotacija, izkriv in velikost

en: Canvas
sl: Kanvas

en: Group content
sl: Skupina vsebine

en: Multiplier to speed up, slow down, freeze, or reverse time
sl: Množitelj, ki pospeši, upočasni, zamerzne ali preobrne čas

en: Time Offset to apply to the context
sl: Časovni Zamik za uporabo v kontekstu

en: Lock Selection
sl: Zakleni Izbiro

en: When checked prevents to select the children using the mouse click
sl: Ko je označeno, prepreči izbiro otrok s klikom miške

en: Outline Grow
sl: Rast Orisa

en: Polygon
sl: Mnogokotnik

en: Vertices List
sl: Seznam Ogljišč

en: Define the corners of the polygon
sl: Določi kote mnogokotnika

en: Shape
sl: Oblika

en: Internal
sl: Notranje

en: Antialiasing
sl: Antialias

en: Feather
sl: Pernata Zameglitev

en: Type of Feather
sl: Tip Pernate zameglitve

en: Type of feathering to use
sl: Tip pernate zameglitve za uporabo

en: Winding Style
sl: Stil Navijanja

en: Winding style to use
sl: Stil Navijanja za uporabo

en: Non Zero
sl: Ni Ničlo

en: Even/Odd
sl: Celo/Liho

en: Skeleton
sl: Ogrodje

en: Name
sl: Ime

en: Bones
sl: Kosti

en: Solid Color
sl: Enakomerna Barva

en: Fill color of the layer
sl: Napolni z barvo plasti

en: Sound
sl: Zvok

en: Path to sound file
sl: Pot do zvočne datoteke

en: Delay
sl: Zakasnitev

en: Delay before play
sl: Zakasnitev pred predvajanjem

en: Volume
sl: Glasnost

en: Volume of sound
sl: Glasnost zvoka

en: Switch
sl: Stikalo

en: Active Layer Name
sl: Ime Aktivne Plasti

en: Only layer with specified name are visible
sl: Samo plasti z določenim imenom so vidne

en: cannot load '%s' recursively
sl: Ni bilo mogoče naložiti '%s' rekurzivno

en: Unexpected element <%s>, Expected <%s>
sl: Nepričakovan element  <%s>, Pričakovan <%s>

en: Unexpected element <%s>
sl: Nepričakovan element <%s>

en: Too many warnings
sl: Preveč opozoril

en: <%s> is missing "%s" attribute
sl: <%s> manjka "%s" lastnost

en: <%s> should not contain anything
sl: <%s> ne sme usebovati ničesar

en: <%s> is missing "value" attribute
sl: <%s> manjka lastnost "vrednost"

en: Bad value "%s" in <%s>
sl: Slaba vrednost "%s" v <%s>

en: <%s> is missing "pos" attribute
sl: <%s> manjka lastnost "položaj"

en: Unable to create <animated> with type "%s"
sl: Ni bilo mogoče ustvariti <animated> s tipom "%s"

en: <waypoint> is missing attribute "time"
sl: <waypoint> manjka lastnost "čas"

en: Found "use" attribute for <waypoint>, but it wasn't empty. Ignoring contents...
sl: Najdena lastnost "uporaba" za <waypoint>, vendar ni prazna. Vsebina ne bo upoštevana...

en: <%s> is missing its data
sl: <%s> manjkajo podatki

en: Bad data for <waypoint>
sl: Slabi podatki za <waypoint>

en: Unexpected element <%s> after <waypoint> data, ignoring...
sl: Nepričakovan element <%s> po <waypoint> podatkih, ni upoštevano...

en: Missing attribute "type" in <%s>
sl: Manjka lastnost "tip" v <%s>

en: Bad type in <%s>
sl: Slab tip v <%s>

en: Error creating ValueNode <%s> with type '%s'.  Refer to '%s'
sl: Napaka pri ustvarjanju ValueNode <%s> s tipom '%s'. Nanašaj se na '%s'

en: <%s> did not accept type '%s'
sl: <%s> ni sprejelo tipa '%s'

en: '%s' was already defined in <%s>
sl: '%s' je že bil določen v <%s>

en: element <%s> is missing its contents
sl: element <%s> ima manjkajočo vsebino

en: <%s> is missing link %d (%s)
sl: <%s> manjka povezava %d (%s)

en: Unable to create <list>
sl: Ni bilo mogoče ustvariti <list>

en: <entry> is missing its contents or missing "use" element
sl: <entry> ima manjkajočo vsebino, ali pa manjkajoč element "uporaba"
