aravis master - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Frame rate:
fi: Kuvanopeus:

en: Auto
fi: Automaattinen

en: Exposure:
fi: Valotus:

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save a snapshot into image folder
fi: Tallenna tilannekuva kuvakansioon

en: Display the video stream from your cameras
fi: Katsele videovirtaa kameroista

en: Aravis Viewer
fi: Aravis-katselin

en: Simple viewer of video stream acquired using Aravis
fi: Yksinkertainen katselin Aravis-videovirtoihin

en: Aravis Viewer is a simple viewer used to display video streams from GENICAM-based Ethernet industrial cameras.
fi: Aravis-katselin on yksinkertainen katselin, jonka avulla voi katsella videovirtoja GENICAM-pohjaisista Ethernet-liitännäisistä teollisuuskameroista.
